Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Tušinukai ir kitos rašymo priemonės visiems poreikiams.

Kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime logotipą arba pageidaujamą užrašą. Graviruoti parkeriai ir tušinukai yra itin ilgaamžiai, tačiau šis dekoravimo būdas tinka ne visiems paviršiams. Maketą su norimu užrašu paruošime nemokamai.

Čia rasite viską, kas rašo! Tušinukai ir kitos rašymo priemonės visiems poreikiams: tušinukai, tušinukai su lietikliais, geliniai rašikliai (dar kitaip vadinami roleriai), parkeriai, pieštukai, žymekliai, kreidelės. Taip pat rašiklių rinkiniai ar dovanų dėžutės tušinukams ir penalai.

Metalinių tušinukų rinkinys Birmingham. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas su lietikliu ir mechaninis pieštukas, supakuoti dovanų dėžutėje.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas, mechaninis pieštukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Metalinių rašiklių rinkinys Genius. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Gal. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Gama. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Sigma. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Omega. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Stilingų medinių rašiklių rinkinys Bangkok. Rinkinį sudaro: tušinukas, plunkstakotis ir popieriaus peilis, supakuoti medinėje dovanų dėžutėje.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Elegantiškų metalinių rašiklių rinkinys Livorno. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dovanų dėžutėje. Mėlynas užpildas.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Omega. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir mechaninis pieštukas, supakuoti dirbtinės odos dėkliuke.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Išskirtinio dizaino metalinių rašiklių rinkinys Lafa. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Klasikinio dizaino metalinių rašiklių rinkinys Tiag. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti popierinėje dovanų dėžutėje.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Land. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Minimalistinio dizaino metalinių rašiklių rinkinys Cal. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti popierinėje dovanų dėžutėje.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Frem. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Ekologiški Tušinukai

Tušinukai Cram

Stilingi tušinukai dėkliuke. Matmenys: 15,4 x 2,7 x 0,8 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Moneta anodized aluminium...
  • Naujiena
0,00 €
Ballpoint pen with click action mechanism, aluminium barrel, ABS parts, and a steel clip. The pen is available in a wide variety of colours, and has an anodized finish which gives it a stunning shine. The extensive and popular Moneta range is available in many different styles and finishes.
Moneta aluminium click...
  • Naujiena
Metaliniai Tušinukai

Moneta aluminium click ballpoint pen

107105
0,00 €
Ballpoint pen with click action mechanism, lacquered finish, polished shine, and striking chrome details. The extensive and popular Moneta range is available in many different styles and finishes.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai BELL

Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bell. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo...
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas, mechaninis pieštukas ir roleris, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo Slim. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir mechaninis pieštukas, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Didelis tušinuko ir pieštuko spalvų pasirinkimas.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Metaliniai tušinukai Mad

10628800
Elegantiški metaliniai tušinukai Mad. Juodu rašalu. Matmenys: 14 x ø0,9 cm   Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Ekologiški Tušinukai

Bambukiniai rašikliai Bor

Ekologiški rašikliai pagaminti iš bambuko - stilinga ir draugiška aplinkai dovana!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai rašikliai Tia

Klasikinio dizaino metaliniai rašikliai mėlynu rašalu, supakuoti į popierines dovanų dėžutes.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Lan

Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai mėlynu rašalu - puiki reklaminė priemonė Jums!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Stilingas lietiklis išmaniojo telefono ekranui ir laikiklis telefonui viename! Šio lietiklio dizainas užtikrina, kad galėsite naudoti abi funkcijas vienu metu, o inovatyvus laikiklis turi standartinę 3,5mm ausinių jungtį, kuri patogiai laikys jūsų telefoną stabilioje padėtyje. Supakuota į Marksman dovanų dėžutę. Pagaminta iš aliuminio ir plastiko....
Šie metaliniai tušinukai yra itin praktiški, nes turi ne tik lietiklį, bet ir lazerį, kuris šviečia net 50 metrų atstumu. Tušinuko dangtelis nusiima ir lietiklis tampa rašikliu, o paspaudus mygtuką - aktyvuojamas lazeris (baterijos pridedamos).Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Dan

Stilingi, tvirti tušinukai iš metalo už prieinamą kainą - puikus pasirinkimas jūsų įmonės reprezentacijai! Supakuoti į atskirs dėžutes.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai su Lietikliu

Metaliniai tušinukai Cha su lietikliu

10654000
Elegantiškas, minimalistinio dizaino rašiklis su lietikliu - puiki reklaminė priemonė jums! Pagaminta iš aliuminio.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tvirti, modernaus dizaino metaliniai tušinukai su lietikliais - nepakeičiama priemonė kiekvienoje įmonėje!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai tušinukai su lietikliu ir valikliu išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Valiklis nusiima, tad jis gali būti naudojamas kaip tušinuko stovelis.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Mov

Metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu - puiki priemonė įmonės žinomumui didinti!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir mechaninis pieštukas, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Didelis tušinuko ir pieštuko spalvų pasirinkimas.   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Stilinga tušinuko, lietiklio išmaniajam telefonui ir USB atmintinės kombinacija - nepakeičiamas derinys šiuolaikiškiems! Siūlome 2 matinių ir 3 blizgių spalvų modelius.Puiki reklamos priemonė priminti apie save! Suteikiame vienerių metų garantiją!
Maži stilingi tušinukai su USB atmintine yra ypač tinkami konferencijoms, seminarams ar kitiems renginiams, nes kartu turėsite dvi kasdien naudojamas priemones. Talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Rašikliai Gala su metaline detale

Elegantiški rašikliai su metalinėmis detalėmis ir pasukimo mechanizmu - stilinga ir nebrangi reklama Jums! Didelis spalvų pasirinkimas! Minimalus užsakomas kiekis: 500 vnt. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Skaidrūs rašikliai Gala su metaline detale

Elegantiški skaidrūs rašikliai su metalinėmis detalėmis ir pasukimo mechanizmu - stilinga ir nebrangi reklama Jums! Didelis spalvų pasirinkimas! Minimalus užsakomas kiekis: 500 vnt. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bond. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 145 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo...
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Bond

Metalinis tušinukas, modelis Bond. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 145 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Mooi. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 140 mm x 10 mmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Minimalus užsakymo kiekis...
Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Kosmo Slim

Visiems, kuriems patinka tušinukai Kosmo, tačiau norisi atsinaujinti, šis šiek tiek plonesnis metalinio tušinuko modelis puikiai tiks! Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 135 mm x 7 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą,...
Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Metaliniai tušinukai Vienna

10632700
Žaismingo dizaino metaliniai tušinukai su nuimamu dangteliu ir gumuota detale patogiam laikymui. Matmenys: 10,8 x ø1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Stilingo dizaino metaliniai tušinukai su kristalais ir lietiklio funkcija - puiki reklaminė priemonė Jums! Mėlynas rašalas.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Metaliniai tušinukai Cor

10699900
Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai gumuotu paviršiumi, todėl itin patogūs. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,8 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidelės

Įvairių spalvų pieštukai su trintuku Ale

10709809
Įvairių spalvų pieštukai su trintuku, nedrožti.Greitai ir kokybiškai papuošime Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Ekologiški Tušinukai

Tušinukai Pencil

1692
Pieštuko formos tušinukai iš kartono ir perdirbto plastiko. Matmenys: Ø1 x 16,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Kamštiniai tušinukai Cork ball

1734
Išskirtiniai ekologiški tušinukai pagaminti iš kamščio su patogiu dėkliuku. Matmenys: Ø1,1 x 14 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Ekologiški Tušinukai

Mediniai tušinukai Gėlė

6134
Žaismingo dizaino mediniai tušinukai (parenkami atsitiktine tvarka). Mėlynas rašalas. Matmenys: Ø1,3 x 15,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidelės

Mini pieštukai su trintuku

7699
Maži mediniai pieštukai su trintuku. Matmenys: Ø0,5 x 9 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidelės

Mediniai pieštukai Witch

6109
Mediniai,gražūs,spalvoti pieštukai vaikams Witch. Pieštukų matmenys:  Ø2 x 22 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidelės

Mediniai pieštukai Animal

6567
Mediniai, ryškiaspalviai pieštukai vaikams Animal. Pieštukų matmenys:  Ø0,7 x 21 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidelės

Lankstūs pieštukai Flex

7602
Žaismingi, lankstūs plastikiniai pieštukai - linksma ir praktiška reklaminė priemonė!Pieštukų matmenys:  Ø0,5 x 35 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Bambukiniai tušinukai Rub

19584
Elegantiški bambukiniai tušinukai su minkšta detale patogiam laikymui. Matmenys: 135 x 11 mmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Pieštukai, Kreidelės

Dailidės pieštukas

Dailidės pieštukas yra skirtas žymėjimui ir dėl savo formos turi didelį plotą reklamai. Pieštukai gali būti ovalo, ovalo nukirstais galais ir stačiakampio formos (skerspjūvis). Pieštukus galima gaminti jūsų norimos spalvos, vienspalvius ar su spalvotu galiuku. Taip pat puošti norimu šūkiu, logotipu ar paveikslėliu!Minimalus užsakymo kiekis 1008 vnt.
Pieštukai, Kreidelės

Pieštukas su spalvotu galu

T29012
Klasikiniai pieštukai su dažytu galu, drožti.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Ekologiški Tušinukai

Bambukiniai tušinukai Boo

V1410
Elegantiški bambukiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu ir ryškios spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Dydis: Ø1,1 x 14,2 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Pieštukai, Kreidelės

Pieštukai spalvotais trintukais

1695
Mediniai pieštukai su spalvotu trintuku, drožti. Ilgis: 19 cm, storis: 0.70 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 200 vnt.
Pieštukai, Kreidelės

6 pieštukų rinkinys dėžutėje Ayola

10621900
Šeši trumpi mediniai skirtingų spalvų pieštukai. Pieštukų ilgis: 9cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Pieštukai, Kreidelės

4 pieštukų rinkinys dėžutėje Tullik

10706600
Keturi trumpi mediniai skirtingų spalvų pieštukai. Pieštukų ilgis: 9cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Pieštukai, Kreidelės

Spalvuotų kreidelių rinkinys dėžutėje

V7343
Keturios trumpos skirtingų spalvų kreidelės. 10,5 x 2,5 x 2,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Kosmo Touch

Visiems, kuriems patinka tušinukai Kosmo, tačiau norisi atsinaujinti, šis metalinio tušinuko modelis su lietikliu puikiai tiks! Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 140 mm x 10 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime...
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai REY

Išskirtinio dizaino metalinis tušinukas, modelis Rey. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. tušinukų dydis:135 mm x 10 mmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. 
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai rašikliai Ang

Elegantiški metaliniai tušinukai mėlynu rašalu - puiki reklaminė priemonė solidžiai įmonei!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Fit

Stilingas metalinis tušinukas, modelis Fit. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. 2017 metų naujiena! Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Multifunkciniai plastikiniai tušinukai ORE

Praktiški plastikiniai tušinukai su gumine detale, patogiam rašymui, ir žymekliu kitame rašiklio gale!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai TITUS

Metalinis tušinukas, modelis TITUS. Tušinukų dydis: 12 x 137 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Olivia

Metalinis tušinukas, modelis Olivia. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:7 x 129 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai BRIDGET

Metalinis tušinukas, modelis BRIDGET. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:10 x 133 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai JANIKA

Metalinis tušinukas, modelis Janika. Tušinukų dydis:13 x 137 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai ELKE

Metalinis tušinukas, modelis ELKE. Tušinukų dydis: 9 x 133 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.

Šiais laikais yra įvairiausių rūšių rašiklių: tušinukų, gelinių rašiklių (dar kitaip vadinamų rolerių), parkerių, pieštukų, žymeklių, kreidelių. Tai išskirtinė reklaminė priemonė, nes tušinukai paprastai nebrangūs ir naudojami kiekviename biure bei namuose. Net ir skaitmeninės komunikacijos laikais, tušinukai yra reikalingi sutartims, pastabų žymėjimuisi, užrašams, o įvairūs pieštukai - braižymui, žymėjimui ar vaikų bei suaugusiųjų meto išraiškai. Tušinukai su logotipu ar kitu jums svarbiu užrašu tikrai neliks nepastebėti. Rašymo priemonių pasirinkimas yra neįtikėtinai platus, tad ką pasirinkti? Apgalvokite savo poreikius ir tuomet peržiūrėkite pasiūlą. O ji tikrai itin plati!

Norintiems ekonomiško varianto - rekomenduojame plastikinius tušinukus su atspausdintu logotipu. Nenorite išlaidauti, tačiau jums rūpi aplinka ir norite kuo mažiau plastiko savo aplinkoje? Tuomet neapsiriksite pasirinkę metalinius arba ekologiškus (pagamintus iš natūralių, tokių kaip mediena, arba perdirbtų medžiagų) rašiklius su graviruotu logotipu. Norite, kad svečiai prisimintų jūsų renginį ir dar kartą nusišypsotų ar susimąstytų apie galimus kūrybinius sprendimus? Žaismingi pieštukai, jų rinkiniai ar kreidelės - puikiai atlieps šiuos poreikius! Jie taip pat tiks ieškantiems smulkių dovanėlių vaikams. O siekiantiems pamaloninti ypatingus partnerius ar klientus - klasikiniai ir prabangūs parkeriai ar rašiklių rinkiniai su personalizuotomis dovanų dėžutėmis parodys, kad itin vertinate bendradarbiavimą su šiais žmonėmis.

Jei sunku išsirinkti, kreipkitės ir mes padėsime jums apsispręsti, kokie tušinukai ar kiti rašikliai geriausiai atitiks jūsų poreikius. Galime pasiūlyti tiek biudžetinius, tiek ir itin prabangius rašiklius ar jų rinkinius.

Dėl kainų patikslinimo galite kreiptis paspaudę ant tam tikros prekės arba el. paštu info@reklamospasaulis.lt

.

Kaina

0,00 € - 80,00 €

Spalva

Filtruoti pagal

Kategoriją
Kainą
Spalvą
daugiau suskleisti
Rašalo spalvą
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą