Apyrankės ir juostelės

Mūsų siūlomos apyrankės ir juostelės yra aukštos kokybės, patikimos ir gali būti pagamintos pagal individualų užsakymą. Norint savo apyrankę išskirti bei suteikti daugiau vertės, siūlome rinktis juostele su spaudos darbais. Mes pagaminsime Jūsų užsakymą su grafinę informaciją (logotipu, tekstu ar reklamine žinute) per 1-2 darbo dienas. Visos mūsų apyrankės (juostelė) turi nuoseklią numeraciją, kurios pagalba greitai suskaičiuosite lankytojus. Dažniausiai apyrankės yra naudojamos festivaliuose, parodose, pramogų centruose, koncertuose, naktiniuose klubuose bei baruose, ligoninėse, sporto renginiuose, gimtadieniuose, vandens parkuose ar seminaruose, tačiau kontrolines apyrankes ir juosteles galite naudoti ir kitose srityse. Kontrolinės juostelės rekomenduojamos visiems, kas rūpinasi savo veiklos įvaizdžiu bei saugumu.

Vienkartinės ir daugkartinės apyrankės ir juostelės

Apyrankės ir juostelės renginiams

Norint rengti masinius renginius – nuo kelių dešimčių dalyvių iki šimtų tūkstančių – yra būtina jų kontrolė ir identifikavimas.

Šiais laikais dauguma Lietuvos naktinių klubų, kontroliuodami lankytojus, jau atsisakė skrajučių, štampų ir tradicinių bilietų. Įstaigos vietoje jų pradėjo naudoti vienkartines kontrolines apyrankes.

Klubams ir vakarėliams skirtos identifikavimo apyrankės naudojamos vietoj popierinių bilietų, norintiems patekti į renginį ar sugrįžti. Tokios apyrankės turi specialią apsauginę sistemą, kuri neleidžia nuimti apyrankės jos nepažeidžiant. Ji leidžia griežtai kontroliuoti pakviestų dalyvių patekimą į renginį ir greitai aptikti neteisėtą patekimą į įstaigos teritoriją.

Apyrankės perforacija sunaikinama ją nuėmus. Kontrolinės apyrankės yra vienkartinės ir negali būti naudojamos pakartotinai.

Lankytojams reitinguoti naudojamos skirtingų spalvų apyrankės.

Šis atpažinimo būdas leidžia suskirstyti dalyvius į atskiras grupes ir suteikti prieigą tik prie tam tikros zonos, išvengiant painiavos. Pavyzdžiui, bus galima atskirti darbuotojus nuo pakviestų svečių.

Tai užtikrina aukštą saugumo lygį ir apsaugo nuo pakartotinio naudojimo ar perdavimo trečiosioms šalims. Tiesiog uždėkite popierinę ar vinilinę apyrankę klientui ant rankos ir nepraeis nei vienas „zuikis“.

Naudojant skirtingų spalvų kontrolines apyrankes svečiai, kurie nebuvo pakviesti bandomajam važiavimui, negalės ten patekti. O tie, kuriems nebuvo išsiųstas kvietimas, išvis negalės patekti.

Skirtingos apyrankių spalvos padeda atskirti nepilnamečius renginiuose su alkoholiniais gėrimais.

Praeiti per patikros punktą prie įėjimo taip pat galima tik su apyranke.

Skirtingos apyrankių spalvos ar dizainai, taip pat padeda suskirstyti dalyvius komandomis.

Vienkartinės apyrankės renginiams su logotipu

Taip pat vienkartinė apyrankė su atspausdintu logotipu ar šūkiu yra puiki priemonė reklamuoti prekes ir paslaugas. Spausdintas logotipas sustiprina apsaugos lygį, nes dalyviai neturės jokių galimybių tokias apyrankes įsigyti kitur.

Apyrankės gali būti kelių rūšių:

  • Popierinės – vienkartinės popierinės apyrankės, pačios prieinamiausios. Dažnai naudojamas identifikavimui ir kontrolei įvairių renginių, vakarėlių ar koncertų metu.
  • Vinilinės – vinilinės apyrankės yra geriausias pasirinkimas kelių dienų renginiams, užsiėmimams. Tai pažangios, aukštųjų technologijų apyrankės, skirtos kontrolei ir identifikavimui.
  • Silikoninės – ši medžiaga yra patvari ir atspari dilimui, o tai reiškia, kad tokios apyrankės ištikimai tarnaus svečiams ir dalyviams viso renginio metu. Tai gali užtrukti keletą dienų ar savaitę.
  • Medžiaginės - medžiaginės kontrolinės apyrankės yra itin vertinamos. Renginių dalyviai mielai išsaugo tokias apyrankes prisiminimui. Kadangi apyrankėms naudojama sublimacinė spauda - jų spalvingumas yra neribotas ir galima išgauti ypatingus dizaino sprendimus.

Įprastai renginiai vyksta 1-3 dienas, o rinkodaros kampanija trunka mažiausiai 5-6 dienas. Per šį laiką dalyvių identifikatoriai turi išlaikyti savo pirminę išvaizdą, būti tvirti ir atlikti savo paskirtį be priekaištų.

Pagrindiniai identifikavimo apyrankių privalumai:

  • Naudojimo paprastumas. Juostelės lengvai uždedamos ant rankos, nevaržo judesių. Jei reikia, jas galima paslėpti po drabužiais.
  • Sveikata ir saugumas. Medžiagos, iš kurių pagamintos apyrankės, yra nekenksmingos.
  • Tobula kontrolė. Vienkartinės perforuotos apyrankės negalima suklastoti, perduoti kiram asmeniui ar pamesti.
  • Promo suvenyras. Populiarinti Jūsų verslą padeda ant popieriaus juostelės atspausdintas įmonės logotipas ar reklaminis šūkis.
  • Apyrankes lengva nusiųsti dalyviams iš anksto.

Apyrankių spalvos

Turtinga popierinių, vinilinių ar silikoninių apyrankių spalvų paletė leidžia pasirinkti spalvą, artimiausią jūsų įmonės prekės ženklo knygai. Pritaikytos kontrolinės juostelės sustiprins jūsų poziciją auditorijos sąmonėje ir padidins jų lojalumą jūsų prekės ženklui.

Tyvek apyrankių spalvos

Paletėje rasite ryškių fluorescencinių atspalvių ir ramių pastelių. Silikonines apyrankes galite pritaikyti įvaizdžiui ir graviruodami lazeriu. Šiuo atveju vaizdas ir tekstas bus pastebimi, jaučiami ir liečiant.

Kontrolinės juostelės - praktiška ir patogu

kontrolinės tyvek juostelės ir apyrankės
Į renginius įprasta kviesti iš anksto, o juostelės neužima daug vietos todėl jas galima siųsti kartu su kvietimais. Svečiui bus malonu gauti tokį leidimą į renginį ir jis prisimins jį ilgam.

Labai patogu nešioti tokią apyrankę, kaip pažįstamą laikrodį. Medžiaga, iš kurios gaminamos juostelės yra hipoalerginė ir visiškai saugi. Ranka apjuosta tokia juostele neprakaituoja ir nepatiria diskomforto.

Identifikacinės kontrolinės apyrankės ne tik padeda išsiskirti iš konkurentų ir padaryti jūsų prekės ženklą „gyvesnį“. Jos taip pat išspręnedžia daugelį techninių ir organizacinių problemų. Mūsų siūlomos personalizuotos juostelės padės greitai užregistruoti svečius ir išgelbės juos nuo skausmingo laukimo eilėse.

Jei jūsų renginyje bus prekiaujama gėrimais ir užkandžiais, tai svečiai juos taip pat galės įsigyti su tokia apyranke.

Medžiaginės juostelės renginiams

Medžiaginės apyrankės gali būti gaminamos su vienkartiniais ar daugkartiniais fiksatoriais. Daugkartiniai fiksatoriai paprastai naudojami renginiams, kuriuose apyrankės dovanojamos prisiminimui, ne kaip kontrolės dalis.

medžiaginės kontrolinės apyrankės

Išskirtinis patogumas dizaino prasme - kadangi galima daugiaspalvė spauda, medžiaginės juostelės gali būti tokio pat dizaino, kaip ir kaklajuostės ar kita renginio atributika. Kontrolinės juostelės yra universalios, tinkamos tiek suaugusiems, tiek vaikams. Itin aukštos kokybės apyrankės renginiams gali būti stiliaus dalimi, todėl jos itin patinka dailiosios lyties atstovėms.

Reklaminėms kampanijoms skirtų apyrankių pagalba galėsite atskirti prieigos lygius.

Pavyzdžiui, svečiai, kurie nebuvo pakviesti bandomajam važiavimui, negalės ten patekti. O tie, kuriems nebuvo išsiųstas kvietimas, išvis negalės patekti.

Skirtingos apyrankių spalvos padeda atskirti nepilnamečius renginiuose su alkoholiniais gėrimais.

Praeiti per patikros punktą prie įėjimo taip pat galima tik su apyranke.

Skirtingos apyrankių spalvos ar dizainai, taip pat padeda suskirstyti dalyvius komandomis.

Kontrolinės apyrankės / juostelės naudojamos, siekiant išskirti, suskaičiuoti, identifikuoti lankytojus bei rinkodaros tikslais. Tyvek apyrankės, tai populiariausias renginių dalyvių kontrolės būdas!
Apyrankės ir juostelės

Silikoninės apyrankės

Skirtingų spalvų silikoninės apyrankės (geltonos, žalios, raudonos, mėlynos, baltos, juodos, rožinės, oranžinės, violetinės) su Jūsų užrašu/logotipu. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt. su vienspalve spauda arba graviravimu (gamybos trukmė 2-5 darbo dienos). Jūsų individualios spalvos apyrankės su spausdintu logotipu nuo 500 vnt.
Kompiuterių Aksesuarai

Pakrovimo kabelis-apyrankė

V3954
Suderinama su Android ar iOS. 22 x 1,2 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
Silikoninė apyrankė su 2 diodais, kurie mirksi, priklausomai nuo muzikos ritmo (reaguoja į tam tikro stiprumo garsus). Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 1000 vnt.
Apyrankės ir juostelės

Medžiaginės kontrolinės juostelės

Austos apyrankės ir medžiaginės apyrankės prilyginamos beveik prie 100% neįmanomo suklastojimo. Jos greitai ir lengvai užsegamos. Ant apyrankės išsiuvinetą kompanijos logotipą ir žinutę įsimins ilgam. Austos juostelės ir medžiaginės juostelės - tai ne tik unikalus ir inovatyvus rinkodaros ir kontrolės sprendimas, bet ir stilingas aksesuaras, kuris padės...
Apyrankės ir juostelės

Silikoninės apyrankės su metaline plokštele

AP809399
Norintiems išsiskirti iš minios - ryškiaspalvės silikoninės apyrankės su metaline plokštele ant kurios galime atspausdinti ar išgraviruoti pageidaujamą užrašą/šūkį! Didelis spalvų pasirinkimas. Metalinė plokštelė joms suteikia solidumo.Silikoninės apyrankės su užrašais yra daugelio pamėgtas aksesuaras padedantis pranešti apie vykdomą kampaniją, priminti...
Apyrankės ir juostelės

Natūralios odos apyrankė 500128

500128
Natūralios odos apyrankė su graviruojamu logotipu. 27 x 1 cm. Dėžutė komplekte.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Apyrankės ir juostelės

Natūralios odos apyrankė 501128

501128
Natūralios odos apyrankė su graviruojamu logotipu. 42 x 1,2 cm. Dėžutė komplekte.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Laikrodžiai ir Meteo Stotelės

Laikrodis žingsniamatis su jūsų logotipu

V7331
Laikrodis skaičiuojantis žingnius, matuojantis laiką, distanciją ir sudegintas kalorijas. Dydis: 7,8 x 5,5 x 3,1 cm. Laikrodys gaminamas skirtingų spalvų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, o maketą paruošime nemokamai.
2,00 €
Medžiaginė apyrankė Ukrainai palaikyti. Šiuo metu labai svarbu būti vieningiems ir palaikyti Ukrainą. Universalus dydis, tinka suaugusiems ir vaikams. Vienoje pusėje Ukrainos vėliama, kitoje - Ukrainos ir Lietuvos.Galimybė pasirinkti vienkartinį arba daugkartinį užsegimą. Kaina: 1 vnt. - 3 Eur 10 vnt. - 2,50 Eur 50 vnt. - 2,00 Eur Didesniems kiekiams...
Vinilo kontrolinės juostelės puikiai tinka vienadieniams bei kelias dienas trunkantiems renginiams, seminarams bei išvykoms. Unikali vinilo medžiaga apsaugo nuo suklastojimo, apyrankės puikiai tinka išskirtiniam panaudojimui. Išbandykite, įvertinkite patogumą bei pranašumą tarp plačiai naudojamų popierinių juostelių!
Vinilo kontrolinės juostelės puikiai tinka vienadieniams bei kelias dienas trunkantiems renginiams, seminarams bei išvykoms. Unikali vinilo medžiaga apsaugo nuo suklastojimo, apyrankės puikiai tinka išskirtiniam panaudojimui. Išbandykite, įvertinkite patogumą bei pranašumą tarp plačiai naudojamų popierinių juostelių!
Filtras

Kaina

0,00 € - 120,00 €

Spalva

Prekė įkeltą į palyginimą