Plastikiniai Tušinukai

Plastikiniai tušinukai su Jūsų logotipu ar užrašu: paprasta, bet nepakeičiama rašymo priemonė.

Tušinukai su Lietikliu

Plastikiniai tušinukai Nash Stylus 2

Patogūs plastikiniai tušinukai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui ir paspaudimo mechanizmu. Gaminami su mėlynu arba juodu rašalu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Vienspalviai modernaus dizaino tušinukai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui - naudinga ir stilinga dovana! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Primero

Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu ir ryškios spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Nas Ad

Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su pasukimo mechanizmu ir ryškios spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Funwoo

Smagūs vaikiški tušinukai su klouno, pirato ar princesės atvaizdu - nebrangi reklaminė priemonė vaikams! Matmenys: Ø3x10,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Witch

Žaismingi vaikiški tušinukai - raganėlės su mielomis veltinėmis kepuraitėmis, vilnoniais plaukais ir smagiu makiažu - tikrai patiks kiekvienam vaikui! Pagaminti iš medžio. Matmenys: 16 x ø 2,8 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Amil

Žaismingi vaikiški tušinukai su linksma boružėle ant spiruoklės ir nedideliu vėjo malūnėliu - nebrangi ir praktiška priemonė reklamai! Pagaminti iš medžio. Matmenys: 21 x ø 3,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Elegantiški skaidrūs rašikliai su metalinėmis detalėmis ir pasukimo mechanizmu - stilinga ir nebrangi reklama Jums! Didelis spalvų pasirinkimas! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Elegantiški rašikliai su metalinėmis detalėmis ir pasukimo mechanizmu - stilinga ir nebrangi reklama Jums! Didelis spalvų pasirinkimas! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai May

Elegantiški metališkų spalvų tušinukai su paspaudimo mechanizmu - nepakeičiama reklaminė priemonė! Pagaminta iš plastiko. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Rašymo Priemonės

Tušinukai Jot

Klasikinio dizaino tušinukai su plastikine ir nerūdijančio plieno detale. Supakuoti į dovanų dėžutes. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai su Lietikliu

Plastikiniai tušinukai Nash Stylus 3

Patogūs plastikiniai tušinukai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui ir paspaudimo mechanizmu. Gaminami su mėlynu arba juodu rašalu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai rašikliai Hur

Įvairių spalvų peršviečiamo plastiko rašikliai - nepakeičiama reklaminė priemonė Jums! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Rio

Modernaus dizaino balti plastikiniai tušinukai su ryškiaspalve detale - puiki reklaminė priemonė Jums! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Bres

Elegantiški plastikiniai tušinukai Bres. mėlynu rašalu. Matmenys: 14,4 x ø1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Elegantiško dizaino plastikiniai tušinukai su lietikliu - puiki dovana jūsų partneriams ir klientams! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Stilingi plastikiniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu ir lietikliu išmaniesiems telefonams bei planšetėms - puiki ir praktiška reklaminė priemonė! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Pav

Minimalistinio dizaino tušinukai keturiomis, šiek tiek užapvalintomis sienelėmis ir paspaudimo mechanizmu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Minimalistiniai plastikiniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu ir lietikliu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Minimalistiniai plastikiniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu ir lietikliu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Inovatyvūs plastikiniai tušinukai su lietikliu ir gumine detale patogiam suėmimui bei juodu velvetiniu dėkliuku. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Ekologiški Rašikliai

Tušinukai Pla su lietikliu

Tušinukai su lietikliu ir paspaudimo mechanizmu. Vamzdelis pagamintas iš perdirbto kartono. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Tur

10671300
Modernaus dizaino plastikiniai tušinukai su gumine detale patogiam laikymui ir paspaudimo mechanizmu. Juodas rašalas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

Filtruoti pagal

Kainą
Spalva
daugiau... mažiau
Atrinkti
Pridėjote prekę į palyginimą

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai yra skirti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.