Rankšluosčiai

Reklaminiai rankšluosčiai su logotipu yra populiarus reklaminis gaminys, kuris padės išsiskirti iš kitų reklaminių kampanijų. Šie rankšluosčiai gaminami iš skirtingų medžiagų ir dekoruojami įvairiais būdais. Tai suteikia galimybę sukurti unikalų ir įdomų dizainą.

Kokybiškai siuvinėjame logotipus ar pageidaujamus užrašus. Galime pagaminti Jūsų individualaus dizaino rankšluosčius.

Kokios yra reklaminių rankšluosčių rūšys?

Rankšuosčiai reklamai yra skirstomi į keletą rūšių, priklausomai nuo naudojamų medžiagų ir dydžių. Pagrindinės rūšys yra:

Vonios rankšluosčiai su logotipu - paprastai tai yra didesnio dydžio medvilniniai rankšluosčiai puikiai sugeriantys drėgmę. Būtent klasikiniai vonios rankšluosčiai dažniausiai pasirenkami dovanoms. Populiariausias šių rankšluosčių dydis yra 50x100 ir 70x140 cm.

Rankšluosčiai rankoms su logotipu - tai nedideli, 30x30cm ar 30x50cm dydžio, plonesnio audinio rankšluosčiai.

Sportiniai rankšluosčiai iš mikrofibros - šie rankšluosčiai būna įvairių dydžių, tačiau pagaminti iš sintetinio audinio, dažniausiai mikropluošto. Šis audinys greitai džiūsta. Šis rankšluosčių tipas greitai populiarėja, nes mikrofibros rankšluosčiai neužima daug vietos, o drėgmę sugeria itin gerai.

Paplūdimio rankšluosčiai su logotipu - itin didelio formato rankšluosčiai, kuriuos patogu pasitiesti paplūdimyje. Paprastai jie yra ploni, dekoruojami sublimacine spauda ar siuvinėjimu.

Tai tik keletas pagrindinių rankšluosčių su logotipu rūšių. Užsakydami rankšluosčius, atkreipkite dėmesį į jų storį. Ypač aukštos kokybės vonios rankšluostis su logotipu paprastai gaminamas 550 gr. storio. Medvilniniai rankšluosčiai paprastai būna storesni už sintetinius, todėl džiūsta ilgiau, bet natūralus audinys suteikia išskirtinį komfortą ir švelnumą.

Prieš užsakant rankšluosčius galite susipažinti ir su naudinga gamybos informacija.

Spausdinimas arba siuvinėjimas ant rankšluosčio

Jūsų logotipas, pavadinimas ar šūkis gali būti atspausdintas ar išsiuvinėtas ant rankšluosčio vienos ar daugiau spalvų. Dažniausiai pasirenkami rankšluosčiai su išsiuvinėtu logotipu arba užrašu. Siuvinėti rankšluosčiai populiarūs, nes jie yra visiškai atsparūs skalbimui ar džiovinimui. Žinoma, smulkesnio dizaino logotipus kartais reikia spausdinti, nes jie gali būti per smulkūs siuvinėjimui.

Rankšluosčiai su logotipu Rankšluosčiai su logotipu Rankšluosčiai su logotipu Rankšluosčiai su logotipu Rankšluosčiai su logotipu Rankšluosčiai su logotipu Rankšluosčiai su logotipu

Spalvos ir medžiagos

Rankšluosčiai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant mikropluoštą, organinę ar ekologišką medvilnę, bei daugelį kitų. Be to, jie gali būti gaminami įvairių spalvų, kad atitiktų jūsų prekės ženklą ar stilių. Tačiau labiausiai populiarus yra medvilniniai siuvinėti rankšluosčiai. Tai yra universali dovana bet kokiu metu laiku.

Forma ir dydis

Reklaminiai arba siuvinėti rankšluosčiai gali būti įvairių dydžių, mažesni 30x30 cm iki itin didelių 150x200 cm. Taip pat siuvinėtas rankšluostis su logotipu gali būti įvairių formų, įskaitant kvadratinį, stačiakampį, apvalų ir t. t. Patys populiariausi yra stačiakampio formos 70x140 cm dydžio rankšluosčiai su išsiuvinėtu logotipu.

Įpakavimo pasirinkimas

Rankšluosčius galime supakuoti į jūsų pageidaujamas pakuotes, pavyzdžiui, plastikinius maišelius, kartonines dėžutes ar net specialius indus, tokius kaip plastikiniai buteliai. Taip galima užsakyti rankšluosčius be individualaus pakavimo.

Reklaminiai rankšluosčiai yra universalus ir naudingas reklaminis gaminys, kuris naudojamas labai daug kur, nuo sporto renginių iki konferencijų, darbovietėse bei namie.

Siuvinėti rankšluosčiai kaip dovana

Siuvinėtas medvilninis rankšluostis su tekstu, bus puiki dovana mamai, ar kitam artimam žmogui. Jo kaina nėra neaukšta, bet įspūdžiai ilgai neužmirštami. Laisvalaikis prie vandens telkinio - puikus metas visiems pailsėti, o įmonėms priminti apie savę. Siuvineti rankšluosčiai su logotipu neįkyriai skleis reklamą net atostogų metu. Bendradarbio gimtadienis - tai dar viena proga, kuomet siuvinėtas rankšluostis tiks dovanoms. Jūsų artimas žmogus mėgtą pirtį ? Viena geresniu dovanu pirties mėgėjui - siuvinėtas rankšluostis su jo vardu.

Rankšluosčiai su užrašais. Dekoravimo būdai.

Rankšluosčių dekoravimo būdai su logotipu gali skirtis priklausomai nuo medžiagos ir spausdinimo technikos. Žemiau aptarsime dažniausiai naudojamus:

 • Spauda ant rankšluosčio: Tai vienas iš populiariausių rankšluosčių su logotipu dekoravimo būdų. Šilkografija yra trafaretinė spauda, kurios metu logotipas yra užtvirtinamas ant rankšluosčio specialios įrangos pagalba. Jūsų logotipas ar užrašas gali būti atspausdinamas vienos ar kelių spalvų.

 • Siuvinėtas rankšluostis: Kitas būdas dekoruoti rankšluosčius yra siuvinėjimas. Rankšluosčius siuvinėjame pramonine siuvinėjimo mašina, todėl logotipas išsiuvinėjamas itin tiksliai ir kokybiškai.

 • Sublimacija. Tai yra dar vienas būdas personalizuoti rankšluosčius. Sublimacija yra spausdinimo technika, kai spalvoti dažai yra perkeliami į rankšluosčio audinį naudojant aukštą temperatūrą ir slėgį. Tai leidžia perkelti logotipą ar dizainą tiesiogiai ant rankšluosčio paviršiaus. Dizaino spalvingumas nėra ribojamas, spausdiname ir aukštos kokybės nuotraukas.

Rankšluosčiai taip pat gali būti audžiami pageidaujamų spalvų ar įterpiant dekoratyvines juosteles.

Kiek ilgai siuvinėtas rankšluostis tarnauja?

Reklaminio rankšluosčio tarnavimo trukmė priklauso šių veiksnių: rankšluosčio kokybė, priežiūra, naudojimo dažnumas bei aplinkybės, kuriomis jis yra naudojamas.

Jei kalbame apie aukštos kokybės, tvirtą rankšluostį, kuris naudojamas tinkamai ir prižiūrimas, jis gali tarnauti net iki penkių metų. Tačiau jei rankšluostis yra naudojamas labai dažnai arba yra pagamintas iš prastos kokybės medžiagos, jo tarnavimo laikas sutrumpėja.

Taigi, apibendrinant, tai priklauso nuo kelių veiksnių, ir sudėtinga tiksliai nustatyti, kiek laiko reklaminis rankšluostis tarnaus. Bet, jei jūsų pasirinkimas yra aukšta kokybė ir tinkama priežiūra, siuvinėtas rankšluostis tarnaus ir džiugins jus ilgai.

 

Reklaminiai rankšluosčiai su išsiuvinėtu logotipu yra kokybiški rankšluosčiai. Medvilniniai vonios rankšluosčiai su siuvinėtu logotipu dažniausiai yra naudojami kaip reklaminės dovanos, kurias įmonės dovanoja savo klientams arba darbuotojams, siekdamos padidinti prekės ženklo žinomumą ir žmonių lojalumą. Mūsų siūlomi reklaminiai rankšluosčiai pagaminti...
Kokybiški, 100% medvilnės audinio, rankšluosčiai, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę. Galima rinktis rankšluosčio storį nuo 300gsm iki 1000gsm. Galime pagaminti jūsų firminės spalvos (pagal Pantone paletę) rankšluosčius! Kokybiškas žakardinis raštas (audimas) leidžia tiksliai atkartoti norimą logotipą ar šūkį. Daugiausia galima naudoti 4 spalvas....
sportiniai ranksluosciai
  Įvairių spalvų sportinis rankšluostis iš mikrofibros mikropluošto su Jūsų logotipu. Yra galimybė pasirinkti spalvas iš spalvų paletės.Gerai sugeria drėgmę, minkštas ir švelnus audinys, greitai džiūsta. Puikiai tinka mėgėjams ir profesionaliai sportuojantiems.
  80 x 140cm sportinis rankšluostis iš 200g mikrofibros. Daug sugeriai ir greitai džiūsta. Supakuotas į maišelį. Greitai ir kokybiškai papuošime šį rankšluostį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kombinuotas rankšluostis reklamai
   100% medvilnė iš vienos pusės ir daugiaspalviai spaudai tinkantis poliesteris iš kitos. Dydžiai: 30×50 cm, 50×100 cm, 70×140 cm 360 gsm. 40% medvilnė, 60% poliesteris Minimalus užsakymas: 20 vnt. Greitai ir kokybiškai papuošime šį rankšluostį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Daugiaspalvė spauda iš abiejų pusių!! Gerai sugeri, lengvi ir praktiški rankšluosčiai. Dydžiai: 30×50 cm, 50×100 cm, 70×140 cm, 90×150 cm Polyester 88%, Polyamide 12%. 220g/m2 Minimalus užsakymas 20vnt. Greitai ir kokybiškai papuošime šį rankšluostį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Elegantiškas ir labai švelnus medvilninis rankšluostis. Dydžiai: 50×90 cm, 70×130 cmSvoris: 600 g/m2 Greitai ir kokybiškai papuošime šį rankšluostį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Ultramodernus mikrofibros rankšluotis. Sugeria 3 kart daugiau vandens, negu medvilninis. Greitai išdžiūsta. Lengva kvėpuojanti medžiaga. Antibakterinis ir antialergiškas. Audinys: 88% poliesteris, 12% poliamidasSvoris: 220 g/m2 Galimi dydžiai:30x50cm50x100cm70x140cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį rankšluostį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui...
   Išskirtiniai apvalūs ar kitos jūsų pageidaujamos formos rankšluosčiai, kuriuos pagaminsime pagal jūsų pageidavimus - norimos spalvos, su užrašais ar logotipais, galbūt net su nuotraukomis! Apvalaus rankšluosčio standartinis dydis 160 cm. Gali būti kiti dydžiai. Audinys: 100% medvilnė Storis: 400 gramų Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
   Išskirtiniai rankšluosčiai sportui, kuriuos pagaminsime pagal jūsų pageidavimus - norimos spalvos, su užrašais ar logotipais, galbūt net su nuotraukomis! Itin lengvi ir puikiai sugeriantys drėgmę! Audinys: 80% poliesteris, 20% poliamidas Galimi dydžiai: 35x55 cm 30x70 cm 50x90 cm 75x140 cm Gali būti individualus dydžio pagal poreikį. Minimalus užsakymo...
   Kokybiški, 100% medvilnės audinio, rankšluosčiai, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę. Rankšluosčio storis 400gsm. Galima gaminti firminės spalvos! Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
   Norintiems išskirtinio efekto, siūlome naudoti keletą technologijų vienu metu - tuomet rankšluosčius galėsime papuošti ne tik kelių spalvų logotipu apatinėje juostoje, tačiau ir jo reljefu. Kokybiški, 100% medvilnės audinio, rankšluosčiai, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę. Galima rinktis rankšluosčio storį nuo 300gsm iki 1000gsm. Galime pagaminti...
   Aukštos kokybės medvilnės audinio, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę rankšluosčiai su Jūsų logotipu arba reklaminiu užrašu.Nebrangi ir praktiška dovana bet kurio metu laiku. Įvairių spalvų pasirinkimas.
   Rankšluosčius gaminant šiuo būdu, logotipas išryškinamas keičiant kilpeles ir žakardinį audimą. Taip susidaro vaizdas, kad logotipas yra įspaustas rankšluostyje. Logotipas gali būti tik tos pačios spalvos kaip ir rankšluostis. Technologija ypač tinkama dideliems ar neturintiems smulkių detalių logotipams. Kokybiški, 100% medvilnės audinio, rankšluosčiai,...
   Dažytų verpalų būdu gaminami rankšluosčiai su logotipu gali būti sudaryti tik iš dviejų spalvų. Galinėje rankšluosčio pusėje matomas veidrodinis priekinės pusės vaizdas. Tai itin populiarus gamybos būdas tiek reklamai, tiek naudojimui namuose. Kokybiški, 100% medvilnės audinio, rankšluosčiai, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę. Galima rinktis...
   Kokybiški, 100% medvilnės audinio rankšluosčiai, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę. Rankšluosčio storis nuo 300gsm iki 550gsm. Galime pagaminti jūsų firminės spalvos (pagal Pantone paletę) rankšluosčius! Kokybiškai išsiuvinėsime norimą logotipą ar užrašą, maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis nuo 10 vnt.
   Storo audinio, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę rankšluosčiai su Jūsų logotipu arba reklaminiu užrašu.Nebrangi ir praktiška dovana bet kurio metu laiku. Įvairių spalvų pasirinkimas.
   Storo audinio, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę rankšluosčiai su Jūsų logotipu arba reklaminiu užrašu.Nebrangi ir praktiška dovana bet kurio metu laiku. Įvairių spalvų pasirinkimas.
   Storo audinio, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę rankšluosčiai su Jūsų logotipu arba reklaminiu užrašu.Nebrangi ir praktiška dovana bet kurio metu laiku. Įvairių spalvų pasirinkimas.
   Storo audinio, minkšti, gerai sugeria drėgmę rankšluosčiai su Jūsų logotipu arba reklaminiu užrašu.Nebrangi ir praktiška dovana bet kurio metu laiku. Įvairių spalvų pasirinkimas
   40 x 80cm. sportinis rankšluostis iš 200g mikrofibros. Daug sugeria ir greitai džiūsta. Supakuotas į maišelį. Greitai ir kokybiškai papuošime šį rankšluostį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Storo audinio, minkšti, gerai sugeria drėgmę rankšluosčiai su Jūsų logotipu arba reklaminiu užrašu.Nebrangi ir praktiška dovana bet kurio metu laiku. Įvairių spalvų pasirinkimas.
   Storo audinio, minkšti, puikiai sugeriantys drėgmę rankšluosčiai su Jūsų logotipu arba reklaminiu užrašu.Nebrangi ir praktiška dovana bet kurio metu laiku. Įvairių spalvų pasirinkimas.
   Nalex
    Rankšluosčiai

    Nalex

    AP781047
    0,90 €
    Folded, absorbent towel on a stick. Size: 55x145x30 mm. Material: microfiber 260 g/m².
    Rankšluosčiai

    Spica

    AP781220
    1,52 €
    Compressed cotton towel with sports themed decoration.
    Rankšluosčiai

    ARTX. Refreshing sports towel

    99968
    2,36 €
    Sports towel in polyamide and polyester. Refreshing towel, when wet remains cold for a few hours. If it gets warm, just shake it to reactivate its freshness. Reusable towel, machine washable
    Rustuff
     Rankšluosčiai

     Rustuff

     AP741697
     2,46 €
     Dog shaped, coloured absorbent towel. Material: Microfiber 310 g/m².
     Kotto
      Rankšluosčiai

      Kotto

      AP741549
      2,91 €
      Microfibre towel, 345 g/m².
      3,22 €
      Set with a PP and PET bottle and a polyamide and polyester sports towel. Bottle with handle, practical to be taken anywhere and capacity up to 440 ml. Refreshing towel that, when wet, stays cool for a few hours. If it warms up, just shake it, reactivating its freshness. The towel is reusable and washable in the washing machine
      Rankšluosčiai

      TRAVIS. Sports towel in microfibre

      99966
      3,68 €
      Microfibre sports towel (210 g/m²). Practical and light towel that facilitates transport, with high absorption and quick drying. Supplied with a 190T pouch
      Rankšluosčiai

      Kefan

      AP721207
      3,78 €
      Microfibre towel with rubber strap, 160 g/m².
      Rankšluosčiai

      Subowel S

      AP718011
      4,02 €
      100% cotton, 400 g/m² terry towel with polyester border for sublimation printing. Price includes sublimation printing. MOQ: 50 pcs.
      Rankšluosčiai

      CreaTowel S

      AP718186
      4,37 €
      Double face towel with sublimation printed graphics on one side. 100% cotton + 100% microfibre, 400 g/m². Price includes sublimation printing. MOQ: 50 pcs.
      Rankšluosčiai

      Gymnasio

      AP741547
      4,37 €
      Microfibre sport towel with pouch, 185 g/m².
      Rikat
       Rankšluosčiai

       Rikat

       AP781672
       4,86 €
       Polyester/nylon sport towel in plastic holder with carabiner, 160 gr/m?. Ideal for sublimation printing.
       Rankšluosčiai

       TERRY

       MO9931
       5,22 €
       Towel organic cotton 100x50cm
       Filtras

       Kaina

       0,00 € - 26,00 €

       Spalva

       Prekė įkeltą į palyginimą