Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Krepšiai , kuprinės , kelionėms

Krepšiai, kuprinės ir įvairios smulkmenos kelionėms su jūsų logotipu – šventėms ir kasdienai! Nuo šiol siūlome ne tik spaudą, bet ir siuvinėjimą ant krepšių!

Reklaminiai krepšiai ar kuprinės - tai daiktai, kuriuos personalizavus įmonės logotipu ar šūkiu, mielai naudos darbuotojai, klientai ar šventės svečiai. Kuprinės ar pirkinių krepšiai bus naudojami kiekvieną dieną, todėl logotipas bus matomas itin dažnai. Išsirinkite tokius reklaminius krepšius ar kuprines, kurie atspindės jūsų įmonės viziją ir puikiai tiks verslo dovanoms!

Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

Kelioninis krepšys ACTON

Stilingas kelioninis krepšys iš poliesterio su tvirtu diržu per petį, ir 1 papildoma kišenėle, kurio spalvą galite išsirinkti pagal savo skonį. O tam, kad krepšys tikrai atspindėtų būtent Jus - greitai ir kruopščiai atspausdinsime logotipą ar reklaminį šūkį, bei paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Klasikinė kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei priekine kišene užsegama lipnia juostele. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sutvirtinta rankena viršuje. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 35 x 17 x 45 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis-kuprinė

V0557
Šaltkrepšis-kuprinė, pagaminta iš specialiai apdoroto popieriaus.Matmenys: 40 x 30 x 14 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis 0573

V0573
Šaltkrepšis-pusryčių dėžutė (lunchbox). Pagamintas iš 70 g/m2 neaustos medžiagos.Matmenys: 28 x 19 x 16 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Komfortabili kuprinė su dviem petnešom, dviem užtrauktukais, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei priekine kišene užsegama lipnia juostele. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 35 x 17 x 45 cm Puikus kokybės ir kainos santykis!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Bengee

Stilinga ir kompaktiška kuprinė su 5 kišenėlėmis, be to galite rinktis, kuri iš 5 siūlomų spalvų Jums patinka labiausiai! Ant šios kuprinės greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Ozark

Stilinga dvispalvė kuprinė su dviem pagrindiniais skyriais ir užtrauktuku užsegama kišenėle priekyje bei užtraukiamomis vidinėmis kišenėmis. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Krepšys Dipp sailor bag

Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais, šonine rankena ir reguliuojamu diržu per petį, o taip pat atskiru spalvotu užtraukiamu skyriumi apačioje! Pagamintas iš 600D poliesterio. Matmenys: ⌀30 x 50 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Dipp

Madingo dizaino kuprinė su sutvirtinta rankena ir paminkštintomis petnešomis bei galine dalimi, tam kad būtų dar komfortabilesnė! Pagaminta iš 600D poliesterio. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Halen

Patogi, talpi kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi ir užsegama kišene priekyje, kurioje yra skyreliai mobiliajam telefonui, rašikliams. Matmenys: 33 x 44 x 9,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Boulder

Stilinga kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi, kišenėle viduje ir vertikaliu užtrauktuku užsegamu skyriumi priekyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. Didelis spalvų pasirinkimas! Medžiaga: 600D poliesteris. Matmenys: 30,5 x 13 x 40,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį...
Stilingo dizaino kuprinė su ryškiaspalve detale, dideliu pagrindiniu skyriumi, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei tinkline kišenėle šone. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 31,1 x 15,4 x 44,4 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Šaltkrepšis, primenantis ikonišką popierinį paketą. Velcro užtrauktukas. Laminuotas 110 g polipropilenas. 19 x 32 x 12 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Sportinė kuprinė su stilizuota balta juostele, dideliu pagrindiniu skyriumi, priekine kišene užsegama užtrauktuku. Priekinėje kišenėje yra skyreliai rašikliams bei kitoms smulkmenoms. Tinklinė kišenėlė šone. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Medžiaga: 600D Poliesteris ir 80 g/m² neaustinė medžiaga. Matmenys: 29 x 18 x 42 cm Greitai ir kruopščiai...
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Lagūna

Stilinga kuprinė su užtrauktukais užsegamais dideliu pagrindiniu skyriumi ir kišene priekyje, kurioje yra papildomas skyrelis. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 29 x 18 x 43 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Duncan

Elegantiška kuprinė su užtrauktuku užsegamu dideliu pagrindiniu skyriumi ir skyreliu viduje. Užtrauktukais užsegamos kišenės šonuose ir greitai prieinama kišenėlė viršuje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 40,5 x 16,5 x 44 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį...
Kuprinės

Kuprinė Utah

Praktiška kuprinė su kelionine kortele, dviejomis šoninėmis tinklinėmis kišenėmis, nuimamu dėkliuku telefonui, užtrauktuku užsegama priekine kišene MP3 grotuvui bei keletas nedidelių kilpučių raktams ar kitoms smulkmenos prisegti. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sutvirtinta rankena viršuje. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 33 x 17 x 48 cm...
Praktiška kuprinė su dviem užtrauktukais užsegamais skyriais, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei priekine kišene užsegama lipnia juostele. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 30 x 18 x 49 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Branson

Talpi kuprinė su užtrauktuku užsegamu pagrindiniu skyriumi, kuriame yra paminkštintas skyrelis planšetiniam kompiuteriui ar skaityklei. Priekyje yra užsegama kišenė su daug įvairių skyrelių smulkmenoms. Tinklinė kišenėlė šone. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir kuprinės galas, sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 30,4 x 15,2 x...
Kuprinės

Kuprinė Ridge

Stilinga kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi užsegamu užtrauktuku ir keletu neužsegamų skyrelių viduje. Užtrauktuku užsegama priekinė kišenė ir dvi kišenės šonuose. Paminkštintas kuprinės galas ir reguliuojamos petnešos, sutvirtinta rankenėlė viršuje. Medžiaga: 300D aušto tankumo poliesteris Matmenys: 27 x 17 x 49 cm Maketą suderinimui paruošime...
Praktiška kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi užsegamu užtrauktuku. Užtrauktuku užsegama priekinė kišenė su skyreliais smulkmenoms. Paminkštintos, reguliuojamos petnešos, sutvirtinta rankenėlė viršuje. Medžiaga: 600D poliesteris Matmenys: 34 x 18 x 45 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Kuprinės

Kuprinė Hiker

Praktiška kuprinė su keletu patogių kišenių, paminkštinta nugara ir petnešomis. Medžiaga: 600D poliesteris Matmenys: 28 x 16,5 x 48 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Krepšys Montana

Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais ir patogiu reguliuojamu diržu per petį. Pagamintas iš 600D poliesterio. Matmenys: ⌀23,5 x 45 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Šaltkrepšiai

Dygsnuoto audinio šaltkrepšis Imma

12036100
Su reguluojamo dydžio petnešėle ir rankenomis. Priekinė kišenė ir plastikinis žiedas raktams. 210D Neilonas. 32 x 35,5 x 16 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis su staliuku

12016600
Net 50 skardinių talpinantis šaltkrepšis su staliuku viršuje. Atvira prekinė kišenė. Tinklo kišenės aksesuarams. Ultra Safe™ pamušalas. Sulankstomas. 600D poliesteris. 41,9 x 27,9 x 29,2 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

Sportinis krepšys Brandon

Žaismingo dizaino sportinis krepšys su diržu per petį ir paryškinta priekine kišene padės nusiteikti aktyviai treniruotei ir sutalpins visus treniruotei reikalingus daiktus. Jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu suteiksime šiam krepšiui asmeniškumo, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Raišteliais sutraukiami krepšiai

Skaidri kuprinėlė Rucksack

V7481
Skaidri kuprinė sutraukiamais raišteliais puikiai tiks paplūdimui ar dovanėlių supakavimui ar kasdieniam naudojimui. Matmenys: 35 x 46 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

Kelioninis krepšys VERENA

Stilingas kelioninis krepšys su 2 papildomomis kišenėlėmis, kuriose tilps visos smulkmenos ir kelioniniai dokumentai. Galite rinktis net iš 6 spalvų! Kruopščiai ir greitai ant šio krepšio atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

Kelioninis krepšys BARBARA

Elegantiškas kelioninis krepšys su odos imitacijos detalėmis, diržu per petį ir mikropluoštu. Jame be pagrindinio skyriaus yra net 4 papildomos kišenės! Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Kelioninis rūbų krepšys OMAR BAG
  Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

  Kelioninis rūbų krepšys OMAR BAG

  Praktiškas krepšys rūbams, kuris pravers ne tik dalykinėse kelionėse, tačiau ir atostogų metu. Jame yra 5 kišenės, 2 pakabos ir metalinis kablys pakabinimui. Kokybiškai ir greitai papuošime šį krepšį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
  Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

  Kelioninis krepšys NORMAN, juodas

  Patogus kelioninis krepšys su sutvirtintu dugnu. Pagamintas iš tvirto 600D poliesterio su vienu pagrindiniu skyriumi ir 2 papildomomis kišenėmis. Kokybiškai ir greitai papuošime šį krepšį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
  Raišteliais sutraukiami krepšiai

  Krepšys Premium Rucksack Classic

  Universali talpi kuprinė kasdieniam naudojimui. Išmatavimai: 33x42 cm. Didelis spalvų pasirinkimas, maža kaina, patvari medžiaga. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Konferencijų krepšiai TALOT
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Konferencijų krepšiai TALOT

   Konferencijų krepšiai TALOT. Puikiai pritaikyti įvairiems dokumentams ir kompiuteriui. Matmenys: 44x37x12 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
   Raišteliais sutraukiami krepšiai

   Medvilnės ir džiuto kuprinės

   V0717
   Dvejų dalių medvilninės-džiuto kuprinės. Matmenys: 34 x 43 cm. 120 g/m2 medvilnė, 245 g/m2 džiutas.Minimalus kiekis: 50vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
   Šaltkrepšiai

   Šaltkrepšis Light

   12008500
   Dideli šaltkrepšiai-rankinės su kišene priekyje ir kilpele rašikliui. 80g/m² neaustinė medžiaga. Matmenys: 44,5 x 34,3 x 15,2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
   Šaltkrepšiai

   Šaltkrepšis Rucksack Freeze

   V8941
   Ryškiaspalvės kuprinės-šaltkrepšiai sutraukiamais raišteliais. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 32,5 x 40 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
   Nedidelės ryškiaspalvės kuprinės-šaltkrepšiai sutraukiamais raišteliais. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 27 x 32 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
   Šaltkrepšiai

   Šaltkrepšiai Olso

   11960000
   Talpūs šaltkrepšiai su dviem atskirais skyriais. 600D poliesteris. Matmenys: 30 x 24,5 x 20 cm (14,7 l) Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
   Kuprinė Main Street Rucksack
    Patogi dvispalvė kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Šaltkrepšiai

    Šaltkrepšiai BBQ Cooler Bag

    13000500
    Trijų dalių BBQ rinkinys su šaltkrepšiu. Tai puikus rinkinys kiekvienam, mėgstančiam stovyklauti gamtoje. Rinkinyje yra mentelė, žnyplės ir šakutė, kurie supakuoti krepšio priekiniame skyriuje. 600D poliesteris ir nerūdijantis plienas. Matmenys: 40 x 23 x 16 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui...
    Šaltkrepšiai

    Šaltkrepšis Easy-Access

    12016400
    Itin talpūs šaltkrepšiai, kuriuose telpa iki 24 skardinių. Patogi Easy-access kišenėlė leidžia lengvai pasiekti šaldomus produktus, o Backsaver™ technologija leidžia patogiai nešti net ir gana didelį svorį. 600D poliesteris. Matmenys: 29,2 x 27,9 x 22,8 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime...
    Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

    Krepšys Missouri

    Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais, kurie taip pat yra ir petnešėlės. Pagamintas iš 150 g/m² storio medvilnės. Matmenys: ⌀26 x 45 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
    Filtras

    Kaina

    0,00 € - 17,00 €

    Spalva

    Prekė įkeltą į palyginimą