Metaliniai Tušinukai

Kai reikia reprezentatyvumo, ar išskirtinumo. Nebrangus bei stilingi metaliniai tušinukai.

Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai Haw

10678100
Klasikinio dizaino aliuminiai tušinukai Haw. Matmenys: 14,2 x ø1 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai su Lietikliu

Metaliniai tušinukai Zoe su lietikliu

Stilingi minimalistiniai tušinukai su lietikliu išmaniesiems telefonams ir planšetėms, bei paspaudimo mechanizmu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai su Lietikliu

Metaliniai tušinukai San su lietikliu

Tvirti, modernaus dizaino metaliniai tušinukai su lietikliais - nepakeičiama priemonė kiekvienoje įmonėje! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai su Lietikliu

Metaliniai tušinukai Cha su lietikliu

10654000
Elegantiškas, minimalistinio dizaino rašiklis su lietikliu - puiki reklaminė priemonė jums! Pagaminta iš aliuminio. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Stilingi metaliniai rašikliai su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetei bei LED žibintuvėliu (baterijos pridedamos). Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Dan

Stilingi, tvirti tušinukai iš metalo už prieinamą kainą - puikus pasirinkimas jūsų įmonės reprezentacijai! Supakuoti į atskirs dėžutes. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Šie metaliniai tušinukai yra itin praktiški, nes turi ne tik lietiklį, bet ir lazerį, kuris šviečia net 50 metrų atstumu. Tušinuko dangtelis nusiima ir lietiklis tampa rašikliu, o paspaudus mygtuką - aktyvuojamas lazeris (baterijos pridedamos). Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Lan

Klasikinio dizaino metaliniai tušinukai mėlynu rašalu - puiki reklaminė priemonė Jums! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai rašikliai Tia

Klasikinio dizaino metaliniai rašikliai mėlynu rašalu, supakuoti į popierines dovanų dėžutes. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai rašikliai Ang

Elegantiški metaliniai tušinukai mėlynu rašalu - puiki reklaminė priemonė solidžiai įmonei! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Tušinukai su Lietikliu

Metaliniai tušinukai CRYS su lietikliu

Stilingo dizaino metaliniai tušinukai su kristalais ir lietiklio funkcija - puiki reklaminė priemonė Jums! Mėlynas rašalas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Metaliniai tušinukai SoBe

Stilingi trikampio dizaino metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai Mov

Metaliniai tušinukai su paspaudimo mechanizmu - puiki priemonė įmonės žinomumui didinti! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Elegantiško dizaino metalinis rašiklis su LED žibintuvėliu ir lazeriuku - puikiai tinka konferencijoms ir pristatymams! Matmenys: 17,8 x 3,8 x 1,9 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metaliniai tušinukai MARIETA METALIC. Tušinukai užpildyti mėlynu rašalu. Tušinukų matmenys: 1,1x13,9 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdiname Jūsų norimą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai MARIETA

Stilingi,prabangūs,metaliniai tušinukai. Modelis MARIETA. Tušinukai užpildyti mėlynos spalvos rašalu. Tušinukų matmenys: 1,1x13,9 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdiname Jūsų norimą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Kokybiški, metaliniai mechaniniai pieštukai MARIETA. Lengvai ir patogiai rašo. Pieštukų matmenys: 1,1x13,9 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdiname Jūsų norimą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai CARYS

Metaliniai tušinukai CARYS. Rašalo spalva - mėlyna. Tušinukų matmenys:1x13 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai VANORA

Metaliniai tušinukai VANORA. Metalinių tušinukų rašalas yra mėlynos spalvos. Tušinukų matmenys:1,1x13,3 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai HILARY

Metaliniai tušinukai,modelis HILARY. Stilingi,minkštai ir smagiai rašo. Rašalas - mėlynos spalvos. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Metaliniai keramika dengti tušinukai LIBERO II. Tušinukai pripildyti mėlyno rašalo. Tušinukų matmenys:1,5x13,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
Metaliniai Tušinukai

Metaliniai tušinukai LIBERO

Metaliniai tušinukai LIBERO . Tušinukai pripildyti mėlyno rašalo. Metaliniai tušinuko metmenys:1,4x13,8 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!

Filtruoti pagal

Kainą
Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.