Kuprinės

Patogios ir spalvingos kuprinės yra tinkamos bet kokiai progai. Didelės ir mažytės, ryškios ar pastelinių spalvų - kiekvienas ras sau tinkamą. Kuprinės parduodamos be logotipų, arba su Jūsų pageidaujamu reklaminiu šūkiu ar užrašu. Čia galite rasti įvairiausiems tikslams tinkamų kuprinių.

Laisvalaikiui skirti gaminiai pasižymi laisvesniu dizainu, įvairiais skyriais ir kišenėlėmis, išskirtiniais spalvų deriniais. Darbui skirtos kuprinės su logotipu paprastai yra solidesnio dizaino, viduje gali turėti atskirą skyrių nešiojamam kompiuteriui ar dokumentams.

Pasirinkimas mūsų asortimente didelis, todėl rasite ir visai pigių ir premium kokybės, įvairiausių išskirtinių savybių gaminių.

Greita gamyba ir kokybiška spauda. Mielai padėsime įgyvendinti būtent Jūsų idėją!

Kokios būna kuprinės su logotipu ar užrašais?

Ergonomiškos kuprinės su logotipu - tai kuprinės, kurios yra patogios nešiojimui, nes sukurtos taip, kad būtų sumažintas nešiojimo keliamas krūvis. Ergonomiškos kuprinės populiarios tarp žmonių, kurie daug keliauja ar naudoja kuprinę nuolat ir ilgą laiką. Šios kuprinės su logotipo spauda tikrai tinka žmonėms, kurie kasdien nešasi į darbą kompiuterį, pietus ar kitus daiktus.

Mažos kuprinės – tinka nešioti kasdien. Yra populiaru manyti, kad nedidukės kuprinės yra išskirtinai moteriškos, mėgstamos vietoje rankinės, bet tai priklauso nuo dizaino ir tikrai rasite mažų modelių tinkančių vyrams.

Taip, maža kuprinė nesutalpins daug daiktų, tačiau ji puikiai tiks einant pasivaikščioti ar vykstant į susitikimus. Kartais maža kuprinė yra apgaulingai kompaktiška iš išorės, o viduje turi daug vietos reikalingiausiems daiktams – piniginei, raktams, gertuvei, telefonui ar kompiuteriui.

Turistinės kuprinės – dažniausiai tai didelės kuprinės, skirtos kelionių ir laisvalaikio tikslams. Šios kuprinės patogios nešiotis ir yra itin talpios, todėl jas mėgsta žmonės, kurie daug keliauja.

Kompiuterių kuprinės su logotipu – kaip jau pasako pats pavadinimas, jos skirtos įsidėti nešiojamąjį kompiuterį ar planšetę. Jos įprastai turi atskirą, paminkštintą skyrių kompiuteriui, o kitame skyriuje patogu susidėti dokumentus ar kitus daiktus. Šios kuprinės yra gaminamos iš tvirtų medžiagų, solidžių - juodos ar pilkos, spalvų.

Rankinio bagažo kuprinės - skirtos neštis į lėktuvą kaip rankinį bagažą. Tokios kuprinės bus puikus sprendimas, jei jūsų kolegos ar partneriai dažnai skraido. Dekoruokite kuprinę įmonės logotipu ir apie jūsų įmonę sužinos ir žmonės kitose šalyse!

Kuprinės sutraukiamos raišteliais – tokias kuprinėles tikriausiai turi visi mokiniai, nes šie sportiniai maišeliai neretai naudojami sportinei aprangai ar avalynei įsidėti. Paprastai tokie krepšiai viduje neturi daug skyrių, tačiau gali turėti užsegamas kišenes. Jie gaminami įvairiausių dizainų, su spalvotais elementais, kurie sukuria išskirtinį, jaunatvišką įvaizdį.

Aptarėme tik keletą populiariausių reklaminių kuprinės su logotipu tipų. Taigi, renkantis tinkamą reklaminę kuprinę, būtina atsižvelgti į tikslus ir poreikius. Nusprendus, kokio tipo kuprinė jums reikalinga, yra ir daugiau aspektų į kuriuos reikia atsižvelgti.

Kokią spalvą kuprinei pasirinkti?

Reklamai naudojamų kuprinių spalvos skiriasi priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip reklamos tikslas, prekės ar paslaugos pobūdis ir rinkos segmentas. Visgi, kai kurios spalvos yra populiaresnės nei kitos.

Juoda - ji simbolizuoja galios ir prabangos jausmą, solidumą. Taip pat juoda kuprinė yra itin universali. Šios spalvos kuprinės su logotipu ar užrašu yra elegantiškos ir tinka tiek moterims, tiek vyrams.

Mėlyna - yra susijusi su ramybe, pasitikėjimu ir patikimumu, todėl mėgstama finansų, teisės sektoriuose, socialinėse medijose.

Žalia - simbolizuoja gamtą, augimą, tvarumą ir sveikatą. Neretai šią spalvą renkasi su maisto pramone susijusios įmonės, norėdamos sustiprinti šviežumo, ekologiškumo jausmą. Tai labai tinkami atspalviai kelionėms, nuotykiams ar poilsiui.

Raudona - asocijuojasi su jausmais, įskaitant meilę, geismą, energiją ir drąsą. Ši spalva idealiai tinka socialinėms įstaigoms, teikiančioms paramą ir pagalbą. Taip pat, raudona yra mėgstama drąsių, veržlių įmonių. Galbūt ruošiamas įmonės pristatymas ar metinė šventė? Tuomet raudona jums tikrai tiks.

Geltona - ji siejama su saulės šviesa, šiluma ir optimizmu. Geltona yra linksma ir jauki, tad tiks vaikams ir jaunimui, kurie nori būti matomi, ryškūs ir pozityvūs.

Žinoma, reikia atsiminti, kad spalvų reikšmę žmonės vertina skirtingai, todėl reikia rasti tinkamą derinį, kad pritrauktumėte savo tikslinę auditoriją. Kai įmanoma, spalvas reikia derinti prie bendro įmonės, įstaigos ar renginio stiliaus.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kuprinę su logotipu įmonei?

Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis kuprinę įmonės reklamos reikmėms? Tam, kad kuprinė būtų sėkminga reklamos priemonė, būtina išsirinkti tinkamą modelį ir įgyvendinti gerą dizaino sprendimą. Štai keli patarimai, kurie padės išsirinkti tinkamą kuprinę su spauda:

Tikslai

Svarbu nusistatyti tikslus, ką norite pasiekti naudodami kuprines su logotipu. Ar norite didinti prekės ženklo atpažinimą, ar padidinti pardavimus, ar tiesiog padovanoti jas klientams ar partneriams? Pagal tai pasirinkite tinkamą modelį ir dizainą.

Kuprinės su logotipu funkcionalumas ir dydis

Vienas iš itin svarbių aspektų - rinkitės modelį, kuris atitinka reikiamus funkcionalumo kriterijus. Kuprinė turi turėti pakankamai skyrių, kišenių ar kitų detalių, reikalingų patogiam naudojimui.

Taip pat, kuprinių dydžiai turėtų optimaliai atitikti poreikius. Įsigijus per mažą kuprinėlę, gali netilpti reikiami daiktai (tai ypač svarbu renkantis kuprinę kompiuteriui). Per didelė kuprinė bus sunki ir nepatogi nešiotis kasdien.

Kuprinės kokybė

Mados ir populiarūs dizainai keičiasi nuolatos, bet prekės kokybė yra visada vertinama. Todėl reklamai reikia pasirinkti geros kokybės kuprinę, kad ji būtų patvari ir naudinga ilgą laiką. Mūsų svetainėje galima rasti įvairiausių kokybiškų modelių nuo visai pigių iki prabangių, tad tikrai išsirinksite sau tinkamą.

Kuprinių modelius su patikimomis ir tvirtomis siūlėmis, aukštos kokybės medžiagomis ir tvirtais diržais naudosite ilgai ir džiaugsitės skyrę pirmenybę kokybei. Pasirinkus aukštos kokybės gaminį, rodoma, kad verslo dovanos jums yra svarbios ir renkatės praktiškas prekes.

Dizainas

Dar vienas aspektas, tai kuprinės dizainas. Pasirinkite kuprinės dizainą, kuris atitinka jūsų prekės ženklo ar įmonės stilių. Originalus kuprinės dizainas suteikia privalumų ir išskirtinumo, tačiau jis turi būti patrauklus ir atitikti jūsų prekės ženklo spalvas ir tematiką.

Stilingos kuprinės su logotipu yra aksesuaras, derinamas prie rūbų ir gali turėti įtakos aprangos išbaigtumui. Tad verta rinktis kuprines, kurias lengva derinti prie rūbų ir kitų aksesuarų.

Kuprinės su spauda ar su siuvinėtu logotipu?

Pasirinkite kokybišką spaudos technologiją, kad spauda ant kuprinės atrodytų patraukli ir kokybiška. Norintiems itin ilgalaikio logotipavimo būdo – rekomenduojama logotipą siuvinėti.

Žinoma, reikia nepamiršti, kad dekoravimas priklauso ir nuo medžiagų, kurios naudojamas pasirinkto kuprinės modelio gamybai. Jei naudojama itin stora medžiaga - išsiuvinėti kuprinę gali būti sudėtinga. Taip pat, lengviau dekoruoti kuprines, turinčias daugiau laisvo ploto priekyje.

Apibendrinant, renkantis reklaminę kuprinę, svarbu nusistatyti tikslus, atsižvelgti į kuprinės su logotipu funkcionalumą ir kokybę, pasirinkti tinkamą dizainą bei logotipavimo būdą.

Mūsų asortimente rasite įvairiausių modelių tinkamų tiek verslo dovanoms, tiek elegantiško, modernaus ar net ekstravagantiško dizaino kuprinių kasdienai.

Kuprinė Main Street Rucksack
  Patogi dvispalvė kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kuprinės

  Kuprinė Midland

  R08548
  Stilinga kuprinė su ryškiaspalvėmis detalėmis. Didelis pagrindinis skyrius ir mažesnis skyrius priekyje. Patogi papildoma kišenėlė priekyje, užtraukiama užtrauktuku ir dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Paminkštintos reguliuojamos petnešos su atšvaitinėmis detalėmis. Matmenys: 32 x 42 x 15 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį...
  Praktiška kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi užsegamu užtrauktuku. Užtrauktuku užsegama priekinė kišenė su skyreliais smulkmenoms. Paminkštintos, reguliuojamos petnešos, sutvirtinta rankenėlė viršuje. Medžiaga: 600D poliesteris Matmenys: 34 x 18 x 45 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Kuprinės

  Kuprinė Hiker

  Praktiška kuprinė su keletu patogių kišenių, paminkštinta nugara ir petnešomis. Medžiaga: 600D poliesteris Matmenys: 28 x 16,5 x 48 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Krepšys Montana

  Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais ir patogiu reguliuojamu diržu per petį. Pagamintas iš 600D poliesterio. Matmenys: ⌀23,5 x 45 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Krepšys Missouri

  Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais, kurie taip pat yra ir petnešėlės. Pagamintas iš 150 g/m² storio medvilnės. Matmenys: ⌀26 x 45 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Krepšys Goa

  Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais ir patogiu reguliuojamu diržu per petį. Yra kišenėlė išorėje ir viduje. Pagamintas iš džiūto. Matmenys: ⌀23 x 45 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Krepšys Idaho

  Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais, šonine rankena ir reguliuojamu diržu per petį, o taip pat atskiru užtraukiamu skyriumi apačioje! Pagamintas iš 600D poliesterio. Matmenys: ⌀30 x 50 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Kuprinė su dideliu užtrauktuku užsegamu pagrindiniu skyriumi, užsegama kišene priekyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. Neaustinis 80 g/m² polipropilenas. Matmenys: 30,4 x 15,2 x 43,1 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Kuprinė Jasper

  R08648
  Stilinga, jaunatviška kuprinė su užtrauktukais užsegamais dideliu pagrindiniu skyriumi ir mažesniu skyriumi priekyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 32 x 43 x 15 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Atšvaitiniai daiktai

  Kuprinė Reflect

  R08547
  Praktiška kuprinė su užtrauktukais užsegamais dideliu pagrindiniu skyriumi ir kišene priekyje. 2,5 cm atšvaitinė juostelė užtikrins, kad būsite matomi kelyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 25 x 37 x 14 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai...
  Kuprinės

  Kuprinė Huston

  R08632
  Minimalistinio dizaino kuprinė su užtrauktuku užsegamu pagrindiniu skyriumi. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. Matmenys: 26 x 41 x 12 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Komfortabili kuprinė su dviem petnešom, dviem užtrauktukais, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei priekine kišene užsegama lipnia juostele. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 35 x 17 x 45 cm Puikus kokybės ir kainos santykis!
  Kuprinės

  Kuprinė Dulu

  R08657
  Praktiška sportinė kuprinė pagaminta iš žakardo ir 600D poliesterio. Didelis pagrindinis skyrius ir mažesnis skyrius priekyje. Dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Matmenys: 32 x 43 x 23 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Atšvaitiniai daiktai

  Kuprinė El paso

  R08659
  Praktiška sportinė kuprinė pagaminta iš 600D poliesterio su apsauga nuo irimo. Du dideli skyriai ir patogi paminkštinta rankenėlė viršuje. Dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Su atšvaitinėmis detalėmis priekyje ir ant petnešų. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Matmenys: 28 x 44 x 24 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį...
  Kuprinės

  Kuprinė Garland

  R08640
  Sportinė kuprinė sukurta kreipiant ypatingą dėmesį į detales. Užtrauktuku užsegamas pagrindinis skyrius ir saugi kišenė piniginei. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir tinklinės kišenėlės šonuose. Matmenys: 29 x 44 x 16 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Kuprinės

  Kuprinė Carson

  R08641
  Sportinė kuprinė sukurta kreipiant ypatingą dėmesį į detales. Užtrauktuku užsegamas pagrindinis skyrius ir saugi kišenė piniginei. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir tinklinės kišenėlės šonuose. Matmenys: 29 x 44 x 16 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Kuprinės

  Kuprinė Visalis

  R08637
  Praktiška sportinė kuprinė pagaminta iš žakardo ir 600D poliesterio. Didelis pagrindinis skyrius ir mažesnis skyrius priekyje. Dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Sustiprinti dirželiai šonuose. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Matmenys: 29 x 47 x 18 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Kuprinės

  Kuprinė Des

  R08544
  Universali kuprinė pagaminta iš stipraus žakardo ir 600D poliesterio. Didelis pagrindinis skyrius ir mažesnis skyrius priekyje. Dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Atšvaitinis įsiuvas priekyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Matmenys: 32 x 42 x 15 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Raišteliais sutraukiami krepšiai

  Skaidri kuprinėlė Rucksack

  V7481
  Skaidri kuprinė sutraukiamais raišteliais puikiai tiks paplūdimui ar dovanėlių supakavimui ar kasdieniam naudojimui. Matmenys: 35 x 46 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
  Raišteliais sutraukiami krepšiai

  Medvilnės ir džiuto kuprinės

  V0717
  Dvejų dalių medvilninės-džiuto kuprinės. Matmenys: 34 x 43 cm. 120 g/m2 medvilnė, 245 g/m2 džiutas.Minimalus kiekis: 50vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
  Šaltkrepšiai

  Šaltkrepšis-kuprinė

  V0557
  Šaltkrepšis-kuprinė, pagaminta iš specialiai apdoroto popieriaus.Matmenys: 40 x 30 x 14 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
  Konferencijų krepšiai CHANCE. pritaikyti įvairiems dokumentams ir kompiuteriams. Pagaminti iš poliesterio ir dirbtinės odos elementų. Matmenys: 41x31x2,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
  Kuprinės

  Kuprinė Ridge

  Stilinga kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi užsegamu užtrauktuku ir keletu neužsegamų skyrelių viduje. Užtrauktuku užsegama priekinė kišenė ir dvi kišenės šonuose. Paminkštintas kuprinės galas ir reguliuojamos petnešos, sutvirtinta rankenėlė viršuje. Medžiaga: 300D aušto tankumo poliesteris Matmenys: 27 x 17 x 49 cm Maketą suderinimui paruošime...
  Konferencijų krepšiai FERGIE. Pritaikyti įvairiems dokumentams ir kompiuteriams. Matmenys: 39x30x2,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Kuprinė Branson

  Talpi kuprinė su užtrauktuku užsegamu pagrindiniu skyriumi, kuriame yra paminkštintas skyrelis planšetiniam kompiuteriui ar skaityklei. Priekyje yra užsegama kišenė su daug įvairių skyrelių smulkmenoms. Tinklinė kišenėlė šone. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir kuprinės galas, sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 30,4 x 15,2 x...
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Kuprinė Boulder

  Stilinga kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi, kišenėle viduje ir vertikaliu užtrauktuku užsegamu skyriumi priekyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. Didelis spalvų pasirinkimas! Medžiaga: 600D poliesteris. Matmenys: 30,5 x 13 x 40,5 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį...
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Kuprinė Bengee

  Stilinga ir kompaktiška kuprinė su 5 kišenėlėmis, be to galite rinktis, kuri iš 5 siūlomų spalvų Jums patinka labiausiai! Ant šios kuprinės greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Kuprinė Ozark

  Stilinga dvispalvė kuprinė su dviem pagrindiniais skyriais ir užtrauktuku užsegama kišenėle priekyje bei užtraukiamomis vidinėmis kišenėmis. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Krepšys Dipp sailor bag

  Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais, šonine rankena ir reguliuojamu diržu per petį, o taip pat atskiru spalvotu užtraukiamu skyriumi apačioje! Pagamintas iš 600D poliesterio. Matmenys: ⌀30 x 50 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Raišteliais sutraukiami krepšiai

  Krepšys Premium Rucksack Classic

  Universali talpi kuprinė kasdieniam naudojimui. Išmatavimai: 33x42 cm. Didelis spalvų pasirinkimas, maža kaina, patvari medžiaga. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Kuprinės

  Popierinė kuprinė

  V0558
  Laminuoto popieriaus kuprinė (300 g/m2). Reguliuojamos petnešos. 31 x 11 x 38 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Kuprinė Dipp

  Madingo dizaino kuprinė su sutvirtinta rankena ir paminkštintomis petnešomis bei galine dalimi, tam kad būtų dar komfortabilesnė! Pagaminta iš 600D poliesterio. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Kuprinė Halen

  Patogi, talpi kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi ir užsegama kišene priekyje, kurioje yra skyreliai mobiliajam telefonui, rašikliams. Matmenys: 33 x 44 x 9,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Klasikinė kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei priekine kišene užsegama lipnia juostele. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sutvirtinta rankena viršuje. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 35 x 17 x 45 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Stilingo dizaino kuprinė su ryškiaspalve detale, dideliu pagrindiniu skyriumi, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei tinkline kišenėle šone. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 31,1 x 15,4 x 44,4 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Sportinė kuprinė su stilizuota balta juostele, dideliu pagrindiniu skyriumi, priekine kišene užsegama užtrauktuku. Priekinėje kišenėje yra skyreliai rašikliams bei kitoms smulkmenoms. Tinklinė kišenėlė šone. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Medžiaga: 600D Poliesteris ir 80 g/m² neaustinė medžiaga. Matmenys: 29 x 18 x 42 cm Greitai ir kruopščiai...
  Kuprinės

  Pikniko krepšis

  V6384
  Skirtas 4 žmonems. 25 elementai. 21 x 25 x 38 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Kuprinė Lagūna

  Stilinga kuprinė su užtrauktukais užsegamais dideliu pagrindiniu skyriumi ir kišene priekyje, kurioje yra papildomas skyrelis. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 29 x 18 x 43 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
  Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

  Kuprinė Duncan

  Elegantiška kuprinė su užtrauktuku užsegamu dideliu pagrindiniu skyriumi ir skyreliu viduje. Užtrauktukais užsegamos kišenės šonuose ir greitai prieinama kišenėlė viršuje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 40,5 x 16,5 x 44 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį...
  Kuprinės

  Kuprinė Utah

  Praktiška kuprinė su kelionine kortele, dviejomis šoninėmis tinklinėmis kišenėmis, nuimamu dėkliuku telefonui, užtrauktuku užsegama priekine kišene MP3 grotuvui bei keletas nedidelių kilpučių raktams ar kitoms smulkmenos prisegti. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sutvirtinta rankena viršuje. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 33 x 17 x 48 cm...
  Praktiška kuprinė su dviem užtrauktukais užsegamais skyriais, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei priekine kišene užsegama lipnia juostele. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 30 x 18 x 49 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Fiter
   Kuprinės

   Fiter

   AP791247
   1,01 €
   210D polyester drawstring backpack with zipped pocket.
   Raišteliais sutraukiami krepšiai

   DAFFY

   MO8031
   1,11 €
   80gr/m² nonwoven drawstring
   Gadex
    Kuprinės

    Gadex

    AP741383
    1,18 €
    210T polyester, coloured drawstring bag.
    Raišteliais sutraukiami krepšiai

    SHOOP

    MO7208
    1,32 €
    Filtras

    Kaina

    0,00 € - 145,00 €

    Spalva

    Prekė įkeltą į palyginimą