Lazerinis graviravimas –tai toks dekoravimo būdas, kai lazerio spinduliu nuimamas viršutinis medžiagos sluoksnis. Kitais žodžiais tariant - lazerinis graviravimas suteikia reljefą gaminio paviršiuje, kurio gylį galima pasirinkti.

Sufokusuotas didelio galingumo lazerio spindulys graviruoja įvairių medžiagų paviršių, o sudegusi medžiaga pasišalina palikdama preciziškai ir tiksliai išgraviruotas linijas, užrašus ar paveikslėlius. Tiksliai užprogramuota kompiuteriu lazerio spindulio trajektorija leidžia išgauti mikroskopinės paklaidos Jūsų logotipą ant gaminio paviršiaus. Tai suteikia galimybę graviruoti labai sudėtingus ir smulkius logotipus, kurių jokia kita technologija išgauti neįmanoma.

Graviravimo rezultatas priklauso nuo gaminio medžiagos sudėties. Metaliniai daiktai graviruotoje vietoje įgauna šviesų atspalvį, arba rudą/juodą spalvą, žalvariniai gaminiai – geltoną.

Lazerinio graviravimo technologija užtikrina, kad išgraviruotas logotipas ar užrašas bus ilgaamžis. Jis nenusitrins ir nenusiplaus. Jei kitais būdais uždėta spauda gali nusitrinti, tai lazeriu graviruoti užrašai nusidėvi tik kartu su gaminiu. Lazeriniu graviravimu rekomenduojame dekoruoti metalo, medžio, odos, ar plastiko gaminius ant kurių sunkiau laikosi kita spauda. Tiesioginis kontaktas su gaminio graviruotu paviršiumi leis netik matyti, bet ir paliesti Jūsų logotipą ar ženklą.

Lazerinės technologijos suteikia galimybę graviruoti beveik ant visų medžiagų paviršių ir daiktų: akmens, akrilo, aliuminio, aukso, kitų metalų, gumos, medžio, nerūdijančio plieno, odos, organinio stiklo, silikono ir kt.

Lazerinis graviravimas - tai solidumo ir ilgaamžiskumo sinonimai reklamos industrijoje!

Prekė įkeltą į palyginimą