Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Kokybiški daugkartinio naudojimo pirkinių krepšiai ir medžiaginiai maišeliai. Tai ilgalaikei įmonės reklamai tinkamos prekės, kurias dekoruojame kokybiška spauda ar siuvinėjimu.

Itin didelis pasirinkimas: nuo visai plonyčių iki ypač standaus audinio maišelių. Klasikiniai ilgomis rankenomis maišeliai, dvispalviai, su kišenėmis, trumpomis rankenomis ar su patogiu užtrauktuku - dizainas, dydis ar spalva kiekvienam skoniui. Pasirinkus maišelį pagal savo poreikius, jis bus naudojamas kasdien ne vienerius metus! Todėl svarbu gerai apgalvoti savo poreikius ir išsirinkti modelį, kuris atitiks jūsų viziją.

Visi maišeliai gali būti dekoruojami norimais paveikslais, logotipais ar užrašais. Logotipus galime ir siuvinėti, taip jie bus itin ilgaamžiai.

Jei nerandate norimo modelio ar spalvų krepšelio, susisiekite su mumis ir mielai padėsime surasti tinkamiausią variantą.

Medžiaginių maišelių nauda reklamai

Medžiaginių maišelių nauda reklamai yra neabejotina, nes jie yra efektyvus ir praktiškas būdas skleisti savo prekės ženklą, pasiekti naujus potencialius klientus ir didinti jų lojalumą prekei ar paslaugai.

Reklaminiai maišeliai su logotipu arba užrašu, kuriame yra įmonės pavadinimas, šūkis arba prekės ženklas, yra puikus būdas padidinti prekės ženklo matomumą. Šie maišeliai naudojami kaip dovana klientams arba išdalijami renginiuose ir konferencijose, kad būtų padidintas prekės ženklo atpažįstamumas.

Medvilniniai maišeliai ir pirkinių krepšiai su spauda dažniausiai naudojami kaip alternatyva plastikiniams reklaminiams maišeliams. Jie aplinkai draugiški, patvarūs ir daug kartų naudojami.

Galiausiai, medžiaginiai maišeliai yra universalus ir nebrangus reklaminis produktas, kuris pritaikomas pagal įmonės poreikius ir reikalavimus. Jie naudojami kaip vienkartinių akcijų reklaminiai maišeliai arba kaip ilgalaikiai sprendimai, padedantys reklamuoti prekes ir paslaugas.

Kokie dažniausiai būna reklaminiai pirkinių krepšiai? Kuo jie skiriasi?

Pirkinių krepšiai yra įvairių formų, dydžių, medžiagų ir spalvų, tačiau dažniausiai jie skiriasi pagal šiuos kriterijus:

Medžiaga: pirkinių krepšiai gaminami iš skirtingų medžiagų, tokių kaip plastikas, popierius, polipropileno audinys ar medvilnė. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų, pvz., plastikiniai maišeliai yra patvarūs, tačiau aplinkai kenksmingi, o medvilnės maišeliai yra aplinkai draugiški, bet brangesni.

Dydis: krepšiai su logotipais būna maži ar dideli, priklausomai nuo to, koks jų panaudojimo tikslas. Dideli krepšiai naudingi pirkiniams susidėti ar kasdieniam naudojimui, o mažesni krepšeliai labiau tinkami smulkiai atributikai ir dovanėlėms.

Spalva: reklaminiai krepšiai būna įvairių spalvų, nuo paprastų baltų ar juodų iki ryškių ir spalvingų.

Dizainas: krepšiai gaminami tiek paprasti, minimalistinio dizaino, tiek su įvairiais užtrauktukais, kišenėmis, petnešomis ar kitais pridėtiniais elementais.

Tikslas: krepšiai su spauda naudojami ne tik kaip reklaminis elementas ar dovanėlė klientams, jie mėgstami kitų konferencijų medžiagos pakavimui.

Visi šie faktoriai įtakoja reklaminių maišelių kainą, funkcionalumą, todėl svarbu pasirinkti tokį krepšį, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Kokie pirkinių krepšiai ar maišeliai geriausi? Kaip juos pasirinkti ir dekoruoti?

Pasirinkimas, kokius medžiaginius krepšius ar maišelius geriausia rinktis, priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir vertybių. Tačiau štai keletas patarimų, kaip pasirinkti geriausius pirkinių krepšius reklamai:

  • Rinkitės daugkartinio naudojimo maišelius su logotipu ar medžiaginius krepšius. Tokius maišelius ir krepšius galima naudoti kelis kartus ir taip sumažinti plastikinių maišelių atliekų kiekį.
  • Pasirinkite tvarių medžiagų maišelius, tokius kaip medvilnės pluošto ar džiūto maišelius. Šie maišeliai yra draugiški aplinkai ir ilgalaikiai.
  • Įmonei ar renginiui reprezentuoti naudojamus pirkinių krepšius ar maišelius dekoruokite kokybiška spauda ar siuvinėjimu. Krepšius su užrašu arba logotipu, kurių dizainas atitinka jūsų stilių, kelia pozityvią nuotaiką, klientai naudoja kasdien. Taip, net patys apie tai negalvodami, jie skleidžia žinią apie jus.
  • Pasirinkite spalvą, kuri atitiktų jūsų prekių ar paslaugų prekinio ženklo paletę. Tai padės sustiprinti jūsų atpažinimą.

Svarbiausia, visuomet rinkitės tai, kas atitinka jūsų įmonės, organizacijos požiūrį, tikslą ir vertybes. Norėdami skatinti sąmoningą vartojimą, esant galimybei atsisakykite plastikinių maišelių ir rinkitės praktiškai pritaikomus daugkartinius daiktus.

Reklaminių maišelių kokybės svarba

Reklaminių maišelių kokybė labai svarbi, nes tai gali turėti didelę įtaką jūsų prekių ar paslaugų įvaizdžiui ir reputacijai. Įsigiję pigių, prastos kokybės maišelių, galite susidurti su keletu problemų, kurios neigiamai atspindės jūsų įmonę.

Aukšta kokybė garantuoja, kad medžiaginis maišelis bus naudotinas ne vienerius metus. Taip vienu metu įgijate galimybę viešinti savo prekės ženklą ilgą laiką. Priešingai, kai naudojamos prastos kokybės medžiagos, krepšys greičiau dyla, gali netgi plyšti.

Jei taupoma dekoravimo kaina, deja, neužtikrinamas ilgaamžiškumas ir spauda laikosi prasčiau, apsitrina ar trūkinėja. Mes stengiamės, kad mūsų parduodamos prekės su logotipu ar kitu dizainu, būtų tik kokybiškos ir kuriančios vertę.

Investuojant į kokybiškus maišelius, lengviau rasti tinkamiausią medžiaginio maišelio ar pirkinių krepšio dizainą. Taip užtikrinamas maksimalus jūsų prekinio ženklo pastebimumas.

Dėl šių priežasčių geriau investuoti į aukštos kokybės medžiaginius maišelius, kad galėtumėte užtikrinti ilgalaikį naudojimą bei patikimą atvaizdavimą. Geros kokybės maišelių kaina bus auštesnė, tačiau jie padės sustiprinti jūsų prekinį ženklą ir pagerinti jūsų verslo reputaciją ilgalaikėje perspektyvoje.

Todėl visad rekomenduojame pasitarti prieš pasirenkant tam tikras prekes. Taip pasieksime geriausią rezultatą, tinkamą būtent jums ir jūsų tikslui.

Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

DUO BAG

MO9555
0,50 €
2 tone non woven shopping bag
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

ROTERDAM. Bag

92845
0,50 €
Thermo sealed non-woven bag (80 g/m²)
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

MACY. Bag

92854
0,72 €
Thermo sealed non-woven bag (80 g/m²) with 55 cm handles
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

BOSSA SMALL

CX1413
0,80 €
Gift paper bag small
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

TOTECOLOR

IT3787
0,84 €
80gr/m² nonwoven shopping bag
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

CANARY. Bag

92839
0,89 €
Thermo sealed non-woven bag (80 g/m²) with 75 cm handles
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

WEMBLEY. Bag

92840
0,95 €
Non-woven bag (80 g/m²) with 30 cm handles
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

NOTTING. Bag

92895
0,97 €
Thermo sealed non-woven bag (80 g/m²) with 38 cm handles
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

TARABUCO. Bag

92921
1,06 €
Thermo sealed non-woven bag with printed pattern and a bottom gusset of 85 mm.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

DALE. Bag

92916
1,14 €
Thermo selaed non-woven bag (80 g/m²) with 50 cm handles
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys Juno

120116
1,18 €
Pirkinių krepšys Juno Kompaktiškas neaustos medžiagos pirkinių krepšys.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys Expo

210711
1,18 €
Pirkinių krepšys Expo Spalvingas neaustinės medžiagos pirkinių krepšys.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys BOSSA MEDIUM

CX1414
1,20 €
Pirkinių krepšys BOSSA MEDIUM Elegantiškas popierinis dovanų maišelis su snaigių raštu. Įtraukta dovanų etiketė. Vidutinis dydis.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

BEACON. Bag

92905
1,30 €
Thermo selaed non-woven bag (80 g/m²) with 55 cm handles
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

APO BAG

MO8959
1,32 €
80gr/m² nonwoven shopping bag
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

BOSSA LARGE

CX1415
1,42 €
Gift paper bag large
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Carolina 100 g/m² cotton tote bag

119411
1,43 €
Klasikiniai pirkinių krepšiai (tote bag) pagaminti iš 100% medvilnės.Visus krepšius galime dekoruoti jūsų norima spauda ar siuvinėtu logotipu, užrašu. Dėl savo universalumo, praktiškumo ir patvarumo - tai viena populiariausių reklaminių prekių.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys Madras

120181
1,48 €
Pirkinių krepšys Madras Krepšys su atviru pagrindiniu skyriumi. Rankenų ilgis 30 cm. Medvilnė, 140 g/m2.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys Peru

120332
1,80 €
Pirkinių krepšys Peru Medvilninis krepšys su atviru pagrindiniu skyriumi. Rankenų ilgis 30 cm. Medvilnė, 180 g/m2.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys MARKETA +

MO9847
1,80 €
Pirkinių krepšys MARKETA +. Medvilninis pirkinių krepšys su trumpomis rankenomis. 140 gr / m². Pagaminta pagal OEKO-TEX standartą.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

COTTONEL +

MO9267
1,83 €
140gr/m² cotton shopping bag
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Sulankstomas pirkinių krepšys Packaway

210716
1,96 €
Sulankstomas pirkinių krepšys Packaway 51% PET poliesterio pirkinių krepšys. Maišelio šone atspausdintas tekstas „Aš pagamintas iš 3 perdirbtų butelių“. 210D iš 51% perdirbto poliesterio ir 49% poliesterio.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys FOLD-IT-UP

MO9749
1,96 €
Pirkinių krepšys FOLD-IT-UP Didelis sulankstomas pirkinių krepšys iš perdirbtų medžiagų. 150 gr/m². 55% RPET ir 45% medvilnės. GRS sertifikuota.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys Pheebs

120410
2,00 €
Pirkinių krepšys Pheebs Krepšys pagamintas iš 150 g/m² perdirbto medvilnės ir poliesterio audinio. Perdirbta medvilnė gaminama iš tekstilės gamyklų pjovimo metu susidariusių nepanaudotų žaliavų. Puikus kompanionas įvairiai veiklai. Rankenų ilgis 31 cm. Perdirbta medvilnė, 150 g/m2, perdirbtas poliesteris.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

ZOCO

MO6673
2,02 €
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Madras 140 g/m2 GRS recycled cotton tote bag 7L

120695
2,04 €
The Madras tote bag made from 100% GRS certified recycled cotton is the perfect bag to give away during any event, conference or to use as a shopping bag for small groceries. The cotton density of 140 g/m² cotton makes the bag sturdy, long-lasting and suitable to carry heavy items in the main compartment. With the 30 cm long shoulder handles this tote bag...
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys COTTONEL COLOUR ++

MO9846
2,06 €
Pirkinių krepšys COTTONEL COLOUR ++ Medvilninis pirkinių krepšys su ilgomis rankenomis. 180 gr / m². Pagaminta pagal OEKO-TEX standartą.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys JUHU

MO7264
2,10 €
Pirkinių krepšys JUHU Džiuto pirkinių krepšys su medvilninėmis rankenomis.
Filtras

Kaina

0,00 € - 12,00 €

Spalva

Prekė įkeltą į palyginimą