Puodeliai, Gertuvės, Kiti Indai

Puodeliai, gertuvės ir bet kokie kiti indai su Jūsų logotipu. Skirtingos medžiagos (stiklas, porcelianas, metalas, plastmasė), skirtingi dizainai, bet visada išskirtinė dovana ar reklaminis suvenyras.

Stilingas porcelianinis puodelis su kvadrato formą primenančia rankenėle. Talpa: 250 ml Aukštis: 94 mm Skersmuo: 72 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!   Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Stilinga sportinė vandens gertuvė iš nerūdijančio plieno, su atitinkančios spalvos plastikiniu dangteliu ir patogiu šiaudeliu. Talpa: 600 ml Matmenys: ⌀7 x 22,7 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime.
Kokybiški, modernaus dizaino keraminiai puodeliai matine išore. Talpa: 310 ml. Kruopščiai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Modernaus dizaino reklaminis puodelis, pagamintas iš porceliano ir nerūdijančio plieno. Dangtelis apsaugo nuo netyčio išliejimo, o silikoninė juostelė - apsaugo nuo nusideginimo prisipylus arbatos ar kito karšto gėrimo į puodelį. Talpa: 320 ml Aukštis: 179 mm Skersmuo: 80 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą,...
Klasikinio dizaino metalinė vandens gertuvė su prie dangtelio pritvirtintu karabinu. Talpa: 800 ml Matmenys: ⌀7 x 31 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime.
Gertuvės

Skardinės formos gertuvė

017305
Žaismingos gėrimo skardinės formos gertuvės su patogiu plastikiniu dangteliu. Aliuminis ir plastikas. Talpa: 330 ml Matmenys: ø 7 x 13,3 cm Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt. Greita logotipų ir reklaminių užrašų spauda.
Termopuodeliai

Termopuodeliai Sty

MO8796
Ryškiaspalvis nerūdijančio plieno termopuodelis dvigubomis sienelėmis ir patogiu, sandariu dangteliu. Talpa: 350 ml Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Gertuvės

Vandens gertuvė Ricky

MO8311
Skaidri stilinga vandens gertuvė su patogiu automatiniu dangteliu ir papildoma talpa vaisių gabaliukams. Pagaminta iš plastiko be BPA. Talpa: 700 ml Matmenys: ø7 x 25 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Elegantiška nerūdijančio plieno gertuvė su užlenkiamu skaidriu šiaudeliu viršuje. Talpa: 500 ml Matmenys: Ø6,5 x 19,5 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Gertuvės

Vandens gertuvė Feel Good

R08312
Stilinga plastikinė vandens gertuvė su dviguba apsauga nuo vandens pratekėjimo - mygtuku ir kabliuku. Lengvai plaunama. Talpa: 600 ml Matmenys: 7,5 x 23 x 8,5 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Gertuvės

Vandens gertuvė Frut

R08313
Skaidri stilinga vandens gertuvė su patogiu plastikiniu dangteliu ir papildoma talpa vaisių gabaliukams ar mėtų lapeliams. Talpa: 700 ml Matmenys: ø7,5 x 22,5 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Stilingas porcelianinis puodelis platėjantis į viršų. Didelis reklaminis plotas. Talpa: 330 ml Aukštis: 101 mm Skersmuo: 94 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!   Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Stilingas porcelianinis puodelis su elegantiška rankenėle. Talpa: 220 ml Aukštis: 84 mm Skersmuo: 76 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!   Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Puodeliai

Kelioninis puodelis Can

9807
Nerūdijančio plieno kelioniniai puodeliai primenantys gėrimo skardinę, lengvai atidaromi viena ranka. Talpa: 280 ml Matmenys: Ø7,3 x 14,5 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį puodelį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Stilingas, platėjantis į viršų puodelis iš europietiško porceliano. Talpa: 240 ml Aukštis: 96 mm Skersmuo: 73 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!   Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Elegantiški puodeliai iš kaulinio porceliano. Su stilingu dangteliu ir lėkštute. Talpa: 330 ml Aukštis: 90 mm Skersmuo: 84 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!   Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Stilingos formos europoje gaminto porceliano puodeliai. Talpa: 300 ml Aukštis: 94 mm Skersmuo: 87 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!   Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Elegantiški puodeliai su lėkštute, pagaminti iš europietiško porceliano. Talpa: 80 / 180 ml Aukštis: 55 / 59 mm Skersmuo: 63 / 90 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Elegantiški puodeliai su lėkštute, pagaminti iš europietiško porceliano. Talpa: 80 / 200 ml Aukštis: 55 / 64 mm Skersmuo: 125 / 92 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Modernūs puodeliai su lėkštute, pagaminti iš europietiško porceliano. Talpa: 120 / 210 ml Aukštis: 62 / 73 mm Skersmuo: 69 / 83 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Stilingi puodeliai su lėkštute, pagaminti iš europietiško porceliano. Talpa: 230 / 240 ml Aukštis: 68 / 58 mm Skersmuo: 90 / 100 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Stilingi kaulinio porceliano puodeliai su lėkštute. Talpa: 230 / 240 ml Aukštis: 68 / 58 mm Skersmuo: 90 / 100 mm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
Elegantiški platėjantys į viršų kaulinio porceliano puodeliai. Talpa: 350 ml Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!   Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kainą
Spalva
Atrinkti
Pridėjote prekę į palyginimą

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai yra skirti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.