USB Atmintinės

USB atmintinės yra patogiausias duomenų perkėlimo įrankis. Įsigiję atmintines su savo logotipu ar šūkiu – turėsite praktiškas dovanas klientams, darbuotojams. Reklaminis USB raktas gali būti skirtingos talpos: nuo keliems smulkesniems failams skirtų 1GB talpos iki filmams ir nuolatiniams dokumentams saugoti skirtų 64GB. Taip pat galima rinktis įprastines 2.0 arba greitąsias 3.0 USB jungtis (galioja ne visiems modeliams). Siūlome daug skirtingų USB modelių, todėl galite rinktis norimą formą ar medžiagiškumą. Mūsų asortimente rasite plastikines, odines, medines, metalines, perdirbto popieriaus, PVC, silikonines USB atmintines. Skirtingos formos USB atmintinės: segtukai, stačiakampiai, kortelės, twister, sunkvežimiai, raktai, apyrankės, kaklajuostės, pakabukai, karabinai ir dar daug kitų. Jei nesate tikri, koks laikmenos modelis jums tinkamiausias, mielai padėsime jums išsirinkti, patarsime dėl dekoravimo galimybių. Jei visgi nerandate tokios formos, kuri tinka jums – gaminame ir individualios, tik jums sukurtos formos USB atmintines.

Plastikinės USB laikmenos dekoruojamos spauda. Medinės ir metalinės USB atmintinės graviruojamos arba dekoruojamos spausdintais logo.

Greita atmintinių gamyba - laiku gautos prekės! Individualios formos USB atmintinės gaminamos šiek tiek ilgiau, tad tam reikia nusimatyti laiko papildomai.

Usb atmintinės (USB raktas) Aluminium korpusas sudarytas iš aliuminio ir skaidraus plastiko detalių. Galite pasirinkti plastiko dalies spalvą. Talpa: 128 Mb - 128 Gb   Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinės Reno

Elegantiškos odinės USB atmintinės atrodo itin solidžiai. Galima rinktis iš juodos ir rudos spalvų. Dydis: 72 x 18 x 15 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Lublin

Stilinga medinė rakto formos USB atmintinė - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 77 x 30 x 5 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilinga plastikinė USB - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 67 x 20 x 10 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB amintinės Bielefeld

Išskirtinio dizaino medinės USB atmintinės - statinaitės atrodo subtiliai ir žaismingai! Dydis: 56 x 25 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Plovdiv

Minimalistinio dizaino USB atmintinės iš plastiko ir metalo! Dydis: 55 x 12 x 4 mm talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Leicester

Minimalistinė plastikinė USB atmintinė apsaugos jūsų duomenis ir leis lengvai bei patogiai juos perkelti, kai tik jums to prireiks! Dydis: 37 x 17 x 3 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Išskirtinė mažo buteliuko formos USB atmintinė, o jos jungtis įmontuota kamštyje! Dydis: 64 x 30 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Tampa

Elegantiška balta USB atmintinė su su Jūsų logotipu - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 50 x 33 x 9 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Plastikinė USB atmintinė - švilpukas - tai žaisminga bei naudinga dovana! Dydis: 50 x 25 x 18 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Odinė USB atmintinė - apyrankė bus patogi priemonė duomenų perkėlimui, o taip pat stilingas aksesuaras! Dydis: 225 x 23 x 2 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinės Vigo

Metalinė USB atmintinė su ryškia silikonine juostele - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 55 x 12 x 4 mm talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Maži stilingi tušinukai su USB atmintine yra ypač tinkami konferencijoms, seminarams ar kitiems renginiams, nes kartu turėsite dvi kasdien naudojamas priemones. Talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinės Cologne

Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save! Logotipą galima spausdinti aplink visą atmintinę!Matmenys: 48 x 17 mmTalpa: iki 32 GB.Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.   Atmintinės tinkamos skirtingoms operacinės sistemoms, apsaugotos nuo vibracijos ir...
Metaliniai USB raktai su atidarytuvu - patogi ir praktiška duomenų perkėlimo bei saugojimo priemonė! Talpa - iki 16GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žaisminga USB atmintinė - kortelė su integruota dėlione - tai ne tik naudinga duomenų saugojimo priemonė, bet ir linksma dėlionė su jūsų logotipu ar norimu paveikslėliu! Dydis: 86 x 56 x 4 mm; Talpa - iki 32GBGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Istanbul

Stilingos metalinės usb atmintinės - nepakeičiama reklaminė priemonė, kuri saugos Jūsų informaciją! Dydis: 48 x 13 x 6 mm; Talpa - iki 32GBGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Mažos ryškiaspalvės ir gaiviai kvepiančios USB atmintinės praskaidrins nuotaiką net ir niūriausiomis dienomis! Galima rinktis žaliosios citrinos, braškių, apelsinų ar mėtų kvapo modelius. Pagaminta iš gumos, todėl atmintinės atsparios vandeniui. Matmenys: 4,2 x 1,8 x 9  cm; talpa: 8-16 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime...
USB Atmintinės

USB atmintinės Mini Ram

Mažos metalinės USB atmintinės apsaugotos nuo energijos šuolių, praktiškiems žmonėms, kurie nori tvirtų ir stilingų atmintinių! Matmenys: 3 x 1,3 x 0,5 cm; talpa: 8-32 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinės Click 1

Klasikinės USB atmintinės išsiskiriančios originaliu paspaudimo mechanizmu, kuriuo išstumiama USB jungtis. Matmenys: 59,6 x 20,8 x 10,3  mm; talpa: 4-32 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Ekologiškos atmintinės pagamintos iš medžio, todėl yra tvirtos ir kiekvienos jų raštas yra individualus bei išsiskiriantis! Su LED lempute, kuri šviečia prijungus atmintinę prie kompiuterio ar kito įrenginio. Matmenys: 6 x 1,8 x 1 cm; talpa: 8-32 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą...
USB Atmintinės

USB atmintinės Edge 1

Klasikinės USB atmintinės jonizuoto aliuminio - praktiška reklaminė priemonė! Matmenys: 59,3 x 18,2 x 9,4  mm; talpa: 8-128 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Atmintinės

USB atmintinė Zip 1

Elegantiškos USB atmintinės su unikaliu atidarymo/uždarymo mechanizmu, pagamintos iš anoduoto aliuminio, atsparios šokams bei vandeniui. Dydis: 46,3 x 17,3 x 8,2 mm; Talpa: 8-32 GB; Neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Atmintinės

USB atmintinė Unity

Elegantiškos minimalistinės metalinės USB atmintinės nemėgstantiems dangtelių, kurie pasimeta. Šios atmintinės mažos ir tvirtos, todėl galėsite patogiai prisisegti prie raktų ar net gi prie apyrankės. Atsparios šokui bei vandeniui. Matmenys: 42,5 x 12,1 x 4,5 mm; talpa: 8-32 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų...
USB Atmintinės

USB atmintinės Colour 1

Stilingos, funkcionalaus dizaino, ryškiaspalvės (taip pat ir klasikinės juodai baltos) USB atmintinės nudžiugins net pačius išrankiausius vartotojus! Pagaminta iš plastiko. Matmenys: 57,7 x 19,3 x 9,6 mm; talpa: 4-64 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Atmintinės

USB atmintinės Mikro

Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!Talpa: iki 16 GB.Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.   Atmintinės tinkamos skirtingoms operacinės sistemoms, apsaugotos nuo vibracijos ir elektromagnetinių bangų poveikio.
USB Atmintinės

USB atmintinė Arlington

USB atmintinės - raktai tai puiki reklaminė priemonė, kuria mielai naudositės kasdien! Dydis: 80 x 36 x 5 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Šios USB atmintinės-kortelės išsiskiria savo dizainu, nes ne tik jų forma, bet ir dizainas primena tikrą kreditinę kortelę. Dėl specialių technologijų, atmintinės yra atsparios vandeniui ir šokui. Matmenys: 4,2 x 1,8 x 9  cm; talpa: 4-32 GB; neriboto laiko garantija!Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime...
USB Atmintinės

USB atmintinė Portland

Elegantiškos USB atmintinės - patogūs, kompaktiški ir lengvi informacijos perkėlimo ir saugojimo gaminiai, kurie naudojami kasdien. Praktiška bei naudinga reklamos priemonė! Matmenys: 135 x 30 x 8 mmGreitai ir kokybiškai atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Mediniai USB raktai modelio ECO WOOD su praktine ištraukiame jungtimi. Didelis plotas logotipui. Matmenys: 40x20x8 mm Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB   Kokybiškai atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Atmintinės

USB raktai Trendy 1

USB atmintukai modelio Trendy. Modernus ir patogus dizainas. Gaminami juodos, baltos ir bordinės spalvos. Chromuota metalinė dalis, žiedas raktams prisegti. Dydis: 103 x 21 x 11 mm Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB   Kokybiškai atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Atmintinės

USB raktai Trendy a 1

USB atmintukai modelio Trendy 2. Elegantiško ir modernaus dizaino. Gaminami baltos, juodos bei bordinės spalvų. USB rakto metalinė dalis padengta chromu. Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB   Kokybiškai atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Elegantiško dizaino rašiklis, kurio gale įmontuota USB atmintinė. Gaminami baltos arba juodos spalvų. Naudinga bei stilinga reklamos priemonė ir verslo dovana kiekvienam! Talpa: 512MB - 64GB; greitaveika: 2.0; Pagaminta iš plastiko ir chromo.  
Daugelio jau pamėgtos formos USB atmintinė su bambukine ir metaline dalimis, papuošta Jūsų logotipu - atrodys tikrai nepriekaištingai! Matmenys: 55,4x19,2x10,9 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 25x13 mm) Talpa - iki 32GB Galimos trys bambukinės dalies spalvos.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą...
USB Atmintinės

USB atmintinė Milano

Naujo stilingo dizaino USB atmintinė, kurios dėkliukas pagamintas iš matinio aliuminio, o pati atmintinė įmontuota į chromuotą dėkliuką. Šios dvi dalys yra įmagnetintos, todėl puikiai laikosi kartu! Tai subtilios atmintinės, kurių dizaine suderinti matiniai, blizgūs ir spalvoti paviršiai! Galima rinktis net iš 9 spalvų! Dydis: 32 x 15 x 6 mm; Talpa: 2GB -...
Stilinga USB 2.0 atmintinė pagaminta iš bambuko. Dydis: 58 x 19 x 12 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Bangkok

Stilingos metalinės USB atmintinės maksimaliai apsaugos Jūsų duomenis! Dydis: 58 x 20 x 9 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Praktiškos standartinės banko kortelės formos USB atmintinė patogiam naudojimui. Dengta šlifuotu aliuminiu. Atmintinės tinkamos skirtingoms operacinės sistemoms, apsaugotos nuo vibracijos ir elektromagnetinių bangų poveikio, nereikalauja papildomo elektros maitinimo. Matmenys: 86x55x2,5 mm Talpa: 2GB - 16GB
Stilinga ir patogi priemonė duomenų perkelimui ir saugojimui, o taip pat - patogus rašiklis! Puiki reklamos priemonė priminti apie save! Matmenys: 138 x 16 x 16 mm Talpa: 512 MB - 64 GB. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.   Atmintinės tinkamos skirtingoms operacinės sistemoms, apsaugotos nuo vibracijos ir elektromagnetinių bangų poveikio, nereikalauja...
USB Atmintinės

USB atmintinė Houston

Stilingos, nedidelės USB atmintinės iš metalo ir odos - puiki dovana kiekvienam, o papuoštos Jūsų logotipu - jos atrodys tikrai nepriekaištingai!Dydis: 60 x 18 x 13 mm; Talpa - iki 32GBGreitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atminės Nashville

Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!Matmenys: 70 x 23 x 9 mmTalpa: 512 MB - 64 GB. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.   Atmintinės tinkamos skirtingoms operacinės sistemoms, apsaugotos nuo vibracijos ir elektromagnetinių bangų poveikio.
USB Atmintinės

USB atmintinės Crymea

Stilingos ir praktiškos - tokios ir turi būti USB atmintinės! Tai puiki priemonė priminimui apie save! Dydis: 53 x 16 x 8 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Tucson

USB atmintinės - patogūs, kompaktiški ir lengvi informacijos perkėlimo ir saugojimo gaminiai, kurie naudojami kasdien. Dydis: 53 x 24 x 3 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Omaha

Stilinga metalinė USB atmintinė su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetei - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 55 x 12 x 4 mm talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Karabinas

Stilingos ir praktiškos - tokios ir turi būti USB atmintinės! Tai puiki priemonė priminimui apie save! Dydis: 57 x 19 x 7 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB apyrankės Snapband yra tik šiek tiek kitokios nei įprastos ir jos puikiai tinka mokykloms, universitetams, renginiams, koncertams ar bet kokiems užsiėmimams susijusiems su jaunimu! Ši apyrankė padės jums išsiskirti iš minios! Jos pagamintos iš itin lankstaus silikono, todėl yra lengvos, patogios nešioti ir lengvai naudojamos. Šios USB apyrankės yra...
Kaklajuostė su USB atmintine - puikiai sujungia USB atmintinės ir kaklajuostės privalumus. Jos idealios konferencijoms, seminarams ar spaudos renginiams. Prie jos lengva pritvirtinti vardinę kortelę, ar tiesiog prisisegti raktus. Talpa - iki 16GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą...
USB atmintinės norintiems natūralumo. Pagamintos iš medžio, tad yra draugiškos aplinkai. Matmenys: 60 x 28 x 10 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 30 x 20 mm) Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB   Greitai ir kokybiškai spausdiname logotipus arba graviruojame.
Stilinga tušinuko, lietiklio išmaniajam telefonui ir USB atmintinės kombinacija - nepakeičiamas derinys šiuolaikiškiems! Siūlome 2 matinių ir 3 blizgių spalvų modelius.Puiki reklamos priemonė priminti apie save! Suteikiame vienerių metų garantiją!
USB Atmintinės

USB atmintinės Crystal

Stilingos USB atmintinės su Jūsų 3D logotipu kristale, o taip pat galime išgraviruoti logotipą ar šūkį ant chromuotos atmintinės dalies! Tai puiki priemonė reklamai ir praktiškas aksesuaras Jums! Talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Tulsa

Stilingos metalinės USB atmintinės - mažos, patogios ir su Jūsų logotipu! Tai puiki priemonė priminimui apie save! Dydis: 53 x 21 x 6 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmntinės Zagreb

USB raktai - patogūs, kompaktiški ir lengvi informacijos perkėlimo ir saugojimo gaminiai, kurie naudojami kasdien. Praktiška bei naudinga reklamos priemonė! Dydis: 55 x 24 x 3 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus...
Itin mažos (vos didesnės už 1 euro monetą) USB atmintinės iš aliuminio - mėgstantiems minimalizmą ir praktiškumą! Atsparios šokui ir vandeniui. Matmenys: 3,3 x 1,2 x  0,6 cm; talpa: 4-64 GB; neriboto laiko garantija!   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Nedidelės, klasikinės formos USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Dydis: 60 x 17 x 8 mm; (rekomenduojamas logotipo ilgis iki 37x10 mm) Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Atmintinės

USB atmintukai Valley

USB atmintukai modelio Valley, pagaminti iš plastiko ir aliuminio. Kompaktiškas ir patogus modelis. Atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipa ar reklaminį užrašą. Minimalus užsakymo kiekis: 100 vnt.Talpa: 512 MB - 64 GB
USB Atmintinės

USB atmintinės Belfast

CM-1227
Elegantiškos USB atmintinės su korpusu iš metalo ir plastiko - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Dydis: 56 x 16 x 16 mm; Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Elegantiškos USB atmintinės su metaliniu korpusu ir karabinu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Dydis: 52 x 11 x 5 mm; Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilingos USB atmintinės su metaliniu korpusu ir plastikiniu karabinu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Dydis: 62 x 29 x 5 mm; Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Žaismingos butelio kamštelio formos metalinės USB atmintinės - nebrangi ir išskirtinė reklaminė priemonė! Dydis: 45 x 43 x 7 mm; Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinės Dubai

CM-1220
Stilingos USB atmintinės iš metalo ir plastiko, su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetei - nebrangi ir išskirtinė reklaminė priemonė! Dydis: 60 x 12 x 9 mm; Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinės Milan

CM-1223
Stilingos USB atmintinės iš metalo ir plastiko, su lietikliu išmaniajam telefonui ar planšetei - nebrangi ir išskirtinė reklaminė priemonė! Dydis: 64 x 21 x 10 mm; Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilingos USB atmintinės su metaliniu korpusu ir plastikinėmis detalėmis - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Dydis: 45 x 18 x 9 mm; Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė segtukas Porto

CM-1225
Stilingos, nedidelės ir praktiškos - tokios ir turi būti USB atmintinės! Tai puiki priemonė priminimui apie save! Šios USB atmintinės-segtukai, puikiai tinka norintiems konferencijų ar susitikimų metu daugiau informacijos pateikti kartu su dalomaja medžiaga - tiesiog prisekite atmintinę prie dokumentų! Dydis: 39 x 26 x 5 mm Talpa - iki 32GB; apsauga nuo...
USB Atmintinės

Metalinės USB atmintinės Raktas

CM-1221
Žaismingos žalios rakto formos metalinės USB atmintinės - nebrangi ir išskirtinė reklaminė priemonė! Dydis: 53 x 29 x 6 mm; Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilingo klasikinio dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Matmenys: 53 x 17 x 8 mm Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos  Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

Metalinės USB atmintinės Vilnius

CM-1233
Stilingo klasikinio dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Matmenys: 50 x 18 x 8 mm Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos  Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

Plastikinės USB atmintinės Graz

CM-1226
Stilingo dizaino USB atmintinės su plastikiniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Matmenys: 54 x 22 x 10 mm Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos  Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilingo klasikinio dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Matmenys: 54 x 16 x 7 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 28 x 12 mm) Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Atmintinės

USB atmintinės San Jose

CM-1228
Elegantiškos skaidraus plastiko USB atmintinės - puiki reklamos priemonė priminti apie save! Matmenys: 71 x 20 x 9 mm Talpa: nuo 1 GB iki 32 GBKokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Klasikinės USB atmintinės su plastikiniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Matmenys: 56 x 18 x 8 mm Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos  Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Shape 2D

Žaismingos Jūsų norimos talpos bei išvaizdos USB atmintinės be dangtelio! Šios atmintinės yra atsparios vandeniui, įbrėžimams bei dulkėms. Jų pagrindo spalva yra balta arba juoda, o formą suteiksime tokią, kokios tik panorėsite. Neribojamas spaudos spalvingumas.Minimalus gamybos kiekis: 100 vnt.
Individualios formos USB atmintinės Inc yra sudarytos iš dviejų dalių, su pilnai į dizainą integruota USB jungtimi, todėl puikiai tinka jūsų norimos reklaminės žinutės perdavimui ar logotipo/prekės pavaizdavimui.Minimalus gamybos kiekis: 100 vnt.
Išskirtinio - jūsų dizaino USB atmintinės yra puiki dovana ir nepakeičiama reklaminė priemonė! Šių atmintinių USB jungtis yra visai mažytė, todėl pačio korpuso dizainas gali būti beveik bet kokios formos. Su šiomis atmintinėmis labai mėgstamos grandinėlės raktams.Minimalus gamybos kiekis: 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Crystal Twist

c339
Nedidelės, modernaus dizaino USB atmintinės su Jūsų 3D logotipu kristale, o taip pat galime išgraviruoti logotipą ar šūkį ant metalinės atmintinės dalies! Tai puiki priemonė reklamai ir praktiškas aksesuaras Jums! Talpa - iki 32GB; Matmenys: 52 x 15 x 9 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 15 x 13 mm)   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų...
USB raktai - patogūs, kompaktiški ir lengvi informacijos perkėlimo ir saugojimo gaminiai, kurie naudojami kasdien. Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB   Kokybiškai atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Atmintinės

Medinis USB raktas Twist

V3990
USB laikmena su Jūsų logotipu. Matmenys: 55,4x19,2x10,9 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 25x13 mm) Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
USB Atmintinės

USB atmintinė su karabinu

V3989
USB laikmena su Jūsų logotipu. Matmenys: 1,2 x 5,5 x 0,4 cm Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Klasikinio dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Matmenys: 52 x 16 x 6 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 28 x 10 mm) Talpa: nuo 1 GB iki 16 GB talpos  Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilingo, klasikinio dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu ir plastikinėmis juostelėmis šonuose - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Matmenys: 64,4 x 21,4 x 11,7 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 28 x 10 mm) Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų...
USB Atmintinės

USB atmintinės Šovinys

Stilingos šovinio formos USB atmintinės su jūsų logotipu! Tai puiki priemonė reklamai ir praktiškas aksesuaras Jums! Talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Nedidelės, minimalistinio dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinė Lemputė

Žaismingos lemputės formos USB atmintinės! Tai puiki priemonė priminimui apie save! Dydis: 60 x 28 x 28 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinės Helsinki

Stilingos spynos formos USB atmintinės - puikiai apsaugos jūsų duomenis! Matmenys: 65 x 36 x 8 mm; talpa: iki 32 GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Stilingos USB atmintinės su piršto antspaudo atpažinimu. Išsaugo iki 10 skirtingų pirštų antspaudų! Galimybė sukurti atskirą particiją viešiems failams. Matmenys: 68 x 25 x 8 mm; talpa: iki 32 GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus...
USB Atmintinės

USB atmintinės Pen Top

Praktiškas, stilingo dizaino rašiklis ir USB atmintinė viename. Puiki reklamos priemonė priminti apie save! Dydis: 139 x 14 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB atmintinės Macau

Elegantiška USB atmintinė iš metalo ir plastiko - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 35 x 35 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
Elegantiška USB atmintinė iš metalo ir plastiko, su patogiu jungties išstūmimo mechanizmu - puiki reklaminė priemonė ir naudinga dovana! Dydis: 44 x 21 x 6 mm; talpa - iki 32GB; apsauga nuo kratymo ir elektromagnetinių bangų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus...
Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Stilingos, nedidelės ir praktiškos - tokios ir turi būti USB atmintinės! Tai puiki priemonė priminimui apie save! Šios USB atmintinės-segtukai, puikiai tinka norintiems konferencijų ar susitikimų metu daugiau informacijos pateikti kartu su dalomaja medžiaga - tiesiog prisekite atmintinę prie dokumentų! Dydis: 36 x 12,5 x 4,5 mm (rekomenduojamas logotipo...
USB laikmenos - patogus, kompaktiški ir lengvi informacijos perkėlimo ir saugojimo gaminiai, kurie naudojami kasdien. Praktiška bei naudinga reklamos priemonė! Įpakavimas: kartoninė sidabro spalvos dovanų dėžutėDydis: 14 x 35 x 7 mmMedžiagos: platikas ir aliuminis Talpa: 1 GB - 16 GB.
USB Atmintinės

USB atmintinė Jakarta

Elegantiškos USB atmintinės su unikaliu atidarymo/uždarymo mechanizmu, pagamintos nerūdijančio plieno, atsparios šokams. Dydis: 47 x 18 x 8 mm; Talpa: 8-32 GB; Galima rinktis raudonos, mėlynos ar juodos spalvos metalą.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis...
Išskirtinio dizaino lėktuvėlio formos USB atmintinė, kuri apsaugos Jūsų duomenis, o taip pat bus nepakeičiama reklaminė priemonė! Dydis: 69 x 27 x 27 mm; Talpa: 2GB - 32GBGreitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB Atmintinės

USB flešiukas Style 1

s63
USB flešiukai Style, elegantiško ir inovatyvaus modelio. Atminties talpos pasirinkimas 2-32 GBJūsų firminį užrašą atspausdinsime arba išgraviruosime. Ilgalaikis ir praktiškas dovanos pasirinkimas! Maloniai prašome kainų teirautis užpildant užklausos formą arba telefonu.
Stilingo dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Matmenys: 52,6 x 20,6 x 8 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 25 x 13 mm) Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Nedidelės, minimalistinio dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Talpa - iki 32GB; Matmenys: 39 x 12,5 x 4,5 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 24 x 9 mm)   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Nedidelės, minimalistinio dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Talpa - iki 32GB; Matmenys: 42,5 x 12 x 4,5 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 32 x 8,5 mm)   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Nedidelės, minimalistinio dizaino USB atmintinės su metaliniu korpusu - patogi priemonė duomenų saugojimui ir perkėlimui. Talpa - iki 32GB; Matmenys: 43 x 18 x 4,5 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 23 x 8,5 mm)   Greitai ir kruopščiai išgraviruosime ar atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

USB laikmenos yra patogiausias duomenų perkėlimo įrankis. Įsigiję atmintines su savo logotipu ar šūkiu – turėsite praktiškas dovanas klientams, darbuotojams. Taip pat, USB raktai pakeitė kompaktinius diskus, kaip priemonė fiziškai perduoti skaitmenines prekes, tokias, kaip nuotraukos, filmai ar kursų, seminarų medžiaga, programos. Reklaminės USB laikmenos gali būti skirtingos talpos: nuo keliems smulkesniems failams skirtų 1GB talpos iki filmams ir nuolatiniams dokumentams saugoti skirtų 64GB. Taip pat galima rinktis įprastines 2.0 arba greitąsias 3.0 USB jungtis (galioja ne visiems modeliams). Siūlome daug skirtingų USB modelių, todėl galite rinktis norimą formą ar medžiagiškumą. Mūsų asortimente rasite plastikines, odines, medines, metalines, perdirbto popieriaus, PVC, silikonines USB atmintines. Skirtingos formos: segtukai, stačiakampiai, kortelės, twister, sunkvežimiai, raktai, apyrankės, kaklajuostės, pakabukai, karabinai ir dar daug kitų. Jei nesate tikri, koks laikmenos modelis jums tinkamiausias, mielai padėsime jums išsirinkti, patarsime dėl dekoravimo galimybių. Jei visgi nerandate tokios formos, kuri tinka jums – gaminame ir individualios, tik jums sukurtos formos USB atmintines.

Visiems USB suteikiama garantija!

Plastikinės USB laikmenos dekoruojamos spauda. Medinės ir metalinės USB laikmenos graviruojamos arba dekoruojamos spausdintais logo.

Greita atmintinių gamyba - laiku gautos prekės! Individualios formos atmintines gaminame šiek tiek ilgiau, tad tam reikia nusimatyti laiko papildomai.

.

Kaina

0,00 € - 18,00 €

Spalva

Filtruoti pagal

Kainą
Spalvą
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą