Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvas - kasdieninis pagalbininkas buhalteriui, vadybininkui ar projektų vadovui, padėsiantis greitai susidoroti su skaičiais, o taip apt ir puiki reklamos priemonė.

Skaičiuotuvai

JETHRO skaičiuotuvas

Stilingas, 8 skaitmenis talpinantis sidabrinės spalvos skaičiuotuvas bus vertingas pagalbininkas kiekvienam! Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Plastikinis skaičiuotuvas ir liniuotė viename - praktiška dovana ne tik dirbantiems biure! Stilingos sidabro spalvos, 8 skaitmenų skaičiuotuvas ir 20 centimetrų (8 colių) liniuotė. Matmenys: 21 x 5,5 x 1,1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Biurui, Renginiams

Bloknotas su viršeliu-skaičiuotuvu

933059
70 puslapių bloknotas su į viršelį ikomponuotu skaičiuotuvu. 16,3 x 11,5 cm. 218g. Dirbtinė oda. Dėžutė komplekte. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvai EUG

8 skaitmenis talpinantis skaičiuotuvas iš medžio, su saulės baterija. Dydis: 13,6x7,6x1 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šiuos skaičiuotuvus jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvai Calcod

Išmaniojo telefono formos skaičiuotuvas - stilinga dovana praktiškiems asmenims! Talpina 8 skaitmenis, plokščiais paspaudžiamais mygtukais. Matmenys: 11 x 6,3 x 0,7 cm Jūsų logotipą ar šūkį atspausdinsime greitai ir kokybiškai, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Maži ir patogūs skaičiuotuvai Tadesi, kurie tilps piniginėje šalia kitų kortelių! Talpina 8 skaitmenis, įkraunami saulės elementais, supaktuoti juodose skaidriose įmautėse. Matmenys: 8,5 x 5,5 x 0,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą paruošime nemokamai!
Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvai Clearal

Skaidrus, talpinantis 8 skaitmenis skaičiuotuvas jutikliniu ekranu vietoje mygtukų. Su saulėje įkraunamais elementais. Matmenys: 12 x 8,2 x 0,6 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Patogus juodas skaičiuotuvas talpinantis 12 skaitmenų, papuoštas stilingu sidabrinės spalvos apvadu. Greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvas Aritmet

Itin praktiškas skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis, o taip pat turintis laikrodžio, kalendoriaus ir žadintuvo funkcijas! Baterija pridedama. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar šūkį, o maketą suderinsime nemokamai!
Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvas JASPER

Praktiškas sidabrinės skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis su aiškaus šrifto ženklais, kurie nevargins Jūsų akių. Greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvas MARIUS

Stilingo dizaino skaičiuotuvas užapvalintais kampais yra patogus, neapkrautas retai naudojamomis funkcijomis ir talpina 10 skaitmenų. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų reklaminį šūkį arba logotipą!
Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvas ARTON

Nedidelis patogus skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis, apsaugotas odos imitacijos atverčiamu dėkliuku. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Funkcionalus skaičiuotuvas, kurio viduje rasite dviejų dydžių lipnius lapelius ir rašiklį - praktiška ir patogu bet kokioje situacijoje! O tam, kad būtų dar patrauklesnis - greitai ir kruopščiai atspausdinsime logotipą arba reklaminį šūkį, bei paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Stilingas, lankstus, skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis, kurį galėsite visuomet turėti šalia ir nebijoti subraižyti. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Praktiškas sidabrinės spalvos skaičiuotuvas talpinantis 12 skaitmenų, patogiais, dideliais skaitmenimis, kurie nevargina akių. Greitai bei kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvas LUSETTE

Funkcionalus juodos spalvos skaičiuotuvas talpinantis 10 skaitmenų, kuris tikrai papuoš kiekvieną darbo stalą! Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį!

Filtruoti pagal

Kainą
Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.