Dokumentų dėklai

Dokumentų dėklai

Patogūs dokumentų dėklai su bloknotais bei papildomais skyriais - neatsiejama verslo detalė.

Aplankas dokumentams susidėti su užrašine ir skaičiuotuvu DANNY. Pritaikyta A4  ir mažesnio formato dokumentams. Medžiaga - dirbtinė oda. Matmenys: 27x36x3,5 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Aplankas dokumentams su užrašine ir skaičiuotuvu ELEANOR. Pagaminta iš dirbtinės odos. Spalva - juoda. Matmenys: 29x4,5x38 cm.   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Aplankas dokumentams su užrašine CAMBRIA. Pritaikyta A4 formato dokumentams. Matmenys: 24x2x32,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Dokumentų dėklai

Dėklas dokumentams VALTERI

Aplankas dokumentams VALTERI. Aplankale yra užrašinė,skaičiuotuvas ir magnetinis užraktas. Aplankas pagamintas iš dirbtinės odos. Matmenys: 25,5x1,8x31,6 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Dokumentų dėklai

Dėklas dokumentams CHAVIER

Aplankas dokumentams su užrašine CHAVIER. puikiai tinka A4 ir mažesnio formato dokumentams. Matmenys: 24,5x1x31,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Dokumentų dėklai

Dėklas dokumentams NORIK

Aplankas dokumentams su užrašine ir skaičiuotuvu NORIK. Pagaminta iš dirbtinės odos. Pritaikytas A4 ir mažesnio formato dokumentams. Matmenys: 25x2x33 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Dokumentų dėklai

Dėklas dokumentams HANSEL

Aplankas dokumentams  su užrašine ir skaičiuotuvu HANSEL.Pagaminta iš dirbtinos odos. Pritaikyta A4 ir mažesnio formato dokumentams. Matmenys: 25x3x34 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Dokumentų dėklai

Dėklas dokumentams TEREUS

Aplankas dokumentams  su užrašine TEREUS. Pritaikyte A4 ir mažesnio formato (A5,A6) dokumentams. Pagaminta š dirbtinės odos. Matmenys: 25x2x33 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Dokumentų dėklai

Dėklas dokumentams A5 Corner

Stilingas dėklas dokumentams ar užrašams. Pagamintas iš dirbtinės odos, su metaliniais kampučiais (tušinukas ir bloknotas į komplektą neįeina). Išmatavimai: 17 x 22 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

Filtruoti pagal

Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.