Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Įvairaus dizaino rankinės ir konferencijų krepšiai. Tinkamą dizainą ras kiekvienas, nes yra tiek minimalistinių, tiek elegantiškų ar klasikinių krepšių. Rankinės su logotipo ar užrašo spauda puikiai tiks konferencijoms. Dauguma krepšių taip pat yra pritaikyti nešiojamiesiems kompiuteriams.

Rankinės ir krepšiai gali būti dekoruojami pagal jūsų poreikius.

Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Konferencijų krepšys Omaha

Stilingas, minimalistinio dizaino konferencijų krepšys su reguliuojamu diržu per petį ir patogiu plastikiniu užsegimu. Matmenys: 34x8,5x25 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

konferencijų krepšys TILFORD

Konferencijų krepšys TILFORD. Puikiai tinka įvairiems dokumentams ar kompiuteriams nešioti. Matmenys: 42,7x34x10 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys VELEN

Konferencijų krepšys VELEN. Puikiai tinka dokumentams ir kompiuteriui. Matmenys: 40x30x8 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys COLONEL

Konferencijų krepšys COLONEL. Konferencijų krepšiai puikiai tinka įvairiausiems dokumentas ir kompiuteriams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys BONITA

Konferencijų krešys BONITA. Puikiai tinka įvairiausiems dokumentams ir kompiuteriui. Matmenys: 33,5x26,5x11 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys ARMINIO

Konferencijų krepšys ARMINIO. Puikiai tinka įvairiausiams dokumentams ar kompiuteriui. Matmenys: 33x30x6 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys GIASONE

Konferencijų krepšys GIASONE. Puikiai tinka įvairiems dokumentams ir kompiuteriui. Matmenys: 38x31x6,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys Pittsburgh

Dvispalvis konferencijų krepšys su reguliuojamu diržu per petį, užtrauktuku užsegama priekine kišene ir pagrindiniu skyriumi, bei papildomu skyriumi po atvartu rašikliams ir kitoms smulkmenoms. Matmenys: 34x8,5x26,5 cm Pagaminta iš 600D poliesterio ir 300D poliesterio. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai...
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Konferencijų krepšys DOC

Praktiškas, minimalistinio stiliaus krepšys konferencijoms ar nešiojamam kompiuteriui (iki 15,5'') su reguliuojamu diržu per petį ir papildoma kišenėle priekyje. Matmenys: 38 x 29 x 8 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys PALMER

Konferencijų krepšys PALMER. Puikiai tinka įvairiems dokumentams laikyti ar nešiotis kompiuterį. Matmenys: 40x31x6 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Krepšys Sheryl

Elegantiško dizaino krepšys su patogiomis ilgomis rankenomis ir dideliu pagrindiniu skyriumi. Matmenys: 38x29x14,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Rankinė Tess

Stilinga nedidelė rankinė piniginei, raktams bei kitoms smulkmenoms - tikrai praktiška dovana kiekvienam! Matmenys: 18 x 22 x 8,5 cmMaketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys Iowa

Konferencijų krepčiai Iowa. Pritaikyti įvairiems dokumentams ir nešiojamiems kompiuteriams (14"). Pilkos kišenėlės priekyje. Matmenys: 34,3x2x24,3 cm.    Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys Boston

Stilingas krepšys kompiuteriui (iki 15,6") ar dokumentams. Užtrauktuku užsegama kišenė atvarte ir skyreliais po atvartu. Paminkštintas kompiuterio skyrius ir reguliuojamas diržas per petį. Medžiaga: 300D Poliesteris Matmenys: 38 x 4,5 x 27,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys Trias

Stilingas krepšys kompiuteriui ar dokumentams. Užtrauktuku užsegama kišenė priekyje. Reguliuojamas diržas per petį. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 40 x 7 x 30 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys Dallas

Stilingas krepšys kompiuteriui ar dokumentams su spalvota detale priekyje ir kilpele tušinukui (tušinukas nepridedamas). Užtrauktuku užsegama priekinė kišenė. Reguliuojamas diržas per petį. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 40 x 7 x 30 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys Santa

Konferencijų krepčiai Santa. Pritaikyti įvairiems dokumentams ir nešiojamiems kompiuteriams. Matmenys: 38x7x28 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys Regina

Stilingas konferencijų krepšys, kuriame tilps visi reikalingi dokumentai  Užtrauktuku užsegama priekinė kišenė. Reguliuojamas diržas per petį. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 35 x 7,5 x 25 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Rankinės ir Konferencijų Krepšiai

Konferencijų krepšys AIRA

onferencijų krepšys AIRA, tamsiai mėlynos spalvos su skirtingų spalvų juostomis. Matmenys: 38,5x28,5x3,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą