Ekologiškos užrašų knygutės

Ekologiškos užrašų knygutės

Ekologiškos užrašų knygutės Jūsų partneriams, klientams, darbuotojams.

Biurui, Renginiams

Bloknotas A6

Bloknotas su tušinuku. Dydis: 11x14,5x0,6 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.
Biurui, Renginiams

Užrašų knygutė EVERNOTE

Daili minimalistinio stiliaus užrašų knygutė iš perdirbto popieriaus puikiai tiks visiems užrašams ir pastaboms! Išmatavimai: 14x9x1,4 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir kruoščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį!
Ekologiškos užrašų knygutės

Užrašų knygutė Ekonote

V2687
Parodykite savo klientams, kad rūpinatės gamta ir padovanokite praktišką užrašų knygutę su įmontuotu rašikliu! Išmatavimai: 9 x 11,1 x 1 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Biurui, Renginiams

Užrašų knygutė Sense

R08612
Elegantiška užrašų knygutė veltinio viršeliu, su tušinuku. Ši knygutė pagaminta iš ekologiškų medžiagų. 80 lapų linijomis. Matmenys: 150 x 180 x 14 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.
Ekologiškos užrašų knygutės

Lipnių lapelių knygutė Cart

826701
Lipnūs žymekliai kartoniame aplanke - galėsite pasižymėti kiekvieną svarbią žinutę ar smulkmeną. Po 20 vnt. kiekvienos spalvos lapelių. Matmenys: 8 x 6 x 0,30 cm Minimalus gamybos kiekis: 100 vnt.
Biurui, Renginiams

Užrašų knygutė HOLE

Nedidelė knygutė su 100 lapų iš perdirbto popieriaus, skirtuku ir elastine juostele. Matmenys: 7,5 x 10,6 x 1,2 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Vertikalūs bloknotai su gumine juostele ir 70 lapų iš perdirbto popieriaus. Matmenys: 85 x 126 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Nedidelė užrašų knygutė su 70 lapų iš perdirbto popieriaus ir patogių lipnių lapelių rinkinuku. Matmenys: 70 x 125 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Stilingos, ekologiškos užrašų knygutės su kietu bambukiniu viršeliu, 70 lapų iš perdirbto popieriaus ir rašikliu. Matmenys: 135 x 180 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Biurui, Renginiams

Bloknotas A5

Bloknotas su tušinuku. Dydis: 12x21x0,5 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.
Ši stilinga užrašų knygutė su penalu, kuriame yra pieštukas, rašiklis, trintukas, liniuotė ir drožtukas - tikrai bus naudinga kiekviename biure! Išmatavimai: 22.6x20x1.2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Užrašų knygutė iš perdirbtų medžiagų su 70 lapų linijomis ir rašikliu! Išmatavimai: 13,2x7,5x0,8 cm Greitai ir kokybiškai papuošime knygutę Jūsų logotipu, o maketą suderinsime nemokamai!
Patogaus, stilingo dizaino bloknotas su lipniais lapeliais ir rašikliu yra pagamintas iš aplinkai draugiškų medžiagų, todėl bus ne tik naudinga, bet ir gamtos atžvilgiu atsakinga dovana Jūsų klientams! Išmatavimai: 18,8x18,5x1,8 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Šis bloknotas su spirale ir rašikliu bus puiki reklaminė priemonė ir pravers kiekvienam Jūsų klientui! Išmatavimai: 18x13,1x1,1 cm Papuošime šį bloknotą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Biurui, Renginiams

Bloknotas telefonas

Žaismingos telefono formos bloknotą norėsis visuomet turėti su savimi, todėl ši dovanėlė yra nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė tam, kad klientai Jūsų niekada nepamirštų! Išmatavimai: 12,7 x 11 x 1,1 cm Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį greitai ir kokybiškai atspausdinsime ant viršelio, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Ekologiškos užrašų knygutės

Užrašų knygutė su rašikliu Papiros

Santūraus dizaino A4 formato užrašų knygutė su tušinuku, pagaminta iš aplinkai draugiškų medžiagų. Išmatavimai: 29,2x23,7x0,8 cm Kruopščiai atspausdinsime ant jos Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Blonknotai su įvairių spalvų lipniais žymekliais ir tušinuku ALF. Pagaminta i6 perdirbto popieriaus. Matmenys:9x1,3x14,3 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Biurui, Renginiams

Blonknotai su rašikliu RAINER

Blonknotai su rašikliu RAINER. Susegti spyrale.Galima rinktis iš dviejų spalvų: mėlynos arba raudonos. Matmenys: 10,5x15,5x1,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Biurui, Renginiams

Bloknotas širdelė

Širdingi užrašai! Parodykite klientams, kad jie Jums rūpi ir nustebinkite juos mielais širdutės formos bloknotais. 60 šio bloknoto baltų lapelių, o taip pat jo viršeliai pagaminti iš perdirbto popieriaus. Išmatavimai: 13 x 12,7 x 1,1 cm Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį atspausdinsime širdelės viduryje, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.
Biurui, Renginiams

Bloknotas A4

Užrašų knygutė su tušinuku Dydis: 21,5x28,8x0,6 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.
Biurui, Renginiams

Bloknotas su lipniais lapeliais

Šis 100 lapų bloknotas su lipniais žymekliais ir lapeliais yra draugiškas gamtas ir praktiška priemonė Jūsų reklamai! Išmatavimai: 9,3 x 13,2 x 0,9 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Šiame bloknote rasite visoms pastaboms, telefonų numeriams ar ilgiems užrašams tinkamų lipnių lapelių - rašykite, klijuokite ir nieko nepamirškite! O mes papuošime jį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu! Išmatavimai: 8 x 10,5 x 1 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Biurui, Renginiams

Kišeninė užrašų knygutė

Patogi užrašų knygutė susiūta medvilniniu siūlu tilps Jūsų kišenėje, tad galėsite ją pasiimti su savimi visur ir visada! Išmatavimai: 8,5x10x1 cm Nemokamai suruošime maketą suderinimui ir papuošime ją Jūsų logotipu!

Filtruoti pagal

Kainą
Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.