Marškinėliai

marškinėliai su spauda

Marškinėliai su spauda ar siuvinėjimu. Maikučių su užrašais gamyba vyrams, moterims ir vaikams.
Didelis marškinėlių modelių ir spalvų pasirinkimas ir geriausia kaina jums!

Marškinėliai su užrašu
- tai marškinėliai, ant kurių atspausdinta reklaminė žinutė, logotipas ar vaizdas. Jie dažniausiai naudojami kaip reklaminiai produktai įmonių ar organizacijų reklamai ir platinami per įvairius renginius, tokius kaip konferencijos, parodos ar sporto renginiai. Žinoma, stilingi užrašai ant marškinėlių visada suteiks jiems originalumo ir pavers itin mėgstama aprangos dalimi.

Marškinėliai su logotipu yra gera korporatyvinė dovana, ji padidins prekinio ženklo atpažįstamumą ir lojalumą tarp klientų ir darbuotojų. Jie dažniausiai pagaminti iš 100% medvilnės. O sportiniai marškinėliai pagaminti iš poliesterio, kad gerai sugertų bei išgarintų sportuojančio prakaitą.

Siūlome itin platų marškinėlių trumpomis ir ilgomis rankovėmis pasirinkimą: marškinėliai vyrams, moterims ar vaikams. Šventėms, gimtadieniui tai bus puiki originali dovana. Įvairūs atspalviai ir skirtingi audiniai - kiekvienas ras sau tinkamą modelį. Marškinėlių su logotipu gamyba greita, svarbiausia jums turėti geros raiškos failą. O tuomet mes uždėsime spaudą ar išsiuvinėsime marškinėlius vos per keletą dienų.

Logotipų ir užrašų siuvinėjimas bei spauda ant marškinėlių derinami itin krupščiai, nes siekiame išgauti kuo geriausią įmanomą rezultatą. Tarp itin didelės pasiūlos nesudėtinga pasiklysti, tad turime keletą patarimų, kaip atrasti tai, kas tiks jums!

Kokios yra marškinėlių su logotipu dizaino rūšys?

Marškinėliai su spauda skiriasi savo stiliumi, medžiagomis ir paskirtimi. Štai keletas populiariausių marškinėlių rūšių:

 • Klasikiniai marškinėliai su logotipu. Tai marškinėliai apvalia apykakle, kurie patys universaliausi. Jie būna vienspalviai arba su kontrastingomis juostelėmis ant rankovių ir apykaklės. Tokie marškinėliai su logotipu - reklaminės atributikos klasika tinkama kiekviena proga. Dažniausiai modeliai gaminami unisex stiliaus.
Klasikiniai marškinėliai
 • Polo marškinėliai - vieni populiariausių marškinėlių, kurie atrodo solidžiau nei klasikiniai. Polo marškinėliai su užrašu ar logotipu itin mėgstami kaip darbo rūbai biuruose, kurjerių tarnyboje.
Polo marškinėliai
 • V formos apykakle. Šie marškinėliai mėgstami žmonių, linkusių stebėti mados tendencijas.
Marškinėliai V formos kaklu
 • Raglan marškinėliai su užrašu. Raglan marškinėliai turi įkypas siūles nuo kaklo iki pažastų. Šis stilius marškinėliams suteikia ypatingo charakterio, nevaržo judesių.
Sportiniai raglan marškinėliai
 • Be rankovių. Vyriški ar moteriški marškinėliai be rankovių itin populiarūs sporto pasaulyje, nes leidžia nevaržomai judėti.
Marškinėliai be rankovių Top
 • Marškinėliai su užrašu trumpomis rankovėmis. Turbūt patys populiariausi marškinėliai su spauda, nes jie patogūs ir vasarą, kaip viršutinis rūbas, ir žiemą, po švarkeliu ar megztiniu.

 • Ilgomis rankovėmis. Moteriški ir vyriški marškinėliai ilgomis rankovėmis puikiai tinka darbui biure.

 • Sportiniai marškinėliai. Kaip ir pasako pavadinimas - šie marškinėliai skirti sportui, todėl ypač tiks reklamai sporto renginiuose. Aprenkite savo komandą vienodais marškinėliais su logotipu ar įmonės šūkiu - taip sustiprinsite komandos vienybę ir būsite matomi minioje.

  Kaip ir pasako pavadinimas - šie marškinėliai skirti sportui, todėl ypač tiks reklamai sporto renginiuose. Aprenkite savo komandą vienodais marškinėliais su logotipu ar įmonės šūkiu - taip sustiprinsite komandos vienybę ir būsite matomi minioje.

Minimos rūšys - tik keletas populiariausių marškinėlių tipų, bet esama daugybės kitų variantų, tokių kaip jūreiviški, kamufliažiniai, zumbos marškinėliai ir kt. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių, stiliaus ir norimų funkcijų. Keletas kitų galimų stilių pavyzdžių:
Marškinėliai su atšvaitine juostelemarškinėliai su gobtuvumarškinėliai zumbaiMarškinėliai surišami priekyjeMarškinėliai ilgomis rankovėmisDvispalviai marškinėliaiSportiniai Top marškinėliai

Marškinėliai su užrašu vyrams ar moterims parenkami analogiškų dizainų arba visiems parenkami tiesiog unisex modeliai. Jei marškinėlius su užrašu renkatės vienos dienos renginiui ar gimtadienio šventei, jums tiktu ekonominis medvilninių ar sportinių marškinėlių variantas, tačiau kasdieniam dėvėjimui, galite investuoti į aukštesnės kokybės rūbus.

Iš kokių medžiagų gaminami marškinėliai su logotipu?

Marškinėliai su logotipu pagaminti iš įvairių medžiagų ir jų derinių. Kai kurių medžiagų pavyzdžiai:

 • Medvilnė - natūrali, minkšta ir maloni medžiaga, kuri naudojama tiek vienspalviams, tiek daugiaspalviams marškinėliams gaminti. Dabar vis populiarėja organinės ir perdirbtos medvilnės marškinėliai.

 • Poliesteris - sintetinė medžiaga, kuri gaminama iš poliesterio pluoštų. Tai ypač tvirta medžiaga, kuri greitai džiūsta ir nesiglamžo.

 • Dry Fit - medžiaga pagaminta pagal specialią dvigubos sudėties audinio technologiją. Vienas sluoksnis padeda kuo geriau atstumti prakaitą nuo kūno, o kitas - kuo greičiau skatina sugeriamą drėgmę pasiskirstyti dideliame plote. Toks audinys gerai sugeria drėgmę ir greitai džiūna.

 • Kombinuoto audinio - naudojamas medvilnės ir poliesterio ar elastano derinys. Tai suteikia komfortą dėvėti rūbus primenančius natūralų audinį, tačiau pati medžiaga mažiau glamžosi, elastinga.

 • Linas - natūrali, minkšta, ekologiška ir atspari dilimui medžiaga. Lino pluoštas - ilgaamžis, gerai sugeria drėgmę, todėl lino audinys malonus ne tik vasarą, bet ir vėsesnėmis dienomis.

Pasirinkus medžiagą, svarbu atkreipti dėmesį, kad marškinėliai būtų patogūs, atsparūs prakaitui ir savo dizaino stiliumi tinkami norimoms funkcijoms atlikti.

Populiariausios reklaminių maikučių spalvos

Populiariausių reklaminių marškinėlių su logotipu spalvos priklausomai nuo regiono, kultūros, sezono, ar kitų veiksnių, skiriasi. Tačiau štai keletas spalvų paplitusios labiau nei kitos:

Juodos spalvos marškinėliai

Tai viena universaliausių spalvų, kuri tikrai gali būti derinama su įvairiomis kitomis spalvomis ir dera su daugeliu drabužių stiliais. Be to, juodi marškinėliai su užrašais ypač populiarūs tarp jaunimo.

Baltos spalvos marškinėliai

Balta - dar viena universali spalva, kuri puikiai dera su kitomis spalvomis. be to, balti marškinėliai su užrašu dažnai pasirenkami dėl savo šviesumo ir švarumo.

Pilkos spalvos marškinėliai

Pilka - neutralus atspalvis, kuris modernus ir populiarus tarp vyrų ir tinkamas bet kokia proga. Pilki marškinėliai su užrašu gana universalūs ir lengvai derinami su įvairiomis kitomis spalvomis.

Mėlynos spalvos marškinėliai

Mėlyna - kita populiarį marškinėlių spalva, ypač tarp vyrų. Mėlynos spalvos marškinėliai su užrašu itin tinka vasarai. Dar mėlinos spalvos marškinėlius mėgsta užsakyti įmonės, dirbančios vandens tiekimo paslaugų sektoriuje.

Raudonos spalvos marškinėliai

Ryškūs ir išsiskiriančios spalvos marškinėliai. Raudoni marškinėliai trumpomis rankovėmis - puikus pasirinkimas, jeigu norite išskirti iš kitų ir pritraukti daugiau dėmesio.

Šie marškinėlių spalvų variantai itin populiarūs, bet nereikia manyti, kad tai vienintelės jūsų pasirinkimo galimybės. Reklaminių marškinėlių gamintojai siūlo be galo platų spalvų ir atspalvių pasirinkimą ir mes tikrai galime padėti atrasti geriausią spalvų variantą, atsižvelgiant į jūsų reikalavimus ir pageidavimus kiekvienai progai.

Marškinėlių dekoravimo galimybės

Išsirinkus marškinėlių tipą, audinį ir spalvą, laikas pagalvoti, kaip norėtumėte juos dekoruoti. Reklaminius marškinėlius galima dekoruoti įvairiomis technikomis, priklausomai nuo kliento poreikių ir norų, taip pat logotipo sudėtingumo. Keletas pagrindinių reklaminių marškinėlių dekoravimo technikų:

 • Šilkografija - šilkografijos technika grįsta nesudėtingu principu – norimas vaizdas, sukurtas kompiuteriu, naudojantis specialiu įrenginiu „išvedamas“ ant skaidrios fotojuostos. Šis spaudos būdas gali būti naudojamas vienai ar daugiau spalvų. Šilkografijos spauda ant marškinėlių itin populiari reklaminėje pramonėje.

 • Siuvinėjimas - išskirtinė technika, kai reklaminis tekstas ar logotipas specializuota siuvinėjimo mašina automatizuotai siuvinėjamas ant marškinėlių paviršiaus. Siuvinėjimo technika gali būti taikoma įvairiems dydžiams, medžiagoms ir spalvoms.

 • Skaitmeninė spauda - tai spausdinimo būdas, kai vaizdas spausdinamas tiesiai ant marškinėlių, naudojant specialų įrenginį. Šis spaudimo būdas tinkamas mažiems kiekiams, kai reikia spausdinti daug skirtingų spalvų ar vaizdų.

 • Sublimacinė spauda - tai spausdinimo būdas, kai spalvotas vaizdas perkeliamas į marškinėlių medžiagą karščio ir slėgio pagalba. Sublimacija - ideali technika spausdinimui, kai norima išgauti daug spalvų ir detalios grafikos ant marškinėlių.

 • Termo spauda - tai spausdinimo būdas, kai iš termo plėvelės išpjautas logotipas yra užkepinamas ant marškinėlių paviršiaus. Ši technika naudojama tiek metalizuotu, tiek ir ryškių (neoninių) spalvų spausdinimui.

Kiekviena technika turi savo privalumų ir tinka tam tikriems reklaminiams marškinėliams. Siuvinėjimas arba spauda ant marškinėlių yra parenkamas pagal jūsų poreikius, turimą biudžetą ar tikslą. Spauda ant marškinėlių gali būti atliekama per 3-4 darbo dienas (o išskirtiniais atvejais ir greičiau), todėl ji yra optimalesnis pasirinkimas skubiems užsakymams. Logotipo išsiuvinėjimas, priklausomai nuo logotipo dydžio ir sudėtingumo, užtrunka kelis ar net keliasdešimt kartų ilgiau, nei jo atspausdinimas.

Spaudą ir siuvinėjimą atliekame Vilniuje, tačiau pagamintus drabužius siunčiame visoje Lietuvoje.

Marškinėlių kaina skiriasi priklausomai nuo jų audinio storio, logotipo spaudos ar siuvinėjimo tipo bei dydžio, taip pat nuo užsakomo marškinėlių kiekio.

Intensyviausiai naudojamus marškinėlius, skirtus darbui, rekomenduojame siuvinėti, nes siuvinėtas logotipas bus ilgaamžis ir jį galima skalbti aukštoje temperatūroje. O rečiau dėvimus marškinėlius galima papuošti tiesiog spausdintu logotipu. Susikurk marškinėlius ir tai bus puiki dovana sau!

Kokybiški klasikinio stiliaus vaikiški marškinėliai trumpomis rankovėmis. Galimybė pasirinti skirtingo storio marškinėlius: 155-190 gr. audinio storis. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui, pristatysime prekes nurodytu adresu. Puikios kainos, minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški organiniai marškinėliai V formos kaklu, pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 8 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL-XXL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Stilingi marškinėliai su atšvaitine juostele - sportui ir kasdienai! Medžiaga: 100% poliesteris Dydžiai: XS, S, M, L, XL, XXL Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Stilingi sportiniai marškinėliai su atšvaitinėmis juostelėmis - sportui ir kasdienai! Medžiaga: 100% poliesteris Dydžiai: XS, S, M, L, XL Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Stilingi marškinėliai su atšvaitinėmis juostelėmis - sportui ir kasdienai! Medžiaga: 100% poliesteris Dydžiai: XS, S, M, L, XL, XXL Greitai ir kokybiškai atspausdinsime jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški marškinėliai-suknalė modelio Love. Puikus kainos ir kokybės santykis! Sudėtis: 100% medvilnė. Medžiagos storis 150 gr. Atspausdinsime Jūsų reklaminį užrašą arba logotipą. Minimalus užsakymo kiekis: 25 vnt.
Stilingi moteriški marškinėliai puikiai tinkantys vasarai, pagaminti iš 100% medvilnės. Galimi dydžiai: XS/S, M/L, XL/XXL. 110 g/m² storio, aukštos kokybės, itin švelnaus audinio. Simetriški priekyje ir gale. Greitai atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą, paruošime maketus suderinimui, pristatysime užsakymą nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 5...
Aukštos kokybės moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis iš 100% medvilninės. Greitai atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą, paruošime maetus suderinimui, pristatysime užsakymą nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 5 vnt.
Moteriški organiniai marškinėliai V formos kaklu pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 7 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vaikiški organiniai marškinėliai pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 5 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški organiniai marškinėliai pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 7 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški organiniai marškinėliai pagaminti iš 100% itin patvarios medvilnės (sertifikuota ekologiška medvilnė pagal OCS standartus). Itin maža etiketė. Galimos 8 skirtingos spalvos. Dydžiai: S-M-L-XL-XXL Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Aukštos kokybės moteriški marškinėliai ilgomis rankovėmis V formos kaklu, 100% medvilninė. Greitai atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą, paruošime maketus suderinimui, pristatysime užsakymą nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Klasikinio stiliaus aukštos kokybės vyriški marškinėliai V formos kaklu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, ar reklaminį užrašą, paruošime maketus, pristatysime nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Kokybiški vyriški marškinėliai ilgomis rankovėmis Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketus, pristatysime užsakymą nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 5 vnt.
Marškinėliai

Moteriški marškinėliai Top

2900
Aukštos kokybės moteriški marškinėliai be rankovių, 100% medvilninė.Gaminamos spalvos: juoda, balta. Greitai atspausdinsime Jūsų logotipą ar užrašą, paruošime maketus suderinimui, pristatysime užsakymą nurodytu adresu. Minimalus užsakymo kiekis 5 vnt.
2,49 €
Kokybiški moteriški klasikiniai marškinėliai trumpomis rankovėmis. Platus spalvų pasirinkimas (šiuo metu ne visos spalvos rodomos internete, ieškomos spalvos teiraukitės). Marškinėlių storis: 155 gr. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui, pristatysime prekes nurodytu adresu. Puikus kainos...
Vaikiški marškinėliai QUITO WH
  Marškinėliai

  Vaikiški marškinėliai QUITO WH

  30168
  2,62 €
  Vaikiški marškinėliai QUITO WH Vaikiški marškinėliai (unisex) iš 100% medvilnės trikotažo (150 g/m²). Iškirptas ir pasiūtas drabužis su dvigubu dygsniuotu apvadu ant rankovių ir apačios
  Marškinėliai

  Marškinėliai Yuk

  AP741678
  2,63 €
  Marškinėliai Yuk Ilgų rankovių 15% medvilnės/85% poliesterio marškinėliai su gobtuvu, 160 g/m².
  Marškinėliai

  Marškinėliai Sunit

  AP741674
  2,68 €
  Marškinėliai Sunit 100% poliesterio kvėpuojantys sportiniai marškinėliai, 135 g/m².
  2,99 €
  Kokybiški unisex stiliaus marškinėliai trumpomis rankovėmis. Platus spalvų pasirinkimas (šiuo metu ne visos spalvos rodomos internete, ieškomos spalvos teiraukitės mūsų). Marškinėlių storis: 155 gr. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui, pristatysime prekes nurodytu adresu. 2,99 € + PVM -...
  Marškinėliai Softstyle Man
   Marškinėliai

   Marškinėliai Softstyle Man

   AP4729
   3,15 €
   Marškinėliai Softstyle Man 100% medvilnė, marškinėliai su apvaliu kaklu. 153 g/m² (balta 144 g/m²).
   3,32 €
   Vaikiški marškinėliai su logotipu Rox100% poliesterio kvėpuojantis marškinėliai. Puikiai tinka sportuoti ir kitai aktyviai vėiklai. Ant marškinėlių spausdiname bei siuvinėjame užrašus arba logotipus.
   3,34 €
   Moteriški marškinėliai ATHENS WH 100 % medvilnės marškinėliai (150 g/m²). „V“ formos iškirpte, viduje sutvirtinta džersio kaspinu.
   Marškinėliai

   Vyriški marškinėliai ATHENS WH

   30115
   3,34 €
   Vyriški marškinėliai ATHENS WH 100 % medvilnės marškinėliai (150 g/m²). „V“ formos iškirpte, viduje sutvirtinta džersio kaspinu.
   Vyriški marškinėliai ANKARA WH
    Marškinėliai

    Vyriški marškinėliai ANKARA WH

    30109
    3,46 €
    Vyriški marškinėliai ANKARA WH 100 % medvilnės marškinėliai (190 g/m²). Plona džersio apykaklė su satino juostelės sutvirtinimu.
    Marškinėliai

    Marškinėliai EPIC

    S03564
    3,60 €
    Marškinėliai EPIC Unisex marškinėliai iš ekologiškos medvilnės 140g/m², viengubas džersis 100% ekologiškai išauginta medvilnė. OEKO-TEX.
    3,60 €
    Vaikiški marškinėliai REGENT KIDS SOL'S REGENT vaikiški 150 g/m² marškinėliai, geriausiai parduodami SOL'S marškinėliai nuo 1995 m. Sustiprinta lipniaapykaklė su elastanu. 150g/m2 viengubas trikotažas, 100% pusiau šukuota žiedinė medvilnė. OEKO-TEX.
    Marškinėliai

    Vyriški marškinėliai Hero

    38028
    3,65 €
    Vyriški marškinėliai Hero Plokščia megzta apvali apykaklė. 100% medvilnės single jearsey audinys, 150 g/m2.
    Marškinėliai

    Moteriški marškinėliai Hero

    38029
    3,65 €
    Moteriški marškinėliai Hero Plokščia megzta apvali apykaklė. 100% medvilnės single jearsey audinys, 150 g/m2.
    Marškinėliai

    Vaikiški marškinėliai Iconic

    AP722436
    3,72 €
    Vaikiški marškinėliai Iconic Pagaminti iš 100% šukuotos medvilnės Ring Spun 150g/m2. Švelni ir maloni odai medžiaga , marškinėliai lengvai derinami su kitais laisvalaikio drabužiais, audinys – laidus orui ir lengvai prižiūrimas. Marškinėlius galime marginti tiesioginio marginimo technologija, termo spauda arba siuvinėjimu. Lengvai nuimama etiketė.
    Filtras

    Kaina

    0,00 € - 22,00 €

    Spalva

    Prekė įkeltą į palyginimą