Gertuvės ir buteliukai

Plastikinės arba metalinės gertuvės su Jūsų logotipu. Platus pasirinkimas - gertuvės ir buteliukai vandeniui, sportiniams kokteiliams, su įdėklais vaisių infuzijoms.

Siulome ne tik klasikinių formų gertuves, tačiau ir sulankstomas, kurios tuščios užima itin mažai vietos. Dėl itin didelės spalvų ir formų įvairovės, kiekvienas ras tinkamiausią modelį savo norams ir reikmėms!

Gertuvės gali būti dekoruojamos atspausdinant (ant plastiko ar metalo) logotipą ar užrašą arba jį graviruojant (ant metalinių paviršių).

Gertuvės ir vandens buteliai darbui bei laisvalaikiui

Dovanų gaminiai su logotipu yra svarbi bet kurios įmonės verslo kultūros dalis. Tai efektyviausias būdas reklamuoti prekės ženklą, didinti pardavimus, kurti teigiamą įvaizdį ir skatinti platų įmonės pripažinimą. Toks rinkodaros elementas yra privalomas kiekvienai organizacijai, kuri siekia išlaikyti aukštas pozicijas konkurencinėje aplinkoje.

Suvenyrinių gaminių su logotipu pasiūlymų gausu. Tai naudingos ir funkcionalios verslo dovanos bet kokiai progai – asmeninei ar kolektyvinei šventei. Dovanojama darbuotojams, verslo partneriams ir klientams. Iš firminių suvenyrų asortimento ypač įdomios yra gertuvės vandeniui ir sportiniai buteliukai. 

Šiandien visuomenė pati koreguoja verslo dovanų sampratą ir tolsta nuo tradicinių idėjų. Atsiranda originalumo ir kūrybiškumo troškimas. Taigi, daugelis „pasenusių“ ir iš pažiūros nereikšmingų dalykų įgauna naują gyvenimą ir tam tikrą žavesį.

Vandens gertuvės nėra išimtis. Stilinga metalinė ar stiklinė gertuvė su logotipu – funkcionali ir stilinga dovana, kurią galima įteikti tiek darbuotojui, tiek verslo partneriui ar svarbiam klientui. Ji puikiai tiks ir vyrams, ir moterims, kuriems įvairios išvykos, žygiai, žvejyba, medžioklė, kolekcionavimas, kariniai reikalai ar turizmas yra mėgstamiausias pomėgis ar tiesiog svarbi gyvenimo dalis.

Palyginti neseniai pasirodę rinkoje, sportinės gertuvės ir buteliai su įmonės logotipu akimirksniu tapo vienu populiariausių reklaminių suvenyrų.

Ryški spalvinga atvaizdų ir užrašų spauda ant sportinių buteliukų kasdien primins apie jūsų organizaciją, nes žmonės mielai pasinaudos šia praktiška dovana. Šis modernus naudingas priedas neįtikėtinai efektyviai transliuoja reklaminę žinutę.

Vandens gertuvė - tinkama dovana įvairiomis progomis

Verslo partneriams gali būti dovanojamos kokybiškos gertuvės su reklaminiu įvaizdžiu. Po dalykinio susitikimo jie bus maloniai nustebinti tokia dovana. Jos pagalba galėsite pabrėžti įmonės statusą. Pasibaigus susitikimui apie jį liks tik malonūs prisiminimai.

Gertuvė gali būti naudojama kaip naudinga ir stilinga dovana nuolatiniams klientams. Gavę tokį aksesuarą jie dar kartą įsitikins, kad atėjo į reikiamą vietą. Toks gestas rodo, kad įmonės vadovybė su savo klientais elgiasi pagarbiai.

Gertuvės ar sportiniai vandens buteliukai yra ne tik stilingas aksesuaras, bet ir funkcionalus daiktas greitai numalšinantis troškulį. Aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms be šio daikto sunku išsiversti. Jis taip pat pravers kelionėse, iškylaujant, nes karštuoju metų laiku be skysčių jaustis gerai neįmanoma. Kokybiškos gertuvės tikrai pravers tiek šiandien, tiek ateityje, o ant jų atspausdintu atvaizdu domėsis kolegos, pažįstami, artimieji.

Sporto salės ar treniruoklių salės savininkai gali naudoti vandens butelius kaip galingą reklamos priemonę. Kad apie įstaigą sužinotų ir kiti, šią naudingą dovaną rekomenduojama įteikti nuolatiniams jos lankytojams. Prekės ženklas, salės kontaktiniai duomenys ar ant butelio pavaizduotas šūkis patrauks jų draugų, artimųjų, kolegų ir net praeivių dėmesį.

Gamintojai ir parduotuvių, prekiaujančių sporto inventoriumi, drabužiais, avalyne, maistu ir pan., vadovai turėtų pagalvoti apie sportinių buteliukų su logotipu pirkimą. Prekės ženklas pritrauks būsimų konkretaus produkto pirkėjų dėmesį.

Gertuvės gali būti nuostabi dovana moksleiviams, studentams, biuro darbuotojams. Jei planuojate surengti įmonės vakarėlį ar išleistuves, šiuos suvenyrus galite užsisakyti visiems renginio dalyviams. Ant jų galite įdėti bet kokį vaizdą - tai gali būti palinkėjimai, įdomūs piešiniai ar šaunūs šūkiai. Šis produktas ateityje tikrai sukels malonių emocijų ir teigiamų prisiminimų.

Vaikiškos gertuvės itin dažnai būna su šiaudeliu, nes vaikai mėgsta nuolat judėti ir tokios gertuvės leidžia greitai atsigerti neapsipilant. Taip pat jos dažnai būna ryškiaspalvės, kad patrauktų jaunimo, pripratusio prie kasdienio didelio informacijos kiekio, dėmesį. Dekoruoti buteliai be bpa yra saugūs naudojimui ir lengvi, todėl nešiojami kuprinės kišenėlėje, kad visad būtų šalia.

Itin platus dizaino, medžiagiškumo ir spalvų pasirinkimas

Mūsų asortimentą sudaro daugybė įvairios paskirties ir dizaino gertuvės ir buteliai. Jei gertuvės yra skirtos personalui, jas tikslinga pristatyti kaip kūrybinį suvenyrą su įmonės logotipu kitame įmonės teminiame renginyje. Tokiu atveju gertuvė veikia tik kaip reklamos priemonė.

Verslo partneriams ir klientams gertuvė gali būti įteikta kaip įsimintina dovana jubiliejaus, Naujųjų Metų proga arba kaip padėkos ir pagarbos ženklas. Šiuo atveju svarbu sutelkti dėmesį į asmenines adresato savybes ir pageidavimus. Paveikslėliai ir užrašai ant sportinių buteliukų ir gertuvių dedami įvairiais būdais, priklausomai nuo konkrečios bazinės medžiagos. Spauda ant mūsų įmonės užsakytų sportinių buteliukų ir gertuvių yra labai kokybiška ir tarnaus ilgus metus, išlaikant originalią gražią išvaizdą!

Sportinės gertuvės yra populiarios ne tik sportuojant patalpose, bet ir lauke - bėgiojant, minant dviratį ar tiesiog darant mankštą. Būtent dėl šios priežasties gertuvės dviračiui ar įvairios gertuvės su šiaudeliu yra mėgstamos. Jos neišsilieja, lengvai atsidaro viena ranka, o dviratininkų gertuvės patogiai telpa į dviračio dėklą.

Be galo svarbu, kad piešinys ant gertuvės būtų aiškus ir kokybiškas. Jis neturėtų bijoti neigiamo drėgmės poveikio. Tokiu būdu logotipas bus išsaugotas ir nuolat trauks aplinkinių dėmesį.

Mūsų įmonė naudoja tik kokybiškas ir patikimas medžiagas. Jos nebijo nuolatinio drėgmės ir ultravioletinių spindulių poveikio. Net ir reguliariai kontaktuojant su vandeniu, raštas nepraras aiškumo ir ryškumo. Mūsų naudojami dažai nekenksmingi aplinkai ar žmogaus organizmui.

Norintiems logotipo, kuris būtų amžinas - rekomenduojame rinktis metalines (ar metalinių detalių turinčias) gertuves ir jas graviruoti.

Gertuvės ir buteliai gaminami iš skirtingų medžiagų:

1. Metalinės gertuvės. Joms sukurti naudojamas aukštos kokybės metalas su apsaugine danga. Tokia medžiaga nebijo korozijos ir deformacijos. Be to, ji nekenkia sveikatai, nes joje nėra pavojingų toksinų ir kitų priedų.

2. Plastikinės gertuvės. Plastikiniai buteliukai vandeniui ir gertuvės yra lengvi, todėl juos patogu naudoti. Maistui tinkamas plastikas yra nekenksmingas, todėl net ir esant aukštesnei oro temperatūrai, į skystį neišskiria kenksmingų priemaišų, nes yra be BPA ir ftalatų. Šie gaminiai gali būti siūlomi įvairių spalvų.

3. Stiklinės gertuvės ir buteliai. Tokios gertuvės ar buteliai būna šiek tiek sunkesni, tačiau jie nekeičia vandens skonio ir yra ekologiški.

Šiuolaikiniai gertuvių modeliai gali būti papildomai aprūpinti geriamaisiais snapeliais, kurių dėka galėsite gerti vandenį vairuojant ir nesusitepti. Jų tūris taip pat skiriasi, tačiau praktiškiausias yra 1 litro sportinio vandens butelis.

Gertuvės ir buteliukai

Personalizuota vandens gertuvė

Inovatyvaus, stilingo dizaino daugkartinio naudojimo vandens butelis - gertuvė yra pritaikyta naudojimui kasdien, kad ir kur bebūtumėte. Tai aukščiausios kokybės produktas, pagamintas Europos sąjungoje. Ši gertuvė yra skaidri, todėl visuomet matysite kiek vandens dar liko. Butelio išorėje atspausdinsime Jūsų logotipą, o patentuotame ekspozicijos plote,...
Gertuvės ir buteliukai

Sportinė gertuvė 800ml

V7834
Talpa: 800ml. Dydis: Ø7 x 9,5 x 27,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Metalinė gertuvė LA RODA 500ml

019503
Pagaminta iš aliuminio. Karabinas prisegimui. Talpa: 500ml. Dydis: ø 7 x 25 cm Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Sportinė gertuvė su šiaudeliu 700ml

V0652
Permatoma spalvota gertuvė su gėrimo šiaudeliu. Talpa: 700ml. Dydis: Ø7,5 x 23 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Sportinė gertuvė su rankena 580ml

V0689
Talpa: 580ml. Dydis: Ø6,7 x 22,4 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Sportinė gertuvė su konteineriu 650ml

V9868
Konteineris ledui ar vaisių gabaliukams. Talpa: 650ml. Dydis: Ø7 x 24 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Nerūdijančio plieno gertuvė 500ml

V0654
Nerūdijančio plieno gertuvė su atsukamu kamšteliu. Talpa: 500ml. Ø 6,8 x 26,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Daugiaspalvė viso ciilindrinio paviršiaus spauda!! Talpa: 700ml. Dydis: Ø6,7 x 25 cm. Nerūdijantis plienas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Sportinė gertuvė su karabinu pritvirtintu prie dangtelio, pagaminta iš nerūdijančio plieno. Talpa: 750 ml Matmenys: ⌀7,3 x 25 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime.
Gertuvės ir buteliukai

Gertuvės Aladdin Aveo Water Bottle 0.6L

1001102079
Apsauga nuo praliejimo. Be BPA. Talpa: 600ml. Dydis: 71 x 71 x 240mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuve Muscle Up

R08296
Plastikinė gertuvė. Talpa: 600 ml. Matmenys: 93 x 216 x 93 Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Gertuvės ir buteliukai

Vaikiškos vandens gertuvės

V0464
Vaikiško dydžio plastikinės vandens gertuvės. Pagaminta iš tritano. Talpa: 440 ml Matmenys: Ø7 x 16 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Line

R08299
Sandarios vandens gertuvės su mobilaus telefono laikikliu. Apatinėje dalyje gertuvė turi išsitraukiantį stovelį ir juostą tvirtinimui prie gertuvės. Tai puiki idėja aktyviems žmonėms, kurie nori turėti telefoną šalia, nesvarbu kuo užsiimtų. Be BPA. Originalaus ergonominio dizaino klasikinės gertuvės. Talpa: 850 ml Matmenys: 87 x 255 x 107 mm Maketą...
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Lid

V9871
Minimalistinio dizaino plastikinė gertuvė su stilingu metaliniu žiedu. Talpa: 850 ml Matmenys: Ø7,2 x 24,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Straw 3

V0469
Plastikinės sportinės gertuvės su šiaudeliu. Pagaminta iš tritano. Patogi kilpa prisegimui prie kuprinės ar rankinės. Talpa: 650 ml Matmenys: Ø6,6 x 22,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Hole

V9857
Klasikinė sportinė vandens gertuvė su ryškiaspalve silikonine detale. Sandari. Pagaminta iš tritano. Talpa: 700 ml Matmenys: Ø7 x 24,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Light

R08314
Minimalistinio dizaino plastikinės gertuvės su sulčių spaudimo mechanizmu bei patogiu gumuotu paviršiumi. Talpa: 600 ml Matmenys: 71 x 240 x 71 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Gertuvės ir buteliukai

Sportinė vandens gertuvė Shaker

Plastikinė sportinė gertuvė su koštuvėliu. Talpa: 700 ml Matmenys: ø9,5 x 21,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Feel Good

R08312
Stilinga plastikinė vandens gertuvė su dviguba apsauga nuo vandens pratekėjimo - mygtuku ir kabliuku. Lengvai plaunama. Talpa: 600 ml Matmenys: 7,5 x 23 x 8,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Gertuvės ir buteliukai

Skardinės formos gertuvė

017305
Žaismingos gėrimo skardinės formos gertuvės su patogiu plastikiniu dangteliu. Aliuminis ir plastikas. Talpa: 330 ml Matmenys: ø 7 x 13,3 cm Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt. Greita logotipų ir reklaminių užrašų spauda.
Gertuvės ir buteliukai

Plastikinė gertuvė Bent

R08295
Originalaus ergonominio dizaino klasikinės gertuvės. Talpa: 1000 ml Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Aust

R08288
Minimalistinio dizaino plastikinės gertuvės. Be BPA, pagamintos iš tritano. Talpa: 630 ml Matmenys: 73 x 210 x 73 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Con

R08298
Minimalistinė ergonominio dizaino klasikinės gertuvės. Talpa: 750 ml Matmenys: 80 x 240 x 76 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Gertuvė sportui Air Gifts 800ml

V4899
Talpa: 800ml. Dydis: Ø 7 x 9,5 x 27,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Bris

R08289
Patogi vandens gertuvė su apsauga nuo išsiliejimo bei riešo juostele. Pagaminta iš polikarbonato, polipropileno ir ABS. Be BPA. Talpa: 650 ml Matmenys: 69 x 223 x 69 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

Didelė metalinė gertuvė Hook

019403
Klasikinio dizaino metalinė vandens gertuvė su prie dangtelio pritvirtintu karabinu. Talpa: 800 ml Matmenys: ⌀7 x 31 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime.
Gertuvės ir buteliukai

Nerūdijančio plieno gertuvė Straw

4656
Stilinga sportinė vandens gertuvė iš nerūdijančio plieno, su atitinkančios spalvos plastikiniu dangteliu ir patogiu šiaudeliu. Talpa: 600 ml Matmenys: ⌀7 x 22,7 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime.
Gertuvės ir buteliukai

Nerūdijančio plieno gertuvė Straw 2

8467
Elegantiška sportinė vandens gertuvė dvigubomis sienelėmis iš nerūdijančio plieno, su juodu plastikiniu dangteliu ir patogiu šiaudeliu. Talpa: 500 ml Matmenys: ⌀7,1 x 27,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Joll

R08294
Stilinga vandens gertuvė su atsilenkiančiu dangteliu. Patogu naudoti viena ranka. Talpa: 700 ml Matmenys: 69 x 202 x 69 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Gertuvės ir buteliukai

Vandens gertuvė Sprinkler

R08293
Plastikinė vandens gertuvė su papildoma purkštuko funkcija. Pagaminta iš polikarbonato ir polipropileno. Be BPA. Talpa: 420 ml Matmenys: 61 x 225 x 61 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Gertuvės ir buteliukai

CARRY

MO6236
0,36 €
Silicone bottle holder strap
Gertuvės ir buteliukai

CARRY

MO6236
0,36 €
Silicone bottle holder strap
Gertuvės ir buteliukai

Cabo 600 ml water bag with carabiner

100250
0,98 €
Stay hydrated during outdoor activities. This water bag with a push/pull drink spout can hold up to 600ml and includes a carabiner for attaching to a bag. PE Plastic.
Gertuvės ir buteliukai

Donata. Bottle

94071
0,98 €
Sport folding bottle made of plastic with aluminium snap-hook, volume 460 ml
Luns
  Gertuvės ir buteliukai

  Luns

  AP741562
  1,00 €
  Plastic foldable sport bottle with drinking lid and carabiner, 500 ml.
  Helux
   Gertuvės ir buteliukai

   Helux

   AP721542
   1,00 €
   Glass sport bottle with carry strap on cap, 420 ml.
   Gertuvės ir buteliukai

   Badesy

   AP722617
   1,21 €
   Recycled corrugated cardboard gift box for bottles.
   Gertuvės ir buteliukai

   GOO

   MO3519
   1,22 €
   Match
    Gertuvės ir buteliukai

    Match

    AP781213
    1,36 €
    Ball shaped, PET sport bottle with carabiner, 500 ml.
    Gertuvės ir buteliukai

    HIKE. Folding bottle

    94685
    1,40 €
    Foldable bottle with three layers in PET, PA and PE and with capacity up to 770 ml. The bottle has a PP lid
    Gertuvės ir buteliukai

    GILDED. Folding bottle

    94690
    1,40 €
    Foldable bottle with carabiner and cap, with a capacity of up to 460 ml, available in metallic colours
    Filtras

    Kaina

    0,00 € - 53,00 €

    Spalva

    Prekė įkeltą į palyginimą