Drabužiai

drabužiai

Kodėl verta rinktis unikalią įmonės aprangą?

Jūsų įmonei pritaikyti reklaminiai drabužiai yra puikus būdas suteikti naujos dinamikos. Apskritai įmonių marškinėliai atlieka daug funkcijų. Pavyzdžiui, parodose jūs ir jūsų komanda būsite iš karto atpažįstami dėl vienodų rūbų. Vidinės komunikacijos funkcija: ji leis jums sukurti teigiamą dinamiką savo komandoje – dėvint tą patį drabužį sumažėja hierarchinės kliūtys. Tai puiki, draugiška ir neformali vidinės komunikacijos priemonė.

Mūsų asortimente rasite ne tik platų aprangos pasirinkimą - atributika darbuotojams ir originalios verslo dovanos vienoje vietoje!

 

Kokybiški klasikinio stiliaus vaikiški marškinėliai trumpomis rankovėmis. Galimybė pasirinti skirtingo storio marškinėlius: 155-190 gr. audinio storis. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui, pristatysime prekes nurodytu adresu. Puikios kainos, minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Reklaminės kepurėlės su logotipu

Žieminė kepuraitė

Stilinga žieminė kepuraitė iš 100% poliesterinio mikro fliso - sušildys šaltuoju metų laiku ir bus puiki reklaminė priemonė! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Reklaminės kepurėlės su logotipu

Kepuraitės su logotipu Harvey

Kepuraitės su logotipu Harvey gaminamos skirtingų spalvų. Kepuraitės snapelyje kontrastinga akcentinė spalva. Pagamintos iš tvirtos, kokybiškos 100% medvilnės.Kepuraitės dydis reguliojamas metalinių fiksatoriumi.Ant šios kepurės išsiuvinėsime arba atspausdinsime jūsų logotipą, ar užraša. Kepuraitės su spauda - puiki dovana sau ir kolegoms.
Reklaminės kepurėlės su logotipu

Kepurės Cal

Šilta 100% poliesterio fliso kepurė (260 g). Abi pusės iš neapsiveliančio šukuotinio pluošto. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
Reklaminės kepurėlės su logotipu

Kepurės Basic

Šilta 100% poliesterio fliso kepurė (220 g). Abi pusės iš neapsiveliančio šukuotinio pluošto. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
Atšvaitiniai daiktai

Ryškiaspalvės kepurės HV

Šilta, ryškiaspalvė, todėl būsite pastebimi iš toli, 100% poliesterio fliso kepurė (240 g). Galima naudoti ir kaip šaliką. Išorinė pusė apsaugota nuo apsivėlimo. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
Reklaminės kepurėlės su logotipu

Megztos kepuraitės Long

CO3004
Megztos kepuraitės Long su jūsų logotipu - šiltos ir stilingos. Dvigubo sluoksnio mezgimas. Pagaminta iš 95% medvilnės ir 5% elastano. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį ant kepuraitės Long, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.
Reklaminės kepurėlės su logotipu

Megztos kepuraitės Seamless

CO3006
Megztos kepuraitės su jūsų logotipu - šiuolaikiška ir stilinga dovana. Dvigubo sluoksnio apvalus mezgimas (be siūlių). Pagaminta iš 95% akrilo ir 5% elastano. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.
Reklaminės kepurėlės su logotipu

Megztos kepuraitės Prim

CO3000
Megztos kepuraitės su jūsų logotipu - šiltos ir stilingos. Dvigubo sluoksnio mezgimas. Pagaminta iš 100% akrilo. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.
Reklaminės kepurėlės su logotipu

Megztos kepuraitės Rib

CO3033
Itin šiltos megztos kepuraitės. Pagaminta iš 100% akrilo, poliarinio fliso pamušalas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.
Reklaminės kepurėlės su logotipu

Reklaminės kepuraitės Rap 301

Rap5P301
Kokybiškos 100% medvilnės, storo audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis, plastikinis užsegimas. Platus spalvų pasirinkimas. Logotipus ir užrašus spausdiname ir siuvinėjame. Pasidomėkite dėl puikios kainos su logotipu jau dabar!
Kepuraitės Snap Back Fee
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Kepuraitės Snap Back Fee

  CO2021
  Stilingos, šiuolaikiškos kepuraitės lygiu snapeliu (apatinė snapelio spalva žalia), pagamintos iš 100% akrilo. Juostelė nuo prakaito pagaminta iš 100% medvilnės tvilo. Universalus dydis, reguliuojamas užsegimu gale. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis...
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Kepuraitės Snap Back Drift

  MB6581
  Stilingos, šiuolaikiškos kepuraitės lygiu snapeliu, pagamintos iš 100% medvilnės. Didelis spalvų pasirinkimas. Universalus dydis, reguliuojamas plastikiniu užsegimu gale. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 50 vnt.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Reklaminės kepuraitės Rap 302

  Rap5P302
  Kokybiškos 100% medvilnės, storo audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis, plastikinis užsegimas. Platus spalvų pasirinkimas. Logotipus ir užrašus spausdiname ir siuvinėjame. Pasidomėkite dėl puikios kainos su logotipu jau dabar!
  Aukštos kokybės moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis iš 100% medvilninės. Greitai atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą, paruošime maetus suderinimui, pristatysime užsakymą nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 5 vnt.
  Vyriški organiniai marškinėliai V formos kaklu, pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 8 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL-XXL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Klasikinio stiliaus aukštos kokybės vyriški marškinėliai V formos kaklu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, ar reklaminį užrašą, paruošime maketus, pristatysime nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Aukštos kokybės moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis V formos kaklu, 100% medvilninė. Greitai atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą, paruošime maketus suderinimui, pristatysime užsakymą nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Reklaminės kepuraitės SL

  Reklaminės kepuraitės SL Skirtingų spalvų reklaminės kepuraitės su baltom justelėm. Tinkamos užrašų spaudai ir logotipų siuvinėjimui.
  Vyriški organiniai marškinėliai pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 8 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL-XXL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Moteriški organiniai marškinėliai pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 7 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Vaikiški organiniai marškinėliai pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 5 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Moteriški organiniai marškinėliai V formos kaklu pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 7 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Stilingi marškinėliai su atšvaitine juostele - sportui ir kasdienai! Medžiaga: 100% poliesteris Dydžiai: XS, S, M, L, XL, XXL Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Stilingi moteriški marškinėliai puikiai tinkantys vasarai, pagaminti iš 100% medvilnės. Galimi dydžiai: XS/S, M/L, XL/XXL. 110 g/m² storio, aukštos kokybės, itin švelnaus audinio. Simetriški priekyje ir gale. Greitai atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą, paruošime maketus suderinimui, pristatysime užsakymą nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 5...
  Moteriški marškinėliai-suknalė modelio Love. Puikus kainos ir kokybės santykis! Sudėtis: 100% medvilnė. Medžiagos storis 150 gr. Atspausdinsime Jūsų reklaminį užrašą arba logotipą. Minimalus užsakymo kiekis: 25 vnt.
  Stilingi marškinėliai su atšvaitinėmis juostelėmis - sportui ir kasdienai! Medžiaga: 100% poliesteris Dydžiai: XS, S, M, L, XL, XXL Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Stilingi sportiniai marškinėliai su atšvaitinėmis juostelėmis - sportui ir kasdienai! Medžiaga: 100% poliesteris Dydžiai: XS, S, M, L, XL Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Fliso kepurė Beanie Tech Fleece
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Fliso kepurė Beanie Tech Fleece

   sdx28
   Lengva, minkšta ir šilta fliso kepurė. Daugiaspalvė spauda per visą paviršių (viena pusė)!! Dydis: 25 x 26cm 250 g/m2. 85% poliesteris, 15% elastanas Minimalus užsakymas: 20 vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
   Filtras

   Kaina

   0,00 € - 15,00 €

   Spalva

   Prekė įkeltą į palyginimą