Apyrankės ir juostelės

Kontrolinės juostelės, kontrolinės apyrankės renginiams ir šventėms. Akcija!

Mūsų siūlomos apyrankės ir juostelės yra aukštos kokybės, patikimos ir gali būti pagamintos pagal individualų užsakymą. Norint savo apyrankę išskirti bei suteikti daugiau vertės, siūlome rinktis apyrankes su spaudos darbais. Mes pagaminsime Jūsų užsakymą su grafinę informaciją (logotipu, tekstu ar reklamine žinute) per 1-2 darbo dienas. Visos mūsų apyrankės (juostelė) turi nuoseklią numeraciją, kurios pagalba greitai suskaičiuosite lankytojus. Dažniausiai apyrankės yra naudojamos festivaliuose, parodose, pramogų centruose, koncertuose, naktiniuose klubuose bei baruose, ligoninėse, sporto renginiuose, gimtadieniuose, vandens parkuose ar seminaruose, tačiau kontrolines apyrankes ir juosteles galite naudoti ir kitose srityse. Kontrolinės apyrankės rekomenduojamos visiems, kas rūpinasi savo veiklos įvaizdžiu bei saugumu.

Apyrankės ir juostelės

Kontrolinės juostelės

Kontrolinės apyrankės / juostelės naudojamos, siekiant išskirti, suskaičiuoti, identifikuoti lankytojus bei rinkodaros tikslais.
Apyrankės ir juostelės

Silikoninės apyrankės

Skirtingų spalvų silikoninės apyrankės (geltonos, žalios, raudonos, mėlynos, baltos, juodos, rožinės, oranžinės, violetinės) su Jūsų užrašu/logotipu. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt. su vienspalve spauda arba graviravimu (gamybos trukmė 2-5 darbo dienos).   Jūsų individualios spalvos apyrankės su spausdintu logotipu nuo 500 vnt.
Apyrankės ir juostelės

Medžiaginės kontrolinės juostelės

Austos/medžiaginės apyrankės prilyginamos beveik prie 100% neįmanomo suklastojimo. Jos greitai ir lengvai užsegamos. Ant apyrankės išsiuvinetą kompanijos logotipą ir žinutę įsimins ilgam. Austos/medžiaginės apyrankės - tai ne tik unikalus ir inovatyvus rinkodaros ir kontrolės sprendimas, bet ir stilingas aksesuaras, kuris padės prisiminti įvykio...
Norintiems išsiskirti iš minios - ryškiaspalvės silikoninės apyrankės su metaline plokštele ant kurios galime atspausdinti ar išgraviruoti pageidaujamą užrašą/šūkį! Didelis spalvų pasirinkimas. Metalinė plokštelė joms suteikia solidumo.Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Apyrankės ir juostelės

Medžiaginės kontrolinės juostelės be logotipo

10247907
Medžiaginės apyrankės prilyginamos beveik prie 100% neįmanomo suklastojimo. Jos greitai ir lengvai užsegamos. Medžiaginės apyrankės - tai ne tik unikalus ir inovatyvus rinkodaros ir kontrolės sprendimas, bet ir stilingas aksesuaras, kuris padės prisiminti įvykio ryškiausias akimirkas.
Apyrankės ir juostelės

Silikoninė apyrankė su LED

10428400
Silikoninė apyrankė su daugiaspalviu LED. Idealus pasirinkimas vakarėliams, festivaliams ir bet kokiems naktiniams renginiams. Elementai komplekte. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Apyrankės ir juostelės

Natūralios odos apyrankė 500128

500128
Natūralios odos apyrankė su graviruojamu logotipu. 27 x 1 cm. Dėžutė komplekte.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Apyrankės ir juostelės

Natūralios odos apyrankė 501128

501128
Natūralios odos apyrankė su graviruojamu logotipu. 42 x 1,2 cm. Dėžutė komplekte.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Kompiuterių Aksesuarai

Pakrovimo kabelis-apyrankė

V3954
Suderinama su Android ar iOS. 22 x 1,2 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

Laikrodis-žingsniamatis

V7331
Matuoja laiką, nueitus žingsnius, distanciją ir sudegintas kalorijas. 7,8 x 5,5 x 3,1 cm.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
Silikoninė apyrankė su 2 diodais, kurie mirksi, priklausomai nuo muzikos ritmo (reaguoja į tam tikro stiprumo garsus). Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 1000 vnt.
2,00 €
Medžiaginė apyrankė Ukrainai palaikyti.  Šiuo metu labai svarbu būti vieningiems ir palaikyti Ukrainą.Universalus dydis, tinka suaugusiems ir vaikams. Vienoje pusėje Ukrainos vėliama, kitoje - Ukrainos ir Lietuvos.Galimybė pasirinkti vienkartinį arba daugkartinį užsegimą. Kaina: 1 vnt. - 3 Eur 10 vnt. - 2,50 Eur 50 vnt. - 2,00 Eur Didesniems kiekiams...
Vinilo kontrolinės juostelės puikiai tinka vienadieniams bei kelias dienas trunkantiems renginiams, seminarams bei išvykoms. Unikali vinilo medžiaga apsaugo nuo suklastojimo, apyrankės puikiai tinka išskirtiniam panaudojimui. Išbandykite, įvertinkite patogumą bei pranašumą tarp plačiai naudojamų popierinių juostelių!
Vinilo kontrolinės juostelės puikiai tinka vienadieniams bei kelias dienas trunkantiems renginiams, seminarams bei išvykoms. Unikali vinilo medžiaga apsaugo nuo suklastojimo, apyrankės puikiai tinka išskirtiniam panaudojimui. Išbandykite, įvertinkite patogumą bei pranašumą tarp plačiai naudojamų popierinių juostelių!

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą