Skėčiai su logotipu

skeciai su logotipu reklaminiai skeciai

Lietuvoje lietaus netrūksta, todėl šie stilingi aksesuarai matomi dažnai. Vienspalviai, margi, klasikiniai, teleskopiniai, modernūs, margi, vaikiški ar itin dideli reklaminiai skėčiai - ko gero didžiausias skėčių su Jūsų norimu užrašu arba logotipu pasirinkimas. Galime pasiūlyti skėčius pagal jūsų biudžetą ar poreikius, nuo paprastučių iki itin tvirtų ir didelių skėčių, tinkamų naudoti keletui asmenų vienu metu. Turime lietsargių apsaugotų nuo stipraus vėjo (nesulūš, net ir išsivertę į priešingą pusę). Ar net tokių, kurie susiskleidžia į išorę - patogiam džiovinimui pakabinus.

Skėčiai su logotipu yra dažnai naudojami kaip verslo dovanos, nes padeda viešinti prekės ženklą ir labai paprastai panaudojami praktikoje. Tiek reklaminiai skėčiai nuo lietaus, tiek nuo saulės apsaugo nuo kenksmingų saulės UV spindulių, ir netikėtai užklupusio lietaus. Kokybiški skėčiai su logotipu išlaikys prekinę išvaizdą ir bus naudojami ne vienerius metus, todėl tikrai verta investuoti į šiuos reklaminius produktus.

Teleskopinis dviejų ar trijų sekcijų reklaminis skėtis bus šiek tiek silpnesnis, nei klasikinis skėtis ilgu kotu, tačiau tokį lietsargį labai patogu turėti rankinėje ar darbo stalo stalčiuje. Taip visuomet turėsite skėtį šalia, nesvarbu ar norėsite apsisaugoti nuo lietaus ar nuo saulės.

Skėčiai gali būti dekoruojami kokybiška logotipo ar užrašo spauda. Patarsime, paruošime maketą suderinimui, pagaminsime bei pristatysime užsakymą visoje Lietuvoje ar Europoje.

Vienas perkamiausių skėčių: žiūrėti


Kuo skiriasi mechaniniai, pusiau automatiniai ir automatiniai skėčiai?

Mechaniniai, pusiau automatiniai ir automatiniai skėčiai skiriasi pagal tai, kaip lengvai skėčio atidarymo ir uždarymo procesas vyksta rankiniu būdu ir ar yra reikalinga papildoma jėga.

Mechaninis skėtis

Šis skėtis išskleidžiamas rankomis. Tokie skėčiai yra paprasčiausi ir pigiausi.

Pusiau automatinis skėtis

Tai skėtis, kuris paspaudus mygtuką išsiskleidžia automatiškai, tačiau suskleisti reikia rankomis. Tai galima pasiekti dėl to, kad yra įmontuotas spyruoklinis mechanizmas, kuris automatizuojant suskleidimo procesą, sumažina jėgos poreikį.

Automatinis skėtis

Toks reklaminis skėtis išsiskleidžia ir susiskleidžia paspaudus mygtuką ant rankenos. Jis naudoja mechanizmą, kad būtų automatizuotas skėčio išskleidimo ir suskleidimo procesas.

Pusiau automatiniai ir automatiniai skėčiai nuo lietaus yra patogesni nei mechaniniai, nes jie reikalauja mažiau pastangų. Tačiau jie gali būti brangesni ir reikalauti daugiau priežiūros, nes juose yra daugiau mechanizmų.

Iš kokių medžiagų gaminamas reklaminių skėčių kupolas?

Skėčių kupolai dažniausiai yra pagaminti iš tokių medžiagų kaip:

 • Poliesteris - tai sintetinė medžiaga, kuri yra labai populiari skėčių gamyboje dėl jos lengvumo, atsparumo lietui ir saulei, taip pat dėl gausybės spalvų, kurias galima pasirinkti.

 • Nailonas - tai dar viena sintetinė medžiaga, kuri yra dažnai naudojama skėčių kupolams gaminti dėl jos patvarumo ir atsparumo drėgmei, taip pat dėl to, kad ji lengvai susilanksto ir užima nedaug vietos.

 • Poliesterio ponžas - tai tvirta ir atspari medžiaga, kuri yra naudojama gaminti tvirtus ir ilgaamžius skėčių kupolus. Poliesterio ponžo kupolai yra atsparūs, neblunka, yra atsparūs drėgmei, taip pat gerai apsaugo nuo UV spindulių.

 • Teflonas - tai chemiškai atspari medžiaga, kuri taip pat gali būti naudojama gaminti skėčių kupolus. Teflonu dengti reklaminiai skėčiai yra labai nepralaidūs vandeniui ir atsparūs dideliam temperatūros svyravimams.

 • PVC - tai plastikinis polimeras, kuris yra labai lankstus ir atsparus atmosferos poveikiui. PVC kupolai yra labai patvarūs ir gali būti lengvai susilankstomi, taip pat yra lengvi. Ypač dažnai PVC naudojamas skairdių skėčių gamybai.

Tai tik kelios populiariausios skėčių kupolų medžiagos, tačiau gali būti naudojamos ir kitos medžiagos, priklausomai nuo skėčio paskirties ir reikalavimų.

Reklaminių skėčių tipai pagal jų formą, dydį

Reklaminiai skėčiai gali būti skirstomi į atskiras grupes pagal savo formas ir dydžius:

 • Standartiniai - maždaug 90-110 cm skersmens;

 • Golfo - itin didelio skersmens skėčiai, paprastai atsparūs vėtroms;

 • Kvardatiniai - sudaryti iš keturių panelių, mažesnio dydžio skėčiai;

 • Išvirkštiniai - susiskleidžiantys į išorę, patogiam džiovinimui pakabinus.

Kas daro įtaką skėčio su logotipu kainai?

Skėčio su jūsų logotipu kaina gali skirtis priklausomai nuo kelių faktorių, tokių kaip:

 1. Kiekis: Didesnis užsakomų vienetų kiekis reiškia mažesnę kainą vienam skėčiui. Taip yra todėl, kad reklaminiai su skėčiai su logotipų spauda turi keletą mažai kintančių kaštų: logistinės išlaidos, logotipo ar užrašo paruošimas spaudai ir spaudos forma.

 2. Skėčio tipas: Mechaniniai skėčiai yra pigesni nei automatiniai ar pusiau automatiniai skėčiai. Taip pat skirtingų dydžių skėčiai gali turėti skirtingas kainas.

 3. Medžiagos kaina: Skėčių kaina gali skirtis priklausomai nuo naudojamos medžiagos kainos. Pvz., skėčiai su nailono kupolu bus pigesni nei skėčiai su poliesterio ponžo audiniu.

 4. Spausdinimo spalvos ir dizainas: Jei jūsų logotipas turi daug spalvų ir sudėtingą dizainą, tai gali padidinti kainą dėl sudėtingesnės gamybos.

 5. Spaudos kiekis: Jei spausdinamas daugiau nei vienos spalvos logo ar spausdinama ant kelių skėčio panelių, tai taip pat gali padidinti kainą.

Kadangi firminiai skėčiai reklamai gali būti labai skirtingi ir jų kaina priklauso nuo įvairių aspektų, dėl tikslios kainos geriausia kreiptis tiesiai į mus!

Mielai ne tik surasime variantą, kuris labiausiai tiktų jums, bet ir paruošime maketą nemokamai, kad išpildytume būtent jūsų viziją, kaip turi atrodyti skėčiai su logotipu! Tai bus puiki verslo dovana klientams, kolegoms ar partneriams.

Reklaminiai skėčiai su logotipu gaminami gana greitai, todėl priklausomai nuo užsakomo kiekio, dažniausiai juos pagaminame per vieną ar dvi savaites.

Keletas populiariausių mūsų siūlomų reklaminių skėčių su spauda:

Kyle | Lile | Vaikiški skėčiai Espinete | Itin aukštos kokybės skėčiai Lausanne

skeciai su logotipu reklaminiai skeciaiskeciai su logotipu reklaminiai skeciaiskeciai su logotipu reklaminiai skeciai Dideli automatiniai skėčiai lausanne

Aukštos kokybės vėjui atsparūs automatiniai skėčiai. Stiklo pluošto karkasas. Teflon™ apsaugota gaubto medžiaga. Gaubto matmenys 88 x 88 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
Itin dideli automatiniai skėčiai Nate Golf 137 cm
  Itin dideli dvisluoksniai automatiniai skėčiai Nate golf su plastikine rankena. Medžiaga: poliesteris Matmenys: Ø 137 x 96 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Aukštos kokybės vėjui atsparūs automatiniai skėčiai. Kontaktuodami su vandeniu piešiniai pakeičia spalvą.Gaubto matmenys Ø 104 x 88 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!Minimalus užsakymo kiekis: nuo 30 vnt.
  Skėčiai su logotipu

  Dviejų sekcijų skėčiai Sea 94 cm

  31138
  Stilingi mechaniniai skėčiai su metaliniu kotu ir stipinais bei plastikine rankena. 6 panelės. Medžiaga: poliesteris Matmenys: išskleisto - Ø 94x55 cm, suskleisto - Ø 4,7x23,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Įvairių spalvų automatiniai skėčiai su metaliniu kotu ir stipinais bei minkšta rankena. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀103x82 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Įvairių spalvų vėjui atsparūs skėčiai su metaliniu kotu ir stipinais bei minkšta rankena. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀103x82 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Įvairių spalvų itin dideli automatiniai vėjui ir audrai atsparūs skėčiai su metaliniu kotu, stiklo pluošto stipinais bei minkšta rankena. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀123x75 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Skėčiai su logotipu

  Skaidrūs skėčiai Pure 105cm

  7112
  Automatiniai skėčiai su spalvotais elementais ir skaidriu gaubtu. 105 x 87 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Skėčiai su logotipu

  Automatiniai skėčiai Umbriel 104 cm

  31137
  Stilingi automatiniai dvispalviai skėčiai su juoda išore ir ryškiaspalviu vidumi. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀104x85 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis 25 vnt.
  Skėčiai su logotipu

  3XL skėčiai Doorman

  6485
  Vėjui atsparūs skėčiai su stiklo pluošto kotu. Ekstremalaus dydžio - apsaugo nuo lietaus iki 7 žmonių (skersmuo 180cm). Svoris 910 g. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Sulankstomi vėjui ir audrai atsparūs skėčiai su metaliniu kotu, stiklo pluošto stipinais bei minkšta rankena. Juodos spalvos. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀98x59 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Sulankstomi vėjui ir audrai atsparūs skėčiai su aliuminio kotu, stiklo pluošto stipinais bei minkšta rankena. Juodos spalvos. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀98x59 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Sulankstomi vėjui atsparūs skėčiai su metaliniu kotu, stiklo pluošto stipinais bei minkšta rankena. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀97x56 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Įvairių spalvų kvadratiniai skėčiai su minkšta rankena. Išskleisto skėčio matmenys: 85x85x86 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Skėčiai su logotipu

  Vaikiški skėčiai Sapo

  R07927
  Žaismingi vaikiški skėčiai. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀70x59 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Skėčiai su logotipu

  Automatiniai skėčiai Basel 110 cm

  R17950
  Automatiniai skėčiai su anglies pluošto stipinais ir neslystančia rankena. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀110x92 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Automatiniai vėjui atsparūs skėčiai. Kotas su LED apšvietimu. Galimybė keisti apšvietimo spalvas. Baterija rankenoje. Micro USB jungtys pakrovimui. 112 x 92cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
  Skėčiai su logotipu

  Automatiniai skėčiai Duam 102 cm

  31141
  Žaismingi dvispalviai mechaniniai skėčiai su metaliniu kotu ir stipinais bei medine rankena. Medžiaga: poliesteris Matmenys: Ø 102 x 85 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  Automatiniai skėčiai Matic 100 cm

  31101
  Įvairių spalvų, automatiniai skėčiai Matic. Poliesteris. Matmenys: Ø 100x90 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  Itin dideli skėčiai Hurricane 133 cm

  518703
  Itin didelis ir tvirtas skėtis puikiai apsaugos nuo lietaus ir vėjo. 190T poliesterio danga, anglies pluošto kotu ir stiklo pluošto stipinais. Skersmuo: ø 133 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  skėčiai CAMPANE 89 cm

  31119
  Patogiai suskleidžiami skėčiai CAMPANE su specialia išsiskleidimo ir susiskleidimo sistema. Turi specialų medžiaginį įdėklą. Matmenys: 89 x 58 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  Dviejų sekcijų skėčiai Drizzle 95 cm

  31130
  Elegantiški juodi skėčiai su ryškiaspalve apvadine juostele ties kraštais ir rankena. Su specialia išskleidimo ir suskleidimo sistema. Suskleisto skėčio matmenys: ø95x29 cm. Išskleisto skėčio matmenys: ø90x55 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis 25...
  Stilingi dvispalviai automatiniai skėčiai su apsauga nuo UV spindulių. Skersmuo: ø 108 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  Automatiniai skėčiai Limo 100 cm

  520003
  Elegantiškas automatinis skėtis su lenkta plastikine rankena. 170T poliesterio danga. Skersmuo: ø 100 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  Lietpaltis Stop Rain

  R74017
  Puikus pasirinkimas šunų išvedžiojimui ar pasivažinėjimui su dviračiu. Nelaidus vandeniui iki 200g/m2. Pagamintas iš poliesterio ir padengtas PVC. Mėlynos spalvos.
  Skėčiai su logotipu

  Dviejų sėkcijų skėčiai Lile 81 cm

  518803
  Nedidelis ir patogus teleskopinis skėtis, kurį galėsite pasiimti visur. 170T poliesterio danga. Skersmuo: ø 81 (32 - 55) cm. Itin didelis spalvų pasirinkimas! Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  Automatiniai skėčiai Nancy 105 cm

  513104
  Tai elegantiškas skėtis, kuris patiks ir itin aukšto lygio vadovams. Mediniu kotu ir metaliniais stipinais su aukštos kokybės automatine sistema. Skersmuo: ø 105 cm. Didelis spalvų pasirinkimas. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  Automatiniai skėčiai Denis 105 cm

  519203
  Elegantiški, lengvi skėčiai. 190T poliesterio danga, aliuminis kotas ir stipinai. Skersmuo: ø 105 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  Automatiniai skėčiai Le 100 cm

  508604
  Žaismingi automatiniai skėčiai, kuriuos galima naudoti kaip vaikščiojimo lazdelę. 170T poliesterio danga, metalinis kotas ir medinė rankena. Skersmuo: ø 100 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Skėčiai su logotipu

  Automatiniai skėčiai Aix 100 cm

  508504
  Žaismingi dvispalviai automatiniai skėčiai, kuriuos galima naudoti kaip vaikščiojimo lazdelę. 170T poliesterio danga, metalinis kotas ir medinė rankena. Skersmuo: ø 100 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Aukštos kokybės dideli automatiniai vėjui atsparūs skėčiai su stiklo pluošto stipinais. Puikiai tinka solidžioms dovanoms. Elegantiškas ir patvarus dizainas, šiolaikiška konstrukcija.Dideli skėčiai puikiai pagelbės lietingu oru net keliems asmenims vienu metu. Šie dideli skėčiai neužima daug vietos. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą...
  Skėčiai su logotipu

  SPRINKLE

  IT0972
  1,14 €
  Foldable raincoat in polybag
  The Mayan one-size-fits-all disposable rain poncho is made from 100% recycled plastic. This see-through hooded poncho is ideal to have available when overwhelmed by a rainstorm during an outdoor festival or any other outdoor event. Delivered with a pouch that is suitable for printing. Size: 90 x 120 cm.
  Skėčiai su logotipu

  NIMBUS

  MO7421
  1,92 €
  Poncho in round container
  Skėčiai su logotipu

  Apsiaustas nuo lietaus SPRINKLE PLA

  MO9993
  2,85 €
  Apsiaustas nuo lietaus SPRINKLE PLA Sulankstomas apsiaustas su gaubtu. Iš biologiškai skaidžios medžiagos. Supakuotas į biologiškai skaidų maišelį.
  Skėčiai su logotipu

  Flumber

  AP718211
  3,29 €
  Custom made umbrella pouch for folding umbrellas, 190T pongee. With sublimation printed graphics. Flumber is compatible with: AP731636, AP741691, AP761350, AP800729. MOQ: 50 pcs.
  Mara
   Skėčiai su logotipu

   Mara

   AP791770
   3,36 €
   Foldable, 8 panel, mini umbrella with Hello Kitty® design, in pouch.
   Skėčiai su logotipu

   Flumber RPET

   AP718697
   3,48 €
   Custom made umbrella pouch for folding umbrellas, 190T RPET pongee. With sublimation printed graphics. Flumber is compatible with: AP731636, AP741691, AP761350, AP800729. MOQ: 50 pcs.
   Skėčiai su logotipu

   Skėtis Uster

   R07928
   Įvairių spalvų skėčiai su metaliniu kotu ir stipinais bei plastikine rankena. Išskleisto skėčio matmenys: ⌀93x56,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 25 vnt.
   Skėčiai su logotipu

   Vaikiškas skėtis Nina 17"

   109405
   3,74 €
   Vaikiškas skėtis Nina 17" Saugus ir lengvai naudojamas žaismingų spalvų skėtis. Tvirtos konstrukcijos su chromuoto plieno kotu, stiklo pluošto stipinais ir dideliais užapvalintais antgaliais. Poliesteris.
   Skėčiai su logotipu

   MARIA. Compact umbrella

   99138
   3,95 €
   190T compact polyester umbrella, foldable in 3 sections with manual opening. Practical and lightweight umbrella, supplied in a pouch
   Skėčiai su logotipu

   Uster foldable umbrella, green

   R07928.05
   4,02 €
   Manually opened & closed folded umbrella. Frame, ribs and shaft are made from metal. Plastic handle comes with a hand loop. Packed in polyester pouch. 930 mm in diameter.
   Filtras

   Kaina

   0,00 € - 27,00 €

   Spalva

   Prekė įkeltą į palyginimą