Reklaminiai saldumynai

Reklaminiai saldumynai: saldainiai, ledinukai, kramotoms gumos, sausainiai su logotipu

Reklaminiai saldumynai

Reklaminiai saldainiai

Reklaminiai saldainiai įvairių skonių Vieneto svoris apie 12 gr. Viename kilograme 83-85 vnt. Saldainio popieriuko dydis: 72x72 mm Saldainių galiojimo laikas: 6 mėnesiai   Minimalus užsakymo kiekis 50 kg.
Kiaušinio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Šokoladukai

Šokoladas su priedais

Pieniško arba juodojo šokolado plytelė su Jūsų pasirinktais priedais. Galimi priedai: spanguolės, imbiero cukatai, apelsino žievelės cukatai, goji uogos, jūros druska, imbieras, kava, kakava ar čili. Matmenys: 175x107x15 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
Apvalūs, kvadratiniai ar stačiakampio formos šokoladukai flow pack pakuotėje. Šokoladukus galima papuošti išlietu Jūsų logotipu! Galimi matmenys: 35 x 35 mm, Ø 38 mm, 48 x 35 mm; svoris 9 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 5000 vnt.
Stačiakampiai šokoladukai su Jūsų logotipu - puiki dovanėlė Jūsų klientams, nes saldžios dovanos patinka visiems! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 52x35x7 mm; svoris: 10 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Kvadratiniai šokoladukai su Jūsų logotipu - saldi dovanėlė Jūsų klientams, nes kiekviena smulkmena, primenanti apie Jus, yra svarbi! Galimi skoniai: baltasis, pieniškas arba juodasis šokoladas. Matmenys: 37x37x4 mm; svoris: 5 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
Šokoladukai

Šokoladukai Kubas

Nedideli šokoladukai - nebrangi reklaminė dovanėlė, kuri Jūsų klientams ir partneriams tikrai patiks! Folija gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 30x30x15 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
Šokoladinė vizitinė kortelė - tai kortelė, kurios tikrai nei vienas klientas nenorės išmesti, o Jums tai bus nebrangi ir naudinga reklaminė priemonė! Matmenys: 88x56x8 mm; svoris: 20 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Klaviatūros formos šokoladas nešiojamo kompiuterio formos pakuotėje - žaisminga dovana su Jūsų reklama! Matmenys: 205x140x18 mm; Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Furgono formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu bus įsimintina ir saldi dovanėlė! Matmenys: 135x135x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Išmaniojo telefono formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - saldi dovana, kuri perduos Jūsų žinutę klientams ir patneriams! Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Firminis pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu, subtilioje matinėje metalinėje dėžutėje! Matmenys: 207x115x17 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Sunkvežimio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - įsimintina dovana! Matmenys: 232x98x20 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Šokoladukai

Šokoladas Mister

Žaismingas žmogučio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu bus nepamirštama dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žaismingas pieniškas šokoladas su išlietu margu zuikučiu ir Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Šventinio torto gabalėlio formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Pieniško šokolado monetos su atspausdintais kazino žetonų motyvais ir folijoje išspaustu 2D Jūsų logotipu! Matmenys: Ø 38 mm; Minimalus užsakymo kiekis 12960 vnt.
Pieniškas šokoladas - kalendoriaus plytelė su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu - puiki dovana! Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 175x107x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Širdelės formos pieniškas šokoladas su išlietu Jūsų logotipu ar norimu užrašu. Pakuotę taip pat individualizuosime pagal Jūsų norus. Matmenys: 135x135x15 mm; svoris: 65 g Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Elegantiška šokoladinių kubų (3 kubai po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 105x36x16 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Elegantiška šokoladinių kubų (12 kubų po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 225x88x35 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Elegantiška šokoladinių kubų (4 kubai po 12 g) dėžutė su kaspinu. Dėžutė gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos. Galimi skoniai: riešutų, kavos, migdolų ar kakavos. Matmenys: 135x45x20 mm Pakuotę papuošime Jūsų norimu logotipu, reklaminiu šūkiu ar nuotrauka, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Šokoladukai su logotipu ant pagaliuko. Skonis: pieniškas šokoladas Svoris: 25 g. Dydžiai: kamuolys - Ø 62 mm; širdelė - 58x52 mm; kiaušinis - 42x55 mm Galiojimo laikas: 12 mėnesių   Minimalus užsakymo kiekis: 500 vnt.
Forminiai ledinukai ant pagaliuko (standartinės formos: marškinėliai, kamuolys, medis, kiaušinis). Skonis: karamelė, grietinėlės braškinis Svoris: 20-30 g. Dydis: 100x30 mm; 50x60 mm; 45x70 mm ar panaši (pagal užsakymą) Galiojimo laikas: 6 mėnesiai   Minimalus užsakymo kiekis: 3000 vnt.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.