Reklaminiai saldumynai

Reklaminiai saldumynai: saldainiai, ledinukai, kramotoms gumos, sausainiai su logotipu

Reklaminiai saldumynai

Reklaminiai saldainiai

Reklaminiai saldainiai įvairių skonių Vieneto svoris apie 12 gr. Viename kilograme 83-85 vnt. Saldainio popieriuko dydis: 72x72 mm Saldainių galiojimo laikas: 6 mėnesiai   Minimalus užsakymo kiekis 50 kg.
Elegantiška šokoladinių kubų (3 kubai po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 105x36x16 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams, nes kiekviena smulkmena, primenanti apie Jus, yra svarbi! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 37x37x4 mm; svoris: 5 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
Šokoladukai

Šokoladukai Kubas

Nedideli šokoladukai - nebrangi reklaminė dovanėlė, kuri Jūsų klientams ir partneriams tikrai patiks! Folija gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 30x30x15 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
Šokoladinė vizitinė kortelė - tai kortelė, kurios tikrai nei vienas klientas nenorės išmesti, o Jums tai bus nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė! Matmenys: 88x56x8 mm; svoris: 20 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Klaviatūros formos šokoladas nešiojamo kompiuterio formos pakuotėje - žaisminga dovana su Jūsų reklama! Matmenys: 205x140x18 mm; Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Furgono formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu bus įsimintina ir saldi dovanėlė! Matmenys: 135x135x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Išmaniojo telefono formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - saldi dovana, kuri perduos Jūsų žinutę klientams ir patneriams! Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Firminis pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu, subtilioje matinėje metalinėje dėžutėje! Matmenys: 207x115x17 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Sunkvežimio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - įsimintina dovana! Matmenys: 232x98x20 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Šokoladukai

Šokoladas Mister

Žaismingas žmogučio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu bus nepamirštama dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žaismingas pieniškas šokoladas su išlietu margu zuikučiu ir Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Kiaušinio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Šventinio torto gabalėlio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pieniškas šokoladas - kalendoriaus plytelė su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - puiki dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Širdelės formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 135x135x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Elegantiška šokoladinių kubų (12 kubų po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 225x88x35 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Apvalūs, kvadratiniai ar stačiakampio formos šokoladukai flow pack pakuotėje. Šokoladukus galima papuošti išlietu Jūsų logotipu! Galimi matmenys: 35 x 35 mm, Ø 38 mm, 48 x 35 mm; svoris 9 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 5000 vnt.
Dražė, pastilės, kramtomos

Kramtomoji guma lizdinėje plokštelėje Slim

5 becukrės mėtinės kramtomosios gumos gabalėliai lizdinėje plokštelėje. Pakuotės dydis: 110x35x10 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 1000 vnt.
Dražė, pastilės, kramtomos

Mėtinės pastilės kortelės formos dėžutėje

Mėtinės becukrės pastilės plastikinėje kreditinės kortelės formos dėžutėje (maždaug 50 vnt.). Dėžutės dydis: 78x48 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 250 vnt.
Dražė, pastilės, kramtomos

18 vnt. pastilių Tik Tak lizdinėje pakuotėje

18 pastilių (mėtinių arba vaisinių) lizdinėje plokštelėje. Galimybė pastiles sudėti spalvotomis eilėmis, galima spausdinti ant kitos plokštelės pusės ar įdėti skrajutę į dėžutę. pakuotės dydis: 85x60x15 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 1000 vnt.
Dražė, pastilės, kramtomos

24 vnt. pastilių Tik tak lizdinėje pakuotėje

24 pastilių (mėtinių arba vaisinių) lizdinėje plokštelėje. Galimybė pastiles sudėti spalvotomis eilėmis, galima spausdinti ant kitos plokštelės pusės ar įdėti skrajutę į dėžutę. pakuotės dydis: 86x81x15 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 1000 vnt.
Dražė, pastilės, kramtomos

36 vnt. pastilių Tik tak lizdinėje pakuotėje

36 pastilės (mėtinių arba vaisinių) lizdinėje plokštelėje. Galimybė pastiles sudėti spalvotomis eilėmis, galima spausdinti ant kitos plokštelės pusės ar įdėti skrajutę į dėžutę. pakuotės dydis: 97x65x20 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 1000 vnt.
Dražė, pastilės, kramtomos

Pastilės lizdinėje pakuotėje Mini laptop

18 "Minis" pastilių (mėtinių arba vaisinių) lizdinėje plokštelėje primenančioje nešiojamą kompiuterį. Galimybė pastiles sudėti spalvotomis eilėmis, galima spausdinti ant kitos plokštelės pusės ar įdėti skrajutę į dėžutę. pakuotės dydis: 90x62x10 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime...

Filtruoti pagal

Kategorijos
Atrinkti
Pridėjote prekę į palyginimą

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai yra skirti užtikrinti geriausią naršymo patirtį. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.