Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Krepšiai , kuprinės , kelionėms

Krepšiai, kuprinės ir įvairios smulkmenos kelionėms su jūsų logotipu – šventėms ir kasdienai! Nuo šiol siūlome ne tik spaudą, bet ir siuvinėjimą ant krepšių!

Reklaminiai krepšiai ar kuprinės - tai daiktai, kuriuos personalizavus įmonės logotipu ar šūkiu, mielai naudos darbuotojai, klientai ar šventės svečiai. Kuprinės ar pirkinių krepšiai bus naudojami kiekvieną dieną, todėl logotipas bus matomas itin dažnai. Išsirinkite tokius reklaminius krepšius ar kuprines, kurie atspindės jūsų įmonės viziją ir puikiai tiks verslo dovanoms!

Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

Kelioninis krepšys ACTON

Stilingas kelioninis krepšys iš poliesterio su tvirtu diržu per petį, ir 1 papildoma kišenėle, kurio spalvą galite išsirinkti pagal savo skonį. O tam, kad krepšys tikrai atspindėtų būtent Jus - greitai ir kruopščiai atspausdinsime logotipą ar reklaminį šūkį, bei paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Aqua 20-can GRS recycled...
 • Naujiena
Water-resistant 20-can cooler bag made from GRS certified recycled materials, including the zips. It features a spacious zippered compartment lined with food-safe and extra thick high density thermal PEVA and foam insulation, keeping beverages and refreshments cold for hours. It also has 2 mesh pockets and one open front pocket for additional storage. The...
Šaltkrepšis, primenantis ikonišką popierinį paketą. Velcro užtrauktukas. Laminuotas 110 g polipropilenas. 19 x 32 x 12 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Dygsnuoto audinio šaltkrepšis Imma

12036100
Su reguluojamo dydžio petnešėle ir rankenomis. Priekinė kišenė ir plastikinis žiedas raktams. 210D Neilonas. 32 x 35,5 x 16 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis-kuprinė

V0557
Šaltkrepšis-kuprinė, pagaminta iš specialiai apdoroto popieriaus.Matmenys: 40 x 30 x 14 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis 0573

V0573
Šaltkrepšis-pusryčių dėžutė (lunchbox). Pagamintas iš 70 g/m2 neaustos medžiagos.Matmenys: 28 x 19 x 16 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Felta GRS recycled felt...
 • Naujiena
0,00 €
Practical cooler backpack made of high quality soft and durable GRS certified recycled felt. Features a main zippered compartment lined with food safe, high density thermal PEVA insulation keeping beverages and refreshments cold for hours. Front zippered pocket. Adjustable shoulder straps and a cotton, woven carry handle. Easy to clean. Capacity: 7 litres.
Felta GRS recycled felt...
 • Naujiena
0,00 €
Stylish cooler tote bag made of high quality soft and durable GRS certified recycled felt. Large main compartment lined with food safe aluminium insulation and hook & loop topside closing, keeping beverages, refreshments and frozen products cool and shielded from outside influences for a longer period of time. With long, woven, cotton handles (30 x2.5...
Felta GRS recycled felt...
 • Naujiena
0,00 €
Large cooler bag made of high quality soft and durable GRS certified recycled felt. Features a large main compartment (six 1.5 litre bottles) lined with food safe and extra thick high density thermal PEVA insulation keeping beverages and refreshments cold for hours. Top zipper closure, front pocket, and two side pockets for extra storage. Adjustable long...
Juta 300 g/m² jute cooler...
 • Naujiena
0,00 €
The stylish Juta cooler tote bag is made of strong and wear-resistant laminated jute. Features a large (12 litre) main compartment lined with food safe aluminium insulation and hook & loop topside closing, keeping beverages, refreshments and frozen products cool and shielded from outside influences for a longer period of time. The bag has long handles...
Juta 300 g/m² jute cooler...
 • Naujiena
0,00 €
The large Juta cooler bag is made of strong and wear-resistant laminated jute. Features a large (19 litre) main compartment that can store six 1.5 litre bottles, lined with extra thick and food safe aluminium insulation to keep beverages, groceries and refreshments cool, dry and shielded for hours. The bag has a top zippered closure, front pocket, and 2...
Komfortabili kuprinė su dviem petnešom, dviem užtrauktukais, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei priekine kišene užsegama lipnia juostele. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 35 x 17 x 45 cm Puikus kokybės ir kainos santykis!
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis Light

12008500
Dideli šaltkrepšiai-rankinės su kišene priekyje ir kilpele rašikliui. 80g/m² neaustinė medžiaga. Matmenys: 44,5 x 34,3 x 15,2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Bengee

Stilinga ir kompaktiška kuprinė su 5 kišenėlėmis, be to galite rinktis, kuri iš 5 siūlomų spalvų Jums patinka labiausiai! Ant šios kuprinės greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Ozark

Stilinga dvispalvė kuprinė su dviem pagrindiniais skyriais ir užtrauktuku užsegama kišenėle priekyje bei užtraukiamomis vidinėmis kišenėmis. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Krepšys Dipp sailor bag

Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais, šonine rankena ir reguliuojamu diržu per petį, o taip pat atskiru spalvotu užtraukiamu skyriumi apačioje! Pagamintas iš 600D poliesterio. Matmenys: ⌀30 x 50 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Dipp

Madingo dizaino kuprinė su sutvirtinta rankena ir paminkštintomis petnešomis bei galine dalimi, tam kad būtų dar komfortabilesnė! Pagaminta iš 600D poliesterio. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Halen

Patogi, talpi kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi ir užsegama kišene priekyje, kurioje yra skyreliai mobiliajam telefonui, rašikliams. Matmenys: 33 x 44 x 9,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Boulder

Stilinga kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi, kišenėle viduje ir vertikaliu užtrauktuku užsegamu skyriumi priekyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. Didelis spalvų pasirinkimas! Medžiaga: 600D poliesteris. Matmenys: 30,5 x 13 x 40,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį...
Klasikinė kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei priekine kišene užsegama lipnia juostele. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sutvirtinta rankena viršuje. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 35 x 17 x 45 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Stilingo dizaino kuprinė su ryškiaspalve detale, dideliu pagrindiniu skyriumi, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei tinkline kišenėle šone. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 31,1 x 15,4 x 44,4 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Sportinė kuprinė su stilizuota balta juostele, dideliu pagrindiniu skyriumi, priekine kišene užsegama užtrauktuku. Priekinėje kišenėje yra skyreliai rašikliams bei kitoms smulkmenoms. Tinklinė kišenėlė šone. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Medžiaga: 600D Poliesteris ir 80 g/m² neaustinė medžiaga. Matmenys: 29 x 18 x 42 cm Greitai ir kruopščiai...
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Lagūna

Stilinga kuprinė su užtrauktukais užsegamais dideliu pagrindiniu skyriumi ir kišene priekyje, kurioje yra papildomas skyrelis. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 29 x 18 x 43 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis su staliuku

12016600
Net 50 skardinių talpinantis šaltkrepšis su staliuku viršuje. Atvira prekinė kišenė. Tinklo kišenės aksesuarams. Ultra Safe™ pamušalas. Sulankstomas. 600D poliesteris. 41,9 x 27,9 x 29,2 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis Easy-Access

12016400
Itin talpūs šaltkrepšiai, kuriuose telpa iki 24 skardinių. Patogi Easy-access kišenėlė leidžia lengvai pasiekti šaldomus produktus, o Backsaver™ technologija leidžia patogiai nešti net ir gana didelį svorį. 600D poliesteris. Matmenys: 29,2 x 27,9 x 22,8 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime...
Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

Sportinis krepšys Brandon

Žaismingo dizaino sportinis krepšys su diržu per petį ir paryškinta priekine kišene padės nusiteikti aktyviai treniruotei ir sutalpins visus treniruotei reikalingus daiktus. Jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu suteiksime šiam krepšiui asmeniškumo, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Joey GRS recycled canvas...
  Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

  Joey GRS recycled canvas sports duffel bag 25L

  120681
  0,00 €
  Composed with highly durable and sustainable materials, GRS recycled canvas and GRS RPET lining, the 25 litre Joey sports duffel bag features a spacious zippered main compartment with an inner zippered pocket for safekeeping. It also has 1 open front pocket and another strap zippered pocket on the back for trolley, and it can be carried either by...
  Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

  Kelioninis krepšys VERENA

  Stilingas kelioninis krepšys su 2 papildomomis kišenėlėmis, kuriose tilps visos smulkmenos ir kelioniniai dokumentai. Galite rinktis net iš 6 spalvų! Kruopščiai ir greitai ant šio krepšio atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
  Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

  Kelioninis krepšys BARBARA

  Elegantiškas kelioninis krepšys su odos imitacijos detalėmis, diržu per petį ir mikropluoštu. Jame be pagrindinio skyriaus yra net 4 papildomos kišenės! Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
  Kelioninis rūbų krepšys OMAR BAG
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Kelioninis rūbų krepšys OMAR BAG

   Praktiškas krepšys rūbams, kuris pravers ne tik dalykinėse kelionėse, tačiau ir atostogų metu. Jame yra 5 kišenės, 2 pakabos ir metalinis kablys pakabinimui. Kokybiškai ir greitai papuošime šį krepšį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Kelioninis krepšys NORMAN, juodas

   Patogus kelioninis krepšys su sutvirtintu dugnu. Pagamintas iš tvirto 600D poliesterio su vienu pagrindiniu skyriumi ir 2 papildomomis kišenėmis. Kokybiškai ir greitai papuošime šį krepšį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
   Raišteliais sutraukiami krepšiai

   Krepšys Premium Rucksack Classic

   Universali talpi kuprinė kasdieniam naudojimui. Išmatavimai: 33x42 cm. Didelis spalvų pasirinkimas, maža kaina, patvari medžiaga. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Konferencijų krepšiai TALOT
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Konferencijų krepšiai TALOT

    Konferencijų krepšiai TALOT. Puikiai pritaikyti įvairiems dokumentams ir kompiuteriui. Matmenys: 44x37x12 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
    Aqua GRS recycled water...
    • Naujiena
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Aqua GRS recycled water resistant duffel backpack 35L

    130046
    0,00 €
    Water-resistant 2-in-1 duffel backpack made from GRS certified recycled materials, including the zips. It features a spacious main compartment with U-shaped opening for easy storage and access, two side zipped pockets (including a compartment for shoes), one zipped front pocket, a mesh water pocket on the back, and reflective piping for visibility. This...
    Šaltkrepšiai

    Šaltkrepšiai BBQ Cooler Bag

    13000500
    Trijų dalių BBQ rinkinys su šaltkrepšiu. Tai puikus rinkinys kiekvienam, mėgstančiam stovyklauti gamtoje. Rinkinyje yra mentelė, žnyplės ir šakutė, kurie supakuoti krepšio priekiniame skyriuje. 600D poliesteris ir nerūdijantis plienas. Matmenys: 40 x 23 x 16 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui...
    Raišteliais sutraukiami krepšiai

    Skaidri kuprinėlė Rucksack

    V7481
    Skaidri kuprinė sutraukiamais raišteliais puikiai tiks paplūdimui ar dovanėlių supakavimui ar kasdieniam naudojimui. Matmenys: 35 x 46 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
    Raišteliais sutraukiami krepšiai

    Medvilnės ir džiuto kuprinės

    V0717
    Dvejų dalių medvilninės-džiuto kuprinės. Matmenys: 34 x 43 cm. 120 g/m2 medvilnė, 245 g/m2 džiutas.Minimalus kiekis: 50vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
    Kuprinė Main Street Rucksack
     Patogi dvispalvė kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
     Šaltkrepšiai

     Šaltkrepšis Rucksack Freeze

     V8941
     Ryškiaspalvės kuprinės-šaltkrepšiai sutraukiamais raišteliais. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 32,5 x 40 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
     Nedidelės ryškiaspalvės kuprinės-šaltkrepšiai sutraukiamais raišteliais. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 27 x 32 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
     Šaltkrepšiai

     Šaltkrepšiai Olso

     11960000
     Talpūs šaltkrepšiai su dviem atskirais skyriais. 600D poliesteris. Matmenys: 30 x 24,5 x 20 cm (14,7 l) Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
     Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

     Kuprinė Duncan

     Elegantiška kuprinė su užtrauktuku užsegamu dideliu pagrindiniu skyriumi ir skyreliu viduje. Užtrauktukais užsegamos kišenės šonuose ir greitai prieinama kišenėlė viršuje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 40,5 x 16,5 x 44 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį...
     Filtras

     Kaina

     0,00 € - 17,00 €

     Spalva

     Prekė įkeltą į palyginimą