Šokoladai

Firminiai įvairių formų ir dydžių šokoladukai, šokolado plytelės, monetos, forminiai šokoladai. Tai itin populiarūs reklaminiai gaminiai, pagaminti iš aukštos kokybės belgiško šokolado. Šokoladai gali būti su išlietu jūsų logotipu ar klasikiniai su personalizuotu dizainu ant pakuotės. Firminiai saldūs gaminiai pradžiugins svečius ir klientus!

Individualūs, forminiai gaminiai iš šokolado yra išskirtinė dovana pristatanti jūsų prekės ženklą. Galite rinktis baltą, juodą ar pienišką šokoladą, todėl skoniai įtiks kiekvienam!

Maketą suderinimui paruošime nemokamai, kad šokoladai ar šokoladukai atspindėtų jūsų įmonę.

Šokoladukai su logotipu ant pagaliuko. Skonis: pieniškas šokoladas Svoris: 25 g. Dydžiai: kamuolys - Ø 62 mm; širdelė - 58x52 mm; kiaušinis - 42x55 mm Galiojimo laikas: 12 mėnesių   Minimalus užsakymo kiekis: 500 vnt.
Šokoladai

Šokoladukai Napoli

02.01
Maži šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas arba desertinis šokoladas. Matmenys: 35x19x7 mm; svoris: 5 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
9 baltojo šokolado plytelės su išlietu jūsų logotipu ar norimu užrašu - puiki dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 90 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stačiakampiai šokoladukai flow pack pakuotėje su Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 115 x 55 x 8 mm mm; svoris: 20 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Stačiakampiai šokoladukai flow pack pakuotėje su Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 85 x 40 x 7 mm; svoris: 10 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Stačiakampiai šokoladukai su išlietu Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 52x35x7 mm; svoris: 10 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo...
Stačiakampiai šokoladukai flow pack pakuotėje su išlietu Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 85 x 40 x 7 mm; svoris: 10 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Šokoladukai stilingoje pakuotėje su Jūsų logotipu - saldi ir puikiai įsimenama įmonės atributika! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas, baltasis ir pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 52x35x7 mm; svoris: 10 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis...
Šokoladiniai ledinukai su išlietu logotipu. Skonis: pieniškas šokoladas Dydžiai: Ø 80 mm Galiojimo laikas: 12 mėnesių   Minimalus užsakymo kiekis: 500 vnt.
Maži kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas arba desertinis šokoladas. Matmenys: 36x36x3 mm; svoris: 4,5 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Šokoladai

Šokoladukai kubas First

02.06
Maži kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas arba desertinis šokoladas. Matmenys: 34x34x15 mm; svoris: 17 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Keturi kvadratiniai šokoladukai kartoninėje dėžutėje. Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 125 x 125 x 18 mm; svoris: 5 gDėžutę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Maži kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas arba desertinis šokoladas. Matmenys: 34x34 mm; svoris: 5 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Desertinio šokolado saldainiai su skystu įdaru. Įdaras: degtinės, kiaušinių likerio ir vyšnių skonio miksas. Matmenys: 28x23x18 mm; svoris: 13 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.High-quality pralines made of...
Pailgi šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Skoniai: pieniškas. Matmenys: 73x18x7 mm; svoris: 8 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Šokoladai

Šokoladukai Baron

02.27
Pailgi pieniški šokoladukai su įdaru. Galimi įdaro skoniai: braškių, kokoso, latte machiato, karamelės, lazdyno riešutų. Matmenys: 95x17x10 mm; svoris: 18 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Šokoladai

Šokoladukai Hotel

02.04
Nedideli šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas šokoladas. Matmenys: 55x35x4 mm; svoris: 8 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Šokoladai

Šokoladukai Suite

02.20
Unikalios formos nedideli šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas, desertinis šokoladas. Matmenys: 85x40x9mm mm; svoris: 27 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Šokoladai

Šokoladukai Sonata

02.19
Nedideli šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas, desertinis, baltas šokoladas. Matmenys: 93x42x7mm; svoris: 33 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Šokoladai

Šokoladukai Midi

02.09
Šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: pieniškas, desertinis ar baltas šokoladas. Matmenys: 65x38x5 mm; svoris: 16 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 300 vnt.
Keturi kvadratiniai šokoladukai kartoninėje dėžutėje. Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 105x105x18 mm; svoris: 5 gDėžutę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Pieniško šokolado monetos su atspausdintais kazino žetonų motyvais ir folijoje išspaustu 2D Jūsų logotipu! Matmenys: Ø 38 mm;Minimalus užsakymo kiekis 12960 vnt.
Elegantiška šokoladinių kubų (4 kubai po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos.Matmenys: 135x45x20 mmPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Sunkvežimio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - įsimintina dovana! Matmenys: 232x98x20 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Elegantiška šokoladinių kubų (12 kubų po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos.Matmenys: 225x88x35 mmPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Elegantiška šokoladinių kubų (3 kubai po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos.Matmenys: 105x36x16 mmPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Širdelės formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 135x135x15 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pieniškas šokoladas - kalendoriaus plytelė su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - puiki dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Šventinio torto gabalėlio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Kiaušinio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žaismingas pieniškas šokoladas su išlietu margu zuikučiu ir Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žaismingas žmogučio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu bus nepamirštama dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Firminis pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu, subtilioje matinėje metalinėje dėžutėje! Matmenys: 207x115x17 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pieniško šokolado monetos su folijoje išspaustu 2D Jūsų logotipu - saldi dovana Jūsų klientams! Matmenys: Ø 38 mm;Minimalus užsakymo kiekis 12960 vnt.
Išmaniojo telefono formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - saldi dovana, kuri perduos Jūsų žinutę klientams ir patneriams! Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Furgono formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu bus įsimintina ir saldi dovanėlė! Matmenys: 135x135x15 mm; svoris: 65 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Klaviatūros formos šokoladas nešiojamo kompiuterio formos pakuotėje - žaisminga dovana su Jūsų reklama! Matmenys: 205x140x18 mm;Maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Šokoladinė vizitinė kortelė - tai kortelė, kurios tikrai nei vienas klientas nenorės išmesti, o Jums tai bus nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė! Matmenys: 88x56x8 mm; svoris: 20 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Nedideli šokoladukai - nebrangi reklaminė dovanėlė, kuri Jūsų klientams ir partneriams tikrai patiks! Folija gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 30x30x15 mmPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus...
Kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams, nes kiekviena smulkmena, primenanti apie Jus, yra svarbi! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 37x37x4 mm; svoris: 5 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus...
Stačiakampiai šokoladukai su Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 52x35x7 mm; svoris: 10 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Apvalūs, kvadratiniai ar stačiakampio formos šokoladukai flow pack pakuotėje. Šokoladukus galima papuošti išlietu Jūsų logotipu! Galimi matmenys: 35 x 35 mm, Ø 38 mm, 48 x 35 mm; svoris 9 gPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 5000 vnt.
Pieniško arba juodojo šokolado plytelė su Jūsų pasirinktais priedais. Galimi priedai: spanguolės, imbiero cukatai, apelsino žievelės cukatai, goji uogos, jūros druska, imbieras, kava, kakava ar čili.Matmenys: 175x107x15 mmPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus...
Šokoladai

Šokoladukai Finest

02.15
Pailgi šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams! Galimi skoniai: aukštos kokybės belgiškas šokoladas. Matmenys: 127x34x10 mm; svoris: 40 g Galiojimas: 6 mėnesiaiPakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
.

Spalva

No choice available on this group

Filtruoti pagal

Filter
Prekė įkeltą į palyginimą