Ekologiški Tušinukai

Ekologiški rašikliai iš aplinkai nekenksmingų medžiagų (mediena, popierius). Tvarus sprendimas visiems, besirūpinantiems aplinka. Čia rasite daug skirtingo dizaino, spalvų modelių rašiklių. Ekologiški gaminiai populiarėja, nes žmonės siekia pakeisti įprastus daiktus gamtai draugiškesnėmis jų versijomis.

Ekologiški tušinukai gali būti dekoruoti jūsų logotipu.

Ekologiški Tušinukai

Mediniai tušinukai Gėlė

6134
Žaismingo dizaino mediniai tušinukai (parenkami atsitiktine tvarka). Mėlynas rašalas. Matmenys: Ø1,3 x 15,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Bambukiniai tušinukai Rub

19584
Elegantiški bambukiniai tušinukai su minkšta detale patogiam laikymui. Matmenys: 135 x 11 mmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.
Rašymo Priemonės

Tušinukai KANIKA

Pagaminti iš perdirbto popieriaus ir plastiko. Tušinukai užpildyti mėlynu rašalu. Tušinukų matmenys:1,3x14 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Rašymo Priemonės

Bambukiniai tušinukai Celuk

Elegantiško dizaino tušinukai su bambukiniu korpusu ir paspaudimo mechanizmu.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Elegantiški, klasikinės formos rašikliai pagaminti iš bambuko, su pasukimo mechanizmu.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Ekologiški Tušinukai

Bambukiniai rašikliai Bor

Ekologiški rašikliai pagaminti iš bambuko - stilinga ir draugiška aplinkai dovana!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Ekologiški Tušinukai

Tušinukai Cram

Stilingi tušinukai dėkliuke. Matmenys: 15,4 x 2,7 x 0,8 cm   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui. 
Ekologiški Tušinukai

Tušinukai Pencil

1692
Pieštuko formos tušinukai iš kartono ir perdirbto plastiko. Matmenys: Ø1 x 16,2 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašymo Priemonės

Kamštiniai tušinukai Cork ball

1734
Išskirtiniai ekologiški tušinukai pagaminti iš kamščio su patogiu dėkliuku. Matmenys: Ø1,1 x 14 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!  Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Ekologiški tušinukai CRASTY. Pagaminti iš perdirbto popieriaus ir plastiko.Tušinukai yra užpildyti mėlynu rašalu. Tušinukų matmenys:1x14,3 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui.
Ekologiški Tušinukai

Bambukiniai tušinukai Boo

V1410
Elegantiški bambukiniai rašikliai su paspaudimo mechanizmu ir ryškios spalvos detale - stilinga reklaminė priemonė Jums! Mėlynas užpildas. Dydis: Ø1,1 x 14,2 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 200 vnt.
Rašikliai PushRašikliai Push 2
  • −52%
Ekologiški Tušinukai

Rašikliai Push

0,20 € 0,41 €
Naujos kartos tušinukai, pagaminti iš perdirbto popieriaus ir polietileno.  Deka naujų technologijų, antrinės žaliavos panaudojamos gamyboje dar karta ir taip mažinama aplinkos tarša. Elegantiško dizaino, paspaudžiamo mechanizmo rašiklis su kokybišku melynos spalvos rašalu. Pagaminti Europos sąjungoje. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų norimą...
Ekologiški Tušinukai

Tušinukas Dunes

91470
0,25 €
Tušinukas Dunes Tušinukas. Kraft popierius. Su plastikiniu segtuku ir antgaliu. ø10 x 107 mm
Ekologiški Tušinukai

Wipper

AP721524
0,31 €
Ecological wheat straw plastic ballpoint pen with blue refill.
Ekologiški Tušinukai

Tori

AP791082
0,34 €
Recycled paper ballpoint pen, with blue refill.
Ekologiški Tušinukai

Radun

AP721698
0,36 €
Mini twist ballpoint pen in ecological wheat straw plastic. With blue refill.
Ekologiški Tušinukai

Filax

AP721417
0,36 €
Recycled paper ballpoint pen with ecological wheat straw plastic parts. With blue refill.
Ekologiški Tušinukai

Compo

AP731271
0,36 €
Ballpoint pen made of recycled paper and plastic. With black refill.
Ekologiški Tušinukai

Mediniai tušinukai

0,37 €
Medinis tušinukas mėgstantiems subtilumą. Minimalus užsakymo kiekis: 200 vnt.
Ekologiški Tušinukai

Papyrus

AP805893
0,38 €
Recycled paper ballpoint pen with matching colour cap and blue refill.

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Rašalo spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą