Tušinukai su Lietikliu

Tušinukai su lietikliu išmaniems telefonams ir kitiems įrenginiams! XXI amžiaus rašymo priemonė.

Itin platus dizaino ir spalvų pasirinkimas ir puiki rašiklių kokybė.

Mielai atspausdinsime ar išgraviruosime jūsų pasirinktą užrašą ar logotipą ant tušinuko su lietikliu korpuso!

Stilingi minimalistiniai tušinukai su lietikliu išmaniesiems telefonams ir planšetėms, bei paspaudimo mechanizmu.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Fib su lietikliu

10686600
Išskirtinio dizaino, itin lengvi metaliniai tušinukai su lietikliu pritaikytu visiems liečiamiesiems ekranams. Supakuoti Marksman dovanų dėžutėje. Mėlynas arba juodas rašalas.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai su Lietikliu

Plastikiniai tušinukai Tav

10698800
Skaidrūs plastikiniai tušinukai Tav su paspaudimo mechanizmu. Matmenys: 14,5 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai tušinukai Kosmo...Metaliniai tušinukai Kosmo... 2
  • Naujiena
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Kosmo Touch

Visiems, kuriems patinka tušinukai Kosmo, tačiau norisi atsinaujinti, šis metalinio tušinuko modelis su lietikliu puikiai tiks! Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 140 mm x 10 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime...
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Seo su lietikliu

10654400
Stilingi metaliniai tušinukai su lietikliu ir pasukimo mechanizmu. Matmenys: 12,8 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tvirti, modernaus dizaino metaliniai tušinukai su lietikliais - nepakeičiama priemonė kiekvienoje įmonėje!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai su Lietikliu

Metaliniai tušinukai Cha su lietikliu

10654000
Elegantiškas, minimalistinio dizaino rašiklis su lietikliu - puiki reklaminė priemonė jums! Pagaminta iš aliuminio.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Stilinga tušinuko, lietiklio išmaniajam telefonui ir USB atmintinės kombinacija - nepakeičiamas derinys šiuolaikiškiems! Siūlome 2 matinių ir 3 blizgių spalvų modelius.Puiki reklamos priemonė priminti apie save! Suteikiame vienerių metų garantiją!
Stilingi metaliniai rašikliai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetei bei LED žibintuvėliu (baterijos pridedamos).Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Šie metaliniai tušinukai yra itin praktiški, nes turi ne tik lietiklį, bet ir lazerį, kuris šviečia net 50 metrų atstumu. Tušinuko dangtelis nusiima ir lietiklis tampa rašikliu, o paspaudus mygtuką - aktyvuojamas lazeris (baterijos pridedamos).Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Stilingas lietiklis išmaniojo telefono ekranui ir laikiklis telefonui viename! Šio lietiklio dizainas užtikrina, kad galėsite naudoti abi funkcijas vienu metu, o inovatyvus laikiklis turi standartinę 3,5mm ausinių jungtį, kuri patogiai laikys jūsų telefoną stabilioje padėtyje. Supakuota į Marksman dovanų dėžutę. Pagaminta iš aliuminio ir plastiko....
Stilingo dizaino metaliniai tušinukai su kristalais ir lietiklio funkcija - puiki reklaminė priemonė Jums! Mėlynas rašalas.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bond. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 145 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo...

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Rašalo spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą