Kompiuterių Aksesuarai

Šiais laikais tikriausiai daugelis neįsivaizduoja darbo, o taip pat, ir poilsio dienų be kompiuterių. Būtent todėl įvairūs jų priedai, tokie kaip pelytės, jų kilimėliai, ausinės ir kt., yra reikalingi kiekvienam. Padovanoję klientams šiuos aksesuarus su Jūsų logotipu – galėsite būti tikri, kad esate matomi kiekvieną dieną.

Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė RP-Mini-20

Turbūt niekas neįsivaizduotų darbo kompiuteriu be kompiuterinės pelės - štai kodėl tai puiki priemonė reklamai. Plokščia kompiuterio pelytė, kurią pagaminsime su daugiaspalviu paveikslėliu ir/arba šviečiančiu logotipu bus tikrai naudinga ir Jums, ir Jūsų klientams. Galima spalva: balta Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

Daugiafunkcinis USB šakotuvas

V3262
Stilingas ir itin praktiškas USB šakotuvas su keturiomis USB 2.0 jungtimis, laikrodžiu bei termometru! Dydis: 9,5 x 2 x 4,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė RP-201

Patogi ergonominė pelytė, kuri puikiai telpa delne, su miniatiūriniu 2.4GHz gavikliu, kuris įtaisytas pelės viduje, todėl ši pelytė yra belaidė. Šios formos kompiuterinės pelės yra itin komfortiškos, todėl net ir ilgiau dirbant su kompiuteriu ranka neįskausta. Galimos spalvos: balta, juoda. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar...
11cm kabelis su 3 jungtim. Tinka Android ir iOS telefonams. 13 x 1 x 0,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

Pakrovimo kabelis-apyrankė

V3954
Suderinama su Android ar iOS. 22 x 1,2 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
Kompiuterių Aksesuarai

USB kavos puodelio šildytuvas

V3952
Kad Jūsų kava ar arbata išliktų šilta. Ø9,5 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė Menlo

12341500
Stilinga belaidė optinė kompiuterinė pelė su specialiu DPI (800/1200/1600 DPI). DPI mygtukas leidžia greitai pakeisti pelės jautrumą. Naudoja 2 x AAA baterijas (nepridedama). Supakuota skaidrioje plastikinėje dėžutėje. Galimos spalvos: balta.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė Mikky

12340703
Patogi, stilinga kompiuterinė pelė su ištraukiamu laidu. Galimos spalvos: mėlyna, raudona, juoda.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
Kompiuterių Aksesuarai

Pelės kilimėlis su nuotrauka

Stačiakampis pelės kilimėlis su langeliu nuotraukai ar paveikslėliui, papuošus Jūsų logotipu, šis pelės kilimėlis bus puiki reklaminė priemonė! Dedasi 10 x 15 cm dydžio nuotrauka. Dydis: 23 x 19 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė Auto

MO7187
Žaisminga automobilio formos optinė kompiuterinė pelė patogiam darbui kompiuteriu! Naudojant pelę, priekyje šviečia mėlynos lemputės. Ši kompiuterinė pelė su jūsų logotipu bus išskirtinė dovana partneriams ar klientams! Dydis: 10x5,5x3,5 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

USB šakotuvas Arcas

12348601
Patogus USB šakotuvas su 3 USB jungtimis, stoveliu mobiliajam telefonui ir lipniais lapeliais! Pagamintas iš plastiko.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

USB šakotuvas Powertech

12365000
Puikus kelioninis USB šakotuvas net su 6 USB jungtimis, todėl galėsite vienu metu pasikrauti visus įrenginius. Pagamintas iš plastiko. Supakuotas dovanų dėžutėje. Bendra išeiga 4.2A. Krovimo galia (vienoje pusėje) kraunant vieną įrenginį - 2.1A, du įrenginius - 1.05A/1.05A, o tris - 0.7A/0.7A/0.7A.    Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar...
Kompiuterių Aksesuarai

USB šakotuvas Round

13419100
Patogus nedidelis apvalus USB šakotuvas su 4 USB jungtimis - galėsite pasikrauti visus įrenginius vienu metu! Pagamintas iš plastiko. Matmenys: 50 x 16 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

USB šakotuvas Gaia

12359800
Patogus nedidelis stačiakampis USB šakotuvas su 4 USB jungtimis - galėsite pasikrauti visus įrenginius vienu metu! Pagamintas iš plastiko. Matmenys: 41 x 52 x 10 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

USB šakotuvas Connex

12340600
Itin patogus kvadratinis USB šakotuvas su 4 USB jungtimis - galėsite pasikrauti visus įrenginius vienu metu! Pagamintas iš plastiko. Matmenys: 55 x 55 x 11 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

USB šakotuvas Lego kaladėlė

45194
Žaismingas plastikinis Lego kaladėlės formos USB šakotuvas su 4 USB 2.0 jungtimis - tai naudinga reklaminė priemonė!Kruopščiai ir greitai papuošime jį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

USB šakotuvas RP-3715

V3715
Kompaktiškas USB šakotuvas su 4 USB 2.0 jungtimis, kuriam ant stalo vietos ras kiekvienas! Dydis: 4,4x4,4x3,8 cm Jūsų pageidavimu atspausdinsime ant jo logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

USB šakotuvas RP-3240

V3240
Minimalistinio stiliaus USB šakotuvas su 4 USB 2.0 jungtimis - praktiška dovanėlė Jūsų klientams! Dydis: 9,6 x 2 x 3 cm Kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderinsime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė RP-mini-3237

Žaisminga USB kompiuterinė pelytė su ištraukiamu laidu ir Jūsų logotipu - maloniam ir efektyviam darbui! Dydis: 8 x 2 x 3,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė RP-215

Patogi, stilinga, sudedama pelytė, su miniatiūriniu, bevieliu 2.4GHz gavikliu, kuris įtaisytas pelės viduje, todėl ši kompiuterinė belaidė pelė ypač patiks tiems, kurie nemėgsta visur aplink kompiuterį prisiraizgiusių laidų. Galimos spalvos: juoda, balta. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė RP-Mini-21

Šiais laikais darbas ar laisvalaikis prie kompiuterio - neatsiejama kasdienybė daugeliui. Todėl siūlome pasinaudoti galimybe ir papuošti elegantiško dizaino kompiuterinę pelytę savo švytinčiu logotipu! Galima rinktis iš 4 spalvų. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

Pelės kilimėlis RP-2419

Stilingas, ryškiaspalvis pelės kilimėlis su lapeliais užrašams tikrai pravers kiekviename biure! Dydis: 30x2,2x22 cm
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė RP-3072

Kompaktiška USB 2.0 kompiuterinė pelytė su prailginamu laidu (maždaug 69 cm ilgio) ypač patogi darbui su nešiojamu kompiuteriu! Dydis: 4,4 x 7,5 x 2,7 cm Galimos spalvos: juoda su sidabrinės arba raudonos spalvos juostele Kad būtų dar smagiau dirbti su šia pelyte - greitai ir kokybiškai papuošime ją Jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą paruošime...
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė RP-3087

Stilingo dizaino USB 2.0 ergonominė optinė pelytė su Jūsų logotipu - puiki dovana net tik Jūsų klientams, bet ir darbuotojams! Galimos spalvos: raudona, sidabrinė Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

Kompiuterinė pelė RP-3088

Patogi, stilinga optinė kompiuterinė pelė greitesniam darbui kompiuteriu! Jos laidas net 1,25 m, todėl ji bus ypač patogi darbui su personaliniu kompiuteriu, o laido tikrai nepritrūks! Dydis: 5,8 x 9,7 x 3,1 cm greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą