Kompiuterių Aksesuarai

Šiais laikais tikriausiai daugelis neįsivaizduoja darbo, o taip pat, ir poilsio dienų be kompiuterių. Būtent todėl įvairūs kompiuterių priedai, tokie kaip pelytės, jų kilimėliai, ausinės ir kt., yra reikalingi kiekvienam.
Galite rinktis klasikinio ar modernaus dizaino peles, neutralius ar ryškiaspalvius pelių kilimėlius, įvairių dydžių ir spalvų usb šakotuvus. Padovanoję klientams šiuos aksesuarus su Jūsų logotipu – galėsite būti tikri, kad esate matomi kiekvieną dieną.

Kompiuterių aksesuarai dekoruojami spauda ar graviravimu.

Kasdieniam naudojimui skirti aksesuarai didina prekinio ženklo žinomumą beveik nepastebimai, nes paprastai dekoruojami neiššaukiančiais logotipais ar užrašais. Itin didelė, patį produktą užgožianti, spauda gali sukelti neigiamas emocijas susijusias su įmonės ženklu, todėl nors ir puikiai pastebima - rekomenduojame subtilesnį pasirinkimą. Kokybiški spaudos darbai užtikrins, kad jūsų logotipas nenusitrins ir bus matomas ilgą laiką.

Kompiuteriniai aksesuarai yra būtini daugeliui darbų, atliekamų biure. Tinkamai pasirinkti aksesuarai padeda pagerinti darbo efektyvumą, patogumą ir ergonomiją, tuo pačiu padidinant naudojimosi kompiuteriu patirtį.

Pavyzdžiui, kompiuterinės pelės yra būtinos norint valdyti kompiuterio funkcijas, peržiūrėti ir redaguoti dokumentus, kurti ir redaguoti vaizdo ir garso failus, interneto naršymą ir t.t. Pelės kilimėlis ir ergonomiška pelės forma padeda sumažinti rankų nuovargį, sustiprina gripą ir padidina našumą.

USB šakotuvai leidžia prijungti kelis įrenginius prie vieno USB lizdo, kas padidina produktyvumą ir patogumą, nereikiant nuolat prijunginėti ir atjunginėti įrenginius. Kompiuterio kameros dangtelis yra ypač svarbus užtikrinant privatumą ir saugumą, ypač jei naudojatės darbo kompiuteriu, kuriame laikomi konfidencialūs duomenys.

Visi šie aksesuarai padeda pagerinti naudojimosi kompiuteriu patirtį ir padidinti produktyvumą, todėl jie yra svarbūs biure.

Kompiuterinė pelė RP-Mini-20
  Kompiuterių Aksesuarai

  Kompiuterinė pelė RP-Mini-20

  Turbūt niekas neįsivaizduotų darbo kompiuteriu be kompiuterinės pelės - štai kodėl tai puiki priemonė reklamai. Plokščia kompiuterio pelytė, kurią pagaminsime su daugiaspalviu paveikslėliu ir/arba šviečiančiu logotipu bus tikrai naudinga ir Jums, ir Jūsų klientams. Galima spalva: balta Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kompiuterių Aksesuarai

  USB šakotuvas Gaia

  12359800
  Patogus nedidelis stačiakampis USB šakotuvas su 4 USB jungtimis - galėsite pasikrauti visus įrenginius vienu metu! Pagamintas iš plastiko. Matmenys: 41 x 52 x 10 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kompiuterių Aksesuarai

  USB šakotuvas su stovu mobiliajam telefonui

  V3318
  Itin praktiškas ir stilingas USB šakotuvas su 3 USB jungtimis ir patogiu stoveliu Jūsų mobiliajam telefonui! Dydis: 6,8 x 7 x 8,1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kompiuterių Aksesuarai

  USB šakotuvas gėlė

  V3155
  Žaismingo dizaino USB šakotuvas - gėlė, praskaidrins nuotaiką Jums ir Jūsų klientams! Šiame šakotuve yra 4 USB 2.0 jungtys su LED apšvietimu. Dydis: 7 x 7 x 14 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kompiuterių Aksesuarai

  Daugiafunkcinis USB šakotuvas

  V3262
  Stilingas ir itin praktiškas USB šakotuvas su keturiomis USB 2.0 jungtimis, laikrodžiu bei termometru! Dydis: 9,5 x 2 x 4,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kompiuterių Aksesuarai

  Kompiuterinė pelė RP-201

  Patogi ergonominė pelytė, kuri puikiai telpa delne, su miniatiūriniu 2.4GHz gavikliu, kuris įtaisytas pelės viduje, todėl ši pelytė yra belaidė. Šios formos kompiuterinės pelės yra itin komfortiškos, todėl net ir ilgiau dirbant su kompiuteriu ranka neįskausta. Galimos spalvos: balta, juoda. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar...
  Kompiuterių Aksesuarai

  USB šakotuvas Lego kaladėlė

  45194
  Žaismingas plastikinis Lego kaladėlės formos USB šakotuvas su 4 USB 2.0 jungtimis - tai naudinga reklaminė priemonė! Kruopščiai ir greitai papuošime jį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kompiuterių Aksesuarai

  USB šakotuvas Connex

  12340600
  Itin patogus kvadratinis USB šakotuvas su 4 USB jungtimis - galėsite pasikrauti visus įrenginius vienu metu! Pagamintas iš plastiko. Matmenys: 55 x 55 x 11 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kompiuterių Aksesuarai

  USB šakotuvas Round

  13419100
  Patogus nedidelis apvalus USB šakotuvas su 4 USB jungtimis - galėsite pasikrauti visus įrenginius vienu metu! Pagamintas iš plastiko. Matmenys: 50 x 16 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kompiuterinė pelė RP-3174
   Kompiuterių Aksesuarai

   Kompiuterinė pelė RP-3174

   Plokščia optinė kompiuterinė pelė su mėlyna šviesele ir ištraukiamu laidu (75 cm ilgio) atrodys tikrai stilingai, kai ją papuošime Jūsų logotipu! Dydis: 8,6 x 5 x 1,6 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Kompiuterių Aksesuarai

   USB šakotuvas Powertech

   12365000
   Puikus kelioninis USB šakotuvas net su 6 USB jungtimis, todėl galėsite vienu metu pasikrauti visus įrenginius. Pagamintas iš plastiko. Supakuotas dovanų dėžutėje. Bendra išeiga 4.2A. Krovimo galia (vienoje pusėje) kraunant vieną įrenginį - 2.1A, du įrenginius - 1.05A/1.05A, o tris - 0.7A/0.7A/0.7A. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar...
   Kompiuterių Aksesuarai

   Kompiuterinė pelė Auto

   MO7187
   Žaisminga automobilio formos optinė kompiuterinė pelė patogiam darbui kompiuteriu! Naudojant pelę, priekyje šviečia mėlynos lemputės. Ši kompiuterinė pelė su jūsų logotipu bus išskirtinė dovana partneriams ar klientams! Dydis: 10x5,5x3,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Kompiuterių Aksesuarai

   Pelės kilimėlis su nuotrauka

   Stačiakampis pelės kilimėlis su langeliu nuotraukai ar paveikslėliui, papuošus Jūsų logotipu, šis pelės kilimėlis bus puiki reklaminė priemonė! Dedasi 10 x 15 cm dydžio nuotrauka. Dydis: 23 x 19 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Kompiuterių Aksesuarai

   Kompiuterinė pelė Menlo

   12341500
   Stilinga belaidė optinė kompiuterinė pelė su specialiu DPI (800/1200/1600 DPI). DPI mygtukas leidžia greitai pakeisti pelės jautrumą. Naudoja 2 x AAA baterijas (nepridedama). Supakuota skaidrioje plastikinėje dėžutėje. Galimos spalvos: balta. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
   11cm kabelis su 3 jungtim. Tinka Android ir iOS telefonams. 13 x 1 x 0,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
   Kompiuterių Aksesuarai

   USB šakotuvas su pelės kilimėliu Maranello

   903907
   Vis dar ieškote tinkamos dovanos klientams? Šis USB šakotuvas (3 USB 2.0 jungtys) su pelės kilimėliu bus naudingas ne tik biure, bet ir kelyje, o didelis plotas reklamai - suteiks individualumo! Dydis: 17,2 x 6 x 4,1 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Brite-Mat® rectangular...
    Kompiuterių Aksesuarai

    Brite-Mat® rectangular mouse mat

    210522
    0,00 €
    One of the bestselling hard top mouse mats on the market. It offers unrivalled quality due to our patented in-mould labelling technique. It’s moulded from 100% in-house recycled plastics. 100% perfect mouse control for standard balled and optical mice.
    Kompiuterių Aksesuarai

    Pelės kilimėlis sublimacijai

    Laisvė Jūsų fantazijai! Išsirinkite patinkantį paveikslėlį ar nuotrauką, o mes juo papuošime šį stačiakampį pelės kilimėlį iš poliesterio! Dydis: 22 x 18 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Kompiuterinė pelė RP-3088
     Kompiuterių Aksesuarai

     Kompiuterinė pelė RP-3088

     Patogi, stilinga optinė kompiuterinė pelė greitesniam darbui kompiuteriu! Jos laidas net 1,25 m, todėl ji bus ypač patogi darbui su personaliniu kompiuteriu, o laido tikrai nepritrūks! Dydis: 5,8 x 9,7 x 3,1 cm greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
     Kompiuterių Aksesuarai

     Kompiuterinė pelė RP-215

     Patogi, stilinga, sudedama pelytė, su miniatiūriniu, bevieliu 2.4GHz gavikliu, kuris įtaisytas pelės viduje, todėl ši kompiuterinė belaidė pelė ypač patiks tiems, kurie nemėgsta visur aplink kompiuterį prisiraizgiusių laidų. Galimos spalvos: juoda, balta. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
     Kompiuterių Aksesuarai

     Kompiuterinė pelė RP-Mini-21

     Šiais laikais darbas ar laisvalaikis prie kompiuterio - neatsiejama kasdienybė daugeliui. Todėl siūlome pasinaudoti galimybe ir papuošti elegantiško dizaino kompiuterinę pelytę savo švytinčiu logotipu! Galima rinktis iš 4 spalvų. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
     Kompiuterių Aksesuarai

     Pelės kilimėlis RP-2419

     Stilingas, ryškiaspalvis pelės kilimėlis su lapeliais užrašams tikrai pravers kiekviename biure! Dydis: 30x2,2x22 cm
     Kompiuterių Aksesuarai

     USB šakotuvas RP-3240

     V3240
     Minimalistinio stiliaus USB šakotuvas su 4 USB 2.0 jungtimis - praktiška dovanėlė Jūsų klientams! Dydis: 9,6 x 2 x 3 cm Kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinsime nemokamai!
     USB šakotuvas RP-3715
      Kompiuterių Aksesuarai

      USB šakotuvas RP-3715

      V3715
      Kompaktiškas USB šakotuvas su 4 USB 2.0 jungtimis, kuriam ant stalo vietos ras kiekvienas! Dydis: 4,4x4,4x3,8 cm Jūsų pageidavimu atspausdinsime ant jo logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
      Kompiuterių Aksesuarai

      USB šakotuvas Arcas

      12348601
      Patogus USB šakotuvas su 3 USB jungtimis, stoveliu mobiliajam telefonui ir lipniais lapeliais! Pagamintas iš plastiko. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
      Kompiuterių Aksesuarai

      Kompiuterinė pelė RP-3072

      Kompaktiška USB 2.0 kompiuterinė pelytė su prailginamu laidu (maždaug 69 cm ilgio) ypač patogi darbui su nešiojamu kompiuteriu! Dydis: 4,4 x 7,5 x 2,7 cm Galimos spalvos: juoda su sidabrinės arba raudonos spalvos juostele Kad būtų dar smagiau dirbti su šia pelyte - greitai ir kokybiškai papuošime ją Jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą paruošime...
      Kompiuterių Aksesuarai

      Kompiuterinė pelė RP-3087

      Stilingo dizaino USB 2.0 ergonominė optinė pelytė su Jūsų logotipu - puiki dovana net tik Jūsų klientams, bet ir darbuotojams! Galimos spalvos: raudona, sidabrinė Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
      Kompiuterių Aksesuarai

      Kompiuterinė pelė Mikky

      12340703
      Patogi, stilinga kompiuterinė pelė su ištraukiamu laidu. Galimos spalvos: mėlyna, raudona, juoda. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
      Kompiuterių Aksesuarai

      Kompiuterinė pelė RP-mini-3237

      Žaisminga USB kompiuterinė pelytė su ištraukiamu laidu ir Jūsų logotipu - maloniam ir efektyviam darbui! Dydis: 8 x 2 x 3,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
      Stačiakampis pelės kilimėlis su skaičiuotuvu - stilinga ir praktiška, o papuošus Jūsų logotipu, šis pelės kilimėlis bus puiki reklaminė priemonė! Dydis: 25 x 18 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai
      Kompiuterių Aksesuarai

      Pakrovimo kabelis-apyrankė

      V3954
      Suderinama su Android ar iOS. 22 x 1,2 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
      Kompiuterių Aksesuarai

      USB kavos puodelio šildytuvas

      V3952
      Kad Jūsų kava ar arbata išliktų šilta. Ø9,5 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
      Apvalus pelės kilimėlis su stilingu skaičiuotuvu, tai praktiška dovana kiekvienam, nes šiais laikais kompiuteriai yra neatskiriama kasdienybės dalis! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
      Kompiuterių Aksesuarai

      Push privacy camera blocker

      134278
      0,16 €
      This camera blocker is perfect for protecting your digital life from hackers spying on you and avoiding scratches on the camera. Simply align to your webcam, attach and press firmly for a few seconds for a strong seal. Slide over to block/unblock camera. Does not prevent laptops from closing perfectly. Compatible with most electronic devices with camera....
      Kompiuterių Aksesuarai

      Hide camera blocker

      135004
      0,40 €
      Provides protection against hackers potentially spying on you, as well as preventing scratches on the camera. Once aligned over the webcam, it needs to be pressed firmly for a few seconds for a strong seal. Then the camera can be blocked/unblocked by sliding the flap to the side. Due to its thin design it does not prevent laptops from closing perfectly....
      Kompiuterių Aksesuarai

      Chart mouse pad with calendar

      134965
      1,47 €
      Never forget an appointment with this mouse pad. The back is made of anti-slip material which makes sure the pad stays in the same position on your desk. Comes with a 2019/2020/2021 calendar in multiple languages. PP Plastic.
      Kompiuterių Aksesuarai

      Broom desktop power sweeper

      210415
      1,74 €
      A must-have item for keeping desktops clean. One side features a screen wipe and the opposite side features a keyboard brush. PP Plastic.
      Kompiuterių Aksesuarai

      LUMIHUB

      MO8670
      1,96 €
      5 LED lamp and 4 port USB
      Kompiuterių Aksesuarai

      Yurian

      AP781901
      1,98 €
      USB charger with 3 ports. Presented in an attractive design bag.
      Kompiuterių Aksesuarai

      Veracity cardboard virtual reality glasses

      134238
      2,00 €
      Experience the ultimate virtual reality experience in an inexpensive way. These cardboard Virtual Reality Glasses can be easily and quickly assembled. Download any "VR" app on your smartphone, put it in the lid and you are ready to join the VR world. These glasses fits most smartphones. Cardboard.
      Kompiuterių Aksesuarai

      Geby

      AP791184
      2,07 €
      4 port USB hub.
      Filtras

      Kaina

      0,00 € - 67,00 €

      Spalva

      Prekė įkeltą į palyginimą