Ausinės ir Garso kolonėlės

Patogios ir kompaktiškos ausinės reikalingos tiek darbe, tiek laisvalaikiui, o mažos kolonėlės jungiamos prie mobiliojo telefono praskaidrins nuotaiką kiekvienam! Todėl pradžiuginkite kolegas ir klientus itin praktiška dovana! Viešose vietose ar biure - ausinės yra nepakeičiamas dalykas norintiems klausytis muzikos ir netrukdyti kitiems. Kokybiškos garso kolonėlės tinka ramios muzikos klausymui darbo metu. Taip pat vietoje automobilinės garso aparatūros gamtoje, kai telefono garso ir kokybės yra per mažai. Jos užima mažai vietos, todėl yra nepakeičiamos norintiems klausytis muzikos kasdien ir visur. Žinoma, ne visur garsiai klausytis muzikos galima, todėl tam šalia praverčia ir ausinės.

Garso kolonėles ir ausines dekoruojame jūsų logotipu ar užrašu.

Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Versa

10821900
Stilingos ausinės su dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 120 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø54 x 21 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Rave

13418600
Ši nedidelė stilingo dizaino kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu (3.5 mm jungtis). Grojant muzikai ra LED apšvietimas iš septynių spalvų: raudonos, žalios, mėlynos, rožinės, oranžinės geltonos ir violetinės. Vidinė pakraunama baterija! Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Supakuota dovanų dėžutėje....
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Rebel

10821305
Stilingos ausinės su dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 60 x 65 x 17 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidės ausinės odiniame dėkle

V3943
Belaidės ausinės dirbtinės odos dėkle. Įkraunamos (USB kabelis komplekte).12,8 x 7,8 x 3,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidės ausinės metaliniame dėkle

V3970
Belaidės ausinės stilingame aliuminio dėkle. Hands-free funkcija. Įkraunamos (USB kabelis komplekte).9,5 x 3,7 x 2,8 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė - raktų pakabukas

V3961
Belaidė kolonėlė su ratui raktams ir logotipo apšvietimu. Pakrovimo kabelis.3,8 x 4,5 x 2 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Natūralios odos dėklas ausinems

867067
Natūralios odos dėkliukas ausinems. 7,8 x 6,5 cm. 25g. Dėžutė komplekte.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė išmaniajam telefonui

058806
Belaidė kolonėlė su mp3 funkcija. Gali būti naudojama kaip hands-free. Ø 8 x 6,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė vonios kambariui

095206
Belaidė kolonėlė su mp3 funkcija. Lengvai prikabinma prie vonios kambario sienos. Ø 8,4 x 5,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Bambukinė belaidė kolonėlė

090113
Belaidė kolonėlė su mp3 funkcija ir SD kortelių skaitytuvu. 50cm pakrovimo kabelis. Ø 5,8 x 5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Šviečianti belaidė kolonėlė 92

V3892-02
Belaidė kolonėlė su skirtingais apšvietimo režimais. 3.7V/1500 mAh  baterija. 100cm pakrovimo kabelis. Ø 9 x 12 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Buzz

10827000
Išskirtinio dizaino belaidės ausinės prie telefono prijungiamos per Bluetooth®. Ryšys siekia iki 10 metrų. Lankstūs šių ausinių kabliukai yra ypač patogūs sportuojant. Su įmontuota kontrole, kuri leidžia priimti skambučius ir kontroliuoti muziką.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Nereus

10820700
Patogios, lengvos ausinės puikiai tinka aktyviai sportuojant, bėgant. Pridedamas dėkliukas, 2 poros dekoratyvių žiedelių ir 2 poros silikoninių ausų pagalvėlių. Supakuota baltoje dovanų dėžutėje (8.3 x 8.3 x 3,8 cm). Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 4 x 5,5 cm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Armor

10824600
Praktiškos sportinės ausinės su dėkliuku. Dėl specialaus dizaino, jos puikiai laikosi ausyse, neslysta, yra atsparios vandeniui, todėl puikiai tinka aktyviai sportuojant, bėgant. Taip pat yra mikrofonas, kad galėtumėte atsiliepti į skambučius. Supakuota baltoje dovanų dėžutėje (8.8 x 8.8 x 4 cm). Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 8 x 3,5 cm   Greitai ir...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Flare

10825700
Stilingos, lengvos, metalinės ausinės su medžiaginiu maišeliu patogiam nešiojimuisi. Supakuota baltoje dovanų dėžutėje (8.8 x 8.8 x 4 cm) Matmenys: Ø12 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Amuletas

10825400
Išskirtinio dizaino kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu. 3.5 mm jungtis. Ją itin patogu neštis kartu, nes tereikia užsidėti ant kaklo. Yra mikrofonas, tad ją galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Vidinė pakraunama baterija leis klausytis muzikos net iki 5 valandų! Pridedamas USB įkrovimo ir audio...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė 94

V3894-03
Belaidė kolonėlė su mp3 funkcija ir SD kortelių skaitytuvu. 50cm pakrovimo kabelis. Ø 5,93 x 4,9 cmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Com

10826500
Ši nedidelė stilingo dizaino kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu, yra 2W galingumo. 3.5 mm jungtis, LED indikatorius. Yra mikrofonas, tad galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Vidinė pakraunama baterija! Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Supakuota dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko....
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Sound su šakotuvu

10819500
Stilingo ir praktiško dizaino ausinės su dėkliuku bei šakotuvu ir dvejomis ausinėmis. Standartinė 3.5 mm audio jungtis. 110 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø80 x 36 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės ir telefono stovelis Storm

10821800
Stilingos ausinės su dėkliuku - stoveliu mobiliajam telefonui ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 120 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø68 x 17 mm    Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Sonic

13417900
Nedidelė stilinga kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti iki 3 valandų be sustojimo! Viduje įmontuotas mikrofonas leidžia kolonėlę naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas, naudojimo instrukcija. Supakuota...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Windi

10822400
Stilingos ausinės su dėkliuku, kuris apsaugo ausinių laidus nuo susipainiojimo, ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 120 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: Ø54 x 24 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Reely

10823500
Praktiškos ausinės su ištraukiamu laidu ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø53 x 18 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Sargas

10812800
Stilingos ausinės su patogiu dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 72 x 72 x 22 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Sargas su mikrofonu

13416600
Stilingos ausinės su mikrofonu, bei patogiu dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Puiki laisvų rankų įranga ir praktiška dovana! 96 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 68 x 68 x 21 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Dime

13418300
Stilingos ausinės su ištraukiamu laidu ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 75 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 29 x 29 x 10 mm    Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Throne

13416700
Praktiška, nedidelė, kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono. Silikoninis pagrindas prisisiurbia prie lygių paviršių, todėl ją galėsite patogiai pastatyti ant stalo ar pritvirtinti automobilyje. 3.5 mm jungtis. Baterijos pridedamos. Taip pat, pridedamas įkrovimo laidas, naudojimo instrukcija. Supakuota baltoje dovanų dėžutėje. Pagaminta iš...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Nomia

10819200
Maža stilinga kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti iki 4 valandų be sustojimo! Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 52 x 44 x 54 mm    Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Pollux

10815200
Praktiška mini kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija. Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø54 x 17 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Jud

13417700
Praktiška kelioninė kolonėlė - paprasčiausiai įdėkite telefoną į laikiklį ir klausykite sustiprinto garso perduodamo iš telefono vidinės kolonėlės. Nereikalingi jokie laidai ar belaidžiai prisijungimai! Supakuota baltoje dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko ir silikono. Matmenys: 95 x 61 x 81 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Warpt

10823300
Praktiška nedidelė kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti net 4 valandas be sustojimo! Pridedamas USB įkrovimo laidas. Supakuota baltoje dovanų dėžutėje. Pagaminta iš aliuminio. Matmenys: Ø35 x 37 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Sphinx

10825200
Išskirtinio dizaino nedidelė 1.5W kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio, skleidžia garsą į klausytoją. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti net iki 6 valandų be sustojimo! Pridedamas USB įkrovimo laidas. Supakuota baltoje dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 52 x 44 x 54 mm   Greitai ir...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Ripple

10823400
Praktiška kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio. Išsiplečia, kad sustiprintų garsą. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija. Pridedamas USB įkrovimo laidas. Supakuota baltoje dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø53 x 53 x 38 mm   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kiping

AP741221
0,72 €
Polyester pouch with string closure.
Ausinės ir Garso kolonėlės

MARCONI

MO9457
0,96 €
Wireless receiver w. speaker
Ausinės ir Garso kolonėlės

Superbass

AP741010
0,96 €
Silicone, passive iPhone® speaker.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Cort

AP791192
1,39 €
In-ear earphones with 3,5 mm audio jack and 3 pairs of earbuds, in plastic case.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Versa earbuds

108219
1,44 €
Versa earbuds. Use with any standard audio device. Reusable round case stores earbuds. 3.5mm audio jack and 120 cm earbud cable. Joined bubble bag. PP Plastic. PP Plastic.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Sargas lightweight earbuds

108128
1,63 €
Super lightweight stylish earbuds. Can be used on smartphones, tablets and all music players with a 3,5 mm audio jack. Includes a handy storage box. ABS Plastic, PVC Plastic.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ripple expandable speaker

108234
1,64 €
Ripple expandable speaker. Expanding speaker to boost sound with an internal rechargeable battery providing up to 2 hours of playback time. Connect the speaker with any smartphone, tablet or audio device with the built-in 3,5mm audio jack. Includes USB charging cable and white carton box. ABS Plastic. ABS Plastic.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Hoos

AP791687
1,71 €
In-ear earphones with 3,5mm audio Jack socket.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Shilay

AP741610
1,76 €
Zipped, PU leather covered multipurpose case. Delivered without decoration.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Sargas earbuds with microphone

134166
1,85 €
Sargas earbuds with microphone. Deluxe earbud set includes a built-in cable microphone that allows you to go hands free with your media device. Easily answer or end a call with single button on the microphone. Set also provides three interchangeable soft rubber earbud covers. Plastic case with cable storage. Standard 3.5mm audio jack, 96 cm earbud cable....
Ausinės ir Garso kolonėlės

Rebel earbuds

108213
1,88 €
Rebel earbuds. Plastic triangular case with cable storage. Use with any standard audio device with a 3,5 mm audio jack. Joined bubble bag. ABS Plastic. ABS Plastic.
Ausinės ir Garso kolonėlės

DOREMI

MO9766
1,88 €
Wireless speaker with stand
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kelty

AP781686
2,01 €
In-ear earphones with 3,5 mm audio jack, in plastic case with carabiner and matching colour cap.
CelodyCelody 2
  • Naujiena
Ausinės ir Garso kolonėlės

Celody

AP800523
2,14 €
In-ear earphones with USB-C connection and 3 pairs of earbuds, in plastic case.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Epobass

AP806976
2,16 €
In-ear earphones with 3,5 mm audio Jack and epoxy domes. Price includes epoxy dome printing. MOQ: 100 pcs.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Subobass

AP718191
2,22 €
In-ear earphones with 3,5 mm audio Jack and epoxy domes. With custom made, polyester earphones lanyard, with sublimation printed graphics on both sides. Price includes epoxy dome and sublimation printing. MOQ: 100 pcs.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Roymed

AP741954
2,32 €
Plastic in-ear earphones with 3,5 mm audio Jack connection.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Subobass RPET

AP718988
2,35 €
In-ear earphones with 3,5 mm audio Jack and epoxy domes. With custom made, RPET earphones lanyard, with sublimation printed graphics on both sides. Price includes epoxy dome and sublimation printing. MOQ: 100 pcs.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Rasum

AP781790
2,63 €
Retractable earphones with reflective part and clip on the back.
Ausinės ir Garso kolonėlės

FIESTA

MO9230
3,03 €
Speaker football shape
Ausinės ir Garso kolonėlės

BOOBOOM

MO8396
3,22 €
Mini wireless speaker
Ausinės ir Garso kolonėlės

Delgor

AP781970
3,30 €
Wireless in-ear earphone with bluetooth collection. Including USB recharge cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Karlon

AP721123
3,34 €
Man-shaped, dancing bluetooth speaker in plastic housing with hands-free call function and built-in rechargeable battery. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Laryn

AP721664
3,36 €
Dancing bluetooth speaker in plastic housing with hands-free call function and built-in rechargeable battery. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

TAMBOR

MO9741
3,36 €
Wireless speaker w/light up
Ausinės ir Garso kolonėlės

Nix

AP791298
3,68 €
Plastic iPad®, iPhone® holder with speaker and 3, 5 mm Jack. Operates with with 4 AAA batteries, delivered without battery.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Anser

AP791736
3,96 €
Foldable, plastic headphones with 3.5 mm audio Jack connection.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Zucker

AP721118
4,13 €
Bluetooth speaker with plastic housing, hands-free call function, built-in rechargeable battery and 1 LED light inside the housing for illuminated engraving. With metal keyring and USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Boizen

AP721296
4,21 €
Rechargeable bluetooth earphone with charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Markiz

AP781160
4,24 €
Polar fleece headband with built in earphones, 3,5 mm audio Jack.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Switch earbuds with multi tips

135103
4,33 €
The Switch earbuds offers a great solution for newer phones without a 3.5 mm audio jack. It features a multi tip which works with iOS devices and devices with Micro USB. Insert the earbuds into the device and connect them via Bluetooth®. It also features a 3.5 mm audio jack for use with phones that still have it. Includes a handy storage box. ABS Plastic.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Seyer

AP781328
4,45 €
Polyester winter hat with built-in bluetooth earphones and rechargeable battery. With USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kelsi

AP791585
4,74 €
Heaphones with 3.5 mm jack connection. Antonio Miro brand product.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Tabit

AP791700
4,90 €
Plastic, adjustable headphones with 3.5 mm audio Jack connection.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Neymen

AP781161
4,93 €
Padded, plastic headphones with 3.5 mm audio Jack connection.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Duck cylinder Bluetooth speaker with rubber finish

134958
5,06 €
Rubber cylinder speaker. Enjoy music and movies anywhere by pairing your Bluetooth® compatible device like iPhone, iPad or Android OS devices with this portable Bluetooth® speaker (10M range). With the built in microphone, the speaker allows you to conference call on the go through your smartphone or by video chat programs like Skype. Comes with a nice...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Hecno

AP781076
5,28 €
Bluetooth speaker with plastic housing. With carry strap and built-in rechargeable battery. Including USB charger and aux-in cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

FLOR

MO9154
5,36 €
Wireless speaker flower pot
Ausinės ir Garso kolonėlės

Syrene

AP781598
5,38 €
Bluetooth speaker with plastic housing and mobile holder suction cups. With built-in rechargeable battery. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Luwins

AP781502
5,45 €
Polyester headband with built-in bluetooth earphones and rechargeable battery. With USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Rolder

AP741438
5,57 €
In-ear earphones with sponge and 3,5 mm audio Jack connection. Delivered in black gift box. Antonio Miro brand product.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Tekren

AP721024
5,72 €
Bluetooth in-ear earphones with hands-free call function and built-in rechargeable battery. With USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Cheaz foldable headphones

134207
5,90 €
Ideal for all your music needs. These headphones are lightweight, foldable and compatible with any smartphone, tablet or laptop with a 3,5mm audio jack. Supplied in a gift box. ABS Plastic.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Audric

AP741950
5,99 €
Bluetooth speaker with plastic housing and aluminium carabiner. With hands-free call function and built-in rechargeable battery. Including USB charger and aux-in cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Helber

AP781158
6,13 €
Bluetooth speaker with rubberised plastic housing. With hands-free call function and built-in rechargeable battery. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Rariax

AP741915
6,20 €
Splashproof (IPX4 protection) bluetooth speaker with rubber-coated housing and large suction cup. With hands-free call function and built-in rechargeable battery. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Seida

AP781087
6,22 €
Bluetooth in-ear earphones with hands-free call function and 2 pairs of earbuds. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Mayun

AP781324
6,32 €
Bluetooth in-ear earphones with hands-free call function and built-in rechargeable battery. With USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Nerby

AP721358
6,36 €
Bluetooth speaker with hands-free call function and FM radio. With plastic housing, polyester speaker cloth and rechargeable battery. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Martins

AP741951
6,41 €
Bluetooth speaker with metal housing. With radio, MP3 player, hands-free call function and built-in rechargeable battery. Including USB charger and aux-in cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Baran

AP721374
6,47 €
Bluetooth speaker with hands-free call function and FM radio. With plastic housing, matching colour polyester speaker cloth and rechargeable battery. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Wanap

AP721504
6,58 €
Mushroom shaped mini bluetooth speaker with suction cup, hands-free call function and rechargeable battery. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Morals

AP781159
6,61 €
Bluetooth speaker with rubberised plastic housing. With handsfree call function and built-in rechargeable battery. Including USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Stepek

AP781326
6,70 €
Bluetooth in-ear earphones with built-in rechargeable battery. In trasparent case with USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

Voltar

AP781886
6,71 €
Aluminium, bluetooth in-ear earphones with hands-free call function and built-in rechargeable battery. With USB charger cable.
Ausinės ir Garso kolonėlės

PEREY. Portable speaker with microphone

97253
6,74 €
Rubber-finished ABS speaker with microphone, bluetooth transmission, TF card reader and 3W/4Ω power. This speaker has autonomy up to 2 h and functions such as answer calls, control the volume and connect to the mobile device playlist. This product includes USB/micro USB cable for charging
.

Kaina

0,00 € - 80,00 €

Spalva

Filtruoti pagal

Kainą
Spalvą
daugiau suskleisti
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą