Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai - turbūt populiariausia rašymo priemonė. Kai reikia reprezentatyvumo, ar išskirtinumo. Nebrangūs bet stilingi metaliniai tušinukai su logotipo spauda ar graviravimu.

Reklaminiai metaliniai tušinukai būna labai įvairūs. Tušinukai su logotipu – tai itin populiari reklamos priemonė, naudojama tiek verslo, tiek asmeniniuose renginiuose. Šie tušinukai dažniausiai būna pagaminti iš metalo, ir lakuoti spalvotu laku. Todėl spalvų pasirinkimas būna labai platus.

Metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Kosmo. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 135 mm x 10 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai RUTH

Metaliniai, stilingi, patogiai ir minkštai rašantys tušinukai RUTH. Rašalas - mėlymos spalvos. Tušinukų matmenys: 1x14,1 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Olivia

Metalinis tušinukas, modelis Olivia. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:7 x 129 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai BRIDGET

Metalinis tušinukas, modelis BRIDGET. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:10 x 133 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinis tušinukai SANDRA
  Metaliniai Tušinukai

  Metalinis tušinukai SANDRA

  Metalinis tušinukas, modelis SANDRA. Tušinukų dydis: 13 X 136 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metaliniai Tušinukai

  Metaliniai tušinukai TITUS

  Metalinis tušinukas, modelis TITUS. Tušinukų dydis: 12 x 137 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinis tušinukas, modelis BEATRICE. Tušinukas turi tris keičiamas šerdeles, su skirtingų spalvų rašalu: raudonu, mėlynu ir mechaniniu pieštukas. Tušinuko dydis: 10 x 142 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metaliniai Tušinukai

  Metaliniai tušinukai BELA

  Metalinis tušinukas, modelis BELA. Mėlynas rašalas. Tušinukų dydis: 10 X 141 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Metalinių tušinukų rinkinys CHECKED
   Metalinių tušinukų rinkinys CHECKED. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas su mėlynu rašalu ir keramika padengtas rašiklis su mėlynu užpildu, supakuoti dovanų dėžutėje. Dėžutės matmenys:18x4x6,5 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
   Metaliniai tušinukai JUNGLE II
    Metaliniai Tušinukai

    Metaliniai tušinukai JUNGLE II

    Stilingi, patogūs, minkštai rašantys metaliniai tušinukai padengti keramika. Modelis JUNGLE II.Tušinukų šerdelės yra mėlynos spalvos, tušinukai supakuoti į dovanų dėžutes. Tušinukų matmenys: 18,2x2,2x4,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
    Metaliniai Tušinukai

    Metaliniai tušinukai ARTUSH

    Stilingi,patogūs metaliniai tušinukai. Modelis ARTUSH. Tušinukų šerdelės yra mėlynos spalvos. Tušinukų matmenys: 1x13 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
    Stilingi,patogūs ir minkštai rašantys metaliniai tušinukai INDICIA , įpakuoti dovanų dėžutėje. Tušinukų rašalas yra mėlynos spalvos. Dėžutės matmenys:18,2x2,2x4,2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
    Metalinis tušinukas, modelis Slim. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis :8 x 136 mm. Tušinukas ypatingas tuo, kad galima naudoti ne tik kaip rašymo priemonę, bet ir kaip lietiklį išmanių telefonų ekranui Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
    Elegantiško dizaino metalinis rašiklis su LED žibintuvėliu ir lazeriuku - puikiai tinka konferencijoms ir pristatymams! Matmenys: 17,8 x 3,8 x 1,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Metaliniai tušinukai su lietikliu ir valikliu išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Valiklis nusiima, tad jis gali būti naudojamas kaip tušinuko stovelis. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
    Metaliniai Tušinukai

    Metaliniai tušinukai Mov

    Metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu - puiki priemonė įmonės žinomumui didinti! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
    Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

    Metaliniai tušinukai Mad

    10628800
    Elegantiški metaliniai tušinukai Mad. Juodu rašalu. Matmenys: 14 x ø0,9 cm Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
    Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

    Metaliniai tušinukai Vienna

    10632700
    Žaismingo dizaino metaliniai tušinukai su nuimamu dangteliu ir gumuota detale patogiam laikymui. Matmenys: 10,8 x ø1,2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
    Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

    Metaliniai tušinukai Cor

    10699900
    Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai gumuotu paviršiumi, todėl itin patogūs. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 13,8 x ø1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
    Tušinukai ir kitos rašymo priemonės

    Metaliniai mechaniniai pieštukai

    Kokybiški, metaliniai mechaniniai pieštukai MARIETA. Lengvai ir patogiai rašo. Pieštukų matmenys: 1,1x13,9 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdiname Jūsų norimą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
    Stilingi minimalistiniai tušinukai su lietikliu išmaniesiems telefonams ir planšetėms, bei paspaudimo mechanizmu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
    Itin praktiški metaliniai tušinukai su lietikliu ir dvipusiu pasukimo mechanizmu - juodam ir mėlynam rašalui. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
    Šie metaliniai tušinukai yra itin praktiški, nes turi ne tik lietiklį, bet ir lazerį, kuris šviečia net 50 metrų atstumu. Tušinuko dangtelis nusiima ir lietiklis tampa rašikliu, o paspaudus mygtuką - aktyvuojamas lazeris (baterijos pridedamos). Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
    Rinkinys Anson. Metalinis tušinukas ir keramika dengtas rašiklis dovanų dėžutėje
     Rinkinys Anson, kurį sudaro: Metalinis tušinukas ir keramikiniu paviršiumi dengtas rašiklis dovanų dėžutėje. Dežutės matmenys: 180 x 40 x 65 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
     Metalinis tušinukas Violet
      Metaliniai Tušinukai

      Metalinis tušinukas Violet

      Metalinis tušinukas, modelis Violet. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:138 mm x 14 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
      Visiems, kuriems patinka metaliniai tušinukai Kosmo, tačiau norisi atsinaujinti, šis šiek tiek plonesnis metalinio tušinuko modelis puikiai tiks! Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 135 mm x 7 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį...
      Metalinis tušinukas su logotipu ir lietikliu jūsų reklamai, modelis MT. Su trimis plonomis juostelėmis ir lietikliu šalia rašomosios dalies. Metaliniai tušinukai puikiai tinka graviravimui, nes tuomet logotipas atrodo prabangiai, yra ilgaamžis. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą...
      Metaliniai Tušinukai

      Metaliniai tušinukai su logo Moi

      Elegantiški metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Moi. Šie tušinukai puikiai tinka graviravimui.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Reklaminiai tušinukai su logotipu ar užrašu yra populiarus reklamos produktas dėl savo universalaus...
      Metalinis tušinukas IRGA
       Metaliniai Tušinukai

       Metalinis tušinukas IRGA

       Metalinis tušinukas, modelis Irga. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:137 mm x 13 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
       Metaliniai Tušinukai

       Metaliniai tušinukai JANIKA

       Metalinis tušinukas, modelis Janika. Tušinukų dydis:13 x 137 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
       Stilingis metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Fitt. Tušinukų dydis: 135 mm x 8 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
       Metaliniai Tušinukai

       Metaliniai tušinukai Zen

       Metalinis tušinukas, modelis Zen. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. tušinukų dydis:140 mm x 10 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.
       Metaliniai tušinukai su lietikliu, modelis Bet. Klasikinio dizaino tušinukas su paspaudimo mechanizmu ir korpuso spalvą atitinkančiu lietikliu išmaniesiems įrenginiams. Tušinukai su logotipu yra puiki reklaminė priemonė kiekvienai įmonei ar įstaigai!Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar...
       Išskirtinio dizaino metaliniai tušinukai su logotipu Rei su elegantiškomis dekoratyvinėmis detalėmis.Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Šie metaliniai tušinukai puikiai tinka graviravimui.Reklaminiai tušinukai su logotipu ar užrašu yra populiarus reklamos produktas dėl savo elegantiško dizaino, ilgo naudojimo laiko ir didelės reklaminės vertės. Šie...
       Metaliniai Tušinukai

       Metaliniai tušinukai ELKE

       Metalinis tušinukas, modelis ELKE. Tušinukų dydis: 9 x 133 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
       Metaliniai tušinukai su logotipo graviravimu, modelis Geny. Metalinis tušinukas, kurio galas papuoštas gėlytės formos dekoracija.tušinukų dydis:140 mm x 11 mmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Šie ir kiti mūsų siūlomi metaliniai tušinukai...
       Metaliniai tušinukai graviravimui ar spaudai, modelis Gia. Šie tušinukai dera prie elegantiško ar minimalistinio dizaino, yra neiššaukiantys, todėl puikiai derės kiekviename biure. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką, kuris tiks prie jūsų stiliaus.
       Metaliniai Tušinukai

       Metaliniai tušinukai JAY

       Metalinis tušinukas, modelis JAY. Tušinukų dydis: 8 x 139 mm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
       Metaliniai tušinukai su logotipu, modelis Zo. Šie metaliniai tušinukai su jūsų norimu užrašu turi lietimui malonų gumuotą paviršių. Su paspaudimo mechanizmu.Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą...
       Metaliniai tušinukai, modelis Bont. Elegantiško plono dizaino aliuminiai tušinukai idealiai tinkantys logotipų ar vardų graviravimui. Su dekoratyviomis juostelėmis prie rašomosios dalies ir paspaudimo mechanizmu.Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Galimybė pasirinkti skirtingų modelių...
       Metaliniai Tušinukai

       Metaliniai tušinukai FREMA

       Metalinis tušinukas, modelis Frema. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:133 mm x 12 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
       Metaliniai Tušinukai

       Metaliniai tušinukai GLORIS

       Metalinis tušinukas, modelis Gloris. Gaminamas su juodos spalvos rašalu. Tušinukų dydis:133 mm x 11 mm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
       Visiems, kuriems patinka tušinukai Kosmo, tačiau norisi atsinaujinti, šis metalinio tušinuko modelis su lietikliu puikiai tiks! Metaliniai tušinukai komplektuojami su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 140 mm x 10 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba...

       Metaliniai tušinukai - turbūt populiariausia rašymo priemonė. Kai reikia reprezentatyvumo, ar išskirtinumo. Nebrangūs bet stilingi metaliniai tušinukai su logotipo spauda ar graviravimu.

       Jei žinote kokio tiksliai modelio norite, tačiau nerandate jo pas mus - atsiųskite nuotrauką ir mes pateiksime jums pasiūlymą!

       Reklaminiai metaliniai tušinukai yra populiarus reklamos produktas dėl savo elegantiško dizaino, ilgo naudojimo laiko ir didelės reklaminės vertės. Šie tušinukai dažnai naudojami kaip dovanos klientams, partneriams ir darbuotojams, arba kaip reklaminiai elementai įvairiose renginio vietose.

       Todėl renkantis rašymo priemonę savo reprezentacinėms reikmėms, būtina atsižvelgti į įvairius metalinių tušinukų aspektus.

       Iš kokių medžiagų gaminami metaliniai tušinukai?

       Metaliniai tušinukai su logotipais būna pagaminti iš skirtingų metalų, tokių kaip aliuminis, nerūdijantis plienas, varis ar titanas. O taip pat rašikliai neretai turi papildomų dekoratyvių detalių iš medžio, plastiko, gumos ar silikono. Kiekviena šių medžiagų turi savo privalumų ir minusų, todėl svarbu apgalvoti, kas yra tinkamiausia jums.

       Skirtingų metalų metaliniai tušinukai skiriasi ir savo svoriu. Todėl mėgstantiems lengvus rašiklius - labiau tiks aliuminiai tušinukai, o norintiems rankoje jausti tušinuko svorį – nerūdijančio plieno.

       Ar skiriasi reklaminių tušinukų su logotipu dydžiai?

       Metaliniai tušinukai būna skirtingo dydžio – skiriasi jų skersmuo ir ilgis. Renkantis tušinuką su logotipu, reikia atsižvelgti į tai, koks yra jūsų logotipas ar norimas šūkis.

       Itin smulkius logotipus geriau spausdinti arba graviruoti ant storesnio skersmens rašiklių. Taip yra todėl, kad kuo plonesnis tušinukas, tuo mažesnis yra spaudos ar graviravimo aukštis.

       Metalinių tušinukų modeliai ir dizainų tipai

       Reklaminiai tušinukai gaminami įvairiausių modelių, todėl juos lengva priderinti kiekvienam prekės ženklui ar renginio temai. Modeliai gali būti minimalistiniai, modernūs, kampuoti ar elegantiški. Ieškantiems nebrangaus, tačiau visuomet populiaraus modelio, rekomenduojame Metalinius tušinukus Kosmo.

       Metalinių tušinukų su logotipu ar užrašu spalvų paletė yra labai turtinga. Kadangi skirtingų modelių tušinukai gaminami skirtingų atspalvių, visuomet verta paieškoti spalvos, geriausiai atitinkančios ar papildančios logotipą.

       Kaip dekoruojami metaliniai tušinukai su logotipu?

       Metalinius tušinukus su logotipu galima dekoruoti įvairiais būdais, priklausomai nuo pageidaujamo dizaino ir atspaudimo technologijos, kurią naudosite. Štai keletas populiarių būdų, kaip galima dekoruoti metalinius tušinukus su logotipu:

       Lazerinis graviravimas - nuo tušinuko paviršiaus lazerio pagalba nuimami paviršiaus sluoksniai, tam kad būtų sukurti aukštos kokybės, ilgaamžiai ir net itin smulkūs logotipai. Graviruoti tušinukai su logotipu atrodo itin prabangiai ir kurią solidų įvaizdį. Tušinukų graviravimas nesukuria naujų spalvų, todėl logotipai ar užrašai gali būti tik vienspalviai – rašiklio metalo spalvos. Vardiniai tušinukai paprastai gaminami naudojant šią logotipavimo techniką.

       Tampografija - technologija, kai ant tušinuko paviršiaus spausdinamas vaizdas su tamponu, padengtu specialia dažų danga. Šis būdas labai populiarus, nes leidžia spausdinti daug spalvų ir gali būti naudojamas įvairioms tušinuko formoms ir dydžiams. Tušinukai su spauda itin dažnai gaminami, kai norima spalvoto logotipo.

       UV spaudametodas, kai ant tušinuko paviršiaus spausdinamas vaizdas su UV spausdintuvu, kuris leidžia naudoti daug spalvų. Tai leidžia sukurti išsamius logotipus ir spalvotus dizainus. Vis dėlto reikia nepamiršti, kad UV spauda tinkamiausia baltiems tušinukams, nes ant spalvoto tušinuko paviršiaus gali persimatyti ir tokiu atveju spalvos iškraipomos.

       Svarbu pasirinkti tinkamą dekoravimo būdą, atsižvelgiant į jūsų pageidaujamą dizainą, tušinuko formą ir dydį, renginio pobūdį ir biudžetą.

       Tušinukų komplektacija ir kaina

       Renkantis tušinukus taip pat svarbu apgalvoti ar reikalingi tik rašikliai ar geriau rinktis komplektą. Turime įvairių komplektų, kuriuose derinami to paties stiliaus metalinės rašymo priemonės. Tai gali būti tušinukai, pieštukai, geliniai rašikliai, parkeriai ar raktų pakabukai, užrašų knygutės. Šie deriniai dažnai pakuojami į dovanų dėžutes ar maišelius.

       Pagal jūsų pageidavimą galima dekoruoti kiekvieną rinkinio dalį ar tik vieną iš jų.

       Galiausiai, renkantis tušinukus su užrašais, nereikia pamiršti ir biudžeto. Rašiklio kaina gali skirtis ir keletą kartų, priklausomai nuo aukščiau aptartų aspektų: metalo, dizaino, logotipavimo technikos, o taip pat - kiekio.

       Kuo didesnis tušinukų kiekis užsakomas, tuo vieno tušinuko su logo kaina yra mažesnė. Tam turi įtakos ir paruošiamieji logotipavimo darbai ir pačių rašiklių kainos.

        

       Apsvarstę visus minėtus punktus, tikrai rasite optimaliausią tušinuko su graviravimu ar spauda variantą. O mes padėsime jį įgyvendinti greitai ir kokybiškai!

       Nepamirškite, kad prabangiai atrodantys tušinukai reklamai, ne visada turi būti brangūs, tačiau visada – kokybiški.

       Filtras

       Kaina

       0,00 € - 128,00 €

       Spalva

       Prekė įkeltą į palyginimą