Šaltkrepšiai

Įvairaus dydžio šaltkrepšiai - nuo mažiausių iki talpiausių. Dideli - pravers išvykų ir kelionių metu, o maži šaltkrepšiai tiks pietums atsinešti į darbą. Taip pat patogu turėti šaltų gėrimų pasivaikščiojimams vasarą.

Platus šaltkrepšių pasirinkimas: turime minimalistinio dizaino, elegantiškų, kompaktiškų, mažyčių ir itin didelių. Gėrimams ar visiems išvykos užkandžiams su atskiromis kišenėmis, skyriais. Šie krepšiai tinka ne tik šalčiui palaikyti - juose galima maistą ilgiau išlaikyti šiltą.

Tai neatsiejamas vasaros atributas! Jie vis populiarėja tarp biurų darbuotojų, įvairių profesijų darbininkų ir moksleivių, kurie atsineša pietus iš namų, tačiau neturi galimybės laikyti šaldytuve.

Visi šie šaltkrepšiai tinkami logotipų spausdinimui ir reklamai.

Šaltkrepšiai maistui ar gėrimams? Kokių būna šaltkrepšių?

Šaltkrepšiai su logotipu reklamaiTai tikriausiai pirmasis klausimas, kuris kyla svarstant kokio šaltkrepšio jums reikia. Termo krepšiai gėrimams paprastai būna mažesnio formato ir stačiakampės formos. Maistui krepšiai būna nuo visai mažų, talpinančių tik priešpiečių dėžutę, iki didelių kelioninių ar pikniko krepšių, kuriuose telpa pietūs keliems asmenims, užkandžiai ir gėrimai.

Šaltkrepšiai su logotipu būna įvairių formų, dydžių, spalvų ir medžiagų. Dažniausiai jie naudojami kaip reklaminės dovanos, kurias dalina įmonės, įstaigos ar renginių organizatoriai. Šie krepšiai gali turėti spausdintą įmonės logotipą, reklaminę žinutę ar vaizdą, kuris padeda didinti prekės ženklą ir atpažįstamumą.

Ypač šiltuoju metų laiku, šaltkrepšiai naudingi ir sporto klubams, mokykloms, vaikų darželiams, turizmo įmonėms ir kitoms organizacijoms.

Kai kurie šaltkrepšiai turi specialius skyrius, skirtus laikyti butelius ar gėrimus. Kiti būna skirti maisto produktams, tokiems kaip užkandžiai ar pietūs. Krepšiai kartais turi papildomų kišenėlių, kurios padeda organizuoti maistą ar papildomus reikmenis.

Reklaminiai šaltkrepšiai yra praktiški ir universalūs reklaminiai produktai, kurie naudojami kasdieniniame gyvenime ir skleidžia jūsų prekės ženklą plačiai auditorijai.

Koks dekoravimas tinkamiausias šaltkrepšiams?

Dekoravimo būdas, tinkamas šaltkrepšiams, priklauso nuo to, kokia yra krepšio medžiaga ir kokio tipo spausdinimas norimas.

Jeigu krepšys yra pagamintas iš viensluoksnio neaudeklo, toks medžiagos tipas gerai priima siuvimą ir aplikavimą. Tuo tarpu, jeigu krepšys yra pagamintas iš plonesnės medžiagos, tokių kaip poliesteris, geriausia naudoti šilko sito spaudą. Šilko sito spauda yra tinkama spausdinimo technika, kuri tinka didelio tiražo spausdinimui ant įvairių medžiagų, įskaitant šaltkrepšius. Ši technika yra patikima, ilgaamžė ir gali būti taikoma įvairiems spalvų deriniams.

Be to, yra ir kitų dekoravimo būdų, tokie kaip sublimacinis spausdinimas ar šilko spausdinimas, kurie taip pat gali būti tinkami šaltkrepšiams. Sublimacinis spausdinimas leidžia į medžiagą tiesiogiai perkelti spalvas, o šilko spausdinimas - sukurti detalų ir spalvingą dizainą. Šie dekoravimo būdai gali būti tinkami tam tikram medžiagų tipui ir spausdinimo reikalavimams.

Nepamirškite, kad labai dažnai didesnis dizaino spalvingumas įtakoja, kad gaminio galutinė kaina yra aukštesnė, nei planuota. Jei orientuojatės į biudžetinį variantą, rekomenduojame spaudoje naudoti vieną spalvą - didesnis vienspalvis logotipas, šūkis ar kitas dizainas, beveik visada bus pigesnis, nei mažesnis, bet spalvotas.

Galutinis dekoravimo pasirinkimas priklauso nuo to, kokia yra jūsų prekės ženklo reikmė ir spausdinimo norimų kiekių. Svarbu pasirinkti tinkamiausią dekoravimo būdą, kad būtų pasiekti geriausi galimi rezultatai ir kad šaltkrepšis ilgai tarnautų bei atrodytų puikiai.

Šaltkrepšių nauda

Šaltkrepšis arba termo krepšys yra naudingas daugeliui situacijų, kai reikia laikyti produktus šaltai ar šiltai, pavyzdžiui, maisto produktus ar vaistus. Kai kurių produktų saugojimas tam tikrame temperatūros intervale yra labai svarbus, kad išvengtumėte maisto užteršimo ar vaistų pablogėjimo, todėl šaltkrepšis naudingas, jei planuojate ilgą kelionę ir norite išlaikyti produktus vėsius.

Be to, šaltkrepšis yra naudingas, jei turite mėgstate aktyvų gyvenimo būdą ar turite vaikų ir norite laikyti jų užkandžius ar gėrimus šaltai. Taigi, šaltkrepšiai naudingi daugeliui situacijų, kai reikia laikyti produktus vėsiai ar šiltai, kad būtų išlaikyta jų kokybė ir saugumas.

Tai tik dar kartą įrodo, kad šaltkrepšiai yra vertingos verslo dovanos, nes juos galima naudoti ilgai ir net po ilgo laiko kokybiški krepšiai nepraranda savo termo izoliacinių savybių. Tai tikrai nereiškia, kad jų kaina privalo būti aukšta.

Tokiomis praktiškomis ir apgalvotomis dovanomis rodoma, kad skiriate ne tik lėšas reklamai, bet rūpinatės ir tuo, kad šios dovanos nebūtų vienadienės.

Nuo dovanų naudingumo, praktiškumo priklauso ir klientų ar partnerių reakcija į jas - didesnė daikto kaina nebūtinai suteiks daugiau džiaugsmo jį gavusiam asmeniui.

Šiais laikais žmonės daug labiau vertina personalizavimą, todėl svarbu dėmesį skirti ne tik daikto parinkimui, tačiau ir jo apipavidalinimui. Apsvarstykite, kokią žinutę norite perduoti klientams, o mes padėsime ją pavaizduoti ant šaltkrepšio.

Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis Rucksack Freeze

V8941
Ryškiaspalvės kuprinės-šaltkrepšiai sutraukiamais raišteliais. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 32,5 x 40 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis su staliuku

12016600
Net 50 skardinių talpinantis šaltkrepšis su staliuku viršuje. Atvira prekinė kišenė. Tinklo kišenės aksesuarams. Ultra Safe™ pamušalas. Sulankstomas. 600D poliesteris. 41,9 x 27,9 x 29,2 cm. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis 0573

V0573
Šaltkrepšis-pusryčių dėžutė (lunchbox). Pagamintas iš 70 g/m2 neaustos medžiagos.Matmenys: 28 x 19 x 16 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Nedidelės ryškiaspalvės kuprinės-šaltkrepšiai sutraukiamais raišteliais. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: 27 x 32 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis-kuprinė

V0557
Šaltkrepšis-kuprinė, pagaminta iš specialiai apdoroto popieriaus.Matmenys: 40 x 30 x 14 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Dygsnuoto audinio šaltkrepšis Imma

12036100
Su reguluojamo dydžio petnešėle ir rankenomis. Priekinė kišenė ir plastikinis žiedas raktams. 210D Neilonas. 32 x 35,5 x 16 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšis, primenantis ikonišką popierinį paketą. Velcro užtrauktukas. Laminuotas 110 g polipropilenas. 19 x 32 x 12 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis Light

12008500
Dideli šaltkrepšiai-rankinės su kišene priekyje ir kilpele rašikliui. 80g/m² neaustinė medžiaga. Matmenys: 44,5 x 34,3 x 15,2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis Easy-Access

12016400
Itin talpūs šaltkrepšiai, kuriuose telpa iki 24 skardinių. Patogi Easy-access kišenėlė leidžia lengvai pasiekti šaldomus produktus, o Backsaver™ technologija leidžia patogiai nešti net ir gana didelį svorį. 600D poliesteris. Matmenys: 29,2 x 27,9 x 22,8 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime...
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšiai Olso

11960000
Talpūs šaltkrepšiai su dviem atskirais skyriais. 600D poliesteris. Matmenys: 30 x 24,5 x 20 cm (14,7 l) Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšiai BBQ Cooler Bag

13000500
Trijų dalių BBQ rinkinys su šaltkrepšiu. Tai puikus rinkinys kiekvienam, mėgstančiam stovyklauti gamtoje. Rinkinyje yra mentelė, žnyplės ir šakutė, kurie supakuoti krepšio priekiniame skyriuje. 600D poliesteris ir nerūdijantis plienas. Matmenys: 40 x 23 x 16 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui...
Šaltkrepšiai

Raištelinis šaltkrepšis Oriole

120495
2,00 €
Raištelinis šaltkrepšis Oriole Raištelinė kuprinė-šaltkrepšis. Turi atvirą priekinę kišenę. Tinka 12 skardinių. Atsparumas iki 5 kg svorio. 210D poliesterio.
Šaltkrepšiai

Mažas šaltkrepšis Papyrus

120360
2,09 €
Mažas šaltkrepšis Papyrus Šaltkrepšis su popierinio paviršiaus imitacija, kad susidarytų įspūdingas rudos spalvos popierinis maišelis. Izoliuotas pagrindinis skyrius. Neaustinis polipropilenas, 110 g/m2.
Šaltkrepšiai

Gentoo

AP718059
2,19 €
Plastic freezer block for cooler bags.
Šaltkrepšiai

Šaltkrepšis PROMOCOOL

MO7883
2,40 €
Šaltkrepšis PROMOCOOL Šaltkrepšis 6 skardinėms. Išorė iš neaustinių medžiagų su baltais apdailos elementais. 80 g/m². Izoliacinė medžiaga: pūtos, aliuminio folija. Talpa 3L.
Tradan
  Šaltkrepšiai

  Tradan

  AP781291
  2,55 €
  Drawstring cooler bag for children with aluminium padding. 210D polyester.
  Keixa
   Šaltkrepšiai

   Keixa

   AP791893
   2,60 €
   Velcro cooler bag with aluminium padding. Made of non-woven.
   Hertum
    Šaltkrepšiai

    Hertum

    AP781843
    2,65 €
    Zipped cooler bag with aluminium padding for 6 pcs 0,33 l cans. Material: non-woven.
    Šaltkrepšiai

    Tivex

    AP791894
    2,74 €
    Zipped, PVC cooler bag with aluminium padding. For 4 pcs 0,33L cans.
    Šaltkrepšiai

    Fridrate

    AP809430
    2,84 €
    Zipped, non-woven cooler bag with aluminium padding. For 6 pcs 0,33 L cans or 3 pcs 0,5 L bottles.
    Šaltkrepšiai

    Šaltkrepšis CUBACOOL

    MO8438
    2,85 €
    Šaltkrepšis CUBACOOL Šaltkrepšis 6 skardinėms. Iš 210 poliesterio. Su neaustais baltais papuošimais. 80g/m². Izoliacinė medžiaga: pūtos, aliuminio folija. Talpa 3L.
    Nipex
     Šaltkrepšiai

     Nipex

     AP781290
     2,92 €
     Drawstring cooler bag with aluminium padding. 210D polyester.
     Šaltkrepšiai

     Šaltkrepšis Kumla

     120092
     2,94 €
     Šaltkrepšis Kumla Užsegamas pagrindinis skyrius. Reguliuojamas peties dirželis. Izoliuotas PEVA pamušalas. Priedai neįtraukti. 210D poliesteris.
     Šaltkrepšiai

     Rumbix

     AP721185
     3,16 €
     Paper cooler bag for kids with coloured handle and aluminium padding.
     Coolcan
      Šaltkrepšiai

      Coolcan

      AP731486
      3,17 €
      Zipped cooler bag with aluminium padding for 6 pcs 0,33 l cans. Material: PVC.
      Šaltkrepšiai

      Laral

      AP721258
      3,37 €
      Paper lunchbag with aluminium lining.
      Šaltkrepšiai

      Šaltkrepšis Lighthouse

      120085
      3,38 €
      Šaltkrepšis Lighthouse Užsegamas pagrindinis skyrius su dvigubomis rankenomis. Rankenų ilgis 28 cm. Priedai neįtraukti. Neaustinis 80 g/m² PP plastikas.
      Hobart
       Šaltkrepšiai

       Hobart

       AP741577
       3,48 €
       Laminated non-woven cooler bag with aluminium padding and velcro closure.
       Šaltkrepšiai

       Zayka

       AP721991
       3,49 €
       Zipped cooler bag in laminated paper with aluminium padding, for 6 pcs 0,33 l cans. With front pocket ideal for printing.
       Fresher
        Šaltkrepšiai

        Fresher

        AP731488
        3,51 €
        Polyester bottle holder with carrying strap. For 1,5 L bottles.
        Šaltkrepšiai

        Rufus

        AP791823
        3,70 €
        Zipped, PVC lunch bag with aluminium padding.
        Šaltkrepšiai

        Pirkinių krepšys PLICOOL

        MO7214
        3,73 €
        Pirkinių krepšys PLICOOL Patogus sulankstomas šaldymo maišelis. 210T poliesteris. Izoliacinė medžiaga: aliuminio folija. Talpa 13L.
        Šaltkrepšiai

        Didėlis šaltkrepšis Papyrus

        120396
        3,88 €
        Didėlis šaltkrepšis Papyrus Priešpiečių šaltkrepšis su erdviu izoliuotu pagrindiniu skyriumi, kuriame telpa iki 12 skardinių. Neaustinis polipropilenas, 110 g/m2.
        Šaltkrepšiai

        Bapom

        AP721259
        3,95 €
        Paper lunchbag with aluminium lining.
        Filtras

        Kaina

        0,00 € - 73,00 €

        Spalva

        Prekė įkeltą į palyginimą