Užrašų Knygutės ir Bloknotai

Čia rasite užrašų knygučių nuo mažiausių A7 formato iki didelių A4 formato užrašų knygų. knygutės kietu, minkštu, popieriniu, bambukiniu, medžiaginiu, odiniu ar dirbtinės odos viršeliu, su rašikliais ar elastine prilaikymo juostele, su magnetu ar vokeliu viduje papildomiems lapeliams.

Knygutės gali būti tuščiais lapais, linijomis ar langeliais. Knygelių įvairovė itin didelė, tad tikrai rasite būtent jums tinkantį ir patinkantį modelį. Su užrašu ar logo - užrašų knygutės ir bloknotai tikrai bus išskirtiniai, tad mielai atspausdinsime jums patinkantį dizainą ant viršelio (o gal knygutės vidiniame viršelyje?).

Reklaminės užrašų knygutės kietais viršeliais ar bloknotai su spirale? O gal mažytės užrašų knygutės minkštu viršeliu, kurios tilptų į kišenę? Jei visgi nerandate būtent TO modelio - susisiekite ir mielai jums padėsime!

Kokios būna užrašų knygelės reklamai? Kam jų reikia?

Reklaminės užrašų knygutės su logotipu - tai populiari reklaminė prekė, skirta užrašyti ir organizuoti mintis, idėjas, darbus ir viską, kas svarbu mūsų kasdieniam gyvenimui. Jos yra kompaktiškos, patogios naudoti ir dažnai tampa nepakeičiama priemone planuojant užduotis, įrašant mintis arba tiesiog užfiksuojant kasdienius įvykius.

Užrašų knygutės ir bloknotai su logo būna skirtingo dydžio, dizaino ir funkcijų. Jie gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip popierius, kartonas, oda ar plastikas, ir tvirtinami susiūnant, perveriant spiralę ar klijuojant lapus. Užrašinės gali būti tuščiais lapais, linijomis arba langeliais.

Keletas pavyzdžių, kam gali praversti užrašų knygutė ar bloknotas su logotipu:

 • Bloknotai su mokyklos atributika - mokinių apdovanojimams, o galbūt dovana naujai atėjusiems mokiniams, kad jie pasijustų artimiau priimti į bendruomenę.
 • Bloknotai konferencijai - patogi priemonė žymėtis pastabas apie išgirstą informaciją.
 • Užrašų knygutės su įmonės logotipu - naujoko rinkinio dalis sveikinant prisijungus prie komandos.
 • Bloknotai ar knygutės su įstaigos logo - dovana partneriams ir rėmėjams ar padėka klientams.

Tai tik keletas sričių, kuriose naudojamos užrašinės ir bloknotai su spausdintu logotipu ar šūkiu. O užsakyti bloknotą su logotipu galite parašę mums elektroniniu paštu ar paskambinę telefonu.

Tačiau pirmiausia, reikia apgalvoti koks produktas jums tinka labiau.

Kaip išsirinkti užrašų knygutes ar bloknotus su logotipu?

Pasirinkti tinkamą užrašų knygelę nėra paprasta, nes asortimente turime daugybę skirtingų įvairiausių dydžių, dizainų ir funkcijų variantų. Be to, galime pagaminti firminius bloknotus pagal jūsų individualius poreikius.

Vis dėlto, štai keletas patarimų, kurie padės jums išsirinkti tinkamą užrašų knygelę su logo:

Paskirtis

Pirmas žingsnis renkantis, kokia užrašų knygutė jums tinkamiausia, apsvarstyti, kam ji bus skirta. Ar jums reikia užrašų knygutės su logotipu, kurią dovanosite klientams, ar naudosite konferencijos metu užrašams? O gal šioje knygelėje norėsite žymėtis planuojamus darbus? Apgalvokite, kokiems tikslams reikalinga užrašų knygelė ir tai padės jums nuspręsti, kokio tipo knygutes ar bloknotus su spauda rinktis.

Dydis

Užrašų knygutės būna skirtingo dydžio, nuo kišeninio A7 formato, tinkamo nešiotis rankinėje, iki didesnio A4, dažniausiai skirto naudoti biure. Pasirinkite dydį, kuris atitiks jūsų poreikius ir įmonės veiklą.

Jei norite, kad bloknotai su reklama keliautų visur su jūsų klientais ar partneriais, turbūt patogiaus bus mažesnė, kišeninio dydžio knygelė. Jei ji bus naudojama biure arba namuose, galite rinktis didesnę knygelę, kurioje bus daugiau vietos užrašams, pastaboms.

Dizainas

Dizainas yra subjektyvi sritis ir priklauso nuo įmonės ar įstaigos stiliaus, veiklos srities. Galite rinktis nuo minimalistiško ir modernaus dizaino iki spalvingo ir kūrybingo.

Taip pat galite pasirinkti užrašų knygelę su kietu ar minkštu viršeliu, o gal sutvirtintą spirale. Pasirinkite dizainą, kuris atitiks jūsų įmonės prekinį stilių ir bus patrauklus jums.

Bloknotus galite pasirinkti iš mūsų asortimento, arba susikurti būtent tokius, kokių norite jūs. Bloknotų gamyba leidžia būti išradingiems ir pasirinkti skirtingo dizaino spaudą ant kiekvieno lapo. Žinoma, galima spausdinti ir tik ant viršelio (galima daugiaspalvė norima spauda), o lapus palikti visai tuščius.

Tokie, ypač didesnio formato bloknotai konferencijoms yra itin populiarūs, nes klausant kviestinių svečių, patogu žymėtis jų teikiamą informaciją. Bloknotai su spauda pateikiami kaip verslo dovanos, neretai su priderintu plastikiniu ar metaliniu tušinuku.

Lapų tipas, medžiagos

Lapų tipas taip pat yra svarbus punktas. Klasikinė užrašų knygelė turi tuščius lapus, ant kurių patogu ne tik rašyti pastabas, tačiau ir piešti eskizus.

Yra ir kitokių lapų tipų: linijomis, langeliais, taškeliais ar net specialūs lapai, skirti tam tikriems tikslams, pvz., skaičiavimams arba piešimui.

Bloknotai ir knygelės gaminami iš skirtingų medžiagų, todėl atkreipkite dėmesį, koks popierius naudojamas vidiniams lapams (perdirbtas, itin aukštos kokybės, ekologiškas, plastikinis), o kartu ir iš ko pagamintas viršelis.

Spauda ant bloknoto ar knygelės

Pasirinkus jau pagamintus užrašų knygučių modelius, galime dėti spaudą ant priekinio ar galinio viršelio. Taip pat, kartais užrašinės būna supakuotos papildomai (pvz. į kartoninę pakuotę), tad dekoruoti galima ir pakuotę.

Kiekviena mūsų asortimente esanti užrašų knygutė gali būti dekoruojama įvairiomis technikomis. Spaudos metodą geriausia rinktis pagal logotipo sudėtingumą ir spalvas, kartu atsižvelgiant į knygelės paviršiaus medžiagas.

Nusprendus gaminti bloknotus "nuo nulio", spaudą galima rinktis tiek ant viršelio, tiek ir kiekviename knygelės lape. Bloknotas su spauda, kurią išsirinkote jūs, bus originalus ir priderintas prie įmonės prekinio ženklo stiliaus bei spalvų.

Galiausiai, nepamirškite atsižvelgti ir į bloknoto ar knygutės kainą, kadangi priklausomai nuo aptartų aspektų, jų kaina gali skirtis ir keletą kartų. Žinoma, bloknoto su logotipu kaina bus įtakota ir užsakomo kiekio. Užsakydami didesnį kiekį, pasirinktą produktą visuomet gausite pigiau.

Pagamintų blonkotų ir užrašų knygučių pristatymas galimas visoje Lietuvoje (galime derintis ir dėl pristatymo į kitas šalis). Vilniuje atsiėmimas mūsų biure nemokamas.

Firminiai bloknotai, užrašų knygelės su logotipu - tai kasdien naudojamos biuro ar renginių priemonės, kurios yra naudinga dovana ir puiki reklama įmonėms. Tad jau šiandien galite išsirinkti naujas užrašines ir sau!

Užrašų knygutė PACKPAT su raštinės reikmenimis
  Biuro reikmenys, Prekės renginiams

  Užrašų knygutė PACKPAT su raštinės reikmenimis

  Ši stilinga užrašų knygutė su penalu, kuriame yra pieštukas, rašiklis, trintukas, liniuotė ir drožtukas - tikrai bus naudinga kiekviename biure! Išmatavimai: 22.6x20x1.2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Biuro reikmenys, Prekės renginiams

  Užrašų knygutė su rašikliu Natunote

  Užrašų knygutė iš perdirbtų medžiagų su 70 lapų linijomis ir rašikliu! Išmatavimai: 13,2x7,5x0,8 cm Greitai ir kokybiškai papuošime knygutę Jūsų logotipu, o maketą suderinsime nemokamai!
  Biuro reikmenys, Prekės renginiams

  Užrašų knygutė EVERNOTE

  Daili minimalistinio stiliaus užrašų knygutė iš perdirbto popieriaus puikiai tiks visiems užrašams ir pastaboms! Išmatavimai: 14x9x1,4 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir kruoščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį!
  Biuro reikmenys, Prekės renginiams

  Bloknotas su rašikliu COLOBLOCK

  Šis bloknotas su spirale ir rašikliu bus puiki reklaminė priemonė ir pravers kiekvienam Jūsų klientui! Išmatavimai: 18x13,1x1,1 cm Papuošime šį bloknotą Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Bloknotas QUINCY su rašikliu ir lipniais lapeliais
   Biuro reikmenys, Prekės renginiams

   Bloknotas QUINCY su rašikliu ir lipniais lapeliais

   Patogaus, stilingo dizaino bloknotas su lipniais lapeliais ir rašikliu yra pagamintas iš aplinkai draugiškų medžiagų, todėl bus ne tik naudinga, bet ir gamtos atžvilgiu atsakinga dovana Jūsų klientams! Išmatavimai: 18,8x18,5x1,8 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Užrašų knygutė bambukiniu viršeliu
    Biuro reikmenys, Prekės renginiams

    Užrašų knygutė bambukiniu viršeliu

    Stilingos, ekologiškos užrašų knygutės su kietu bambukiniu viršeliu, 70 lapų iš perdirbto popieriaus ir rašikliu. Matmenys: 135 x 180 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Biuro reikmenys, Prekės renginiams

    Bloknotas su lipniais lapeliais Lines

    Nedidelė užrašų knygutė su 70 lapų iš perdirbto popieriaus ir patogių lipnių lapelių rinkinuku. Matmenys: 70 x 125 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
    Ekologiškas bloknotas A6
     Biuro reikmenys, Prekės renginiams

     Bloknotas A6

     Bloknotas su tušinuku. Dydis: 11x14,5x0,6 cm Lapų kiekis: 120 vnt. Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.
     Ekologiškos užrašų knygutės

     Užrašų knygutė Ekonote

     V2687
     Parodykite savo klientams, kad rūpinatės gamta ir padovanokite praktišką užrašų knygutę su įmontuotu rašikliu! Išmatavimai: 9 x 11,1 x 1 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
     Ekologiškos užrašų knygutės

     Užrašų knygutė BLOQUERO PLIUS su rašikliu

     Užrašų knygutė iš perdirbto popieriaus su 70 tuščių lapų Jūsų užrašams! Tušinukas ir plastikinės detalės yra pagamintos iš gamtai draugiškų medžiagų, todėl tai nepriekaištinga dovanėlė Jūsų klientams!
     Kišeninė užrašų knygutė
      Biuro reikmenys, Prekės renginiams

      Kišeninė užrašų knygutė

      Patogi užrašų knygutė susiūta medvilniniu siūlu tilps Jūsų kišenėje, tad galėsite ją pasiimti su savimi visur ir visada!
      Užrašų knygutė MULTIBOOK su rašikliu ir lipniais lapeliais
       Praktiška užrašų knygutė su dviejų dydžių lipniais lapeliais ir rašikliu - viskas, ko reikia, vienoje vietoje! Išmatavimai: 13x9x0,5 cm Atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
       Bloknotas telefonas
        Biuro reikmenys, Prekės renginiams

        Bloknotas telefonas

        Žaismingos telefono formos bloknotą norėsis visuomet turėti su savimi, todėl ši dovanėlė yra nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė tam, kad klientai Jūsų niekada nepamirštų!
        Ekologiškos užrašų knygutės

        Lipnių lapelių knygutė Cart

        826701
        Lipnūs žymekliai kartoniame aplanke - galėsite pasižymėti kiekvieną svarbią žinutę ar smulkmeną. Po 20 vnt. kiekvienos spalvos lapelių. Matmenys: 8 x 6 x 0,30 cm Minimalus gamybos kiekis: 100 vnt.
        Biuro reikmenys, Prekės renginiams

        Bloknotas su įvairių dydžių lipniais lapeliais

        Šiame bloknote rasite visoms pastaboms, telefonų numeriams ar ilgiems užrašams tinkamų lipnių lapelių - rašykite, klijuokite ir nieko nepamirškite! O mes papuošime jį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu!
        Biuro reikmenys, Prekės renginiams

        Bloknotas su lipniais lapeliais

        Šis 100 lapų bloknotas su lipniais žymekliais ir lapeliais yra draugiškas gamtas ir praktiška priemonė Jūsų reklamai! Išmatavimai: 9,3 x 13,2 x 0,9 cm Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį greitai ir kokybiškai atspausdinsime ant viršelio, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
        Biuro reikmenys, Prekės renginiams

        Bloknotas A5

        Ekologiškas bloknotas su tušinuku. Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.
        Biuro reikmenys, Prekės renginiams

        Bloknotas A4

        Užrašų knygutė su tušinuku Dydis: 21,5x28,8x0,6 cm Lapų kiekis: 120 vnt. Ant bloknotų ir tušinukų spausdiname užrašus ir logotipus.
        Blonknotai su įvairių spalvų lipniais žymekliais ir tušinuku ALF. Pagaminta i6 perdirbto popieriaus. Matmenys:9x1,3x14,3 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
        Biuro reikmenys, Prekės renginiams

        Užrašų knygutė HOLE

        Nedidelė knygutė su 100 lapų iš perdirbto popieriaus, skirtuku ir elastine juostele. Matmenys: 7,5 x 10,6 x 1,2 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
        Biuro reikmenys, Prekės renginiams

        Vertikalūs bloknotai su langeliu

        Vertikalūs bloknotai su gumine juostele ir 70 lapų iš perdirbto popieriaus. Matmenys: 85 x 126 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
        Biuro reikmenys, Prekės renginiams

        Bloknotas širdelė

        Širdingi užrašai! Parodykite klientams, kad jie Jums rūpi ir nustebinkite juos mielais širdutės formos bloknotais. 60 šio bloknoto baltų lapelių, o taip pat jo viršeliai pagaminti iš perdirbto popieriaus.
        Novich
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Novich

         AP781894
         0,21 €
         Paper covered, stand shaped adhesive notepad with 2 sizes (30 large and 50 small).
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Selide

         AP781378
         0,33 €
         Paper covered adhesive notepad, including 100 adhesive notes with 5 different icons.
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Zinko

         AP731612
         0,35 €
         100 adhesive notes in 5 different colours.
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Kromax

         AP781893
         0,45 €
         Recycled paper agenda with 26 weekly planner sheets.
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         IDEA

         MO7804
         0,63 €
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Covet

         AP731613
         0,63 €
         Adhesive notepad with 25 big and 125 small notes (in 5 different colours).
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Exclam

         AP800424
         0,65 €
         Adhesive notepad with 25 large and 100 small notes (in 4 different colours). With die-cut exclamation mark on the cover.
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Karlen

         AP741874
         0,73 €
         Paper covered adhesive notepad with 2 sizes (2x20 medium and 5x20 small).
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         BULFINCH. B7 Notepad

         93461
         0,75 €
         B7 notepad with 60 plain recycled pages and cardboard cover
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Ronux

         AP721132
         0,80 €
         Triangle shaped, recycled cardboard notepad with adhesive notes in 2 sizes. Including 20 pcs hexagonal and 60 pcs triangular notes.
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Deluxe coloured sticky notes set

         106593
         0,80 €
         Sticky note set with large stickers (7,5 x 7,5 cm) in yellow and small (5 x 1,5 cm.) in multi coloured. Cardboard.
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Storm sticky notes booklet

         106738
         0,90 €
         Storm sticky notes booklet. Booklet includes 25 small sticky notes in 5 colours and 70 big sticky notes in yellow colour. Cardboard. Cardboard.
         Užrašų Knygutės ir Bloknotai

         Rothko A7 notebook

         21245
         0,93 €
         Rothko spiral A7 notebook. Includes blank paper sheets of 80g/m2. Standard delivered with 50 sheets, also available with 100 sheets. Colourful and budget friendly notebook with a polypropylene cover. Paper, 80 g/m2, PP Plastic.
         Bintex
          Užrašų Knygutės ir Bloknotai

          Bintex

          AP791868
          1,00 €
          Spiral notebook with 80 sheets.
          Užrašų Knygutės ir Bloknotai

          MILTON. A7 Notepad

          93476
          1,03 €
          A7 spiral notepad with 170 plain pages and semi-rigid PP cover
          Užrašų Knygutės ir Bloknotai

          ALCOTT A6. A6 Notepad

          93274
          1,06 €
          A6 notepad with cardboard cover (250 g/m²) and round corners. Contains 80 plain, sewn pages of recycled paper from sustainable forest management
          Užrašų Knygutės ir Bloknotai

          Amenti

          AP722722
          1,07 €
          Seed paper covered recycled paper sticky notepad with 10 notes and 30 page markers (in 3 different colours). The seed paper cover contains petunia seeds in assorted colours, which can be planted by separating the cover from the notepad.
          Užrašų Knygutės ir Bloknotai

          Sizes

          AP809337
          1,10 €
          Adhesive notepad with different sized adhesive notes in recycled paper case.
          Užrašų Knygutės ir Bloknotai

          Budget Sticky-Mate sticky notes 127x75

          21091
          1,20 €
          Budget Sticky-Mate® sticky notes. Includes 50 sheets of self-adhesive blank paper (80g/m2). Budget friendly sticky notes, decoration possible on each sheet, in 1 colour. Can only be decorated in black colour. Sheet dimension: 127x75mm. Paper, 80 g/m2.
          Filtras

          Kaina

          0,00 € - 46,00 €

          Spalva

          Prekė įkeltą į palyginimą