Ausinės ir Garso kolonėlės

Patogios ir kompaktiškos ausinės reikalingos tiek darbe, tiek laisvalaikiui, o mažos kolonėlės jungiamos prie mobiliojo telefono praskaidrins nuotaiką kiekvienam! Todėl pradžiuginkite kolegas ir klientus itin praktiška dovana! Viešose vietose ar biure - ausinės yra nepakeičiamas dalykas norintiems klausytis muzikos ir netrukdyti kitiems. Kokybiškos garso kolonėlės tinka ramios muzikos klausymui darbo metu. Taip pat vietoje automobilinės garso aparatūros gamtoje, kai telefono garso ir kokybės yra per mažai. Jos užima mažai vietos, todėl yra nepakeičiamos norintiems klausytis muzikos kasdien ir visur. Žinoma, ne visur garsiai klausytis muzikos galima, todėl tam šalia praverčia ir ausinės.

Garso kolonėles ir ausines dekoruojame jūsų logotipu ar užrašu.

Ausinės ir garso kolonėlės su logotipais gali būti naudojamos kaip reklaminės dovanos arba padėti didinti prekės ženklo matomumą. Tai gali būti naudinga įmonėms ar organizacijoms, kurios nori padidinti savo prekės ženklo atpažįstamumą arba skleisti savo žinutę.

Ausinės ir garso kolonėlės su logotipais gali būti įvairių rūšių ir dydžių, taip pat gali turėti įvairias funkcijas ir savybes. Garso kolonėlės būna nešiojamos, prijungiamos laidu ir belaidės, jungiamos per wifi ar bluetooth.

Svarbu pasirinkti kokybiškas ausines, kad jos būtų patogios ir kokybiškos naudoti. Be to, reikia atsižvelgti į savo tikslinę auditoriją ir jų poreikius.
Keletas galimų ausinių rūšių:

 1. Belaidės ausinės - šiuolaikinės technologijos leidžia mums pasiekti aukščiausios kokybės belaides ausines, kurios yra labai patogios ir lengvos. Belaidės ausinės itin patogios, nes jų nebereikia prijungti laidu, o naudoti galima bet kur.

 2. Ausinės su laidu - nors belaidės ausinės labai populiarios, ausinės su laidu taip pat turi savo privalumų. Jų kokybė yra dažnai aukštesnė nei belaidžių ausinių, o be to, jos rečiau pametamos.

 3. Ausinės su triukšmo malšinimu - šios ausinės labai populiarios tarp žmonių, kurie dažnai keliauja arba nori klausytis muzikos triukšmingose vietose. Jos turi triukšmo mažinimo funkciją, kuri leidžia nutildyti triukšmą ir girdėti garsą tik iš ausinių.

 4. Ausinės su ausies lankeliu - tai ausinės, kurios turi lankelį, skirtą patogiam pritvirtinimui prie ausies. Jos yra labai populiarios tarp sportininkų ir žmonių, kurie nori turėti tvirtą ir patogų pritvirtinimą prie ausies.

Prieš įsigydami ausines ar garso kolonėles su logotipais reklamai, rekomenduojama pasikonsultuoti su patyrusiais reklamos specialistais arba tiekėjais, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausias ir efektyviausias prekes savo reklamos kampanijai.

Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Versa

10821900
Stilingos ausinės su dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 120 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø54 x 21 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Armor

10824600
Praktiškos sportinės ausinės su dėkliuku. Dėl specialaus dizaino, jos puikiai laikosi ausyse, neslysta, yra atsparios vandeniui, todėl puikiai tinka aktyviai sportuojant, bėgant. Taip pat yra mikrofonas, kad galėtumėte atsiliepti į skambučius. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje (8.8 x 8.8 x 4 cm). Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 8 x 3,5 cm...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Sphinx

10825200
Išskirtinio dizaino nedidelė 1.5W kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio, skleidžia garsą į klausytoją. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti net iki 6 valandų be sustojimo! Pridedamas USB įkrovimo laidas. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 52 x 44 x 54 mm...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Rebel

10821305
Stilingos ausinės su dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 60 x 65 x 17 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Sonic

13417900
Nedidelė stilinga kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti iki 3 valandų be sustojimo! Viduje įmontuotas mikrofonas leidžia kolonėlę naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas, naudojimo instrukcija. Pakuojama...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Com

10826500
Ši nedidelė stilingo dizaino kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu, yra 2W galingumo. 3.5 mm jungtis, LED indikatorius. Yra mikrofonas, tad galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Vidinė pakraunama baterija! Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Supakuota dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko....
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Rave

13418600
Ši nedidelė stilingo dizaino kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu (3.5 mm jungtis). Grojant muzikai ra LED apšvietimas iš septynių spalvų: raudonos, žalios, mėlynos, rožinės, oranžinės geltonos ir violetinės. Vidinė pakraunama baterija! Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Supakuota dovanų dėžutėje....
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Amuletas

10825400
Išskirtinio dizaino kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu. 3.5 mm jungtis. Ją itin patogu neštis kartu, nes tereikia užsidėti ant kaklo. Yra mikrofonas, tad ją galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Vidinė pakraunama baterija leis klausytis muzikos net iki 5 valandų! Pridedamas USB įkrovimo ir audio...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Flare

10825700
Stilingos, lengvos, metalinės ausinės su medžiaginiu maišeliu patogiam nešiojimuisi. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje (8.8 x 8.8 x 4 cm) Matmenys: Ø12 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Nereus

10820700
Patogios, lengvos ausinės puikiai tinka aktyviai sportuojant, bėgant. Pridedamas dėkliukas, 2 poros dekoratyvių žiedelių ir 2 poros silikoninių ausų pagalvėlių. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje (8.3 x 8.3 x 3,8 cm). Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 4 x 5,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Jud

13417700
Praktiška kelioninė kolonėlė - paprasčiausiai įdėkite telefoną į laikiklį ir klausykite sustiprinto garso perduodamo iš telefono vidinės kolonėlės. Nereikalingi jokie laidai ar belaidžiai prisijungimai! Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko ir silikono. Matmenys: 95 x 61 x 81 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Buzz

10827000
Išskirtinio dizaino belaidės ausinės prie telefono prijungiamos per Bluetooth®. Ryšys siekia iki 10 metrų. Lankstūs šių ausinių kabliukai yra ypač patogūs sportuojant. Su įmontuota kontrole, kuri leidžia priimti skambučius ir kontroliuoti muziką. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Šviečianti belaidė kolonėlė 92

V3892-02
Belaidė kolonėlė su skirtingais apšvietimo režimais. 3.7V/1500 mAh baterija. 100cm pakrovimo kabelis. Ø 9 x 12 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Bambukinė belaidė kolonėlė

090113
Cilindro formos belaidė kolonėlė su mp3 funkcija ir SD kortelių skaitytuvu. 50cm pakrovimo kabelis. Ø 5,8 x 5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė vonios kambariui

095206
Belaidė kolonėlė su mp3 funkcija. Lengvai prikabinma prie vonios kambario sienos. Ø 8,4 x 5,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė išmaniajam telefonui

058806
Belaidė kolonėlė su mp3 funkcija. Gali būti naudojama kaip hands-free. Ø 8 x 6,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė - raktų pakabukas

V3961
Belaidė kolonėlė su ratui raktams ir logotipo apšvietimu. Pakrovimo kabelis. 3,8 x 4,5 x 2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidės ausinės metaliniame dėkle

V3970
Belaidės ausinės stilingame aliuminio dėkle. Hands-free funkcija. Įkraunamos (USB kabelis komplekte).9,5 x 3,7 x 2,8 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Warpt

10823300
Praktiška nedidelė kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti net 4 valandas be sustojimo! Pridedamas USB įkrovimo laidas. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje. Pagaminta iš aliuminio. Matmenys: Ø35 x 37 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Nomia

10819200
Maža stilinga kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti iki 4 valandų be sustojimo! Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 52 x 44 x 54 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidės ausinės odiniame dėkle

V3943
Belaidės ausinės dirbtinės odos dėkle. Įkraunamos (USB kabelis komplekte).12,8 x 7,8 x 3,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Pollux

10815200
Praktiška mini kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija. Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø54 x 17 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės ir telefono stovelis Storm

10821800
Stilingos ausinės su dėkliuku - stoveliu mobiliajam telefonui ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 120 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø68 x 17 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Dime

13418300
Stilingos ausinės su ištraukiamu laidu ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 75 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 29 x 29 x 10 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Windi

10822400
Stilingos ausinės su dėkliuku, kuris apsaugo ausinių laidus nuo susipainiojimo, ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 120 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: Ø54 x 24 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Reely

10823500
Praktiškos ausinės su ištraukiamu laidu ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø53 x 18 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Sargas

10812800
Stilingos ausinės su patogiu dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 72 x 72 x 22 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė 94

V3894-03
Metalinė belaidė kolonėlė su mp3 funkcija ir SD kortelių skaitytuvu. 50cm pakrovimo kabelis. Ø 5,93 x 4,9 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Natūralios odos dėklas ausinems

867067
Natūralios odos dėkliukas ausinems. 7,8 x 6,5 cm. 25g. Dėžutė komplekte.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Sargas su mikrofonu

13416600
Stilingos ausinės su mikrofonu, bei patogiu dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Puiki laisvų rankų įranga ir praktiška dovana! 96 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 68 x 68 x 21 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Sound su šakotuvu

10819500
Stilingo ir praktiško dizaino ausinės su dėkliuku bei šakotuvu ir dvejomis ausinėmis. Standartinė 3.5 mm audio jungtis. 110 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø80 x 36 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Throne

13416700
Praktiška, nedidelė, kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono. Silikoninis pagrindas prisisiurbia prie lygių paviršių, todėl ją galėsite patogiai pastatyti ant stalo ar pritvirtinti automobilyje. 3.5 mm jungtis. Baterijos pridedamos. Taip pat, pridedamas įkrovimo laidas, naudojimo instrukcija. Supakuota baltoje dovanų dėžutėje. Pagaminta iš...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Ripple

10823400
Praktiška kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio. Išsiplečia, kad sustiprintų garsą. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija. Pridedamas USB įkrovimo laidas. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø53 x 53 x 38 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o...
Kiping
  Ausinės ir Garso kolonėlės

  Kiping

  AP741221
  0,72 €
  Polyester pouch with string closure.
  Superbass
   Ausinės ir Garso kolonėlės

   Superbass

   AP741010
   0,96 €
   Silicone, passive iPhone® speaker.
   Ausinės ir Garso kolonėlės

   MARCONI

   MO9457
   0,96 €
   Wireless receiver w. speaker
   Ausinės ir Garso kolonėlės

   Cort

   AP791192
   1,39 €
   In-ear earphones with 3,5 mm audio jack and 3 pairs of earbuds, in plastic case.
   Ausinės ir Garso kolonėlės

   Versa earbuds

   108219
   1,44 €
   Versa earbuds. Use with any standard audio device. Reusable round case stores earbuds. 3.5mm audio jack and 120 cm earbud cable. Joined bubble bag. PP Plastic. PP Plastic.
   Ausinės ir Garso kolonėlės

   Rebel earbuds

   108213
   1,45 €
   Rebel earbuds. Plastic triangular case with cable storage. Use with any standard audio device with a 3,5 mm audio jack. Joined bubble bag. ABS Plastic. ABS Plastic.
   Ausinės ir Garso kolonėlės

   Sargas lightweight earbuds

   108128
   1,48 €
   Super lightweight stylish earbuds. Can be used on smartphones, tablets and all music players with a 3,5 mm audio jack. Includes a handy storage box. ABS Plastic, PVC Plastic.
   Ausinės ir Garso kolonėlės

   Ripple expandable speaker

   108234
   1,64 €
   Ripple expandable speaker. Expanding speaker to boost sound with an internal rechargeable battery providing up to 2 hours of playback time. Connect the speaker with any smartphone, tablet or audio device with the built-in 3,5mm audio jack. Includes USB charging cable and white carton box. ABS Plastic. ABS Plastic.
   Shilay
    Ausinės ir Garso kolonėlės

    Shilay

    AP741610
    1,76 €
    Zipped, PU leather covered multipurpose case. Delivered without decoration.
    Ausinės ir Garso kolonėlės

    Sargas earbuds with microphone

    134166
    1,85 €
    Sargas earbuds with microphone. Deluxe earbud set includes a built-in cable microphone that allows you to go hands free with your media device. Easily answer or end a call with single button on the microphone. Set also provides three interchangeable soft rubber earbud covers. Plastic case with cable storage. Standard 3.5mm audio jack, 96 cm earbud cable....
    Ausinės ir Garso kolonėlės

    DOREMI

    MO9766
    1,88 €
    Wireless speaker with stand
    Ausinės ir Garso kolonėlės

    Celody

    AP800523
    2,14 €
    In-ear earphones with USB-C connection and 3 pairs of earbuds, in plastic case.
    Rasum
     Ausinės ir Garso kolonėlės

     Rasum

     AP781790
     2,63 €
     Retractable earphones with reflective part and clip on the back.
     Filtras

     Kaina

     0,00 € - 80,00 €

     Spalva

     Prekė įkeltą į palyginimą