Nestandartiniai gaminiai

Nestandartiniai gaminiaiTurite poreikį pagaminti standartinį arba nestandartinį produktą, Jums svarbi aukšta kokybė ir maža kaina? Susisiekite su mumis! Įvairūs įprasti gaminiai jums netinka? Norite kitokių formų ar dydžių produkto? Turite idėją, bet nesate tikri ar pavyks pagaminti būtent jūsų norimo dizaino verslo dovaną ar prekę? Tiesiogiai bendradarbiaudami su gamyklomis, pasiūlysime platų dominančio produkto pasirinkimą arba pagaminsime produktą pagal Jūsų pateiktą pavyzdį ar idėją. Įšskirtiniai nestandartiniai gaminiai jūsų poreikiams pagal unikalų dizainą? Paieškosime būtent jums tinkamo sprendimo. Nestandartiniai gaminiai - būtent tokie kokių jums reikia. Nes ne tik logotipas daro prekę ypatinga! Unikalūs ir nestandartiniai gaminiai jūsų įvaizdžiui.

Maloniai lauksime Jūsų užklausos!

Apyrankės ir juostelės

Silikoninės apyrankės

Skirtingų spalvų silikoninės apyrankės (geltonos, žalios, raudonos, mėlynos, baltos, juodos, rožinės, oranžinės, violetinės) su Jūsų užrašu/logotipu. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt. su vienspalve spauda arba graviravimu (gamybos trukmė 2-5 darbo dienos). Jūsų individualios spalvos apyrankės su spausdintu logotipu nuo 500 vnt.
Itin minkšti ir stori pledai su bet kokiu jūsų norimu logotipu, nuotrauka ar užrašu - neribojamas spalvingumas ir ilgalaikis, neblunkantis vaizdas! 300 g/m2 storis, 100% poliesteris. Pledas su pageidaujamu dizainu puikiai tinka reklamai, nes jį galima pritaikyti bet kokiam prekiniam ženklui pagal firmines spalvas ir stilių. Galimi dydžiai: 75x105 cm...
Nestandartiniai gaminiai

Personalizuota dovanų juostelė

Klientai visuomet džiaugiasi gavę dovanėles, o jei jos perrištos Jūsų firmine dovanų juostele - dovanos bus dar įsimintinesnės! Jūsų pasirinkto pločio juostelę (1, 1,5, 2 cm) pagaminsime su norima daugiaspalve spauda (galima spausdinti net ir nuotraukas).
Metaliniai ženkliukai su Jūsų logotipu ar kitu norimu vaizdu - nebrangi reklaminė priemonė, kuri primins klientams apie Jus! Galite pasirinkti ženkliuko dydį ir formą. Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Inovatyvus reklaminis suvenyras, kuris pravers kiekvienam! Vienoje jo pusėje yra mikropluošto audinys su daugiaspalve spauda, kuriuo galėsite valyti telefono ekraną, o kitoje pusėje - lipnus silikonas, kurį galėsite priklijuoti prie bet kokio lygaus paviršiaus daug kartų. Gaminį sudaro – lipnus ekrano valiklis (galimi įvairūs dydžiai) su daugiaspalve...
Kokybiški pelės kilimėliai, kuriuos galima naudoti ir kaip uždangalą klaviatūrai ar ekrano valiklį. Ant kilimėlio galime atspausdinti bet kokį jūsų norimą vaizdą. Kilimėliai supakuoti į polietileninius maišelius su kartoniniu įdėkliuku. Matmenys: 200x185mm Medžiagos 80% poliesteris, 20% nailonas, galas - iš specialaus silikono. Minimalus užsakymo kiekis:...
Magnetukai, ženkliukai

Magnetinis knygos žymeklis

Žaismingi magnetiniai knygų žymekliai mėgstantiems skaityti! Galimi dydžiai: 30x80 mm, 25x100 mm, 65x65 mm, 40x65 mm, 40x135 mm Galima paviršiaus danga: blizgi, matinė, minkštos plėvelės. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime! Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Nestandartiniai gaminiai

Laikinos tatuiruotės reklamai

Būkite išskirtiniai! Laikinos tatuiruotės su logotipu, norimu užrašu, paveikslėliu ar šventės šūkiu - tai nestandartinis, tačiau smagus reklaminis atributas, kuris užtikrins maksimalų jūsų ženklo matomumą! Puikiai tiks įmonės šventei, festivaliams, sporto renginiams ar kitomis progomis! Lengvai priklijuojamos vandeniu ir laikosi iki 7 dienų. Lengva...
Nestandartiniai gaminiai

Kelioninė pagalvė

sdx03
Viso paviršiaus daugiaspalvė spauda! Medžiaga: mikrofibra + silikoninis užpildasMatmenys: 41×28 cmMinimalus kiekis: 20vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Metaliniai ženkliukai su Jūsų logotipu ar kitu norimu vaizdu - nebrangi reklaminė priemonė, kuri primins klientams apie Jus! Galite pasirinkti ženkliuko dydį ir formą. Taip pat galite rinktis, kas bus kitoje ženkliuko pusėje - metalinė ar plastikinė sagtelė, magnetukas, butelių atidarytuvas, veidrodėlis ar lipdukas. Gaminami dydžiai: 25mm, 32mm, 38mm,...
Nestandartiniai gaminiai

Pagalvė iš mikrofibros

sdx04
Viso paviršiaus daugiaspalvė spauda! Matmenys: 50×40 cmMinimalus kiekis: 50vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Nestandartiniai gaminiai

Pagalvės užvalkalas iš mikrofibros

sdx05
Viso paviršiaus daugiaspalvė spauda! Matmenys: 40×40 cm Medžiaga: poliesteris Minimalus kiekis: 50vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Nestandartiniai gaminiai

Pliušinis meškiukas su marškinėliais

V7320-02
21cm. 100% poliesteris Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Nestandartiniai gaminiai

Mobilaus telefono laikiklis

V9741
14 x 9,5 x 3,6 cmNemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Nestandartiniai gaminiai

Lūpų balzamas su SPF15 apsauga

V7998
Lūpų balzamas su SPF15 apsauga. Ø3,8 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Nestandartiniai gaminiai

Popieriniai puodeliai su spauda

0,00 €
Vienkartiniai popieriniai kavos puodeliai yra patogus ir universalūs. Gaminame įvairių dydžių ir spalvų, kad atitiktų jūsų skonį ir poreikius. Taip pat yra galimybė pasirinkti popierinius puodelius, pagamintų iš ekologiškų žaliavų: perdirbto popieriaus ar kitų perdirbtų žaliavų. Minimalus gamybos kiekis - 1000 vnt.Vienos sienelės popieriniai puodeliai...
Minkšti atšvaitai, kuriuos pagaminsime bet kokios, Jūsų pageidaujamos, formos - nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Nestandartiniai gaminiai

Vardinės kortelės

Didelėse įmonėse bei įvairiuose susitikimuose dažnai naudojamos vardinės kortelės, todėl visiems bus daug smagiau prisisegti vardinę kortelę, kuri atrodys itin profesionaliai! Gaminame įvairių dydžių ir dizaino vardines korteles iš aliuminio, kurias mielai papuošime Jūsų logotipu! Maketą suderinimui paruošime nemokamai.
Jei atsibodo standartinės formos USB atmintinės ir norite savo individualaus dizaino USB rakto, ne problema! Pagaminsime Jūsų norimos talpos bei išvaizdos USB flešiukus. Minimalus gamybos kiekis: 100 vnt.
Nestandartiniai gaminiai

Lipnus mobilaus telefono laikiklis

Lipnus mobiliojo telefono laikiklis, kuris apsaugos Jūsų telefoną, kad jis nekristų nuo slidžių, nestabilių paviršių! Gaminami standartinių arba Jūsų pageidaujamų formų ir dydžių. Šie laikikliai sudaryti iš trijų sluoksnių - neslidaus paviršiaus, kuris išlaikys Jūsų telefoną stabilioje padėtyje, specialus sluoksnis, kurį papuošime daugiaspalve spauda su...
Firminiai segtuvai su Jūsų norimo dizaino viršeliu. Gaminami pagal individualų užsakymą, pageidaujamo storio, spalvingumo, iš PVC medžiagos bei ekologiški. Galimybė pasirinkti skirtingą žiedų kiekį ir storį. Aukšta kokybė, puikios kainos!
Nestandartiniai gaminiai

Firminiai aplankai

Firminiai bei reklaminiai aplankai Jūsų norimu dizainu. Greita gamyba, puikios kainos! Galimybė rinktis aplankus su laminavimu arba be jo.
Apyrankės ir juostelės

Medžiaginės kontrolinės juostelės

Austos apyrankės ir medžiaginės apyrankės prilyginamos beveik prie 100% neįmanomo suklastojimo. Jos greitai ir lengvai užsegamos. Ant apyrankės išsiuvinetą kompanijos logotipą ir žinutę įsimins ilgam. Austos juostelės ir medžiaginės juostelės - tai ne tik unikalus ir inovatyvus rinkodaros ir kontrolės sprendimas, bet ir stilingas aksesuaras, kuris padės...
Skirtingų formų automobilių kvapai
  Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo automobilių kvapai reklamai. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 400 vnt.
  Nestandartiniai gaminiai

  Magnetinės RFID kortelės

  Magnetinės RFID kortelės pritaikomos durų užraktams, lojalumo kortelėms ar kitiems jūsų poreikiams. Gali būti su čipu. Galimybė gaminti su daugiaspalve spauda iš abiejų kortelės pusių.
  Magnetukai, ženkliukai

  Ženkliukas - šaldytuvo magnetukas

  Metaliniai ženkliukai - šaldytuvo magnetukai. Galite pasirinkti norimą užrašą ar paveikslėlį, o taip pat ženkliuko dydį! Galimi dydžiai: 25mm, 32mm, 38mm, 45mm, 56mm, 58mm, 75/78mm, 90,mm ir net 100mm (pasirinkus 56 ar 58mm dydžio ženkliukus - kitoje jų pusėje galima įmontuoti atidarytuvą buteliui). Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
  Magnetukai, ženkliukai

  Lankstūs magnetukai

  Lankstūs magnetukai, kurių formą, dydį ir paveikslėlį galite pasirinkti Jūs! Šie magnetukai bus puiki ir nebrangi reklaminė priemonė, kuri pradžiugins Jūsų klientus! Storis: 0,4mm, 1,1mm ar 1,5mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
  Magnetukai, ženkliukai

  Stačiakampiai magnetukai

  Jūsų įmonės reklama nuo šiol gali būti matomiausioje vietoje – kiekvieno namuose, ant šaldytuvo durelių! Gaminami įvairūs dydžiai: 50x50mm, 120x54mm, 65x90mm, 120x75mm, 115x37mm, 80x55mm, 78x53mm Nemokamai paruošime maketą suderinimui!
  Magnetukai, ženkliukai

  Šaldytuvo magnetukas - atidarytuvas

  Metaliniai ženkliukai su butelio atidarytuvu ir magnetuku. Galite pasirinkti norimą užrašą, logotipą ar paveikslėlį! Galimi dydžiai: 56 ar 58mm. Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
  Inovatyvus reklaminis suvenyras, kuris pravers kiekvienam! Vienoje jo pusėje yra mikropluošto audinys su daugiaspalve spauda, kuriuo galėsite valyti telefono ekraną, o kitoje pusėje - lipnus silikonas, kurį galėsite priklijuoti prie bet kokio lygaus paviršiaus daug kartų. Gaminį sudaro – lipnus ekrano valiklis (galimi įvairūs dydžiai) su daugiaspalve...
  Magnetukai, ženkliukai

  Magnetinė užrašinė

  Patogi užrašinė, kurią galima tvirtinti ant šaldytuvo ar kito metalinio paviršiaus. Bendras dydis: 60x150 mm arba 74x165 mm Magnetinės dalies dydis: 60x60 mm arba 74x60 mm Užrašinės dydis: 60x90 mm arba 74x105 mm Lapelių kiekis: 25 lapeliai Dekoravimas: Vienpusė daugiaspalvė spauda Minimalus užsakymo kiekis: 300 vnt.
  Automobilių kvapai gaminami skirtingų formų bei pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 21 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija).Auto kvapuku gamybos kaina 0,39 € + PVM / vnt. yra orientacinė, galioja gaminant 3000 vnt.Jeigu Jums reklalingas mažesnis arba didesnis kiekis, prašome užpildyti...
  0,68 €
  Pilnai personalizuotos kaklajuostės su metaliniu karabinu. Itin populiarus sprendimas ieškantiems aukštos kokybės kaklajuosčių, nes jas pagaminsime pagal jūsų poreikius. Daugiaspalvė spauda iš vienos arba abiejų kaklajuostės pusių. Norimos juostelės maketą suderinimui paruošiame nemokamai.
  Filtras

  Kaina

  0,00 € - 1,00 €

  Spalva

  No choice available on this group

  Prekė įkeltą į palyginimą