Skaičiuotuvai

Skaičiuotuvai - kasdieniniai pagalbininkai buhalteriui, vadybininkui ar projektų vadovui, padėsiantys greitai susidoroti su skaičiais. Taip pat ir puiki reklamos priemonė!

Įvairių dydžių, formatų skaičiavimo mašinėlės gali būti ne tik naudingos, bet ir stilingos priemonės puošiančios darbo stalą.

Plastikiniai skaičiuotuvai gali būti dekoruojami atspausdinant logotipą, o metaliniai skaičiuotuvai - atspausdinant ar graviruojant.

JETHRO skaičiuotuvas
  Skaičiuotuvai

  JETHRO skaičiuotuvas

  Stilingas, 8 skaitmenis talpinantis sidabrinės spalvos skaičiuotuvas bus vertingas pagalbininkas kiekvienam! Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
  Skaičiuotuvas MARIUS
   Skaičiuotuvai

   Skaičiuotuvas MARIUS

   Stilingo dizaino skaičiuotuvas užapvalintais kampais yra patogus, neapkrautas retai naudojamomis funkcijomis ir talpina 10 skaitmenų. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų reklaminį šūkį arba logotipą!
   Biuro reikmenys, Prekės renginiams

   Bloknotas su viršeliu-skaičiuotuvu

   933059
   70 puslapių bloknotas su į viršelį ikomponuotu skaičiuotuvu. 16,3 x 11,5 cm. 218g. Dirbtinė oda. Dėžutė komplekte. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Skaičiuotuvai Calcod
    Skaičiuotuvai

    Skaičiuotuvai Calcod

    Išmaniojo telefono formos skaičiuotuvas - stilinga dovana praktiškiems asmenims! Talpina 8 skaitmenis, plokščiais paspaudžiamais mygtukais. Matmenys: 11 x 6,3 x 0,7 cm Jūsų logotipą ar šūkį atspausdinsime greitai ir kokybiškai, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Patogus juodas skaičiuotuvas talpinantis 12 skaitmenų, papuoštas stilingu sidabrinės spalvos apvadu. Greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Skaičiuotuvai

    Skaičiuotuvai Clearal

    Skaidrus, talpinantis 8 skaitmenis skaičiuotuvas jutikliniu ekranu vietoje mygtukų. Su saulėje įkraunamais elementais. Matmenys: 12 x 8,2 x 0,6 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Plastikinis skaičiuotuvas ir liniuotė viename - praktiška dovana ne tik dirbantiems biure! Stilingos sidabro spalvos, 8 skaitmenų skaičiuotuvas ir 20 centimetrų (8 colių) liniuotė. Matmenys: 21 x 5,5 x 1,1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Skaičiuotuvas JASPER
     Skaičiuotuvai

     Skaičiuotuvas JASPER

     Praktiškas sidabrinės skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis su aiškaus šrifto ženklais, kurie nevargins Jūsų akių. Greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
     Kredito kortelės formos skaičiuotuvai Tadesi
      Maži ir patogūs skaičiuotuvai Tadesi, kurie tilps piniginėje šalia kitų kortelių! Talpina 8 skaitmenis, įkraunami saulės elementais, supaktuoti juodose skaidriose įmautėse. Matmenys: 8,5 x 5,5 x 0,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą paruošime nemokamai!
      Skaičiuotuvas ARTON
       Skaičiuotuvai

       Skaičiuotuvas ARTON

       Nedidelis patogus skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis, apsaugotas odos imitacijos atverčiamu dėkliuku. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
       Sidabrinės spalvos skaičiuotuvas HEIKO
        Praktiškas sidabrinės spalvos skaičiuotuvas talpinantis 12 skaitmenų, patogiais, dideliais skaitmenimis, kurie nevargina akių. Greitai bei kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
        Skaičiuotuvai

        Skaičiuotuvai EUG

        8 skaitmenis talpinantis skaičiuotuvas iš medžio, su saulės baterija. Dydis: 13,6x7,6x1 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šiuos skaičiuotuvus jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
        Skaičiuotuvas Aritmet
         Skaičiuotuvai

         Skaičiuotuvas Aritmet

         Itin praktiškas skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis, o taip pat turintis laikrodžio, kalendoriaus ir žadintuvo funkcijas! Baterija pridedama. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar šūkį, o maketą suderinsime nemokamai!
         Funkcionalus skaičiuotuvas, kurio viduje rasite dviejų dydžių lipnius lapelius ir rašiklį - praktiška ir patogu bet kokioje situacijoje! O tam, kad būtų dar patrauklesnis - greitai ir kruopščiai atspausdinsime logotipą arba reklaminį šūkį, bei paruošime nemokamą maketą suderinimui!
         Stilingas, lankstus, skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis, kurį galėsite visuomet turėti šalia ir nebijoti subraižyti. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
         Skaičiuotuvas LUSETTE
          Skaičiuotuvai

          Skaičiuotuvas LUSETTE

          Funkcionalus juodos spalvos skaičiuotuvas talpinantis 10 skaitmenų, kuris tikrai papuoš kiekvieną darbo stalą! Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį!
          Ozone
           Skaičiuotuvai

           Ozone

           AP731264
           2,29 €
           Water powered, 8-digit calculator.
           Skaičiuotuvai

           CULCA

           KC2656
           3,02 €
           8 digit calculator
           Water
            Skaičiuotuvai

            Water

            AP731263
            3,53 €
            Water powered, 8-digit calculator.
            CLEARAL
             Skaičiuotuvai

             CLEARAL

             IT3791
             3,82 €
             Transparent solar calculator
             Skaičiuotuvai

             Vulcano

             AP722702
             5,07 €
             8-digit solar powered calculator in recycled paper housing. Including button cell battery.
             Skaičiuotuvai

             BASICS

             AR1253
             6,12 €
             Basics 12-digits calculator
             Skaičiuotuvai

             Myd

             AP761483
             8,12 €
             Plastic 8 digit calculator with curved body.
             Skaičiuotuvai

             BooCalc

             AP806979
             11,63 €
             12 digit solar powered calculator in bamboo and plastic housing. Including button cell battery.
             Skaičiuotuvai

             CALCUBIM

             MO6216
             14,21 €
             12 digit bamboo calculator
             Filtras

             Kaina

             0,00 € - 18,00 €

             Spalva

             Prekė įkeltą į palyginimą