Automobilių kvapai

Auto kvapai su logotipu – galingas reklaminis produktas!

Automobilių kvapai su logotipu
Nemalonus kvapas automobilio salone sukelia diskomfortą tiek vairuotojui, tiek keleiviams.
Deja, jis gali susigerti į odą, ko pasekoje bus labai sunku jo atsikratyti. Norėdami tai padaryti, daugelis automobilių savininkų naudojasi cheminio valymo paslaugomis. Deja, jie brangūs. Ir po kurio laiko vėl atsiranda pašaliniai kvapai. Norėdami jų išvengti ir sukurti idealias sąlygas automobilio salone, turėtumėte įsigyti automobilio oro gaiviklių. Jie turi malonų aromatą, kuris teigiamai veikia žmogaus savijautą. Tai pagerina tonusą ir suteikia gerą nuotaiką. Tokia transporto priemone niekada nebus gėda vežti keleivius. Įdomu tai, kad automobilių oro gaiviklis gali pasitarnauti kaip efektyvi reklamos priemonė. Norint reklamuoti prekes ir paslaugas, tokie produktai turėtų būti pažymėti logotipu. Jos pagalba kiti sužino apie įmonės veiklą.

Mūsų automobilių kvapai su logotipu!

Mūsų įmonė siūlo užsisakyti oro gaiviklį automobiliui su logotipu. Turime įvairių tipų oro gaiviklių automobiliams. Jie gali būti pritvirtinti prie veidrodžio arba pritvirtinti prie stiklo. Pirmasis variantas laikomas praktiškiausiu ir dažniausiai pasitaikančiu. Automobilių kvapus gaminame įvairių skonių, kurių pasirinkimas šiuo metu yra virš 21. Tinkamo kvapo pasirinkimas priklauso nuo individualių transporto priemonės savininko skonio pageidavimų. Taip pat yra universalių oro gaiviklių, kurie turi neutralų ir malonų aromatą. Jie idealiai tinka, jei dovana pasirenkama kitam žmogui.

Oro gaivikliai verslo partneriams ir klientams

Taigi, kodėl automobilių gaiviklių su logotipu gamyba tapo tokia populiari? Kur galima naudoti kvapukus? Po dalykinio susitikimo juos galima perduoti verslo partneriams. Jie bus patenkinti tokia paprasta, bet naudinga dovana. Taigi įmonės direktorius pabrėš jos prestižą ir garbingumą. Gavę tokią įdomią dovaną, verslo partneriai būtinai surengs susitikimą dar kartą. Greičiausiai jie ir toliau bendradarbiaus. Verslo derybos, kurios baigiasi šypsena veide, visada veda į sėkmę.Įmonės savininkas taip pat neturėtų pamiršti savo nuolatinių klientų. Norėdami juos maloniai nustebinti, turėtumėte pasiimti jiems nebrangų, bet naudingą suvenyrą. Štai kas yra oro gaiviklis. Jie yra labai aktualus automobilių remonto servisams, plovykloms ar aikštelių, prekiaujančių automobiliais savininkams. Draudimo kompanijų rinkodaros skyrių specialistai taip pat gali savo įmonės klientams įsigyti oro gaiviklių didmena. Taip atspausdintą logotipą pamatys daug žmonių. Jie tikrai sudarys malonų įspudį apie tokios įmonės veiklą.

Kvapukas taksi ir pavežėjų veiklai

Taksi ar pavežėjo paslaugos savininkas turėtų užsisakyti oro gaiviklių gamybą automobiliams su logotipu. Kadangi tokių įmonių gana daug, konkurencija neslūgsta. Norėdamas išskirti savo įmonę iš visų kitų, jos vadovas turėtų sudaryti kuo patogesnes sąlygas tiek darbuotojams, tiek klientams. Taksi paslaugos vairuotojai daug laiko praleidžia automobilyje. Jei jie gali atidaryti langą vasarą, jie negalės to padaryti žiemą. Salone esantis nemalonus kvapas nuolat erzins. Taip, ir jis atbaidys klientą, dėl ko jis atsisakys vėl pasinaudoti šios įmonės paslauga.Norint išvengti tokių nemalonių situacijų, rekomenduojama užsakyti automobilių kvapų gamybą su logotipu. Ant gaminių galite nurodyti įmonės kontaktinius duomenis, jos šūkį, pavadinimą. Tokiu atveju reikėtų rinktis malonaus ir neutralaus kvapo oro gaiviklius. Aštrus aromatas, savo ruožtu, taip pat gali sukelti neigiamų emocijų.

Personalizuoti auto kvapukai

Automobilių oro gaivikliai didmeniniais kiekiais - Jie visada pravers. Logotipas bus prieš akis tiek vairuotojui, tiek jo keleiviams. Taip didelio masto reklaminės kampanijos organizatorius galės savAutomobilių kvapai su logotipue netiesiogiai reklamuoti.Joks konkursas neapsieina be prizo. Norėdami sutaupyti, bet norėdami įtikti automobilių savininkams, jums į pagalbą automobilio kvapai su logotipu. Šie produktai tikrai bus įvertinti.Šią atributiką gali įsigyti ir naujų gamybos įmonių, užsiimančių automobilių dalių ir priedų prekyba, atstovai. Jie gali pasiūlyti savo gaminius parduodančių parduotuvių atstovams oro gaiviklių. Tie, savo ruožtu, gali juos perduoti klientams. Taip automobilių gaminių didmenininkas galės reklamuotis.

Tiesioginiam pardavimui

Kiekvienas individualus verslininkas supranta, kad originalios prekės turi didžiausią paklausą. Ne vienas išskirtinių gaminių žinovas praeis pro įdomų kvapą automobiliui. Norėdami tai padaryti, galite įdėti ryškų paveikslėlį arba įdomų užrašą. Toks gaminys ne tik sukurs malonią atmosferą salone, bet ir papuoš ją. Kad išparduotuvė būtų paklausi, jos direktorius turėtų užsakyti išskirtinius arba prabangius oro gaiviklius automobiliams. Įsigijus šiuos aksesuarus, pirkėjų pažįstami, giminės, draugai domėsis jų kilme. Galbūt jie taip pat apsilankys parduotuvėje.Norint reklamuoti prekės ženklą, reikia užsisakyti oro gaiviklį automobiliui su logotipu. Šiuos produktus galite įsigyti iš mūsų įmonės. Spaudos darbams yra naudojami tik kokybiškos ir aplinkai nekenksmingos žaliavos. Visi mūsų siūlomi aromatai yra saugūs. Jie nesukelia alergijos, todėl nekenkia net silpno imuniteto žmonėms.Oro gaivikliai gali pasitarnauti kaip nuostabi dovana, suvenyras, reklaminė priemonė. Keleiviai tikrai atkreips į juos dėmesį, po to gali tapti nuolatiniais įmonės klientais. Rekomenduojame užsisakyti šį reklaminį suvenyrą, nes jis yra nebrangus ir praktiškas.


Automobilių kvapai

Automobilių kvapai Ecoline

0,00 €
Premium produktas! Iš medžio pagaminta Ecoline automobilių kvapų kolekcija tvariems sprendimams! Tai pirmieji tokio tipo automobilių kvapai, pagaminti iš medienos ir veltinio. Visi auto kvapai supakuoti į sandarias lizdines pakuotes. Pakabuko storis: 9 mm
Automobilių kvapai

Mašinų kvapai su Jūsų Logo

Automobilių kvapai Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 20 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija).
Automobilių kvapai

Automobilių kvapai Mambo

0,00 €
Automobilių kvapai maišelyje Mambo. Ilgalaikis iš lėto skleidžiamas aromatas Jūsų automobilyje!
Automobilių kvapai

Automobilio oro gaivikliai

aog
Automobilių kvapai Jūsų pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 250 vnt.
Automobilių kvapai Jūsų pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 100 vnt.
Automobilių kvapai

Auto kvapukai

Auto kvapukai Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 400 vnt.
Automobilių kvapai

Automobilių kvapai Bamboo

0,00 €
Stilingi lapo formos mediniai automobilių kvapai su veltinio įdėklu. Tai ekologiški ir įnovatyvūs auto kvapai Bamboo. Šie automobilių gaivikliai idealiai tinka ieškantiems tvaresnių reklamos idėjų. Galima rinktis iš 10 skirtingų aromatų. Storis 9 mm
Automobilių kvapai

Kvapai automobiliams

Kvapai automobiliams - Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 400 vnt.
Jūsų pageidaujamos formos oro gaivikliai automobiliams
  Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo automobilių oro gaivikliai. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 400 vnt.
  Oro gaivikliai automobiliui
   Automobilių kvapai

   Oro gaivikliai automobiliui

   Automobilių kvapai Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 400 vnt.
   Automobilių oro gaivikliai
    Automobilių kvapai

    Mašinos kvapukai su logotipu

    Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo mašinos kvapukai. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 400 vnt.
    Reklaminiai automobilių kvapai
     Automobilių kvapai Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 400 vnt.
     Skirtingų formų automobilių kvapai
      Jūsų pageidaujamos formos bei pasirinkto kvapo automobilių kvapai reklamai. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 11 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija). Minimalus gamybos kiekis: 400 vnt.
      Automobilių kvapai

      Automobilių kvapai Diamond

      0,00 €
      Automobilių kvapai stikliniame deimanto formos buteliuke. Maži, elegantiško dizaino buteliukai papuoš bet kurį automobilį, o mes papuošime jį jūsų norimu logotipu ar užrašu. Tai itin estetiškas būdas palaikyti malonų aromatą automobilyje.
      Automobilių kvapai gaminami skirtingų formų bei pasirinkto kvapo. Aukštos kokybės dvipusė daugiaspalvė spauda (CMYK). 21 skirtingų kvapų pasirinkimas (kilmės šalis: Anglija/Prancuzija/Šveicarija).Auto kvapuku gamybos kaina 0,39 € + PVM / vnt. yra orientacinė, galioja gaminant 3000 vnt.Jeigu Jums reklalingas mažesnis arba didesnis kiekis, prašome užpildyti...
      Filtras

      Spalva

      No choice available on this group

      Prekė įkeltą į palyginimą