Puodeliai

Reklaminiai puodeliai su logotipu - efektyvus marketingo įrankis

Nepraleiskite progos pasinaudoti viena populiariausių priemonių savo reklamai - puodeliai su logotipu yra ideali reklaminė priemonė, kuri skleidžia žinią apie jūsų įmonę.

Asortimente turime didelį prekių pasirinkimą, todėl kiekvienas gali rasti puodelį, kurį norėsite matyti kaip savo verslo dovaną su įmonės logotipu, šūkiu, o gal šmaikščiu užrašu.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums rasti tinkamiausią sprendimą.

Kam reikia puodelių su spauda?

Kam įmonei reikia puodelių su spauda? Juk galima įsigyti tiesiog paprastų puodelių. Taip, juos rasite tikriausiai kiekvienoje įmonėje ar įstaigoje. Tačiau visuomet atkreipsite dėmesį, jei atvykus į susitikimą, būsite pavaišinti kava iš firminio puodelio su logotipu ar užrašu.

Puodeliai su logotipuTai klasikinė reklaminė priemonė, kuri didina įmonės žinomumą, skatina darbuotojų bendruomeniškumą. Nuolat matomas logotipas ilgiau išlieka žmonių atmintyje, o taip pat skatina lojalumą. Klientai ir partneriai nuolat matydami jūsų logotipą, pirmiausiai pagalvos apie jus, kai prireiks prekių ar paslaugų.

Taip pat, personalizuoti puodeliai su spauda yra puikios verslo dovanos tiek įmonės partneriams, tiek klientams. Praktišką verslo dovaną įvertins daugelis, o tai suteiks papildomą pozityvų efektą jūsų bendradarbiavimui.

Puodelius galite įtraukti į jūsų įmonės teikiamo naujoko rinkinį priimtiems darbuotojams ar dovana švenčių proga.

Pasirinkto dizaino puodelius su įmonės atributais galite dovanoti verslo susitikimų metu ar renginiuose. Tai praktiška dovana, kuri lengvai pritaikoma kasdieniame gyvenime.

Galiausiai, puodeliai su užrašu ar paveikslėliu gali būti parduodami kaip suvenyrai muziejų, parodų ar kitų įsimintinų vietų lankytojams.

Taigi galima spręsti, kad puodelis su logotipu yra maža investicija, bet ji gali atnešti didelę naudą įmonei įvairiais būdais, palaikant verslo įvaizdį ir žinomumą.

Puodelių pasirinkimas

Puodeliai su logotipu gaminami įvairiausių stilių, todėl tikrai rasite tokius, kurie ne tik bus gražūs, kartu jie padės stiprinti jūsų įmonės įvaizdį. Siūlome nuo klasikinių iki modernių ar net ekstravagantiškų puodelių. Keletas populiarių dizaino tipų:

Klasikiniai puodeliai reklamai

Cilindro formos puodeliai. Šie modeliai turi itin didelį plotą reklamos dizainui, todėl tinka ne tik logotipų, bet ir nuotraukų spaudai.

Ovalių, platėjančių formų puodeliai. Dar viena klasikinė ir labai populiari forma. Tokie puodeliai su logotipu lengvai priderinami prie įmonės prekinio ženklo stiliaus.

Modernūs puodeliai su spauda

Trapecijos formos. Tai puodeliai, savo forma primenantys vienkartinius puodelius kavai. Šių puodelių logotipo spaudos plotas dėl tiesaus paviršiaus yra didelis, todėl galima išgauti įdomesnius dizainus.

Dažnai tokie puodeliai turi silikonines juosteles patogiam suėmimui, o taip pat silikoninį ar porcelianinį dangtelį. Trapecijos formos porcelianiniai ir keramikiniai puodeliai su logotipu po truputį keičia žmonių įpročius, nes jie naudojami vietoje vienkartinių kavos puodelių išsinešimui.

Kampuoti, su unikalių formų detalėmis puodeliai. Tai puodeliai su logotipu mėgstantiems modernų, drąsų dizainą.

Magiški puodeliai su nuotrauka

Spalvą nuo gėrimo šilumos keičiantys puodeliai itin mėgstami kaip personalizuota dovana draugams ar artimiesiems. Tokie puodeliai rečiau gaminami įmonėms, spalvos keitimas leidžia sukurti tikrai išskirtinius, žaismingus ar net netikėtus dizainus.

Aptarėme keletą dažniausių puodelių su logotipu ar užrašu stilių, tačiau jų yra labai daug, todėl mūsų asortimente tikrai rasite tai, kas labiausiai tinka jūsų poreikiams ir įvaizdžiui.

Puodelių spalvos ir jų įtaka kainai

Reklaminiai puodeliai gaminami įvairiausių spalvų ir jų derinių. Populiariausios yra balta ir juoda spalva, tačiau tai turbūt nieko nenustebins. Dar viena itin mėgstama spalva yra raudona (beje, ši spalva viena brangiausių, dėl savo pigmento ypatybių). Flavour journal sako, kad šios spalvos puodelyje pateikta kava būna šilčiausia.

Jei norite sutaupyti (o kas to nenori?), rekomenduojame apgalvoti, kaip puodelių spalvos įtakos spausdinamo dizaino spalvingumą.

Ieškantiems biudžetinio varianto, geriausia rinktis baltus puodelius, nes jie paprastai yra pigiausi. Tačiau ši taisyklė galioja ne visada, nes ant balto puodelio sunkiau stilizuoti daugiaspalvį logotipą.

Itin populiarūs dvispalviai puodeliai, kuomet puodelio vidus yra vienos spalvos, o išorė - kitos. Toks puodelis su užrašu atitinkančiu vidaus spalvą, bus stilinga dovana ir pareikalaus mažesnių investicijų, nei keleto skirtingų spalvų priderinimas.

Neretai spalvoti puodeliai tampa išeitimi, jei logotipas yra daugiaspalvis ir norite puodelį pasigaminti pigiau - pasirinkus spalvotą puodelį, ant jo galima dėti stilizuotą baltą logotipą.

Puodeliai skiriasi ne tik spalvomis. Dabar turime nemažai puodelių modelių, kurie turi matinį paviršių, suteikiantį papildomą prabangos pojūtį.

Spaudos technologijos ir dizainas pagal Jūsų poreikius ir viziją

Puodelių spaudos technologijos turi būti pasirinktos atsižvelgiant į tai, koks dizainas bus spausdinamas ant puodelio ir kokie yra jūsų poreikiai bei biudžetas. Štai kelios populiarios puodelių spaudos technologijos:

Dekolė

Ši technologija yra labai populiari dėl savo pagrindinių savybių - itin aukštoje temperatūroje užkaitintas logotipas bus ilgaamžiškas ir nenusitrins net ir puodelius nuolat plaunant indaplovėje (praktiška ar ne?). Šią technologiją siūlome tiems, kurie nori, kad puodelis išliktų toks pat net ir po keleto metų.

Reikia atkreipti dėmesį, kad šiuo būdu trafaretais perkeliamos atskiros spalvos, todėl kiekviena papildoma spaudos spalva įtakoja kainą.

Sublimacinė spauda

Procesas, kai dažai perkeliami ant specialaus popieriaus, o tada naudojant šilumą ir slėgį, šios spalvos perkeliamos ant puodelio paviršiaus. Ši technologija yra labai efektyvi spausdinant nuotraukas arba spalvingą, detalų dizainą, tačiau ji tinka tik baltiems arba šviesiems puodeliams, kurie yra padengti specialiu polimero sluoksniu.

Beje, ši technologija dažniausiai naudojama magiškų puodelių su nuotrauka ar užrašu gamybai.

Tampografija

Metodas, kuriam naudojamas specialus guminis antspaudas, kad būtų spausdinamas dizainas ant puodelio. Ši technologija yra labai tiksli puikiai tinka spausdinant nedidelius ir detalius dizainus, be to ji taikoma ant įvairių spalvų puodelių.

UV spauda

Technologija, kuri naudoja ultravioletinę spinduliuotę, kad būtų suformuotas ir atspausdintas dizainas ant puodelio. Ši technologija yra labai tiksli ir gali būti taikoma įvairioms spalvoms ir formoms.

Lazerinis graviravimas

Metodas, kuriam naudojamas lazeris, kad būtų sukurtos giluminės graviruotos formos ant puodelio paviršiaus. Ši technologija yra itin tiksli ir suteikia elegantišką ir ilgaamžišką efektą, tačiau ji yra ribota, nes graviravimas nesuteikia logotipui spalvų.

Tai pagrindinės puodelių dekoravimo technologijos, kurios naudojamos puodelių verslo dovanoms gamybai. Jei nežinote, ką geriau pasirinkti, mūsų specialistai patars, o taip pat paruoš maketus, kad galėtumėte vizualiai matyti, kaip atrodys vienas ar kitas dizainas.

Turite klausimų dėl optimalaus gamybos kiekio? Spaudos metodo? Dizaino? Ar paties puodelio modelio? Paskambinkite ar parašykite mums ir mes mielai padėsime jums apsispręsti ir išsirinkti tinkamiausią puodelį, kuris išpildytų jūsų poreikius! Būsite tikri, kad jūsų reklaminiai puodeliai bus ypatingi ir tarnaus ilgai.

Metaliniai puodeliai VOX
  Metaliniai puodeliai VOX. Pagaminti iš nerūdijančio plieno. Puodelių talpa - 300 ml. Puodelių matmenys: 7,6x9 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
  Stilingi klasikinės formos dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 250 mlAukštis: 95 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
  Stilingi porcelianiniai puodeliai su tinkleliu arbatai ir dangteliu. Talpa: 300 mlAukštis: 115 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
  Stilingi dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 300 mlAukštis: 94 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
  Elegantiški dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 240 mlAukštis: 107 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
  Elegantiški dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 270 mlAukštis: 95 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
  Stilingi klasikinės formos dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 290 mlAukštis: 87 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
  Stilingi klasikinės formos dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 250 mlAukštis: 95 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
  Stilingi dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 270 mlAukštis: 100 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
  Arbatos dėžutė ir filtras HELMUT
   Arbatos dėžutė ir filtras HELMUT, supakuoti dovanų dėžutėje. Dėžutė ir filtras yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Matmenys: 17,3x7,5x12 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
   Elegantiški dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 270 mlAukštis: 95 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
   Elegantiški dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 240 mlAukštis: 107 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
   Stilingi dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 300 mlAukštis: 110 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
   Stilingi klasikinės formos dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 290 mlAukštis: 87 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
   Ø7,9 x 8,8 cm. Talpa 320ml. Pagaminti iš polipropileno ir bambukinio pluošto.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
   Stilingi dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 300 mlAukštis: 110 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
   Jaukus komplektas kiekvienam - minkštas, storo nailoninio audinio (200 g/m2) pledas ir du 300 ml talpos keraminiai puodeliai! Dėžutės matmenys: 36x14x28,5 cm Kokybiškai papuošime komplektą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Stilingi dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 270 mlAukštis: 100 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
   Stilingi dvispalviai porcelianiniai puodeliai. Ypač didelis spalvų pasirinkimas! Talpa: 300 mlAukštis: 94 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 96 vnt.
   Puodeliai

   Puodelis ASTORIAMUG

   MO9426
   0,58 €
   Puodelis ASTORIAMUG Daugkartinio naudojimo puodelis 300 ml, pagamintas iš 50% bambuko pluošto ir 50% PP.
   Puodeliai

   Three

   AP809474
   0,91 €
   White paper box for 300 ml mug.
   Puodeliai

   Jikory

   AP722616
   1,01 €
   Recycled corrugated cardboard gift box for mugs.
   Puodeliai

   Univer

   AP809475
   1,03 €
   White paper box for 300/400 ml mug.
   Puodeliai

   Three Eco

   AP808057
   1,05 €
   Recycled kraft corrugated cardboard box for 300 ml mug.
   Puodeliai

   Univer Eco

   AP808058
   1,21 €
   Recycled kraft corrugated cardboard box for 300/400 ml mug.
   Witar
    Puodeliai

    Witar

    AP741249
    1,36 €
    Plastic mug, 350 ml.
    Puodeliai

    CarryMug

    AP718783
    1,42 €
    Custom, full colour printed paper carry holder for mugs. Compatible with mugs up to 105 mm height. Price includes digital printing. MOQ: 100 pcs.
    Puodelis 1911
     Puodeliai

     Puodelis 1911

     Tomek Small
     1,48 €
     A small, simple, cylindrical mug which, despite low capacity, allows for the application of a relatively large advertising print.
     Puodeliai

     Puodelis FRIDAY

     MO6255
     1,65 €
     Puodelis FRIDAY Daugkartinio naudojimo puodelis su šaukštu. Paprastas, bet klasikinio dizaino puodelis kasdieniniam naudojimui. Prie šio puodelio pridedamas šaukštas, kurį galite laikyti rankenoje. Talpa 300 ml.
     Puodeliai 1334
      Puodeliai

      Puodeliai 1334

      Noel
      1,71 €
      A cobalt advertising mug with the classic handle shape and straight sides.
      Puodeliai 3007
       Puodeliai

       Puodeliai 3007

       Cool
       1,75 €
       A slender advertising mug with colorful, satin surface on the outside, with white glossy inside. Straight sides allow for application of large and complex prints.
       Puodelis 631
        Puodeliai

        Puodelis 631

        Anna
        1,84 €
        Medium-sized advertising mug with a simple, cylindrical shape and an ergonomic handle.
        Puodeliai 652
         Puodeliai

         Puodeliai 652

         Tomek Classic
         1,84 €
         A large, simple, cylindrical mug. Its main advantage is the large print area and the good price. The mug is available in many color versions.
         Puodeliai

         Puodelis NAN MUG

         MO6105
         1,89 €
         Puodelis NAN MUG Vienos sienelės puodelis, pagamintas iš 20% bambuko pluošto ir 80% kukurūzų PLA plastiko. 300 ml.
         Puodeliai 624
          Puodeliai

          Puodeliai 624

          Quadro
          1,93 €
          A medium sized porcelain advertising mug with a nearly square shaped base.
          Puodelis 647
           Puodeliai

           Puodelis 647

           Round
           2,06 €
           A stylish ceramic advertising mug with prominent widening towards the top. Round Reflex Blue Mug, Capacity:: 250 [ml], Height: 100 [mm], Diameter: 83[mm]
           Puodeliai

           Puodelis MONDAY

           MO6256
           2,07 €
           Puodelis MONDAY Daugkartinio naudojimo puodelis pagamintas iš PP. Paprastas, bet klasikinio dizaino puodelis kasdieniniam naudojimui. Talpa 300 ml.
           Filtras

           Kaina

           0,00 € - 30,00 €

           Spalva

           Prekė įkeltą į palyginimą