Augalai

Dekoratyviniai ar prieskoniniai augalai vazonėlyje.

Augalai tinkami reklamai ar kaip nedidelės dovanėlės. Nedideli vazonėliai su prieskoninių žolelių ar dekoratyvinių augalų sėklomis. Reklama ant vazonėlių - tai ne rečiau sutinkama, todėl originali dovana klientams ar kolegoms.

Augalai vazonėliuose yra praktiški ir puikiai tinka ne tik namų, bet ir darboviečių palangių papuošimui.


Dovanokite galimybę užsiauginti prieskonių, kurie džiugins žalumu darbo aplinkoje. Žalumynai reklamai, ne tik pagyvins aplinką, jie taip pat suteiks patalpoms jaukumo, valys orą bei džiugins akis! Jei galvojate apie kitokius augalus, nei pateikta mūsų asortimente, kreipkitės ir pasistengsime surasti būtent tai, ko reikia jums!


Galima įsigyti augaliukus be papildomo dekoravimo arba vazonėlio pakuotę dekoruoti norimu logotipu ar užrašu. Pakuotės dizainą paruošime be papildomų mokesčių. Kokybiška spauda ir greitai atliekami darbai.

Daugelis darbuotojų savo darbo vietas laiko antraisiais namais, tačiau biure praleisti 8–9 valandas dažnai tampa nuobodu.

Dabar, kadangi biure tenka sėdėti ilgas valandas, galite pasistengti, kad jūsų darbo vieta atrodytų gyvesnė. Jūsų darbo vieta gali atrodyti daug jaukesnė vos su keletu papildomų priedų. Kambarinių augalų pastatymas šalia darbo stalo ant palangės ar spintelės puošia aplinką, kuria jaukumą.

O ar žinojote, kad kartu su spalvomis augalai gerina ir jūsų sveikatą? Augalų turėjimas biure naudingas psichinei ir fizinei sveikatai.

Žmonės turi natūralų norą būti susieti su gamta, mokslininkų vadinamą „biofilija“. Deja, darbo erdvė, kurioje praleidžiame didžiąją savo dienų dalį – mūsų darbai – prarado daug ryšio su gamta. Būtent todėl kambariniai augalai, net ir smulkūs, suteikia pozityvumo ir energijos.

Prieskoniniai augalai vazonėliuose yra lengvai prižiūrimi ir gali būti laikomi biuro virtuvėlėje ar puošti bendras erdves. Dekoratyviniai augalai suteikia žalumos, o jų žiedai pagyvina ofiso spalvas.

 

Šešios pagrindinės priežastys, kodėl turėtumėte pridėti daugiau žalumos į savo darbo vietą:

 

1. Augalai padeda mums būti produktyvesniems

Remiantis pasauliniu tyrimu, darbo vietos, kuriose yra natūralių elementų, turi 15% aukštesnį gerovės balą ir 6% didesnį produktyvumą darbuotojų produktyvumą biurai, kuriuose nėra natūralių elementų. Darbo vietos papildymas žaluma padeda atkurti mūsų dėmesį ir susikaupimą.

 

2. Augalai stiprina mūsų sveikatą

Tame pačiame tyrime teigiama, kad natūralaus apšvietimo užtikrinimas ir želdinių įkomponavimas į darbuotojų darbo vietas turi didelį poveikį mažinant nedarbingumą tarp organizacijos darbuotojų. 90 žmonių biure darbuotojai, kurie turėjo langą su vaizdu į gamtą, atsigavo nuo žemo streso daug greičiau nei tie, kurie matė tik tuščią sieną.

3. Augalai mažina stresą

Darbuotojų laimė yra glaudžiai susijusi su streso lygiu. Kiekvienas darbas turi pakilimų ir nuosmukių, bet jei jis per daug reikalaujantis arba pribloškiantis, žmonės perdegs ir galiausiai išeis. Sidnėjaus technologijos universiteto dar 2014 metais atliktas tyrimas atskleidė, kad stresas gerokai sumažėjo, kai įmonės į darbo vietą įtraukė augalų.

 

4. Augalai mažina triukšmą

Ar žinojote, kad augalai sugeria garsą? Augalai ir medžiai daugelį metų buvo naudojami kaip kliūtys nuo eismo ir kitų miesto triukšmo taršos šaltinių. Ši natūrali supergalia iki minimumo sumažina blaškančius pokalbius ir triukšmą. Kambarių kampuose ir pakraščiuose pastačius didelius vazoninius augalus, jūsų komanda pradės jausti didžiulį triukšmo lygio skirtumą.

 

5. Augalai padeda mums būti kūrybiškesniems

Darbo erdvėse su natūraliais elementais kūrybiškumas išauga maždaug 15 % daugiau nei tų, kuriose nėra. Kadangi gamta atpalaiduoja žmones ir leidžia jiems geriau susikaupti, ji perkelia mūsų smegenis į kitokį apdorojimo režimą. Dėmesio atkūrimo teorija yra daug labiau gilinasi į tai, ir šios žinios tikrai žavi!

 

6. Augalai padeda mums sukurti jaukią ir pozityvią darbo erdvę

Jei manote, kad jūsų biurui reikia šiek tiek daugiau energijos, investuokite į ekologiško gyvenimo nuotaikos gerinimo priemones. Apsvarstykite skirtingus dydžius, tipus, vazonus ir pan. Kambariniai augalai gali padėti atgaivinti jūsų darbo aplinką ir sukurti prarastą ryšį su gamta.

Biofilinis dizainas ir būdų, kaip integruoti organinius elementus į darbą, paieška yra daugiau nei tendencijos. Tai yra principas, kuris padės mums pakeisti savo darbo būdą ir darbo jausmą – į gerąją pusę.

Filtras

Kaina

1,00 € - 5,00 €

Spalva

Prekė įkeltą į palyginimą