Ausinės ir Garso kolonėlės

Patogios ir kompaktiškos ausinės reikalingos tiek darbe, tiek laisvalaikiui, o mažos kolonėlės jungiamos prie mobiliojo telefono praskaidrins nuotaiką kiekvienam! Todėl pradžiuginkite kolegas ir klientus itin praktiška dovana! Viešose vietose ar biure - ausinės yra nepakeičiamas dalykas norintiems klausytis muzikos ir netrukdyti kitiems. Kokybiškos garso kolonėlės tinka ramios muzikos klausymui darbo metu. Taip pat vietoje automobilinės garso aparatūros gamtoje, kai telefono garso ir kokybės yra per mažai. Jos užima mažai vietos, todėl yra nepakeičiamos norintiems klausytis muzikos kasdien ir visur. Žinoma, ne visur garsiai klausytis muzikos galima, todėl tam šalia praverčia ir ausinės.

Garso kolonėles ir ausines dekoruojame jūsų logotipu ar užrašu.

Ausinės ir garso kolonėlės su logotipais gali būti naudojamos kaip reklaminės dovanos arba padėti didinti prekės ženklo matomumą. Tai gali būti naudinga įmonėms ar organizacijoms, kurios nori padidinti savo prekės ženklo atpažįstamumą arba skleisti savo žinutę.

Ausinės ir garso kolonėlės su logotipais gali būti įvairių rūšių ir dydžių, taip pat gali turėti įvairias funkcijas ir savybes. Garso kolonėlės būna nešiojamos, prijungiamos laidu ir belaidės, jungiamos per wifi ar bluetooth.

Svarbu pasirinkti kokybiškas ausines, kad jos būtų patogios ir kokybiškos naudoti. Be to, reikia atsižvelgti į savo tikslinę auditoriją ir jų poreikius.
Keletas galimų ausinių rūšių:

 1. Belaidės ausinės - šiuolaikinės technologijos leidžia mums pasiekti aukščiausios kokybės belaides ausines, kurios yra labai patogios ir lengvos. Belaidės ausinės itin patogios, nes jų nebereikia prijungti laidu, o naudoti galima bet kur.

 2. Ausinės su laidu - nors belaidės ausinės labai populiarios, ausinės su laidu taip pat turi savo privalumų. Jų kokybė yra dažnai aukštesnė nei belaidžių ausinių, o be to, jos rečiau pametamos.

 3. Ausinės su triukšmo malšinimu - šios ausinės labai populiarios tarp žmonių, kurie dažnai keliauja arba nori klausytis muzikos triukšmingose vietose. Jos turi triukšmo mažinimo funkciją, kuri leidžia nutildyti triukšmą ir girdėti garsą tik iš ausinių.

 4. Ausinės su ausies lankeliu - tai ausinės, kurios turi lankelį, skirtą patogiam pritvirtinimui prie ausies. Jos yra labai populiarios tarp sportininkų ir žmonių, kurie nori turėti tvirtą ir patogų pritvirtinimą prie ausies.

Prieš įsigydami ausines ar garso kolonėles su logotipais reklamai, rekomenduojama pasikonsultuoti su patyrusiais reklamos specialistais arba tiekėjais, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausias ir efektyviausias prekes savo reklamos kampanijai.

Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Versa

10821900
Stilingos ausinės su dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 120 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø54 x 21 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė - raktų pakabukas

V3961
Belaidė kolonėlė su ratui raktams ir logotipo apšvietimu. Pakrovimo kabelis. 3,8 x 4,5 x 2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Amuletas

10825400
Išskirtinio dizaino kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu. 3.5 mm jungtis. Ją itin patogu neštis kartu, nes tereikia užsidėti ant kaklo. Yra mikrofonas, tad ją galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Vidinė pakraunama baterija leis klausytis muzikos net iki 5 valandų! Pridedamas USB įkrovimo ir audio...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Flare

10825700
Stilingos, lengvos, metalinės ausinės su medžiaginiu maišeliu patogiam nešiojimuisi. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje (8.8 x 8.8 x 4 cm) Matmenys: Ø12 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Armor

10824600
Praktiškos sportinės ausinės su dėkliuku. Dėl specialaus dizaino, jos puikiai laikosi ausyse, neslysta, yra atsparios vandeniui, todėl puikiai tinka aktyviai sportuojant, bėgant. Taip pat yra mikrofonas, kad galėtumėte atsiliepti į skambučius. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje (8.8 x 8.8 x 4 cm). Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 8 x 3,5 cm...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Nereus

10820700
Patogios, lengvos ausinės puikiai tinka aktyviai sportuojant, bėgant. Pridedamas dėkliukas, 2 poros dekoratyvių žiedelių ir 2 poros silikoninių ausų pagalvėlių. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje (8.3 x 8.3 x 3,8 cm). Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 4 x 5,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą...
Ausinės ir Garso kolonėlės

Ausinės Buzz

10827000
Išskirtinio dizaino belaidės ausinės prie telefono prijungiamos per Bluetooth®. Ryšys siekia iki 10 metrų. Lankstūs šių ausinių kabliukai yra ypač patogūs sportuojant. Su įmontuota kontrole, kuri leidžia priimti skambučius ir kontroliuoti muziką. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Šviečianti belaidė kolonėlė 92

V3892-02
Belaidė kolonėlė su skirtingais apšvietimo režimais. 3.7V/1500 mAh baterija. 100cm pakrovimo kabelis. Ø 9 x 12 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Bambukinė belaidė kolonėlė

090113
Cilindro formos belaidė kolonėlė su mp3 funkcija ir SD kortelių skaitytuvu. 50cm pakrovimo kabelis. Ø 5,8 x 5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė vonios kambariui

095206
Belaidė kolonėlė su mp3 funkcija. Lengvai prikabinma prie vonios kambario sienos. Ø 8,4 x 5,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidė kolonėlė išmaniajam telefonui

058806
Belaidė kolonėlė su mp3 funkcija. Gali būti naudojama kaip hands-free. Ø 8 x 6,3 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidės ausinės metaliniame dėkle

V3970
Belaidės ausinės stilingame aliuminio dėkle. Hands-free funkcija. Įkraunamos (USB kabelis komplekte).9,5 x 3,7 x 2,8 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Ausinės ir Garso kolonėlės

Kolonėlės Com

10826500
Ši nedidelė stilingo dizaino kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu, yra 2W galingumo. 3.5 mm jungtis, LED indikatorius. Yra mikrofonas, tad galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Vidinė pakraunama baterija! Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Supakuota dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko....
Ausinės ir Garso kolonėlės

Belaidės ausinės odiniame dėkle

V3943
Belaidės ausinės dirbtinės odos dėkle. Įkraunamos (USB kabelis komplekte).12,8 x 7,8 x 3,5 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
Prixton TWS160S sport...
  Ausinės ir Garso kolonėlės

  Prixton TWS160S sport Bluetooth® 5.0 earbuds

  2PA067
  0,00 €
  Sport TWS160S earbuds with integrated button control in both earbuds. Next, previous song, play, pause, answer and reject calls, volume up, volume down, and voice assistant. It provides autonomy in ''stand by'' mode up to 120 hours. With a maximum charge of one hour and playback time up to 3 hours. Including 3 adapters and a giftbox. Bluetooth 5.0.
  Prixton TWS161S earbuds
   Ausinės ir Garso kolonėlės

   Prixton TWS161S earbuds

   2PA099
   0,00 €
   Earbuds with Active Noise Cancellation (ANC) to reduce unwanted background noise. Touch control, handsfree function, splash proof. Speaker power 3MW. Earbuds battery 3.7V- 40 mAh. Earbuds charging time 1.5 hours. Playing time 4 hours. Charging case battery: 3.7V- 300 mAh. Bluetooth® 5.0. Delivered in a gift box.
   Prixton TWS157 earbuds
    Ausinės ir Garso kolonėlės

    Prixton TWS157 earbuds

    2PA105
    0,00 €
    Wireless earbuds with Bluetooth® 5.0. to establish a high-quality connection with the paired device. Built-in microphone with hands-free function for taking phone calls. Additional functions that can be controlled with the earbuds: Power on/off, voice assistant, music control, volume control, answer/reject/hang up phone calls.
    Prixton TWS158 ENC and ANC...
     Ausinės ir Garso kolonėlės

     Prixton TWS158 ENC and ANC earbuds

     2PA145
     0,00 €
     Earbus with ENC and ANC technology that reduces ambient noise so that the caller can be heard clearly in calls (ENC), and the music from a connected device (ANC). With the powerful battery the earbuds have up to 7 hours of autonomy on a single charge. Charging time earbuds: 1.5 hours. The fully charged base can recharge the earbuds up to 3 times.
     Prixton Aloha Lite...
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Prixton Aloha Lite Bluetooth® speaker

      2PA149
      0,00 €
      IPX6 splash resistant 20W Bluetooth® speaker that can be taken apart into two independent speakers. Features 2 x 2000 mAh batteries that recharges fully in 2-3 hours, with a playback time of 6-8 hours. Dimensions 23.5 x 8.7 x 8.7 cm. Weight 840 g. Maximum connection distance 10 meters.
      Hybrid 2 x 5W premium...
      • Naujiena
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Hybrid 2 x 5W premium Bluetooth® sound bar

      124299
      0,00 €
      The Hybrid Bluetooth® sound bar is perfect for both home and office, and it can be connected wirelessly with a mobile device to listen to music or podcasts. The 5W speaker output provide a nice and premium sound quality. The built-in 1800mAh battery ensures up to 4 hours of playback time at max volume. Bluetooth® 5.1 with a range up to 10 meters. Built-in...
      Cerris 5W cork Bluetooth®...
      • Naujiena
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Cerris 5W cork Bluetooth® speaker

      124312
      0,00 €
      The Cerris 5W Bluetooth® speaker made from cork and bamboo is an acoustic natural treasure! The speaker body and grill are made from real cork and bamboo. With a 5W output this compact speaker provides an excellent sound and even gives the option to answer calls while playing music from a phone. The built-in 900 mAh battery allows up to 3 hours of usage...
      Ecofiber bamboo/RPET...
      • Naujiena
      0,00 €
      A more sustainable choice! The 3W Ecofiber speaker produces crystal clear sound by Bluetooth® or AUX connection, making it perfect for the office or at home. The trendy mixed material look of the bamboo and recycled fabric wrap will catch everyone's attention. The top part of the speaker also functions as a 10W wireless charging pad, capable of charging...
      Stark 2.0 5W recycled...
      • Naujiena
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Stark 2.0 5W recycled plastic IPX5 Bluetooth® speaker

      124320
      0,00 €
      Experience the next level of audio excellence with the Stark 2.0 speaker made of recycled plastic! This sleek, sophisticated and powerful Bluetooth® speaker provides 5W of high-fidelity sound, and with its IPX5 certification it is water-resistant making it perfect for outdoor use. Thanks to its high capacity 1200 mAh Li-ion battery, the Stark 2.0 speaker...
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Kolonėlės Rave

      13418600
      Ši nedidelė stilingo dizaino kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu (3.5 mm jungtis). Grojant muzikai ra LED apšvietimas iš septynių spalvų: raudonos, žalios, mėlynos, rožinės, oranžinės geltonos ir violetinės. Vidinė pakraunama baterija! Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Supakuota dovanų dėžutėje....
      SCX.design S26 light-up...
      • Naujiena
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      SCX.design S26 light-up ring speaker

      2PX024
      0,00 €
      Wireless 3W light-up logo Bluetooth® speaker with antibacterial treatment. Double sound output for an unparalleled sound quality for a speaker this size. The ring speaker can be tilted to direct the sound in any direction. Has built-in microphone and conference call function. Capacity: 500 mAh - 3.7 V battery. Frequency: 50 Hz - 20 KHz. Sound output: 1 x...
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Ausinės Rebel

      10821305
      Stilingos ausinės su dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 60 x 65 x 17 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Kolonėlės Ripple

      10823400
      Praktiška kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio. Išsiplečia, kad sustiprintų garsą. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija. Pridedamas USB įkrovimo laidas. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø53 x 53 x 38 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o...
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Ausinės ir telefono stovelis Storm

      10821800
      Stilingos ausinės su dėkliuku - stoveliu mobiliajam telefonui ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 120 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø68 x 17 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Ausinės Dime

      13418300
      Stilingos ausinės su ištraukiamu laidu ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 75 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 29 x 29 x 10 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Ausinės Windi

      10822400
      Stilingos ausinės su dėkliuku, kuris apsaugo ausinių laidus nuo susipainiojimo, ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. 120 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Didelis spalvų pasirinkimas! Matmenys: Ø54 x 24 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Ausinės Reely

      10823500
      Praktiškos ausinės su ištraukiamu laidu ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø53 x 18 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Ausinės Sargas

      10812800
      Stilingos ausinės su patogiu dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 72 x 72 x 22 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Belaidė kolonėlė 94

      V3894-03
      Metalinė belaidė kolonėlė su mp3 funkcija ir SD kortelių skaitytuvu. 50cm pakrovimo kabelis. Ø 5,93 x 4,9 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Natūralios odos dėklas ausinems

      867067
      Natūralios odos dėkliukas ausinems. 7,8 x 6,5 cm. 25g. Dėžutė komplekte.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Ausinės Sargas su mikrofonu

      13416600
      Stilingos ausinės su mikrofonu, bei patogiu dėkliuku ir standartine 3.5 mm audio jungtimi. Puiki laisvų rankų įranga ir praktiška dovana! 96 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 68 x 68 x 21 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Ausinės Sound su šakotuvu

      10819500
      Stilingo ir praktiško dizaino ausinės su dėkliuku bei šakotuvu ir dvejomis ausinėmis. Standartinė 3.5 mm audio jungtis. 110 cm laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø80 x 36 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Kolonėlės Throne

      13416700
      Praktiška, nedidelė, kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono. Silikoninis pagrindas prisisiurbia prie lygių paviršių, todėl ją galėsite patogiai pastatyti ant stalo ar pritvirtinti automobilyje. 3.5 mm jungtis. Baterijos pridedamos. Taip pat, pridedamas įkrovimo laidas, naudojimo instrukcija. Supakuota baltoje dovanų dėžutėje. Pagaminta iš...
      Ausinės ir Garso kolonėlės

      Kolonėlės Pollux

      10815200
      Praktiška mini kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija. Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: Ø54 x 17 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą užrašą, o maketą suderininui paruošime nemokamai!
      Prixton Aloha Bluetooth®...
       Ausinės ir Garso kolonėlės

       Prixton Aloha Bluetooth® speaker

       2PA049
       0,00 €
       Bluetooth 4.2 IPX7 splash resistant 20 W speaker that can be taken apart into two independent speakers. 2 x 1500 mAh batteries that recharges fully in 2-3 hours, with a playback time of 5-7 hours. Dimensions 20.6 x 7.8 x 7.8 cm. Weight 860 g. Maximum connection distance 10 meters.
       Prixton Ohana XS Bluetooth®...
        Ausinės ir Garso kolonėlės

        Prixton Ohana XS Bluetooth® speaker

        2PA050
        0,00 €
        Bluetooth 4.2 IPX7 splash resistant 10 W speaker, with a microphone and hands-free function to answer phone calls. 2200 mAh battery that recharges fully in 3 hours, with a playback time of 10 hours. Dimensions 9,4 x 9 x 11 cm. Weight 380 g.
        Prixton Ohana XL Bluetooth®...
         Ausinės ir Garso kolonėlės

         Prixton Ohana XL Bluetooth® speaker

         2PA051
         0,00 €
         Bluetooth 4.2 IPX7 splash resistant 30 W speaker, with a microphone and hands-free function to answer phone calls. 2200 mAh battery that recharges fully in 3 hours, with a playback time of 10 hours. Dimensions 9,4 x 9 x 11 cm. Weight 380 g.
         Ausinės ir Garso kolonėlės

         Kolonėlės Jud

         13417700
         Praktiška kelioninė kolonėlė - paprasčiausiai įdėkite telefoną į laikiklį ir klausykite sustiprinto garso perduodamo iš telefono vidinės kolonėlės. Nereikalingi jokie laidai ar belaidžiai prisijungimai! Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko ir silikono. Matmenys: 95 x 61 x 81 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų...
         Ausinės ir Garso kolonėlės

         Kolonėlės Warpt

         10823300
         Praktiška nedidelė kelioninė kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti net 4 valandas be sustojimo! Pridedamas USB įkrovimo laidas. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje. Pagaminta iš aliuminio. Matmenys: Ø35 x 37 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų...
         Ausinės ir Garso kolonėlės

         Kolonėlės Sphinx

         10825200
         Išskirtinio dizaino nedidelė 1.5W kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio, skleidžia garsą į klausytoją. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti net iki 6 valandų be sustojimo! Pridedamas USB įkrovimo laidas. Pakuojama baltos spalvos dovanų dėžutėje. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 52 x 44 x 54 mm...
         Ausinės ir Garso kolonėlės

         Kolonėlės Nomia

         10819200
         Maža stilinga kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti iki 4 valandų be sustojimo! Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas. Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 52 x 44 x 54 mm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą...
         Ausinės ir Garso kolonėlės

         Kolonėlės Sonic

         13417900
         Nedidelė stilinga kolonėlė, prijungiama prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per Bluetooth® arba laidu. 3.5 mm jungtis. Vidinė pakraunama baterija, kurios galėsite klausyti iki 3 valandų be sustojimo! Viduje įmontuotas mikrofonas leidžia kolonėlę naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Pridedamas USB įkrovimo ir audio laidas, naudojimo instrukcija. Pakuojama...
         Kiping
          Ausinės ir Garso kolonėlės

          Kiping

          AP741221
          0,72 €
          Polyester pouch with string closure.
          Ausinės ir Garso kolonėlės

          MARCONI

          MO9457
          0,96 €
          Wireless receiver w. speaker
          Superbass
           Ausinės ir Garso kolonėlės

           Superbass

           AP741010
           0,96 €
           Silicone, passive iPhone® speaker.
           Ausinės ir Garso kolonėlės

           Cort

           AP791192
           1,39 €
           In-ear earphones with 3,5 mm audio jack and 3 pairs of earbuds, in plastic case.
           Filtras

           Kaina

           0,00 € - 80,00 €

           Spalva

           Prekė įkeltą į palyginimą