Kuprinės

Patogios ir spalvingos kuprinės bet kokiai progai. Didelės ir mažos, ryškios ar pastelinių spalvų kuprinės - kiekvienas ras sau tinkamą. Kuprinės parduodamos be logotipų, arba su Jūsų pageidaujamu reklaminiu dekoravimu.

Greita gamyba ir kokybiška spauda.

Patogi dvispalvė kuprinė su dideliu pagrindiniu skyriumi.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kuprinės

Kuprinė Carson

R08641
Sportinė kuprinė sukurta kreipiant ypatingą dėmesį į detales. Užtrauktuku užsegamas pagrindinis skyrius ir saugi kišenė piniginei. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir tinklinės kišenėlės šonuose. Matmenys: 29 x 44 x 16 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Krepšys Idaho

Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais, šonine rankena ir reguliuojamu diržu per petį, o taip pat atskiru užtraukiamu skyriumi apačioje! Pagamintas iš 600D poliesterio. Matmenys: ⌀30 x 50 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Kuprinė su dideliu užtrauktuku užsegamu pagrindiniu skyriumi, užsegama kišene priekyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. Neaustinis 80 g/m² polipropilenas. Matmenys: 30,4 x 15,2 x 43,1 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Kuprinė Jasper

R08648
Stilinga, jaunatviška kuprinė su užtrauktukais užsegamais dideliu pagrindiniu skyriumi ir mažesniu skyriumi priekyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 32 x 43 x 15 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Kuprinės

Kuprinė Reflect

R08547
Praktiška kuprinė su užtrauktukais užsegamais dideliu pagrindiniu skyriumi ir kišene priekyje. 2,5 cm atšvaitinė juostelė užtikrins, kad būsite matomi kelyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. 600D poliesteris. Matmenys: 25 x 37 x 14 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai...
Kuprinės

Kuprinė Midland

R08548
Stilinga kuprinė su ryškiaspalvėmis detalėmis. Didelis pagrindinis skyrius ir mažesnis skyrius priekyje. Patogi papildoma kišenėlė priekyje, užtraukiama užtrauktuku ir dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Paminkštintos reguliuojamos petnešos su atšvaitinėmis detalėmis. Matmenys: 32 x 42 x 15 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį...
Kuprinės

Kuprinė Huston

R08632
Minimalistinio dizaino kuprinė su užtrauktuku užsegamu pagrindiniu skyriumi. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir sustiprinta rankenėlė viršuje. Matmenys: 26 x 41 x 12 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Kuprinės

Kuprinė Dulu

R08657
Praktiška sportinė kuprinė pagaminta iš žakardo ir 600D poliesterio. Didelis pagrindinis skyrius ir mažesnis skyrius priekyje. Dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Matmenys: 32 x 43 x 23 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Kuprinės

Kuprinė El paso

R08659
Praktiška sportinė kuprinė pagaminta iš 600D poliesterio su apsauga nuo irimo. Du dideli skyriai ir patogi paminkštinta rankenėlė viršuje. Dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Su atšvaitinėmis detalėmis priekyje ir ant petnešų. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Matmenys: 28 x 44 x 24 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį...
Kuprinės

Kuprinė Garland

R08640
Sportinė kuprinė sukurta kreipiant ypatingą dėmesį į detales. Užtrauktuku užsegamas pagrindinis skyrius ir saugi kišenė piniginei. Paminkštintos reguliuojamos petnešos ir tinklinės kišenėlės šonuose. Matmenys: 29 x 44 x 16 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Kuprinės

Kuprinė Visalis

R08637
Praktiška sportinė kuprinė pagaminta iš žakardo ir 600D poliesterio. Didelis pagrindinis skyrius ir mažesnis skyrius priekyje. Dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Sustiprinti dirželiai šonuose. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Matmenys: 29 x 47 x 18 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Krepšys Missouri

Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais, kurie taip pat yra ir petnešėlės. Pagamintas iš 150 g/m² storio medvilnės. Matmenys: ⌀26 x 45 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Kuprinės

Kuprinė Des

R08544
Universali kuprinė pagaminta iš stipraus žakardo ir 600D poliesterio. Didelis pagrindinis skyrius ir mažesnis skyrius priekyje. Dvi tinklinės kišenėlės šonuose. Atšvaitinis įsiuvas priekyje. Paminkštintos reguliuojamos petnešos. Matmenys: 32 x 42 x 15 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Raišteliais sutraukiami Krepšiai

Skaidri kuprinėlė Rucksack

V7481
Skaidri kuprinė sutraukiamais raišteliais puikiai tiks paplūdimui ar dovanėlių supakavimui ar kasdieniam naudojimui. Matmenys: 35 x 46 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Raišteliais sutraukiami Krepšiai

Krepšys Premium Rucksack Classic

Universali talpi kuprinė kasdieniam naudojimui. Išmatavimai: 33x42 cm. Didelis spalvų pasirinkimas, maža kaina, patvari medžiaga.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis-kuprinė

V0557
Šaltkrepšis-kuprinė, pagaminta iš specialiai apdoroto popieriaus.Matmenys: 40 x 30 x 14 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Kuprinės

Popierinė kuprinė

V0558
Laminuoto popieriaus kuprinė (300 g/m2). Reguliuojamos petnešos. 31 x 11 x 38 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Raišteliais sutraukiami Krepšiai

Medvilnės ir džiuto kuprinės

V0717
Dvejų dalių medvilninės-džiuto kuprinės. Matmenys: 34 x 43 cm. 120 g/m2 medvilnė, 245 g/m2 džiutas.Minimalus kiekis: 50vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Kuprinės

Pikniko krepšis

V6384
Skirtas 4 žmonems. 25 elementai. 21 x 25 x 38 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
Komfortabili kuprinė su dviem petnešom, dviem užtrauktukais, priekine kišene užsegama užtrauktuku bei priekine kišene užsegama lipnia juostele.  Medžiaga: 600D Poliesteris Matmenys: 35 x 17 x 45 cm   Puikus kokybės ir kainos santykis!
Krepšiai, Kuprinės, Kelionėms

Krepšys Goa

Madingas jūrininko krepšys užtraukiamais raišteliais ir patogiu reguliuojamu diržu per petį. Yra kišenėlė išorėje ir viduje. Pagamintas iš džiūto. Matmenys: ⌀23 x 45 cm   Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Spalva
more... less
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą