Žiebtuvėliai

ŽiebtuvėliaiReklaminiai žiebtuvėliai - puiki dovana draugui, vyrui, verslo partneriui, klientams. Platus pasirinkimas, žemos kainos!

Plastikiniai, metaliniai žiebtuvėliai, daugkartiniai ar vienkartiniai žiebtuvėliai. Didelis spalvų pasirinkimas leis išsirinkti tinkamiausią variantą būtent jums.

Visus žiebtuvėlius galime dekoruoti atspausdintu ar išgraviruotu logotipu ar norimu užrašu.

Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą.
Metaliniai žiebtuvėliai Fern
  Žiebtuvėliai

  Metaliniai žiebtuvėliai Fern

  52088
  Modernaus dizaino daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu - nebrangi ir stilinga reklaminė priemonė. Dydis: 3,5 x 6,5 x 1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
  Metaliniai žiebtuvėliai Laos
   Žiebtuvėliai

   Metaliniai žiebtuvėliai Laos

   52043
   Stilingi, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 1,2 x 8,7 x 1,1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
   Žiebtuvėliai

   Metaliniai žiebtuvėliai Hard

   52041
   Stilingi, solidžios formos, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 3,4x5,6x0,6 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
   Žiebtuvėliai

   Plastikiniai žiebtuvėliai Gas

   52099
   Daugkartinio papildymo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu - stilinga ir praktiška dovana. Dydis: 2,3 x 7,5 x 1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
   Žiebtuvėliai

   Plastikiniai žiebtuvėliai Set

   52098
   Daugkartinio papildymo ryškiaspalviai plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8 x 1,2 x 2,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
   Žiebtuvėliai

   Plastikiniai žiebtuvėliai Chat

   004603
   Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8x2,4x0,9 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
   Elegantiški, solidžios formos, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 3,3 x 6,3 x 0,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
   Žiebtuvėliai

   Metaliniai žiebtuvėliai Bal

   52039
   Elegantiški, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 1,4 x 8,1 x 1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
   Metaliniai žiebtuvėliai Chris
    Žiebtuvėliai

    Metaliniai žiebtuvėliai Chris

    52038
    Stilingi daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 1,5 x 8,5 x 1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
    Žiebtuvėliai

    Plastikiniai žiebtuvėliai Sid

    52062
    Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška dovanėlė Jūsų klientams. Dydis: 2,1 x 8 x 0,9 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
    Chromuoti žiebtuvėliai Cas
     Žiebtuvėliai

     Chromuoti žiebtuvėliai Cas

     52037
     Daugkartinio naudojimo metaliniai chromuoti žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Universali ir praktiška priemonė jums. Dydis: 1,2 x 8,2 x 1,2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
     Žiebtuvėliai

     Plastikiniai žiebtuvėliai Knox

     755203
     Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Su apsauga nuo vaikų. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8 x 2,4 x 0,9 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
     Metalinė lazdelė žiebtuvėlis Bris
      Daugkartinio naudojimo papildomi metaliniai lazdelės formos žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Pastaba: nepripildytas Dydis: 8 x 2,4 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
      Daugkartinio naudojimo skaidrūs ryškiaspalviai plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8 x 2,4 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
      Žiebtuvėliai

      Metaliniai žiebtuvėliai Laure

      52093
      Stilingi daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu - nebrangi ir stilinga reklaminė priemonė. Dydis: 3,7 x 6,2 x 1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
      Straik
       Žiebtuvėliai

       Straik

       AP781540
       0,14 €
       Cardboard cigarette pack cover with emoticon design.
       Fenick
        Žiebtuvėliai

        Fenick

        AP781470
        0,48 €
        Plastic lighter, Rechargeable. Only available in full export carton quantities (multiples of 1000 pcs)!
        Parsok
         Žiebtuvėliai

         Parsok

         AP721483
         0,52 €
         Refillable plastic lighter, child resistant. Delivered with minimal gas level, needs to be refilled for continous use. Only available in full export carton quantities (multiplies of 1000 pcs)!
         Mundi
          Žiebtuvėliai

          Mundi

          AP791525
          0,58 €
          Lighter, Rechargeable.
          Žiebtuvėliai

          Vaygox

          AP741833
          0,62 €
          Refillable, plastic piezo lighter. Child resistant. Delivered with minimal gas level, needs to be refilled for continous use. Only available in full export carton quantities (Multiplies of 1,000 pcs)!
          Žiebtuvėliai

          Plain

          AP731379
          0,80 €
          Refillable, plastic lighter. Child resistant. Delivered with minimal gas level, needs to be refilled for continous use. Only available in full export carton quantities (Multiplies of 1,000 pcs)!
          LED žiebtuvėliai LED žiebtuvėliai 2
          • −27%
          Žiebtuvėliai

          LED žiebtuvėliai

          0,86 € 1,18 €
          Daugkartinio naudojimo plastikinis žiebtuvėlis su mėlyna LED lempute ir Jūsų logotipu.
          Žiebtuvėliai

          Stromber

          AP721348
          1,14 €
          Refillable, plastic lighter. Only available in full export carton quantities (multiples of 1152 pcs)!
          Žiebtuvėliai

          Rosser

          AP721585
          1,59 €
          Refillable, plastic kitchen lighter. Delivered with minimal gas level, needs to be refilled for continous use. Only available in full export carton quantities (Multiplies of 600 pcs)!
          Minicricket
           Žiebtuvėliai

           Minicricket

           AP791445
           1,77 €
           Plastic mini lighter with happy colours. Only available in full export carton quantities (multiples of 500 pcs)!
           Deuston
            Žiebtuvėliai

            Deuston

            AP781471
            3,17 €
            Refillable, metallic lighter. Only available in full export carton quantities (multiples of 360 pcs)!
            Filtras

            Kaina

            0,00 € - 4,00 €

            Spalva

            Prekė įkeltą į palyginimą