Metaliniai Tušinukai

Kai reikia reprezentatyvumo, ar išskirtinumo. Nebrangus bet stilingi metaliniai tušinukai su logotipo spauda ar graviravimu.

Įvairių spalvų metaliniai rašikliai gali būti ergonominio dizaino ar su lietikliu, mėlyno arba juodo rašalo užpildu.

Kokybiški metaliniai tušinukai rašo itin minkštai ir nedrasko popieriaus.


Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.

Tušinukai su Lietikliu

Metaliniai tušinukai Cha su lietikliu

10654000
Elegantiškas, minimalistinio dizaino rašiklis su lietikliu - puiki reklaminė priemonė jums! Pagaminta iš aliuminio.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Kosmo Slim

Visiems, kuriems patinka tušinukai Kosmo, tačiau norisi atsinaujinti, šis šiek tiek plonesnis metalinio tušinuko modelis puikiai tiks! Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis 135 mm x 7 mm. Puiki kaina! Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą,...
Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Mooi. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 140 mm x 10 mmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką. Minimalus užsakymo kiekis...
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Bond

Metalinis tušinukas, modelis Bond. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 145 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bond. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 145 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo...
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Mov

Metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu - puiki priemonė įmonės žinomumui didinti!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai tušinukai su lietikliu ir valikliu išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Valiklis nusiima, tad jis gali būti naudojamas kaip tušinuko stovelis.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tvirti, modernaus dizaino metaliniai tušinukai su lietikliais - nepakeičiama priemonė kiekvienoje įmonėje!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Stilingi metaliniai rašikliai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetei bei LED žibintuvėliu (baterijos pridedamos).Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Fit

Stilingas metalinis tušinukas, modelis Fit. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. 2017 metų naujiena! Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Dan

Stilingi, tvirti tušinukai iš metalo už prieinamą kainą - puikus pasirinkimas jūsų įmonės reprezentacijai! Supakuoti į atskirs dėžutes.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Šie metaliniai tušinukai yra itin praktiški, nes turi ne tik lietiklį, bet ir lazerį, kuris šviečia net 50 metrų atstumu. Tušinuko dangtelis nusiima ir lietiklis tampa rašikliu, o paspaudus mygtuką - aktyvuojamas lazeris (baterijos pridedamos).Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Lan

Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai mėlynu rašalu - puiki reklaminė priemonė Jums!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai rašikliai Tia

Klasikinio dizaino metaliniai rašikliai mėlynu rašalu, supakuoti į popierines dovanų dėžutes.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai rašikliai Ang

Elegantiški metaliniai tušinukai mėlynu rašalu - puiki reklaminė priemonė solidžiai įmonei!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Stilingo dizaino metaliniai tušinukai su kristalais ir lietiklio funkcija - puiki reklaminė priemonė Jums! Mėlynas rašalas.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Stilingi minimalistiniai tušinukai su lietikliu išmaniesiems telefonams ir planšetėms, bei paspaudimo mechanizmu.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai SoBe

Stilingi trikampio dizaino metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai BELL

Metalinis tušinukas su lietikliu, modelis Bell. Gaminamas su mėlynos spalvos rašalu. Yra galimybė pasirinkti juodos arba raudonos spalvos rašalą. Tušinukų dydis: 135 mm x 7 mm Galimybė pasirinkti skirtingų modelių dėkliuką.Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo...
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Dove

10628701
Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai - stilinga ir kokybiška reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 13 x ø0,8 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai tušinukai MARIETA METALIC. Tušinukai užpildyti mėlynu rašalu. Tušinukų matmenys: 1,1x13,9 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdiname Jūsų norimą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Mil

10698900
Minimalistinio dizaino aliuminiai tušinukai su paspaudimo mechanizmu. Matmenys: 14 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Rašalo spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą