Namams, Virtuvei

jaukiems namams , virtuvei

Prekės Jūsų namams ir virtuvei: įvairūs pledai, rankšluosčiai, laikrodžiai, virtuvės reikmenys, prijuostės ir kitos smulkmenos buičiai bei patogiems namams. Išskirtinių dizainų virtuvės įrankiai ir serviravimo detalės pagyvina namus. Jos pridės jaukumo ir komforto, nepaliks Jūsų prekybos ženklo nepastebėto.

Šilti pledai praverčia ne tik namuose, bet ir kavinėse vėsesnėmis dienomis. Kokybiški reklaminiai pledai greitai nenusidėvi, todėl gali būti naudojami ilgą laiką. Platus pasirinkimas leis rasti tinkamiausią sprendimą tiek biudžeto, tiek kokybės bei spalvų atžvilgiu.

Čia rasite visko, ko galėtų prireikti jūsų namams! O jei neradote būtent to, ko norite - kreipkitės ir mielai jums padėsime.

Ant prekių galima atspausdintiišgraviruoti ar išsiuvinėti norimą logotipą ar užrašą.

Šiltas ir jaukus komplektas - minkštas, storo nailoninio audinio (200 g/m2) pledas ir 500 ml talpos nerūdijančio plieno termosas! Dėžutės matmenys: 36x14x28,5 cm Greitai ir kokybiškai papuošime komplektą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompaktiškas suvyniojamas pledas su patogia rankenėle ir diržu per petį. Vandeniui atspari apatinė pledo pusė. Matmenys: 150 x 130 cm Medžiaga: 160 g/m2 flisas Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Namams, Virtuvei

Kelioninė pagalvėlė-pledas

7479
Praktiška kelioninė pagalvėlė su užtrauktuku ir velcro užsegimu. Atsegus užtrauktuką, išsivynioja pledas, kurį galima naudoti ir kaip skarą. Dydis: 58 x 11 x 5 cm Medžiaga: 190T poliesteris, mikro flisas Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus gamybos kiekis: nuo 25 vnt.
Praktiškas pledas susipakuoja į užtrauktuku užsegamą dėklą ir tampa pagalvėle. Išilgai pagalvėlės esanti papildoma juosta leidžia ją patogiai užmauti ant automobilio sėdynės atramos. Matmenys: 70 x 100 cm ištiestas; 20 x 30 cm pagalvėlė Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Itin minkšti ir stori pledai su bet kokiu jūsų norimu logotipu, nuotrauka ar užrašu - neribojamas spalvingumas ir ilgalaikis, neblunkantis vaizdas! 300 g/m2 storis, 100% poliesteris. Pledas su pageidaujamu dizainu puikiai tinka reklamai, nes jį galima pritaikyti bet kokiam prekiniam ženklui pagal firmines spalvas ir stilių. Galimi dydžiai: 75x105 cm...
Pledai

Fliso pledas

sdx06
100% poliesteris. 450 gsm Dydžiai: 75x105cm, 125×145 cm, 145×160 cm, 145×180 cm Minimalus kiekis: 20vnt. Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Namams, Virtuvei

Sherpa pledas

sdx07
Dydžiai: 120x150cm , 150×170 cm, 150×200 cm Minimalus kiekis: 100vnt. Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Labai minkštas ir šiltas. Padarytas iš 260gsm poliesterio. Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Stalinis laikrodis BASILE
  Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

  Stalinis laikrodis BASILE

  Stalinis laikrodis BASILE. Funkcijos: 12/24 rėžimas,žadintuvas,kalendorius, termometras. Matmenys: 12x8x2,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
  Pledas su logotipu - įsimintina dovana bei gera reklamos priemonė. Pledai puikiai tinka siuvinėjimui bei logotipų spaudai.
  Stalinis laikrodis KATCHER
   Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

   Stalinis laikrodis KATCHER

   Stalinis laikrodis KATCHER. Funkcijos: 12/24 rėžimas, žadintuvas,kalendorius,termometras. Matmenys: 7,8x20,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
   Apsauga nuo sušalimo. 210 x 130 x 0,01 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Huggy fleece plaid blanket...
    Sending someone a needed hug is easy with the Huggy plaid blanket of 150 x 120 cm. The single colour plaid blanket is made of 100% polar fleece 200 g/m², a soft and comfortable material that quickly provides the necessary warmth and retains body heat. Roll up the blanket and tuck it into the handy pouch with a drawstring closure for easy storage without...
    Stalinis laikrodis ICY
     Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

     Stalinis laikrodis ICY

     Staliniai laikrodžiai ICY. Naudinga detalė kiekviename ofice ir neįkyri reklamos priemonė. Matmenys: 10,6x2,9x3,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
     Daugiafunkcis stalinis laikrodis REESE
      Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

      Daugiafunkcis stalinis laikrodis REESE

      Daugiafunkcis stalinis laikrodis REESE. Laikrodis turi tokias funkcijas: laikrodį,žadintuvą,kalendorių,termometrą (vidinei temperatūrai matuoti), barometrą, barometrą su mėlyna šviesele. Bus nepakeičiamas bet kuriame ofise. Neįkyri reklamos priemonė! Matmenys:8x14x3,9 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime...
      Stalinis laikrodis ALEXIS
       Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

       Stalinis laikrodis ALEXIS

       Staliniai laikrodžiai ALEXIS. Funkcijos: 12/24 rėžimas, žadintuvas,kalendorius, termometras (vidaus temperatūrai matuoti), barometras, hidrometras, pasaulio laikas. Neįkyri ir naudinga reklamos priemionė! Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
       Stalinis laikrodis OSKAR
        Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

        Stalinis laikrodis OSKAR

        Stalinis laikrodis OSKAR. Funkcijos: 12/24 rėžimas, žadintuvas, kalendorius,termometras, hidrometras,barometras. Matmenys: 5,7x10,6x5,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
        Staliniai laikrodžiai MALLOW
         Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

         Staliniai laikrodžiai MALLOW

         Staliniai laikrodžiai MALLOW. Funkcijos: 12/24 rėžimas, žadintuvas,kalendorius,termometras,barometras,hidrometras, mėlyna šviesa apšviečiamas ekranas. Puiki,neįkyri reklamos priemonė! Matmenys:14,4x9,7x5,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
         Stalinis laikrodis AZURA
          Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

          Stalinis laikrodis AZURA

          Stalinis laikrodis AZURA. Funkcijos: 12/24 rėžimas, žadintuvas,kalendorius, termometras,hidrometras. Matmenys: 14,5x9,5x4 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
          Rašiklių stendas su laikrodžiu FABRIZIO
           Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

           Rašiklių stendas su laikrodžiu FABRIZIO

           Rašiklių stendas su laikrodžiu FABRIZIO. Funkcijos: 12/24 rėžimas, žadintuvas, kalendorius,termometras. Matmenys: 8x10,8x8 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
           Šilti, aukštos kokybės poliarinio fliso pledai. Net 270 g/m2 storio. Dydis: 120 x 150 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Šiltas, minkštas poliarinio fliso pledas su rankovėmis - sušildys Jus ir nesuvaržys judesių! Matmenys: 180 x 120 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šią dovanėlę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Jaukus komplektas kiekvienam - minkštas, storo nailoninio audinio (200 g/m2) pledas ir du 300 ml talpos keraminiai puodeliai! Dėžutės matmenys: 36x14x28,5 cm Kokybiškai papuošime komplektą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Stilingo dizaino minkšti suvyniojami pledai su patogia rankenėle nešiojimui! Matmenys: suvyniotas - 31x16,5x9 cm; išvyniotas - 115x135 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Itin jaukus storo audinio pledas, kurį galite sulankstyti, užsegti užtrauktuku ir paversti patogia pagalvėle! Pledo išmatavimai: 120x180 cm Pagalvėlės išmatavimai: 31x30x7,5 cm Greitai ir kokybiškai papuošime komplektą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Kas gali atsispirti tokiam žaviam žvilgsniui? Jūsų klientai tikrai apsidžiaugs gavę tokią mielą dovanėlę - pliušinį elnią su 100x70 cm dydžio pledu! Matmenys: 22,5x24x20,5 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šią dovanėlę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Žaisminga beždžionėlė, laikanti pledą, patiks ne tik vaikams! Pradžiuginkite savo klientus šilta ir jaukia dovanėle! Pledo matmenys: 100x70 cm Dovanėlės matmenys: 18x24x17 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šią dovanėlę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Universalus suvyniojamas pledas su dengta apatine dalimi gali būti naudojamas tiek piknikuose gamtoje, tiek automobilyje vežant gyvūnėlius - tai stilinga ir praktiška dovana, kurią papuošime Jūsų logotipu! Matmenys: 75x100 cm (supakuotas - 25x13,5x6,5 cm) Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Minkštas ir šiltas pledas su rankovėmis - dabar Jūsų rankos niekad nesušals! Matmenys: 130x150 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Apsauginis pledas nuo gaisro, supakuotas į raudoną plastikinį dėklą - pasirūpinkite savo ir aplinkinių saugumu! Dėklo matmenys: 16x25x3,7 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ant dėklo, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Praktiškas pledas supakuotas į maišelį su rankenėle - puiki ir jauki dovana Jūsų klientams! Matmenys: 120x150 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Universalus suvyniojamas pledas su dengta apatine dalimi, galėsite naudoti gamtoje piknikams, nes jo apačia apsaugota nuo drėgmės ir purvo! Matmenys: 120x150 cm (supakuotas - 30,5x21x10,5 cm) Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Stilingas suvyniojamas pledas piknikams su nuo drėgmės apsaugota apatine dalimi - nepakeičiamas kelioninis atributas! Matmenys: 130x145 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Stilingas dryžuotas pledas piknikams su patogia rankenėle - įsimintina dovana Jūsų klientams! Matmenys: 130x150 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Dryžuoti arba languoti pledai plastikiniuose dėkluose - įsimintina dovana Jūsų klientams ir verslo partneriams! Pledo matmenys: 121x137 cm dėklo matmenys: 35x25x4,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Dviejų, tarpusavyje derančių, pledų komplektas - jauki ir nuoširdi dovana! Matmenys: 152 x 127 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šią dovanėlę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Šiltas, storo audinio pledas su Kalėdiniais simboliais - jauki dovana Jūsų klientams! Matmenys: 130x160 cm Medžiaga: 200g/m2 flisas Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Itin šiltas ir didelis pledas iš poliarinio fliso - tam, kad Jūsų klientai nesušaltų! Matmenys: 130x180 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Ryškiaspalvis, jaukus, poliarinio fliso pledas piknikams su rankenėle nešiojimui - šilta ir įsimintina dovana Jūsų klientams! Matmenys: 130x160 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Linksmas vaikiškas pledas, kurį laiko pliušinis Kalėdų senelis - jauki dovana kiekvienam! Matmenys: 90 x 75 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šią dovanėlę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Namams, Virtuvei

           Kelioninis pledas Comfy

           Minkštas kelioninis pledas su patogia rankena nešiojimui. Matmenys: 130 x 190 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šią dovanėlę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Jūsų mažieji klientai tikrai apsidžiaugs gavę šiltą, jaukų pledą su pliušiniu meškučiu! Matmenys: 71 x 101 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šią dovanėlę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Minkšti pledai Kamy
            Minkšti stilingi pledai su patogia rankena ir Jūsų logotipu - bus įsimintina dovana! Matmenys: 180 x 120 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
            Itin storas pledas Cap Code
             Itin stori (240 gr/m2) pledai yra labai patogūs, minkšti ir šilti - toks pledas bus nepakeičiamas šaltais žiemos vakarais! Matmenys: 125 x 150 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
             Minkštą fliso pledas su pliušiniu begemotuku - stilinga ir praktiška puošmena namams! Matmenys: 120 x 80 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį pledą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
             Akrilinis pledas Balmoral sušildys Jus ne tik namuose, bet ir kelionėje! Patogus kelioninis įpakavimas su rankenėle. Matmenys: 130 x 190 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šią dovanėlę Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
             Stalinis laikrodis SACHI
              Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

              Stalinis laikrodis SACHI

              talinis laikrodis, modelis SACHI. Funkcijos: 12/24 rėžimas,žadintuvas,kalendorius,termometras. Matmenys: 13,2x7,2x3,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
              Filtras

              Kaina

              0,00 € - 29,00 €

              Spalva

              Prekė įkeltą į palyginimą