Šokoladai

Firminiai įvairių formų ir dydžių šokoladukai, šokolado plytelės, monetos, forminiai šokoladai. Tai itin populiarūs reklaminiai gaminiai, pagaminti iš aukštos kokybės belgiško šokolado. Šokoladai gali būti su išlietu jūsų logotipu ar klasikiniai su personalizuotu dizainu ant pakuotės. Firminiai saldūs gaminiai pradžiugins svečius ir klientus!

Individualūs, forminiai gaminiai iš šokolado yra išskirtinė dovana pristatanti jūsų prekės ženklą. Galite rinktis baltą, juodą ar pienišką šokoladą, todėl skoniai įtiks kiekvienam!

Šokoladas yra vienas iš populiariausių saldumynų pasaulyje, o firminiai šokoladukai su įmonės logotipu yra originalus ir skanus būdas reklamai.

Maži šokoladukai, kuriuos galima pritaikyti pagal įmonės poreikius ir stilių, tapo ne tik populiariais pasirinkimais, bet ir veiksmingu marketingo įrankiu.

Šokoladas reklamai

Šokoladas reklamai - puikus pasirinkimas dėl savo pritaikymo galimybių. Pirmiausia, šokoladas skanus ir mėgstamas daugelio žmonių. Tad dovana, kurią sudaro šokoladukai su įmonės logotipu, tikrai bus vertinama ir nepamirštama. Be to, šokoladukai maži, taigi jie puikiai tinka dalinimuisi ir lengvai platinami tiek įmonėje, tiek renginiuose ar klientams ar partneriams.

Firminiai šokoladukai su logotipu taip pat suteikia galimybę pasiekti didelį reklamos poveikį. Šokolado paviršiuje išliejus įmonės logotipą ar kitą norimą informaciją, bus sukuriamas ilgalaikis įspūdis. Tai tikrai padės geriau įsiminti jūsų įmonę ar įstaigą.

Šokoladukai firminėje pakuotėje, puikiai tinka parodose, konferencijose ar kituose renginiuose. Saldžios dovanos padeda formuoti teigiamą įmonės vaizdą, tačiau svarbu pasirinkti kokybiško šokolado gaminius.

Reklaminiai šokoladai yra universali dovana, kuri lengvai pritaikoma bet kokiam įmonės poreikiui ir tikslui. Jie gali būti pateikiami kaip atskiri šokoladukai su įmonės logotipu arba supakuoti specialiose dėžutėse su pridėtomis sveikinimo kortelėmis ar kita informacija.

Kokie būna šokoladų ir šokoladukų skoniai?

Šokoladukai gaminami iš įvairių šokolado rūšių - pieniško, juodojo ar baltojo, atsižvelgiant į įmonės poreikius. Be to, jie gali būti dekoruojami su įmonės logotipu, pavadinimu, šūkiu ar kitu dizainu, atitinkančiu įmonės vizualinį identitetą.

Šokoladai taip pat gali būti pagardinti įvairiais priedais: nuo druskos dribsnių, rūgštelės, iki spanguolių ar aitriųjų pipirų ir kt.

Firminiai šokoladukai pritaikomi ir tam tikroms progoms ar sezonams. Pavyzdžiui, juos galima pasirinkti su specialiais švenčių motyvais, tokiais kaip Kalėdos, Velykos, Naujieji metai ar kitos šventės. Tai padės sukurti ypatingą ir prisiminimų kupiną akimirką klientams, partneriams ar darbuotojams.

Šokoladukai su užrašu ir logo - puikus būdas skatinti lojalumą ir ilgalaikius santykius su klientais bei partneriais. Padovanodami šokoladukus su savo logotipu, parodote, kad vertinate savo klientus ir dėkojate už jų pasitikėjimą. Tai padeda užmegzti emocinį ryšį su klientais ir partneriais, stiprinti bendradarbiavimą ir padidinti galimybes tęstiniam bendradarbiavimui.

Reklaminių šokoladukų poveikis socialiniuose tinkluose

Nereikia pamiršti, kad šokoladukai su įmonės logotipu gali būti ir veiksminga reklamos priemonė socialiniuose tinkluose ar kituose internetinės erdvės kanaluose.

Dauguma žmonių mėgsta dalintis nuotraukomis ir patirtimis socialiniuose tinkluose, o su logotipu dekoruoti šokoladukai gali tapti puikia nuotraukos tema arba iššūkio dalimi, kurie pritrauks dėmesį ir sukels daugiau susidomėjimo jūsų įmonei.

Vis dėlto, svarbu atsiminti, kad šokoladukai su įmonės logotipu yra tik vienas iš reklamos ir rinkodaros įrankių, todėl jie geriausiai veikia kartu su kitais veiksmais ir strategijomis.

Jie gali būti puiki dovana, papildanti įmonės prezentacijas, renginius ar akcijas, tačiau svarbu juos integruoti į visą įmonės reklamos ir rinkodaros planą, siekiant optimalių rezultatų.

Taigi, kaip išsirinkti šokoladą ar šokoladukus reklamai?

Pasirinkimas, kokį šokoladą ar šokoladukus gaminti reklamos tikslais su įmonės logotipu, yra svarbus procesas, kurį verta atlikti atidžiai. Štai kelios gairės, kurios gali padėti jums pasirinkti tinkamą šokoladą ar šokoladukus:

Kokybė: Pasirinkite aukštos kokybės šokoladą ar šokoladukus, kad užtikrintumėte skonį ir patirtį, kurie atitinka jūsų įmonės įvaizdį. Geras šokoladas paliks geresnį įspūdį ir daugiau džiaugsmo gavėjui.

Dydis: Nuspręskite, kokio dydžio šokolado plytelės jums bus reikalingos. Jei norite didesnės dovanos, rinkitės standartinio dydžio šokolado plytelę ar mažesnių šokoladukų rinkinius. Norėdami šokoladukus pridėti kaip simbolines dovanėles, rinkitės mažus šokoladukus.

Dizainas: Pasirinkite dizainą, kuris yra aiškus, įsimintinas ir atitinka įmonės vizualinį identitetą.

Praktiškumas: Atsižvelkite į tai, kaip šokoladukai bus naudojami. Jei planuojate juos naudoti įvairiuose renginiuose arba dalinti didelei auditorijai, šokoladukai turi būti patogiai supakuoti. Taip pat galite apsvarstyti galimybę pasirinkti šokoladukus su individualiomis dėžutėmis arba kitais praktiškais pakuotės sprendimais.

Sezoninės ar išskirtinės progos: Jei norite sukurti ypatingą akimirką arba atkreipti dėmesį į tam tikrą sezoną ar išskirtinę progą, pasirinkite šokoladukus, kurie atitinka šias temas. Pavyzdžiui, Kalėdoms ar Velykoms galite pasirinkti šokoladukus su atitinkamais švenčių motyvais, kurie sukurs ypatingą atmosferą ir kels prisiminimus dar ilgai po švenčių pabaigos.

Biudžetas: Svarbu atsižvelgti į įmonės biudžetą, nes tai gali įtakoti pasirinkimo galimybes. Maži šokoladukai būna pigesni, tačiau jų minimalus užsakymo kiekis yra didesnis. Todėl turint ribotą biudžetą, kartais praverčia rinktis šiek tiek didesnius šokoladus, tačiau mažesnį jų kiekį.

Kad ir kokį variantą galiausiai nuspręsite pasirinkti, mes padėsime išpildyti jūsų viziją kuo tiksliau ir kokybiškiau. Atsiųskite logotipą ar kitus norimus dizaino akcentus ir maketą šokoladui ir/ar jo pakuotei paruošime nemokamai.

Šokoladukai su logotipu ant pagaliuko. Skonis: pieniškas šokoladas Svoris: 25 g. Dydžiai: kamuolys - Ø 62 mm; širdelė - 58x52 mm; kiaušinis - 42x55 mm Galiojimo laikas: 12 mėnesių Minimalus užsakymo kiekis: 500 vnt.
Šokoladukai Napoli
  Šokoladai

  Šokoladukai Napoli

  02.01
  Maži šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas arba desertinis šokoladas. Matmenys: 35x19x7 mm; svoris: 5 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
  4 Šokoladukai dėžutėje
   Keturi kvadratiniai šokoladukai kartoninėje dėžutėje. Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 105x105x18 mm; svoris: 5 g Dėžutę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
   Šokoladinė plytelė Šriftas
    9 baltojo šokolado plytelės su išlietu jūsų logotipu ar norimu užrašu - puiki dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 90 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
    Stačiakampiai šokoladukai flow pack pakuotėje su Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 115 x 55 x 8 mm mm; svoris: 20 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
    Stačiakampiai šokoladukai flow pack pakuotėje su Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 85 x 40 x 7 mm; svoris: 10 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
    Stačiakampiai šokoladukai su išlietu Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 52x35x7 mm; svoris: 10 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...
    Stačiakampiai šokoladukai flow pack pakuotėje su išlietu Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 85 x 40 x 7 mm; svoris: 10 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
    Šokoladukai Vista
     Šokoladukai stilingoje pakuotėje su Jūsų logotipu - saldi ir puikiai įsimenama įmonės atributika! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas, baltasis ir pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 52x35x7 mm; svoris: 10 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis...
     Kvadratiniai šokoladukai Belgium
      Maži kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas arba desertinis šokoladas. Matmenys: 36x36x3 mm; svoris: 4,5 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
      Šokoladai

      Šokoladukai kubas First

      02.06
      Maži kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas arba desertinis šokoladas. Matmenys: 34x34x15 mm; svoris: 17 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
      Pieniško arba juodojo šokolado plytelė su Jūsų pasirinktais priedais. Galimi priedai: spanguolės, imbiero cukatai, apelsino žievelės cukatai, goji uogos, jūros druska, imbieras, kava, kakava ar čili. Matmenys: 175x107x15 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
      Kvadratiniai šokoladukai Milan
       Maži kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas arba desertinis šokoladas. Matmenys: 34x34 mm; svoris: 5 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
       Šokoladiniai saldainiai su skystu įdaru Gold
        Desertinio šokolado saldainiai su skystu įdaru. Įdaras: degtinės, kiaušinių likerio ir vyšnių skonio miksas. Matmenys: 28x23x18 mm; svoris: 13 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt. High-quality pralines made of...
        Kokteiliniai šokoladukai
         Šokoladai

         Kokteiliniai šokoladukai

         02.03
         Pailgi šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Skoniai: pieniškas. Matmenys: 73x18x7 mm; svoris: 8 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
         Šokoladukai Baron
          Šokoladai

          Šokoladukai Baron

          02.27
          Pailgi pieniški šokoladukai su įdaru. Galimi įdaro skoniai: braškių, kokoso, latte machiato, karamelės, lazdyno riešutų. Matmenys: 95x17x10 mm; svoris: 18 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
          Šokoladukai Hotel
           Šokoladai

           Šokoladukai Hotel

           02.04
           Nedideli šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas šokoladas. Matmenys: 55x35x4 mm; svoris: 8 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
           Šokoladukai Suite
            Šokoladai

            Šokoladukai Suite

            02.20
            Unikalios formos nedideli šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas, desertinis šokoladas. Matmenys: 85x40x9mm mm; svoris: 27 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
            Šokoladukai Sonata
             Šokoladai

             Šokoladukai Sonata

             02.19
             Nedideli šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas, desertinis, baltas šokoladas. Matmenys: 93x42x7mm; svoris: 33 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
             Šokoladukai Midi
              Šokoladai

              Šokoladukai Midi

              02.09
              Šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas, desertinis ar baltas šokoladas. Matmenys: 65x38x5 mm; svoris: 16 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 300 vnt.
              Šokoladukai Finest
               Šokoladai

               Šokoladukai Finest

               02.15
               Pailgi šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: aukštos kokybės belgiškas šokoladas. Matmenys: 127x34x10 mm; svoris: 40 g Galiojimas: 6 mėnesiai Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
               Šokoladukai Maksi uncija
                Elegantiška šokoladinių kubų (4 kubai po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 135x45x20 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
                4 Šokoladukai dėžutėje plius
                 Keturi kvadratiniai šokoladukai kartoninėje dėžutėje. Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 125 x 125 x 18 mm; svoris: 5 g Dėžutę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
                 Apvalūs, kvadratiniai ar stačiakampio formos šokoladukai flow pack pakuotėje. Šokoladukus galima papuošti išlietu Jūsų logotipu! Galimi matmenys: 35 x 35 mm, Ø 38 mm, 48 x 35 mm; svoris 9 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 5000 vnt.
                 Šokoladas su zuikučiu
                  Žaismingas pieniškas šokoladas su išlietu margu zuikučiu ir Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                  Šokoladukai Mega uncija
                   Elegantiška šokoladinių kubų (12 kubų po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 225x88x35 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
                   Šokoladukai Mini uncija
                    Elegantiška šokoladinių kubų (3 kubai po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 105x36x16 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
                    Širdelės formos šokoladas
                     Širdelės formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 135x135x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                     Pieniškas šokoladas - kalendoriaus plytelė su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - puiki dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                     Šokoladinis kompiuteris
                      Klaviatūros formos šokoladas nešiojamo kompiuterio formos pakuotėje - žaisminga dovana su Jūsų reklama! Matmenys: 205x140x18 mm; Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
                      Pieniško šokolado monetos su folijoje išspaustu 2D Jūsų logotipu - saldi dovana Jūsų klientams! Matmenys: Ø 38 mm; Minimalus užsakymo kiekis 12960 vnt.
                      Pieniško šokolado monetos su atspausdintais kazino žetonų motyvais ir folijoje išspaustu 2D Jūsų logotipu! Matmenys: Ø 38 mm; Minimalus užsakymo kiekis 12960 vnt.
                      Šventinio torto gabalėlio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                      Stačiakampiai šokoladukai su Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 52x35x7 mm; svoris: 10 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
                      Kiaušinio formos šokoladas
                       Kiaušinio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                       Žaismingas žmogučio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu bus nepamirštama dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                       Sunkvežimio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - įsimintina dovana! Matmenys: 232x98x20 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                       Šokoladiniai ledinukai su logo
                        Šokoladiniai ledinukai su išlietu logotipu. Skonis: pieniškas šokoladas Dydžiai: Ø 80 mm Galiojimo laikas: 12 mėnesių Minimalus užsakymo kiekis: 500 vnt.
                        Firminis šokoladas metalinėje dėžutėje
                         Firminis pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu, subtilioje matinėje metalinėje dėžutėje! Matmenys: 207x115x17 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                         Išmaniojo telefono formos šokoladas
                          Išmaniojo telefono formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - saldi dovana, kuri perduos Jūsų žinutę klientams ir patneriams! Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                          Furgono formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu bus įsimintina ir saldi dovanėlė! Matmenys: 135x135x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                          Šokoladinė vizitinė kortelė - tai kortelė, kurios tikrai nei vienas klientas nenorės išmesti, o Jums tai bus nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė! Matmenys: 88x56x8 mm; svoris: 20 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
                          Nedideli šokoladukai - nebrangi reklaminė dovanėlė, kuri Jūsų klientams ir partneriams tikrai patiks! Folija gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 30x30x15 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
                          Kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams, nes kiekviena smulkmena, primenanti apie Jus, yra svarbi! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 37x37x4 mm; svoris: 5 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
                          Filtras

                          Spalva

                          No choice available on this group

                          Prekė įkeltą į palyginimą