Atšvaitai

Kam naudojami atšvaitai ?

Atšvaitai - tai specialus daiktas, kurio pagrindinis tikslas yra padidinti jo nešiotojo matomumą ir saugumą mažo apšvietimo metu. Šis daiktas gali būti naudojamas sporto renginiuose, pvz., bėgimo ar dviračių lenktynėse, kur žmonės juda greitai ir reikia užtikrinti jų matomumą tam, kad būtų išvengta susidūrimų ir kitų pavojingų atvejų.

Dažniausiai šviesos atšvaitas yra pagamintas iš plastiko arba medžiagos, kuri yra padengta specialiu šviesą atspindinčiu sluoksniu. Šis sluoksnis leidžia padidinti daikto atspindžio intensyvumą, kad jis būtų lengvai pastebimas tamsioje arba mažai apšviestoje vietoje. Kai daiktas yra apšviestas, šviesą atspindinčio sluoksnio dėka, jis švyti, todėl tampa lengvai pastebimas iš toli.

Be sporto renginių, atšvaitai naudojami kelių eismo taisyklių laikymuisi, ypač važiuojant dviračiu arba pėsčiomis tamsoje. Jis gali būti naudojamas ir kaip paprastas aksesuaras, kad būtų sukurta ryški ir spalvinga apranga.

Ką būtina žinoti apie atšvaitus ?

Saugumo reikalavimai

Šviesos atšvaitas gali padidinti matomumą tamsiu paros metu, bet jis neturi būti vienintelis jūsų saugumo elementas. Svarbu laikytis saugaus elgesio ir kitų reikalavimų, ypač būti atidžiam kelyje.

Kokybė

Dažniausiai aukštos kokybės atšvaitų kaina yra didesnė. Tai vienas iš rodyklių kokybiškiems atšvaitams. Atkreipkite dėmesį į tai, kad atšvaitas būtų ne tik tvirtas ir patvarus, bet kad jis nesusigadintu nuo nestipraus smugio.

Naudojimo būdas

Patikrinkite, kaip atšvaitas yra tvirtinamas prie jūsų aprangos. Pasižiūrėkite, ar užsegimas funkcionalus, kad būtų patogu ir greita užsidėti ar nuimti tokį atšvaitą.

Valymas

Pasudomėkite, kaip atšvaitai turi būti valomi. Daugumą jų galima nuvalyti drėgnu skudurėliu, tačiau visada perskaitykite naudojimo instrukcijas, kad būtų užtikrintas teisingas naudojimas.

Laikantis šių patarimų, galite būti užtikrinti, kad atšvaitai suteiks jums papildomo saugumo ir matomumo reikalingų metu.

Atšvaitai pagal modelius

Atšvaitai vaikams skirstomi pagal įvairius modelis. Skiriasi jų dizainas, spalvos, dydis ir savybės. Kai kurie populiariausi modeliai yra:

 1. Klasikiniai pakabinami atšvaitai vaikams - tai yra tradiciniai atšvaitai, kuri gaminami iš minksto arba kieto plastiko. Šiuo metu yra populiarus minkšti atšvaitai. Kaina nedidelė.

  atšvaitai
 2. Klijuojamas atšvaitas arba atšvaitas lipdukas - atšvaitas skirtas tvirtinti ant kieto paviršiaus. Gaminamas iš minkšto ir lankstaus plastiko. Jo kaina nėra aukšta.

  Atšvaitai
 3. Apvyniojami atšvaitai vaikams: šie modeliai yra lankstus ir lengvai prisitaiko prie kūno formos. Jie dažniausiai tvirtinami tiesiai ant drabužių arba sportinių rūbų. Atšvaitas ant rankos, taip jis dažniausiai vadinamas, o jo kaina užsakant didesnius maža.

  Atšvaitai
 4. LED atšvaitai vaikams: šie šviesą atspindintys atšvaitai turi LED lemputę, kuri suteikia papildomo matomumo. Juos paprasta naudoti, tačiau kartais reikia keisti elementus. Toks atšvaitas pagal kaina yra trubūti brangesnis.

  Atšvaitai

Atšvaitai yra ypatingai naudingi ir nebrangus aksesuarai, kurie gali išgelbėti ne tik nuo pavojingos situacijos kelyje, bet ir gyvybę. Jų kaina svyruoja nuo 0,50 iki 10 €, priklausomai nuo pasirinkto modelio ir kiekio. Ir tai yra pati minimaliasia investicija į saugumą!

Kiek laiko tarnauja atšvaitai?

Kaip rodoma, atšvaitai yra ilgaamži ir tarnauja daugelį metų, priklausomai nuo kokybės ir naudojimo dažnumo. Šviesą atspindinčios medžiagos kokybė, tvirtinimo kokybė, medžiagos patvarumas ir priežiūros būdas įprastai turi įtakos atšvaito pakabuko tarnavimo laikui.

Jeigu jūsų pasirinktas atšvaitas yra ne ekonominės klasės, jis tarnaus 2-4 metus. Tačiau jei jūs įsigyjote atšvaitą, kurio kaina yra maža, jis suges greičiau ir reikalaus pakeitimo.

Svarbu pastebėti, nors atšvaitai gali tarnauti ilgai, jo šviesą atspindinčių savybių galia gali mažėti laikui bėgant.

Atšvaitai su logotipu

Taip pat atšvaitiai yra gera reklamos priemonė, kuri ne tik didina įmonės ar įstaigos socialinę atsakomybę, bet ir prekės ženklo žinomuma. Ant visų mūsų siūlomų atšvaitų atspausdinsime jūsų logotipą arbą reklaminį užrašą. Patarsime kaip pasirinkti, kad kaina atitiktu gerą kokybę.

Gaminame atšvaitus ir jūsų pageidaujamos formos bei įvairių spalvų, spausdiname ant jų logotipus. Kreipkitės ir patarsime dėl geriausio pasirinkimo, kad reklaminis šviesos atšvaitas atitiktu jūsų lukesčius.

Ukrainos palaikymo apyrankė - atšvaitas
  Palaikykite Ukrainą bei pasirupinkite savo ir kitų saugumu tamsiu paros metu. Atšvaito - apyrankės dydis 34 x 3 cm. Tinka suaugusiems ir vaikams. Minimalus užsakymo kiekis - 100 vnt.
  Linksmas pliušinis žaislas kiškis, kurio dėka būsite vairuotojams matomi tamsiu paros metu! Atšvaito ryškumas: 400 cd/lux Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Žaismingas atšvaitas mergaitė papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: Ø120 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Žaismingas atšvaitas berniukas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: Ø120 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Žaismingas atšvaitas liūtukas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: Ø120 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Linksmas gyvūno formos atšvaitas - nebrangi ir žaisminga dovana jūsų klientams! Matmenys: 45 x 70mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Linksmas pliušinis žaislas elnias, kurio dėka būsite vairuotojams matomi tamsiu paros metu! Atšvaito ryškumas: 400 cd/lux Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Linksmas pliušinis žaislas meškis, kurio dėka būsite vairuotojams matomi tamsiu paros metu! Atšvaito ryškumas: 400 cd/lux Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Linksmas pliušinis žaislas delfinas, kurio dėka būsite vairuotojams matomi tamsiu paros metu! Atšvaito ryškumas: 400 cd/lux Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Linksmas pliušinis žaislas arkliukas, kurio dėka būsite vairuotojams matomi tamsiu paros metu! Atšvaito ryškumas: 400 cd/lux Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Linksmas pliušinis žaislas pelytė, kurio dėka būsite vairuotojams matomi tamsiu paros metu! Atšvaito ryškumas: 400 cd/lux Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Idealus išleidžiant vaikus į gatves. Užtikrina jų matomumą ir saugumą. Rinkinį sudaro: 1 atšvaitinė liemenė,1 atšvaitas-apyrankė, 2 atšvaitiniai pakabukai (širdis ir vaiduoklis), 1 atšvaitinis lipdukas (delnas). Atitinka visus ES reikalavimus. Plastikinė dėžutė. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai...
  Atšvaitų rinkinys berniukui
   Atšvaitai

   Atšvaitų rinkinys berniukui

   odblas02
   Oranžinė kuprinė, pagaminta iš fluorescentinės medžiagos su 5cm pločio atšvaitinė juosta (EN 471). Oranžinės spalvos atšvaitinė apyrankė 3 × 34 cm. Berniuko formos minkštas atšvaitas su grandinėle.
   Ši apyrankė yra labai patogi, o be to puikiai padeda išlikti matomiems tamsiu paros metu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
   Atšvaitas su lipnia juostele velcro
    Ši apyrankė yra labai patogi, o be to puikiai padeda išlikti matomiems tamsiu paros metu. 3x34 arba 3x45cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
    Atšvaitai

    Mirksintis atšvaitas

    odbla11
    Mirksintis atšvaitas su plastikiniu karabinu patogiam prisegimui prie rankinės ar kuprinės. Naudinga ir nebrangi reklamos priemonė Jūsų įmonei! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt. 5,5cm skersmuo. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
    Viduje esanti plieno plokštelė suveržia apyrankę ir neleidžia jai pasimesti. Vienas švietimo režimas (pastovi šviesa). Įjungimo mygtukas. baterijos komplekte. 3,7 x 29,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
    Du švietimo režimai (pastovi šviesa ir mirksėjimas). Baterijos komplekte. 4x22mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
    Įvairių formų magnetiniai segtukai-atšvaitai. Nereikalauja jokio papildomo užsegimo ar prikabinimo. širdis: 110x48 mm lemputė: 110x38 mm žvaigždė: 110x60 mm kvadratas: 110x46 mm apskritimas Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
    Stilingi atšvaitai - ženkliukai, kurie leis jums būti matomiems kelyje ir puikiai atrodys dieną! Skersmuo: 55 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
    Atšvaitas raktų pakabukas trikampio formos
     Atšvaitas raktų pakabukas trikampio formos su Jūsų logotipu. Pasirupinkite savo ir kitų saugumu tamsiu paros metu. Praktiška ir nebrangi reklamos priemonė. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
     Mirksintis atšvaitas su plastikiniu karabinu patogiam prisegimui prie rankinės ar kuprinės. Naudinga ir nebrangi reklamos priemonė Jūsų įmonei!
     Atšvaitas raktų pakabukas
      Atšvaitas raktų pakabukas namuko formos Pasirupinkite savo ir kitų saugumu tamsiu paros metu. Praktiška ir nebrangi reklamos priemonė. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
      Atšvaitai šypsenėlė
       Minkšto plastiko atšvaitai "šypsenėlė" pasirūpins Jūsų ir kitų saugumu tamsiu paros metu. Praktiška ir nebrangi reklamos priemonė su Jūsų užrašu ar logotipu. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
       Ši apyrankė yra labai patogi, o be to puikiai padeda išlikti matomiems tamsiu paros metu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
       Lipdukas - atšvaitas Šypsenėlė
        Šiuos lipdukus galėsite užsiklijuoti ir ant rūbų, ir krepšių ar vežimėlio, todėl būsite visuomet matomi tamsoje. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
        Raktų pakabukas - atšvaitas Berry
         Meškučio formos raktų pakabukas - atšvaitas, linksma ir nebrangi reklaminė priemonė! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
         Linksmas minkštas žaislas, kurio dėka būsite vairuotojams matomi tamsiu paros metu! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
         Atšvaitų rinkinys mergaitei
          Atšvaitai

          Atšvaitų rinkinys mergaitei

          odblas01
          Rožinė kuprinė, pagaminta iš fluorescentinės medžiagos su 5cm pločio atšvaitinė juosta (EN 471). Sidabro spalvos atšvaitinė apyrankė 3 × 34 cm. Manga mergaitės formos minkštas atšvaitas su grandinėle.
          Minkšti atšvaitai, kuriuos pagaminsime bet kokios, Jūsų pageidaujamos, formos - nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
          Ryškiaspalviai raktų pakabukai su karabinu ir atšvaitine juostele (galima užsidėti kaip apyrankę) - nebrangi ir praktiška dovana jūsų kolegoms ir klientams! Matmenys: 3,2 x 28 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
          Žaismingas saulės formos atšvaitas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: Ø120 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
          Magnetiniai segtukai-atšvaitai. Nereikalauja jokio papildomo užsegimo ar prikabinimo. 52x46mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
          Klasikinis apvalus atšvaitas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Galite rinktis net iš šešių skirtingų spalvų! Matmenys: Ø60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
          Linksmas meškučio formos atšvaitas papuoš rankinę ar kuprinę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Galite rinktis net iš šešių skirtingų spalvų! Matmenys: 62 x 70 x 3 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
          Atšvaitų rinkinys dviratininkui
           Atšvaitinė liemenė (jranžinės spalvos, EN 471, EN ISO 20471 : 2013) ir du atšvaitai, montuojami ant dviračio rėmo (geltonas ir oranžinis).
           Atšvaitai

           LED pakabukas

           odbla10
           LED pakabukas. Du režimai (pastovus švietimas ir mirksėjimas). Baterijos komplekte. 5,7 x 2 x 1,8 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
           Minkštas keturlapio dobilo formos atšvaitas neš laimę ir apsaugos jus tamsiu paros metu. Matmenys: 60 x 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
           Minkštas burlaivio formos atšvaitas bus stilingas rankinės ar kuprinės aksesuaras dieną, o tamsiu paros metu saugos jus. Matmenys: 58 x 60 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
           Minkštas širdelės formos atšvaitas - nebrangi ir žaisminga dovana jūsų klientams! Matmenys: 50 x 47 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
           Minkštas polo marškinėlių formos atšvaitas - nebrangi ir žaisminga dovana jūsų klientams! Matmenys: 65 x 65 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
           Dvispalvis trikampis atšvaitas - nebrangi ir žaisminga dovana jūsų klientams! Galimos spalvos: mėlyna/balta, žalia/balta, raudona/balta, oranžinė/geltona. Matmenys: 50 x 45 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
           Geometrinės formos atšvaitas - nebrangi ir žaisminga dovana jūsų klientams! Kvadratas: 40 x 40mm (spalva: geltona, sidabrinė) Apskritimas: 60mm skersmuo (spalva: geltona, sidabrinė) Širdis: 50x45mm (spalva: geltona, sidabrinė, raudona) Dobilas: 60x60mm (spalva: sidabrinė) Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą...
           Filtras

           Kaina

           0,00 € - 20,00 €

           Spalva

           Prekė įkeltą į palyginimą