Užrašų Knygutės ir Bloknotai

Čia rasite užrašų knygučių nuo mažiausių A7 formato iki didelių A4 formato užrašų knygelių. Galite rinktis kietu, minkštu, popieriniu, bambukiniu, medžiaginiu, odiniu ar dirbtinės odos viršeliu, su rašikliais ar elastine prilaikymo juostele, su magnetu ar vokeliu viduje papildomiems lapeliams. Užrašų knygelių įvairovė itin didelė, tad tikrai rasite būtent jums tinkantį ir patinkantį modelį. Tam, kad knygutės būtu išskirtinės, galime ant jų atspausdinti norimą logotipą ar užrašą.

Jei visgi nerandate būtent TO modelio - susisiekite ir mielai jums padėsime!

Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Bloknotas A5

Ekologiškas bloknotas su tušinuku. Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Užrašų knygutė su rašikliu Natunote

Užrašų knygutė iš perdirbtų medžiagų su 70 lapų linijomis ir rašikliu! Išmatavimai: 13,2x7,5x0,8 cm Greitai ir kokybiškai papuošime knygutę Jūsų logotipu, o maketą suderinsime nemokamai!
Užrašų Knygutės ir Bloknotai

Setren

AP722059
0,00 €
Cardboard covered daily planner diary with rubber strap, A5 size. In 8 languages: Spanish, English, French, Italian, Portuguese, Galician, Basque and Catalan. With elemental chlorine free (ECF) paper.
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Bloknotas A4

Užrašų knygutė su tušinuku Dydis: 21,5x28,8x0,6 cm Lapų kiekis: 120 vnt.   Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.
Ekologiškos užrašų knygutės

Užrašų knygutė Ekonote

V2687
Parodykite savo klientams, kad rūpinatės gamta ir padovanokite praktišką užrašų knygutę su įmontuotu rašikliu! Išmatavimai: 9 x 11,1 x 1 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Ekologiškos užrašų knygutės

Lipnių lapelių knygutė Cart

826701
Lipnūs žymekliai kartoniame aplanke - galėsite pasižymėti kiekvieną svarbią žinutę ar smulkmeną. Po 20 vnt. kiekvienos spalvos lapelių. Matmenys: 8 x 6 x 0,30 cmMinimalus gamybos kiekis: 100 vnt.
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Užrašų knygutė HOLE

Nedidelė knygutė su 100 lapų iš perdirbto popieriaus, skirtuku ir elastine juostele. Matmenys: 7,5 x 10,6 x 1,2 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Bloknotas su lipniais lapeliais Lines

Nedidelė užrašų knygutė su 70 lapų iš perdirbto popieriaus ir patogių lipnių lapelių rinkinuku. Matmenys: 70 x 125 mmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Užrašų knygutė bambukiniu viršeliu

Stilingos, ekologiškos užrašų knygutės su kietu bambukiniu viršeliu, 70 lapų iš perdirbto popieriaus ir rašikliu. Matmenys: 135 x 180 mmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Bloknotas QUINCY su rašikliu ir lipniais lapeliais

Patogaus, stilingo dizaino bloknotas su lipniais lapeliais ir rašikliu yra pagamintas iš aplinkai draugiškų medžiagų, todėl bus ne tik naudinga, bet ir gamtos atžvilgiu atsakinga dovana Jūsų klientams! Išmatavimai: 18,8x18,5x1,8 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Užrašų knygutė PACKPAT su raštinės reikmenimis

Ši stilinga užrašų knygutė su penalu, kuriame yra pieštukas, rašiklis, trintukas, liniuotė ir drožtukas - tikrai bus naudinga kiekviename biure! Išmatavimai: 22.6x20x1.2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Vertikalūs bloknotai su langeliu

Vertikalūs bloknotai su gumine juostele ir 70 lapų iš perdirbto popieriaus. Matmenys: 85 x 126 mmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Užrašų knygutė EVERNOTE

Daili minimalistinio stiliaus užrašų knygutė iš perdirbto popieriaus puikiai tiks visiems užrašams ir pastaboms! Išmatavimai: 14x9x1,4 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir kruoščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį!
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Bloknotas su rašikliu COLOBLOCK

Šis bloknotas su spirale ir rašikliu bus puiki reklaminė priemonė ir pravers kiekvienam Jūsų klientui! Išmatavimai: 18x13,1x1,1 cm Papuošime šį bloknotą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Ekologiškos užrašų knygutės

Užrašų knygutė BLOQUERO PLIUS su rašikliu

Užrašų knygutė iš perdirbto popieriaus su 70 tuščių lapų Jūsų užrašams! Tušinukas ir plastikinės detalės yra pagamintos iš gamtai draugiškų medžiagų, todėl tai nepriekaištinga dovanėlė Jūsų klientams!
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Kišeninė užrašų knygutė

Patogi užrašų knygutė susiūta medvilniniu siūlu tilps Jūsų kišenėje, tad galėsite ją pasiimti su savimi visur ir visada!
Blonknotai su įvairių spalvų lipniais žymekliais ir tušinuku ALF. Pagaminta i6 perdirbto popieriaus. Matmenys:9x1,3x14,3 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Bloknotas su įvairių dydžių lipniais lapeliais

Šiame bloknote rasite visoms pastaboms, telefonų numeriams ar ilgiems užrašams tinkamų lipnių lapelių - rašykite, klijuokite ir nieko nepamirškite! O mes papuošime jį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu!
Biuro reikmenys, Prekės renginiams

Bloknotas su lipniais lapeliais

Šis 100 lapų bloknotas su lipniais žymekliais ir lapeliais yra draugiškas gamtas ir praktiška priemonė Jūsų reklamai! Išmatavimai: 9,3 x 13,2 x 0,9 cmJūsų logotipą ar reklaminį šūkį greitai ir kokybiškai atspausdinsime ant viršelio, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
more... less
Rašalo spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą