Sporto, Laisvalaikio prekės, Žaidimai

Sporto prekės , laisvalaikio prekės , žaidimaiLaisvalaikio prekės poilsiui, sporto prekės skirtos kasdieniam naudojimui, renginiams bei įmonės prekės ženklo reklamai. Tai puiki priemonė skleisti reklaminę žinutę ir tuo pačiu skatintimas užsiimti aktyvia veikla, sportu, sveika gyvensena. Nuolat atnaujiname siūlomą asortimentą žengdami koja į koją su naujausiomis sporto tendencijomis. Įvairūs žaidimai ir sporto užsiėmimai pravers organizuojant darbuotojų ar klientų susibūrimus ir šventes. Smulkūs stalo žaidimai prablaškys kolegas pertraukų metu.

Sporto prekės taip pat tiks kaip motyvacija neužsisėdėti vienoje vietoje. Tai labai svarbu, nes judrūs laisvalaikio užsiėmimai pakelia emocinę būklę ne tik poilsio, o ir darbo metu.

Personalizuotos sporto prekės ir atributika su jūsų logotipu ar šūkiu - įkvėpimas kolegoms ir draugams!

Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės bei kontrastingų spalvų auselėmis. Matmenys: 16 x 14 x 3,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Išskirtinio dizaino sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, iš itin tvirto plastiko. Dovana: neperšlampantis dėkliukas ir šluostė akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Klasikinio dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, rėmeliai pagaminti iš metalo. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Išskirtinio dizaino poliarizuoti akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Dovana: minkštas dėkliukas ir šluostė akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Stilingi sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, itin stipraus plastiko rėmeliais. Dovana: skaidrus, vandeniui atsparus dėkliukas ir šluostė akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Madingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Madingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Dovana: minkštas dėkliukas akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Retro akiniai skaidriais rėmeliais su UV400 apsauga nuo saulės. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Retro akiniai ryškiaspalvėmis kojelėmis su UV400 apsauga nuo saulės. Itin didelis spalvų pasirinkimas! Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Įvairių spalvų, modernaus dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Saulės Akiniai

Mikrofibros servetėlės

sdx02
Mikrofibros servetėlės akiniams, saulės akiniams ir žiūronams. 18x17mm. Minimalus kiekis - 100vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Stilingi sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matiniai rėmeliai su guminėmis detalėmis šonuose. Dovana: kietas dėkliukas ir šluostė akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Dovana: minkštas dėklas akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į mikro pluošto maišelį ir kietą dėkliuką. Matmenys: 14 x 3,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Ryškiaspalviai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,5 x 4,9 x 14,1 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Vaikiški akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 12,3 x 4 x 2,6 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į virvelėmis sutraukiamą maišelį. Matmenys: 14,5 x 5,3 x 3,7 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Stilingi klasikiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,2 x 5 x 2,7 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Stilingo dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,4 x 6 x 3,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Stilingo dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14 x 5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Stilingo dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 1,3 x 14,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Sulankstomi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,1 x 4,7 x 3,8 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Saulės Akiniai

Reklaminiai akiniai Opto

Išskirtinio dizaino akiniai, kurie padės perskaityti tekstus mažomis raidėmis viešbutyje, banke, restorane ar bet kurioje kitoje vietoje. Matmenys: 17 x ⌀ 3,8 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Ryškiaspalviai vaikiški akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 1 x 12,6 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Reklaminiai akiniai su rėmelius atitinkančio atspalvio stiklais ir UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14 x 4,8 x 13,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Ryškiaspalviai stenopiniai akiniai su mažomis skylutėmis. Puikiai tinka daugiaspalvei spaudai. Matmenys: 14,1 x 4,9 x 13,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Išskirtiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į kietą dėkliuką. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į dovanų dėžutę. Matmenys: 12,9 x 12,2 x 4 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Sulankstomi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,5 x 5 x 13 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Reklaminiai akiniai nuo saulės MAT
  Sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,3 x 4,7 x 2,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Stilingo dizaino akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, pagaminti iš itin tvirto plastiko. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Stilingi akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į dovanų dėžutę. Su trijų spalvų keičiamais stiklais. Matmenys: 13,6 x 12,5 x 4 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Stilingi ryškiaspalviai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į dovanų dėžutę. Matmenys: 14,5 x 4,7 x 14 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Stilingi akiniai elegantiškomis kojelėmis su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į dovanų dėžutę. Matmenys: 14,5 x 15 x 5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Stilingi akiniai ryškiaspalvėmis kojelėmis su UV400 apsauga nuo saulės, supakuoti į dovanų dėžutę. Matmenys: 14,3 x 4,7 x 2,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Stilingo dizaino akiniai ryškiaspalviais rėmeliais su UV400 apsauga nuo saulės. Matmenys: 14,2 x 14,5 x 5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Sportiniai akiniai su UV400 apsauga nuo saulės. Dovana: kietas dėkliukas ir šluostė akiniams. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Filtras

  Spalva

  No choice available on this group

  Prekė įkeltą į palyginimą