Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Tušinukai ir kitos rašymo priemonės visiems poreikiams.

Kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime logotipą arba pageidaujamą užrašą. Graviruoti parkeriai ir tušinukai yra itin ilgaamžiai, tačiau šis dekoravimo būdas tinka ne visiems paviršiams. Maketą su norimu užrašu paruošime nemokamai.

Čia rasite viską, kas rašo! Tušinukai ir kitos rašymo priemonės visiems poreikiams: tušinukai, tušinukai su lietikliais, geliniai rašikliai (dar kitaip vadinami roleriai), parkeriai, pieštukai, žymekliai, kreidelės. Taip pat rašiklių rinkiniai ar dovanų dėžutės tušinukams ir penalai.

Pas mus rasite ne tik rašymo priemones, bet ir kitas verslo dovanas, todėl galėsite sukurti norimus komplektus!

Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Rašikliai Gala su metaline detale

Elegantiški rašikliai su metalinėmis detalėmis ir pasukimo mechanizmu - stilinga ir nebrangi reklama Jums! Didelis spalvų pasirinkimas! Minimalus užsakomas kiekis: 500 vnt. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metalinių tušinukų rinkinys CHECKED
  Metalinių tušinukų rinkinys CHECKED. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas su mėlynu rašalu ir keramika padengtas rašiklis su mėlynu užpildu, supakuoti dovanų dėžutėje. Dėžutės matmenys:18x4x6,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinis tušinukas Violet
   Metaliniai Tušinukai

   Metalinis tušinukas Violet

   Metalinis tušinukas, modelis Violet. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:138 mm x 14 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
   Metalinis tušinukas, modelis Slim. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis :8 x 136 mm. Tušinukas ypatingas tuo, kad galima naudoti ne tik kaip rašymo priemonę, bet ir kaip lietiklį išmanių telefonų ekranui Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
   Rinkinys Anson. Metalinis tušinukas ir keramika dengtas rašiklis dovanų dėžutėje
    Rinkinys Anson, kurį sudaro: Metalinis tušinukas ir keramikiniu paviršiumi dengtas rašiklis dovanų dėžutėje. Dežutės matmenys: 180 x 40 x 65 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
    Metaliniai Tušinukai

    Metaliniai tušinukai Olivia

    Metalinis tušinukas, modelis Olivia. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:7 x 129 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
    Metaliniai Tušinukai

    Metaliniai tušinukai BRIDGET

    Metalinis tušinukas, modelis BRIDGET. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:10 x 133 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
    Metalinis tušinukai SANDRA
     Metaliniai Tušinukai

     Metalinis tušinukai SANDRA

     Metalinis tušinukas, modelis SANDRA. Tušinukų dydis: 13 X 136 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Metaliniai Tušinukai

     Metaliniai tušinukai TITUS

     Metalinis tušinukas, modelis TITUS. Tušinukų dydis: 12 x 137 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Metalinis tušinukas, modelis BEATRICE. Tušinukas turi tris keičiamas šerdeles, su skirtingų spalvų rašalu: raudonu, mėlynu ir mechaniniu pieštukas. Tušinuko dydis: 10 x 142 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Metaliniai Tušinukai

     Metaliniai tušinukai BELA

     Metalinis tušinukas, modelis BELA. Mėlynas rašalas. Tušinukų dydis: 10 X 141 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Metaliniai tušinukai JUNGLE II
      Metaliniai Tušinukai

      Metaliniai tušinukai JUNGLE II

      Stilingi, patogūs, minkštai rašantys metaliniai tušinukai padengti keramika. Modelis JUNGLE II.Tušinukų šerdelės yra mėlynos spalvos, tušinukai supakuoti į dovanų dėžutes. Tušinukų matmenys: 18,2x2,2x4,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
      Metaliniai Tušinukai

      Metaliniai tušinukai FREMA

      Metalinis tušinukas, modelis Frema. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:133 mm x 12 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
      Metaliniai Tušinukai

      Metaliniai tušinukai ARTUSH

      Stilingi,patogūs metaliniai tušinukai. Modelis ARTUSH. Tušinukų šerdelės yra mėlynos spalvos. Tušinukų matmenys: 1x13 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
      Metaliniai Tušinukai

      Metaliniai tušinukai RUTH

      Metaliniai, stilingi, patogiai ir minkštai rašantys tušinukai RUTH. Rašalas - mėlymos spalvos. Tušinukų matmenys: 1x14,1 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
      Stilingi,patogūs ir minkštai rašantys metaliniai tušinukai INDICIA , įpakuoti dovanų dėžutėje. Tušinukų rašalas yra mėlynos spalvos. Dėžutės matmenys:18,2x2,2x4,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
      Elegantiško dizaino metalinis rašiklis su LED žibintuvėliu ir lazeriuku - puikiai tinka konferencijoms ir pristatymams! Matmenys: 17,8 x 3,8 x 1,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
      Metaliniai tušinukai su lietikliu ir valikliu išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Valiklis nusiima, tad jis gali būti naudojamas kaip tušinuko stovelis. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
      Metaliniai Tušinukai

      Metaliniai tušinukai Mov

      Metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu - puiki priemonė įmonės žinomumui didinti! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
      Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

      Metaliniai tušinukai Mad

      10628800
      Elegantiški metaliniai tušinukai Mad. Juodu rašalu. Matmenys: 14 x ø0,9 cm Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
      Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

      Metaliniai tušinukai Vienna

      10632700
      Žaismingo dizaino metaliniai tušinukai su nuimamu dangteliu ir gumuota detale patogiam laikymui. Matmenys: 10,8 x ø1,2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
      Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

      Metaliniai tušinukai Cor

      10699900
      Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai gumuotu paviršiumi, todėl itin patogūs. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,8 x ø1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
      Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

      Metaliniai mechaniniai pieštukai

      Kokybiški, metaliniai mechaniniai pieštukai MARIETA. Lengvai ir patogiai rašo. Pieštukų matmenys: 1,1x13,9 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdiname Jūsų norimą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
      Metaliniai Tušinukai

      Metaliniai tušinukai GLORIS

      Metalinis tušinukas, modelis Gloris. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:133 mm x 11 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
      Metaliniai tušinukai, modelis Bont. Elegantiško plono dizaino aliuminiai tušinukai idealiai tinkantys logotipų ar vardų graviravimui. Su dekoratyviomis juostelėmis prie rašomosios dalies ir paspaudimo mechanizmu.Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių...
      Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

      Skaidrūs rašikliai Gala su metaline detale

      Elegantiški skaidrūs rašikliai su metalinėmis detalėmis ir pasukimo mechanizmu - stilinga ir nebrangi reklama Jums! Didelis spalvų pasirinkimas! Minimalus užsakomas kiekis: 500 vnt. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
      Parker Vector ballpoint pen
       Plastikiniai Tušinukai

       Parker Vector ballpoint pen

       106482
       0,00 €
       Simple, essential and reliable, Vector is special with its adaptability and inherent quality. Incl. Parker gift box. Delivered with one ballpoint refill. Exclusive design.
       Moneta aluminium click...
        Plastikiniai Tušinukai

        Moneta aluminium click ballpoint pen

        107105
        0,00 €
        Ballpoint pen with click action mechanism, lacquered finish, polished shine, and striking chrome details. The extensive and popular Moneta range is available in many different styles and finishes.
        Moneta anodized aluminium...
         Plastikiniai Tušinukai

         Moneta anodized aluminium click ballpoint pen

         107163
         0,00 €
         Ballpoint pen with click action mechanism, aluminium barrel, ABS parts, and a steel clip. The pen is available in a wide variety of colours, and has an anodized finish which gives it a stunning shine. The extensive and popular Moneta range is available in many different styles and finishes.
         Moneta aluminium click...
          Plastikiniai Tušinukai

          Moneta aluminium click ballpoint pen

          107440
          0,00 €
          Ballpoint pen with click action mechanism, lacquered finish, polished shine, and striking chrome details. The extensive and popular Moneta range is available in many different styles and finishes.
          Parker Vector ballpoint pen
           Plastikiniai Tušinukai

           Parker Vector ballpoint pen

           106480
           0,00 €
           Simple, essential and reliable, Vector is special with its adaptability and inherent quality. Incl. Parker gift box. Delivered with one ballpoint refill. Exclusive design.....
           Metalinis tušinukas IRGA
            Metaliniai Tušinukai

            Metalinis tušinukas IRGA

            Metalinis tušinukas, modelis Irga. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:137 mm x 13 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
            Metaliniai Tušinukai

            Metaliniai tušinukai JANIKA

            Metalinis tušinukas, modelis Janika. Tušinukų dydis:13 x 137 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
            Moneta anodized aluminium...
             Plastikiniai Tušinukai

             Moneta anodized aluminium click ballpoint pen

             107583
             0,00 €
             Ballpoint pen with click action mechanism, aluminium barrel, ABS parts, and a steel clip. The pen is available in a wide variety of colours, and has an anodized finish which gives it a stunning shine. The extensive and popular Moneta range is available in many different styles and finishes.
             Metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Kosmo. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 135 mm x 10 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
             Metalinis tušinukas su logotipu ir lietikliu jūsų reklamai, modelis MT. Su trimis plonomis juostelėmis ir lietikliu šalia rašomosios dalies. Metaliniai tušinukai puikiai tinka graviravimui, nes tuomet logotipas atrodo prabangiai, yra ilgaamžis. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą...
             Metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Zo. Šie metaliniai tušinukai su jūsų norimu užrašu turi lietimui malonų gumuotą paviršių. Su paspaudimo mechanizmu.Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą...
             Metaliniai Tušinukai

             Metaliniai tušinukai ELKE

             Metalinis tušinukas, modelis ELKE. Tušinukų dydis: 9 x 133 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
             Metaliniai Tušinukai

             Metaliniai tušinukai JAY

             Metalinis tušinukas, modelis JAY. Tušinukų dydis: 8 x 139 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
             Metaliniai Tušinukai

             Metaliniai tušinukai su logo Moi

             Elegantiški metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Moi. Šie tušinukai puikiai tinka graviravimui.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Reklaminiai tušinukai su logotipu ar užrašu yra populiarus reklamos produktas dėl savo universalaus...
             Stilingis metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Fitt. Tušinukų dydis: 135 mm x 8 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
             Metaliniai Tušinukai

             Metaliniai tušinukai Zen

             Metalinis tušinukas, modelis Zen. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. tušinukų dydis:140 mm x 10 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.
             Metaliniai tušinukai su lietikliu, modelis Bet. Klasikinio dizaino tušinukas su paspaudimo mechanizmu ir korpuso spalvą atitinkančiu lietikliu išmaniesiems įrenginiams. Tušinukai su logotipu yra puiki reklaminė priemonė kiekvienai įmonei ar įstaigai!Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar...
             Išskirtinio dizaino metaliniai tušinukai su logotipu Rei su elegantiškomis dekoratyvinėmis detalėmis.Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Šie metaliniai tušinukai puikiai tinka graviravimui.Reklaminiai tušinukai su logotipu ar užrašu yra populiarus reklamos produktas dėl savo elegantiško dizaino, ilgo naudojimo laiko ir didelės reklaminės vertės. Šie...
             Metaliniai tušinukai su logotipo graviravimu, modelis Geny. Metalinis tušinukas, kurio galas papuoštas gėlytės formos dekoracija.tušinukų dydis:140 mm x 11 mmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Šie ir kiti mūsų siūlomi metaliniai tušinukai...
             Visiems, kuriems patinka metaliniai tušinukai Kosmo, tačiau norisi atsinaujinti, šis šiek tiek plonesnis metalinio tušinuko modelis puikiai tiks! Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 135 mm x 7 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį...
             Metaliniai tušinukai graviravimui ar spaudai, modelis Gia. Šie tušinukai dera prie elegantiško ar minimalistinio dizaino, yra neiššaukiantys, todėl puikiai derės kiekviename biure. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką, kuris tiks prie jūsų stiliaus.
             Stilingi minimalistiniai tušinukai su lietikliu išmaniesiems telefonams ir planšetėms, bei paspaudimo mechanizmu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
             Filtras

             Kaina

             0,00 € - 80,00 €

             Spalva

             Prekė įkeltą į palyginimą