Rašiklių Rinkiniai

Rašiklių rinkiniai. Pieštukų, tušinukų ir kitų rašiklių rinkiniai dovanų dėžutėje - išskirtinė ir nepamirštama dovana. Darbuotojams, kolegoms, klientams ar vaikams - pasakykite, kam norite dovanoti, o mes mielai padėsime išsirinkti. Kiekviena pakuotė ar rašiklis gali būti personalizuoti jūsų logotipu ar norimu užrašu.

Rašiklių rinkiniai gali būti pakuojami popierinėse, metalinėse ar plastikinėse dėžutėse, odiniuose ar popieriniuose dėkliukuose. Pieštukų ar kitų rašiklių deriniai gali būti standartiniai arba galime komplektuoti pagal jūsų poreikius. Itin platus spalvų ir dizainų pasirinkimas, todėl lengva derinti prie bendro įmonės ar įstaigos stiliaus.

Aukštos kokybės graviravimas ir spauda. Maketą suderinimui, su jūsų norimu dizainu, paruošime greitai ir kokybiškai.

Padovanokite svarbiems klientams elegantiškų rašiklių komplektą, o mes atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą. Komplektą sudaro: rašiklis, plunksnakotis bei dėkliukas. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Gal. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Išskirtinio dizaino metalinių rašiklių rinkinys Lafa. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Klasikinio dizaino metalinių rašiklių rinkinys Tiag. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti popierinėje dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Land. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Minimalistinio dizaino metalinių rašiklių rinkinys Cal. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti popierinėje dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Frem. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinio tušinuko ir metalinio pieštuko stilingas komplektas su chromuotomis detalėmis elegantiškoje skaidrioje dėžutėje. Jūsų logotipą atspausdinsime arba išgraviruosime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
Elegantiškų metalinių rašiklių rinkinys Livorno. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dovanų dėžutėje. Mėlynas rašalas. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų medinių rašiklių rinkinys Bangkok. Rinkinį sudaro: tušinukas, plunkstakotis ir popieriaus peilis, supakuoti medinėje dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Omega. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Sigma. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Gama. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Omega. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir mechaninis pieštukas, supakuoti dirbtinės odos dėkliuke. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinių tušinukų rinkinys Birmingham. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas su lietikliu ir mechaninis pieštukas, supakuoti dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinių rašiklių rinkinys Genius. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinių tušinukų rinkinys CHECKED
  Metalinių tušinukų rinkinys CHECKED. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas su mėlynu rašalu ir keramika padengtas rašiklis su mėlynu užpildu, supakuoti dovanų dėžutėje. Dėžutės matmenys:18x4x6,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir mechaninis pieštukas, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Didelis tušinuko ir pieštuko spalvų pasirinkimas. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo Slim. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir mechaninis pieštukas, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Didelis tušinuko ir pieštuko spalvų pasirinkimas. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas, mechaninis pieštukas ir roleris, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas, mechaninis pieštukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Rašiklių Rinkiniai

  SUMLESS

  MO6729
  1,08 €
  Long lasting inkless pen
  Rašiklių Rinkiniai

  RHOMBUS. School writing set

  91932
  1,40 €
  Writing set that includes a 16.5 cm ruler, 2 graphite pencils, 1 rubber and 1 sharpener. Set supplied in a cardboard case
  Rašiklių Rinkiniai

  LEAF. Ball pen and mechanical pencil set

  91846
  1,45 €
  Kraft paper ball pen and pencil set. Both products with clip. The mechanical pencil has 0.5mm lead and the ball pen has blue ink. Supplied in a cardboard case
  Rašiklių Rinkiniai

  GEMELLO

  MO8151
  1,67 €
  Pen and pencil set in PU pouch
  Rašiklių Rinkiniai

  Mindy 8-piece pencil case set

  107221
  2,24 €
  PVC pencil case with 2 ballpoint pens (1 with black ink, the other with blue), 2 pencils, a ruler, a sharpener and an eraser. ABS Plastic, AS Plastic, PS Plastic.
  Rašiklių Rinkiniai

  BAMBOOSET

  MO8111
  3,00 €
  Bamboo pen and pencil set
  Rašiklių Rinkiniai

  ALUCOLOR

  MO7323
  3,16 €
  Ball pen set in metal box
  Rašiklių Rinkiniai

  KELLY

  KC7149
  3,28 €
  Ball pen and key ring set
  Rašiklių Rinkiniai

  GRAZ

  MO6794
  4,23 €
  Recycled stainless steel pen
  Filtras

  Kaina

  0,00 € - 50,00 €

  Spalva

  Prekė įkeltą į palyginimą