Skarelės

Skarelės ant kaklo su logotipu puikiai tinka kaip priemonė įmonių ar įstaigų reprezentacijai. Kadangi yra daugybė skirtingų skarelių pasirinkimo galimybių, svarbu atsižvelgti į keletą aspektų, kad pasirinktumėte tinkamą skarelę su logotipu.

Skarelės kokybė: Pirmiausia ir svarbiausia pasirinkti geros kokybės skarelę. Išsiaiškinkite, ar skarelė pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Koks jos storis? Ar jis atitinka jūsų poreikius.

Spalvos: Pasirinkite spalvą, kuri gerai atitiktų jūsų įmonės ar įstaigos logotipo spalvas. Taip pat verta pasirinkti skarelę, kuri būtų patraukli ir atitiktų jūsų prezentacijos pobūdį. Skarelės ant kaklo vyrams ir moterims paprastai gaminamos vienodos, tad rekomenduojame suaugusiems rinktis universalesnes spalvas. Skarelės ant kaklo vaikams gali būti ir itin ryškios, žaismingos.

Dydis ir forma: Svarbu pasirinkti skarelę, kuri tinka jūsų įmonės ar įstaigos reprezentacijai. Jei skarelės bus naudojamos suaugusiems, geriau rinktis didesnes ant kaklo rišamas skareles. Vaikams tiks ir mažesnio formato skarelės su spauda.

Kaina: Pasirenkant skarelę ant kaklo su logotipu, svarbu atsižvelgti į savo biudžetą. Siūlome daugybę skarelių variantų, todėl verta rasti pusiausvyrą tarp kokybės ir kainos.

Pasirinkdami skareles ant kaklos su logotipu, būtinai atsižvelkite į savo poreikius ir skarelių tikslą, kad pasirinktumėte tinkamą produktą. Gerai apgalvotas sprendimo priėmimo procesas padės pasiekti geriausius rezultatus reprezentuojant savo įmonę ar įstaigą.

 

Kokio dydžio logotipą rinktis ant skarelės?

Logotipo dydis ant skarelės priklauso nuo jūsų poreikių ir tikslo. Pateikiame keletą bendrų rekomendacijų, kurių verta laikytis, kad būtų pasirinktas tinkamas logotipo dydis ant skarelės su spauda:

Atkreipkite dėmesį į skarelės dydį: Logotipo dydis ant skarelės turėtų būti proporcingas skarelei. Jei skarelė yra didelė, logotipas taip pat turėtų būti didesnis, o jei skarelė yra maža, logotipas turėtų būti mažas.

Pagalvokite apie skarelės paskirtį: Jei skarelė yra skirta profesiniams ar reprezentacijos tikslams, logotipo dydis turėtų būti pakankamai didelis, kad būtų gerai matomas iš toliau. Jei skarelė yra skirta asmeniniam naudojimui, logotipo dydis turėtų būti mažesnis.

Atkreipkite dėmesį į logotipo sudėtingumą: Jei jūsų logotipas yra sudėtingas, geriau rinktis šiek tiek didesnį dydį. Taip būtų užtikrinta, jog jis bus gerai įskaitomas ir atpažįstamas. Jei logotipas yra paprastesnis, galite rinktis mažesnį dydį.

Svarbiausia yra logotipo matomumas: Logotipo dydis ant skarelės turėtų būti pakankamai didelis, kad jis būtų gerai matomas ir atpažįstamas, bet ne per didelis, kad neatrodytų persistengta ir neskoninga. Tai ypač svarbu, jei jūsų logotipas viena iš jūsų pagrindinių prekės ženklų dalis.

Svarbu atsižvelgti į savo poreikius ir naudojimo tikslus, kad pasirinktumėte tinkamą logotipo dydį ant skarelės rišamos ant kaklo. Jei kyla abejonių, verta pasikonsultuoti su dizaineriu ar skarelių gamintoju.

Stilingas žieminis šalikas iš 100% poliesterinio mikro fliso - sušildys šaltuoju metų laiku ir bus puiki reklaminė priemonė! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Skarelės

BANDIDO

MO6876
2,07 €
Multifunction Scarf Polycotton
Skarelės

BANDIDA

MO6608
2,10 €
Multifunctional scarf 90 gr/m²
Skarelės

Šalikas JASON

99011
2,60 €
Šalikas JASON Poliarinės vilnos (200 g/m²) šalikas su kutuotu kraštu.
327
  Skarelės

  327

  327
  2,84 €
  Relax Scarf Unisex/Kids white uni
  Skarelės

  Skarelė Fancy

  329
  Stilingos trikampės skarelės, pagamintos iš 160 g/m2 storio 100% medvilnės. Puikus aksesuaras sportuojant ar laisvalaikiu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 50 vnt.
  Skarelės

  Šalikas SuboScarf

  AP718188
  6,69 €
  Šalikas SuboScarf Polar vilnos šalikas su sublimacine spauda vienoje pusėje. 100% mikropluoštas, 250 g/m².
  Skarelės

  Šalikas Luomo

  AP731745
  8,54 €
  Šalikas Luomo Medvilnės ir viskozės šalikas vyrams juodoje dovanų dėžutėje. Alexluca prekės ženklo produktas.
  Filtras

  Kaina

  0,00 € - 305,00 €

  Spalva

  Prekė įkeltą į palyginimą