Žiebtuvėliai

Žiebtuvėliai

Reklaminiai žiebtuvėliai - puiki dovana draugui, vyrui, verslo partneriui, klientams. Platus pasirinkimas, žemos kainos!

Plastikiniai, metaliniai žiebtuvėliai, daugkartiniai ar vienkartiniai žiebtuvėliai su atspausdintu ar išgraviruotu logotipu ar norimu užrašu.

Žiebtuvėliai

Metaliniai žiebtuvėliai Laos

52043
Stilingi, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 1,2 x 8,7 x 1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Daugkartinio naudojimo papildomi metaliniai lazdelės formos žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Pastaba: nepripildytas Dydis: 8 x 2,4 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
Elegantiški, solidžios formos, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 3,3 x 6,3 x 0,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žiebtuvėliai

Metaliniai žiebtuvėliai Bal

52039
Elegantiški, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 1,4 x 8,1 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilingi daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 1,5 x 8,5 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška dovanėlė Jūsų klientams. Dydis: 2,1 x 8 x 0,9 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žiebtuvėliai

Chromuoti žiebtuvėliai Cas

52037
Daugkartinio naudojimo metaliniai chromuoti žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Universali ir praktiška priemonė jums. Dydis: 1,2 x 8,2 x 1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Su apsauga nuo vaikų. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8 x 2,4 x 0,9 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Daugkartinio naudojimo skaidrūs ryškiaspalviai plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8 x 2,4 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilingi daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu - nebrangi ir stilinga reklaminė priemonė. Dydis: 3,7 x 6,2 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8x2,4x0,9 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Daugkartinio naudojimo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą.
Žiebtuvėliai

Metaliniai žiebtuvėliai Fern

52088
Modernaus dizaino daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu - nebrangi ir stilinga reklaminė priemonė. Dydis: 3,5 x 6,5 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Daugkartinio papildymo plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu - stilinga ir praktiška dovana. Dydis: 2,3 x 7,5 x 1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Daugkartinio papildymo ryškiaspalviai plastikiniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Ekonomiška, universali ir praktiška priemonė didinti Jūsų prekės ženklo žinomumą. Dydis: 8 x 1,2 x 2,3 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žiebtuvėliai

Metaliniai žiebtuvėliai Hard

52041
Stilingi, solidžios formos, daugkartinio papildymo metaliniai žiebtuvėliai su Jūsų logotipu. Dydis: 3,4x5,6x0,6 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žiebtuvėliai

Straik

AP781540
0,19 €
Cardboard cigarette pack cover with emoticon design.
Žiebtuvėliai

Ferroc

AP741916
0,43 €
Plastic lighter. Child resistant. Sold in mixed colours by sets of 50 pcs. Indicated price is for 1 pc. Only available in full export carton quantities (multiples of 1,000 pcs)!
Žiebtuvėliai

Fenick

AP781470
0,48 €
Plastic lighter, Rechargeable. Only available in full export carton quantities (multiples of 1000 pcs)!
Žiebtuvėliai

Parsok

AP721483
0,52 €
Refillable plastic lighter, child resistant. Delivered with minimal gas level, needs to be refilled for continous use. Only available in full export carton quantities (multiplies of 1000 pcs)!
Žiebtuvėliai

Vaygox

AP741833
0,62 €
Refillable, plastic piezo lighter. Child resistant. Delivered with minimal gas level, needs to be refilled for continous use. Only available in full export carton quantities (Multiplies of 1,000 pcs)!
Žiebtuvėliai

Ronels

AP781994
0,76 €
Refillable, plastic lighter. Only available in full export carton quantities (multiples of 1000 pcs)!
Žiebtuvėliai

Plain

AP731379
0,80 €
Refillable, plastic lighter. Child resistant. Delivered with minimal gas level, needs to be refilled for continous use. Only available in full export carton quantities (Multiplies of 1,000 pcs)!
LED žiebtuvėliaiLED žiebtuvėliai 2
  • −27%
Žiebtuvėliai

LED žiebtuvėliai

0,86 € 1,18 €
Daugkartinio naudojimo plastikinis žiebtuvėlis su mėlyna LED lempute ir Jūsų logotipu.

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą