Plastikiniai Tušinukai

Plastikiniai tušinukai su Jūsų logotipu ar užrašu: paprasta, bet nepakeičiama rašymo priemonė.

Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Stre

10699600
Elegantiški plastikiniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu. juodas rašalas. Matmenys: 14 x ø1,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Dal

10699100
Modernaus dizaino plastikiniai tušinukai su ryškiaspalve detale ir paspaudimo mechanizmu. Matmenys: 15 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Ces

10699000
Stilingi plastikiniai tušinukai su pasukimo mechanizmu. Juodas rašalas. Matmenys: 14,7 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Gor su lietikliu

10699500
Stilingi plastikiniai tušinukai su lietikliu ir nuimamu dangteliu. Įmontuotas telefono laikiklis kitame gale. Matmenys: 14,5 x ø1,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Bright

10685900
Plastikiniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu Bright. Šie tušinukai rašo itin tolygiai dėl Acu-Flow™ ypač žemo klampumo rašalo. Šveicariškos technologijos sidabro-nikelio širdelės galiukas. Matmenys: 14,5 x ø1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo...
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Cos

10685700
Plastikiniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu Cos. Šie tušinukai rašo itin tolygiai dėl Acu-Flow™ ypač žemo klampumo rašalo. Šveicariškos technologijos sidabro-nikelio širdelės galiukas. Matmenys: 14,5 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200...
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai York

10685604
Modernaus dizaino plastikiniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu. Matmenys: 14,6 x ø1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Multi

10671600
Žaismingi plastikiniai tušinukai net su 8 spalvų rašalu (juodu, mėlynu, žaliu, oranžiniu, rožiniu, violetiniu, raudonu ir geltonu). Matmenys: 14,1 x ø1,6 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Carv

10642900
Aukštos kokybės plastikiniai tušinukai su metaliniu galiuku ir pasukimo mechanizmu. Išpjauta iš korpuso tušinuko auselė suteikia dizainui išskirtinumo. Mėlynas arba juodas šveicariškas rašalas. Supakuoti kartoninėse Marksman dėžutėse. Matmenys: 14,6 x ø1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui...
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Moni

10639600
Modernaus dizaino plastikiniai tušinukai su gumine detale patogiam laikymui ir paspaudimo mechanizmu. Matmenys: 14,1 x ø0,9 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Al

10615603
Stilingi plastikiniai tušinukai Al. mėlynu rašalu. Matmenys: 13 x ø1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Fair

3539
Ryškiaspalviai tušinukai - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Matmenys: 14,3 × 1,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Bres

Elegantiški plastikiniai tušinukai Bres. mėlynu rašalu. Matmenys: 14,4 x ø1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu ir baltos spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Primero

Itin minkštai rašantys plastikiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu ir ryškios spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Keičiama šerdelė. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,9x1,1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo...
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Gal

10699800
Plastikiniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu. Juodas rašalas. Matmenys: 14,5 x ø1,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Elegantiško dizaino plastikiniai tušinukai su lietikliu - puiki dovana jūsų partneriams ir klientams! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai tušinukai Rio

Modernaus dizaino balti plastikiniai tušinukai su ryškiaspalve detale - puiki reklaminė priemonė Jums! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Vienspalviai modernaus dizaino tušinukai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui - naudinga ir stilinga dovana! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Plastikiniai rašikliai Hur

Įvairių spalvų peršviečiamo plastiko rašikliai - nepakeičiama reklaminė priemonė Jums! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai su Lietikliu

Plastikiniai tušinukai Nash Stylus 2

Patogūs plastikiniai tušinukai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui ir paspaudimo mechanizmu. Gaminami su mėlynu arba juodu rašalu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

Filtruoti pagal

Kainą
Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.