TampografijaTampografinė spauda – tai vienas iš populiariausių, nebrangių ir universalių smulkių verslo dovanų dekoravimo būdų, nes juo galima dekoruoti įvairių formų ir netaisiklingų paviršių gaminius. Specialaus tampono pagalba vaizdas (logotipai, užrašai, grafika) pernešami ant lygių arba sferinių paviršių. Labai tinka esant smulkioms detalėms. Tačiau esant didesniems vaizdo plotams geriau naudoti šilkografiją.

Unikalios silikoninio tampono savybės leidžia spalvotus vaizdus lengvai perkelti ant įvairių paviršių, tokiu kaip: plastikas, metalas, medis, oda, keramika ir kt. Tampografija yra vienas iš patikimiausių dekoravimo būdų, kuomet reikia atspausti logotipus ne ant plokščių paviršių, pavyzdžiui, keramikinių puodelių.

Daugiaspalvius logotipus ar užrašus spausdinant tampografijos būdu kiekviena spalva pernešama atskirai, todėl kiekvienai spalvai ruošiama atskira forma (klišė). Spausdinant tampografija galima naudoti iki 4 spalvų. Nuo spausdinamų spalvų skaičiaus priklauso ir galutinė spaudos kaina.

Tampografija yra universalus ženklinimo būdas, ypač tinkamas ant lygių ar sferinių paviršių, tačiau naudojamas ir sudėtingų formų paviršiams, kai siekiama vaizdo tikslumo ir kokybės. Tamponinė spauda rekomenduojama ženklinant daiktus iš surenkamų dalių ar esant smulkioms detalėms. Spausdinant šiuo būdu spalvos perėjimai ar šešėliai yra negalimi, tad norint juos išgauti reikėtų rinktis kitą spaudos būdą. Tampografijoje naudojame PANTONE spalvų paletę, kurią sudaro 1867 skirtingi atspalviai ir papildomos aukso bei sidabro spalvos.

Tampografijos būdas ypač tinka spaudai ant verslo dovanų ir įvairių reklaminių atributų. Tampografijos būdu spausdiname ant tokių gaminių kaip: tušinukai, rašikliai, puodeliai, žiebtuvėliai, raktų pakabukai, USB atmintinės, išorinės baterijos (powebankai) ir įvairių kitų daiktų, kuriuos paverčiame gražiais verslo atributais.

Prekė įkeltą į palyginimą