Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Tušinukai ir kitos rašymo priemonės visiems poreikiams.

Kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime logotipą arba pageidaujamą užrašą. Graviruoti parkeriai ir tušinukai yra itin ilgaamžiai, tačiau šis dekoravimo būdas tinka ne visiems paviršiams. Maketą su norimu užrašu paruošime nemokamai.

Čia rasite viską, kas rašo! Tušinukai ir kitos rašymo priemonės visiems poreikiams: tušinukai, tušinukai su lietikliais, geliniai rašikliai (dar kitaip vadinami roleriai), parkeriai, pieštukai, žymekliai, kreidelės. Taip pat rašiklių rinkiniai ar dovanų dėžutės tušinukams ir penalai.

Pas mus rasite ne tik rašymo priemones, bet ir kitas verslo dovanas, todėl galėsite sukurti norimus komplektus!

Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

Rašikliai Gala su metaline detale

Elegantiški rašikliai su metalinėmis detalėmis ir pasukimo mechanizmu - stilinga ir nebrangi reklama Jums! Didelis spalvų pasirinkimas! Minimalus užsakomas kiekis: 500 vnt. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai BELA

Metalinis tušinukas, modelis BELA. Mėlynas rašalas. Tušinukų dydis: 10 X 141 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai GLORIS

Metalinis tušinukas, modelis Gloris. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:133 mm x 11 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinis tušinukas Violet
  Metaliniai Tušinukai

  Metalinis tušinukas Violet

  Metalinis tušinukas, modelis Violet. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:138 mm x 14 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinis tušinukas, modelis Slim. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis :8 x 136 mm. Tušinukas ypatingas tuo, kad galima naudoti ne tik kaip rašymo priemonę, bet ir kaip lietiklį išmanių telefonų ekranui Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metaliniai Tušinukai

  Metaliniai tušinukai Olivia

  Metalinis tušinukas, modelis Olivia. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:7 x 129 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metaliniai Tušinukai

  Metaliniai tušinukai BRIDGET

  Metalinis tušinukas, modelis BRIDGET. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:10 x 133 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinis tušinukai SANDRA
   Metaliniai Tušinukai

   Metalinis tušinukai SANDRA

   Metalinis tušinukas, modelis SANDRA. Tušinukų dydis: 13 X 136 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
   Metaliniai Tušinukai

   Metaliniai tušinukai TITUS

   Metalinis tušinukas, modelis TITUS. Tušinukų dydis: 12 x 137 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
   Metalinis tušinukas, modelis BEATRICE. Tušinukas turi tris keičiamas šerdeles, su skirtingų spalvų rašalu: raudonu, mėlynu ir mechaniniu pieštukas. Tušinuko dydis: 10 x 142 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
   Metalinių tušinukų rinkinys CHECKED
    Metalinių tušinukų rinkinys CHECKED. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas su mėlynu rašalu ir keramika padengtas rašiklis su mėlynu užpildu, supakuoti dovanų dėžutėje. Dėžutės matmenys:18x4x6,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
    Metaliniai tušinukai, modelis Bont. Elegantiško plono dizaino aliuminiai tušinukai idealiai tinkantys logotipų ar vardų graviravimui. Su dekoratyviomis juostelėmis prie rašomosios dalies ir paspaudimo mechanizmu.Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių...
    Metaliniai tušinukai JUNGLE II
     Metaliniai Tušinukai

     Metaliniai tušinukai JUNGLE II

     Stilingi, patogūs, minkštai rašantys metaliniai tušinukai padengti keramika. Modelis JUNGLE II.Tušinukų šerdelės yra mėlynos spalvos, tušinukai supakuoti į dovanų dėžutes. Tušinukų matmenys: 18,2x2,2x4,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Metaliniai Tušinukai

     Metaliniai tušinukai ARTUSH

     Stilingi,patogūs metaliniai tušinukai. Modelis ARTUSH. Tušinukų šerdelės yra mėlynos spalvos. Tušinukų matmenys: 1x13 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Metaliniai Tušinukai

     Metaliniai tušinukai RUTH

     Metaliniai, stilingi, patogiai ir minkštai rašantys tušinukai RUTH. Rašalas - mėlymos spalvos. Tušinukų matmenys: 1x14,1 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Stilingi,patogūs ir minkštai rašantys metaliniai tušinukai INDICIA , įpakuoti dovanų dėžutėje. Tušinukų rašalas yra mėlynos spalvos. Dėžutės matmenys:18,2x2,2x4,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Elegantiško dizaino metalinis rašiklis su LED žibintuvėliu ir lazeriuku - puikiai tinka konferencijoms ir pristatymams! Matmenys: 17,8 x 3,8 x 1,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
     Metaliniai tušinukai su lietikliu ir valikliu išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Valiklis nusiima, tad jis gali būti naudojamas kaip tušinuko stovelis. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
     Metaliniai Tušinukai

     Metaliniai tušinukai Mov

     Metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu - puiki priemonė įmonės žinomumui didinti! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
     Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

     Metaliniai tušinukai Mad

     10628800
     Elegantiški metaliniai tušinukai Mad. Juodu rašalu. Matmenys: 14 x ø0,9 cm Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
     Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

     Metaliniai tušinukai Vienna

     10632700
     Žaismingo dizaino metaliniai tušinukai su nuimamu dangteliu ir gumuota detale patogiam laikymui. Matmenys: 10,8 x ø1,2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
     Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

     Metaliniai tušinukai Cor

     10699900
     Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai gumuotu paviršiumi, todėl itin patogūs. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,8 x ø1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
     Metaliniai Tušinukai

     Metaliniai tušinukai FREMA

     Metalinis tušinukas, modelis Frema. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:133 mm x 12 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Zo. Šie metaliniai tušinukai su jūsų norimu užrašu turi lietimui malonų gumuotą paviršių. Su paspaudimo mechanizmu.Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą...
     Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

     Skaidrūs rašikliai Gala su metaline detale

     Elegantiški skaidrūs rašikliai su metalinėmis detalėmis ir pasukimo mechanizmu - stilinga ir nebrangi reklama Jums! Didelis spalvų pasirinkimas! Minimalus užsakomas kiekis: 500 vnt. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
     Metalinis tušinukas su logotipu ir lietikliu jūsų reklamai, modelis MT. Su trimis plonomis juostelėmis ir lietikliu šalia rašomosios dalies. Metaliniai tušinukai puikiai tinka graviravimui, nes tuomet logotipas atrodo prabangiai, yra ilgaamžis. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą...
     Plastikiniai Tušinukai

     Classic click ballpen 1.0

     107344
     0,00 €
     Classic click ballpen is specifically designed to clip onto the side of the classic hard cover. Abs matte coloured finished with brushed steel clip and 1.0 mm rectractable point.
     Parker Jotter ballpoint pen
      Plastikiniai Tušinukai

      Parker Jotter ballpoint pen

      106475
      0,00 €
      The Parker icon, Jotter, is the preferred choice for active writers who need pens wherever they go. Incl. Parker gift box. Delivered with patented QuinkFlow ballpoint refill. Exclusive design.
      Parker Jotter ballpoint pen
       Plastikiniai Tušinukai

       Parker Jotter ballpoint pen

       106476
       0,00 €
       Jotter stands as an authentic design icon of the last 60 years. With covetable colours and a distinctive shape Jotter remains Parker's most popular pen, recognizable down to its signature click. Incl. Parker gift box. Delivered with patented QuinkFlow ballpoint refill. Exclusive design.
       Parker Jotter ballpoint pen
        Plastikiniai Tušinukai

        Parker Jotter ballpoint pen

        106477
        0,00 €
        The Parker icon, Jotter, is the preferred choice for active writers who need pens wherever they go. Incl. Parker gift box. Delivered with patented QuinkFlow ballpoint refill. Exclusive design.
        Parker Vector ballpoint pen
         Plastikiniai Tušinukai

         Parker Vector ballpoint pen

         106480
         0,00 €
         Simple, essential and reliable, Vector is special with its adaptability and inherent quality. Incl. Parker gift box. Delivered with one ballpoint refill. Exclusive design.....
         Parker Vector ballpoint pen
          Plastikiniai Tušinukai

          Parker Vector ballpoint pen

          106482
          0,00 €
          Simple, essential and reliable, Vector is special with its adaptability and inherent quality. Incl. Parker gift box. Delivered with one ballpoint refill. Exclusive design.
          Parker Jotter ballpoint pen
           Plastikiniai Tušinukai

           Parker Jotter ballpoint pen

           106478
           0,00 €
           Jotter stands as an authentic design icon of the last 60 years. With covetable colours and a distinctive shape Jotter remains Parker's most popular pen, recognizable down to its signature click. Incl. Parker gift box. Delivered with patented QuinkFlow ballpoint refill. Exclusive design.
           Metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Kosmo. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 135 mm x 10 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
           Metalinis tušinukas IRGA
            Metaliniai Tušinukai

            Metalinis tušinukas IRGA

            Metalinis tušinukas, modelis Irga. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:137 mm x 13 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
            Metaliniai tušinukai graviravimui ar spaudai, modelis Gia. Šie tušinukai dera prie elegantiško ar minimalistinio dizaino, yra neiššaukiantys, todėl puikiai derės kiekviename biure. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką, kuris tiks prie jūsų stiliaus.
            Metaliniai Tušinukai

            Metaliniai tušinukai JANIKA

            Metalinis tušinukas, modelis Janika. Tušinukų dydis:13 x 137 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
            Metaliniai Tušinukai

            Metaliniai tušinukai ELKE

            Metalinis tušinukas, modelis ELKE. Tušinukų dydis: 9 x 133 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
            Metaliniai Tušinukai

            Metaliniai tušinukai su logo Moi

            Elegantiški metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Moi. Šie tušinukai puikiai tinka graviravimui.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Reklaminiai tušinukai su logotipu ar užrašu yra populiarus reklamos produktas dėl savo universalaus...
            Stilingis metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Fitt. Tušinukų dydis: 135 mm x 8 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
            Metaliniai Tušinukai

            Metaliniai tušinukai Zen

            Metalinis tušinukas, modelis Zen. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. tušinukų dydis:140 mm x 10 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.
            Metaliniai tušinukai su lietikliu, modelis Bet. Klasikinio dizaino tušinukas su paspaudimo mechanizmu ir korpuso spalvą atitinkančiu lietikliu išmaniesiems įrenginiams. Tušinukai su logotipu yra puiki reklaminė priemonė kiekvienai įmonei ar įstaigai!Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar...
            Metaliniai Tušinukai

            Metaliniai tušinukai JAY

            Metalinis tušinukas, modelis JAY. Tušinukų dydis: 8 x 139 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
            Išskirtinio dizaino metaliniai tušinukai su logotipu Rei su elegantiškomis dekoratyvinėmis detalėmis.Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Šie metaliniai tušinukai puikiai tinka graviravimui.Reklaminiai tušinukai su logotipu ar užrašu yra populiarus reklamos produktas dėl savo elegantiško dizaino, ilgo naudojimo laiko ir didelės reklaminės vertės. Šie...
            Metaliniai tušinukai su logotipo graviravimu, modelis Geny. Metalinis tušinukas, kurio galas papuoštas gėlytės formos dekoracija.tušinukų dydis:140 mm x 11 mmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Šie ir kiti mūsų siūlomi metaliniai tušinukai...
            Visiems, kuriems patinka metaliniai tušinukai Kosmo, tačiau norisi atsinaujinti, šis šiek tiek plonesnis metalinio tušinuko modelis puikiai tiks! Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 135 mm x 7 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį...
            Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

            Metaliniai mechaniniai pieštukai

            Kokybiški, metaliniai mechaniniai pieštukai MARIETA. Lengvai ir patogiai rašo. Pieštukų matmenys: 1,1x13,9 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdiname Jūsų norimą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
            Filtras

            Kaina

            0,00 € - 80,00 €

            Spalva

            Prekė įkeltą į palyginimą