USB Atmintinės

Reklaminiai USB raktai - viena iš populiariausių reklamos formų, naudojamų įmonių ir organizacijų viduje bei už jos ribų. Tai įvairios talpos flešiukai, kuriuos gamintojai pritaiko individualiam dizainui, taip pat gali būti įrašomas įvairus turinys, pvz., pristatymai, produktų katalogai, video, muzikos kūriniai ir t.t.

Reklaminis USB raktas su logotipu turi daug privalumų. Jį patogu naudoti ir pernešti informaciją, nes lengvai telpa kišenėje ar kuprinėje. Taip pat atmintukai yra funkcionalūs, nes leidžia lengvai ir greitai perkelti duomenis, ir reikalingi tiek asmeniniam, tiek verslo naudojimui.

Plastikinės USB laikmenos dekoruojamos spauda. Mediniai ir metaliniai USB raktai graviruojami arba dekoruojami spausdintais logo.


USB laikmenos būna įvairaus dydžio ir formų. Jos gaminamos iš skirtingų medžiagų, todėl lengvai pritaikomos pagal įmonės pageidavimus. Ši priežastis leidžia reklaminėms USB laikmenoms būti ne tik praktiška darbo priemone, bet ir puikia galimybe įmonės ar organizacijos reklamai.

Reklaminės USB laikmenos yra tvarios ir draugiškos aplinkai, nes jos naudojamos ilgą laiką ir gali būti gaminamos iš medienos ar perdirbtų medžiagų.

Galiausiai, reklaminiai USB raktai su logotipu, tai veiksminga ir universali reklamos priemonė, kuri naudinga tiek įmonėms, tiek jų klientams.

 

Iš kokių medžiagų būna pagamintos reklaminės usb atmintinės?

Reklaminės USB laikmenos dažniausiai pagamintos iš plastiko arba metalo. Tačiau esama reklaminių USB laikmenų, kurios gaminamos iš medžio, bambuko, stiklo arba perdirbtų medžiagų.

Plastikinis USB raktas labiausiai paplitęs dėl paprastumo ir mažos kainos. Jis lengvas, o paviršius puikiai tinka spalvotų logotipų spausdinimui.

Metalinė USB atmintinė daug tvirtesnė ir atsparesnė kritimams ir neatsargiam naudojimui. Jų paviršius dažniausiai graviruojamas, rečiau dedama tiesioginė spauda.

Medinis USB raktas dažniausiai pagamintas iš tvirtos ir patvarios medienos. Jų paviršių rekomenduojame graviruoti, tai suteikia joms unikalų ir elegantišką stilių.

Reklaminės USB laikmenos, pagamintos iš bambuko arba kitų ekologiškų medžiagų pvz. kartono, populiarėja dėl savo ekologiškumo ir tvarumo. Jos dažniausiai būna lengvos ir tinkamos naudoti kasdien.

Kaip galima dekoruoti reklamines usb laikmenas?

Reklaminiai USB raktai dažniausiai dekoruojami tiesiogine spauda (tampografija), graviravimu, UV spauda, bei iškiliais 3D polimeriniais lipdukais.

Spausdinimas - dažniausiai naudojamas dekoravimo būdas, kai ant reklaminės USB atmintinės paviršiaus atspausdinamas įmonės logotipas, reklaminė žinutė ar kitas reikalingas tekstas. Logotipai gali būti įvairių spalvų, priklausomai nuo kliento norų.

Graviravimas - kitas populiarus dekoravimo būdas. Graviravimas atliekamas ant metalinių ar medinių USB atmintinių paviršiaus ir suteikia elegantišką ir profesionalų išvaizdą. Tai dažniausiai naudojama verslo dovanoms ar reklaminėms dovanėlėms.

Polimeriniai lipdukai - laikmenos korpuso dekoravimas iškiliu spalvotu lipduku, kuris suteikia logotipui 3D efektą. Tai greitas ir efektyvus būdas, kuris leidžia uždėti paveikslėlius, tekstą ar kitą informaciją ant USB atmintinės.

Be to, reklaminis USB raktas gali būti dekoruojamas naudojant įvairias spalvas, kad atitiktų įmonės ar organizacijos spalvų schemą. Taip padidinamas prekės ženklo atpažįstamumas ir užtikrinama, kad reklaminiai USB raktai būtų atpažįstami klientams.

 

Kokios charakteristikos svarbios renkantis usb laikmenas su logotipu?

Renkantis USB laikmenas su logotipu, turėkite omenyje kelias charakteristikas, į kurias tikrai reikia atsižvelgti, kad gautumėte geriausią produkto vertę ir funkcionalumą. Štai keletas svarbių charakteristikų:

Reklaminio USB rakto talpa

Talpa - viena svarbiausių charakteristikų, į kurią reikia atsižvelgti renkantis USB laikmenas. Gerai apgalvotai talpai turėtų būti pakankama norint patenkinti jūsų poreikius. Atkreipkite dėmesį, kad jei turite reikšmingų failų, reikia rinktis didesnę talpą.

USB laikmenos greitis

USB raktai naudojami jau seniai, todėl nenuostabu, kad gaminamos skirtingos kartos USB atmintinės ir jų jungtys. Skirtingos kartos jungtys: USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 ir USB 3.2. Taip pat USB raktas gali turėti papildomą micro USB (OTG) arba USB type C jungtį. Šios jungtys leidžia USB raktą prijungti prie mobiliojo telefono. Daugelis naujausių išmaniųjų telefonų gaminami su USB type C jungtimi.

Kas yra USB 2.0 jungtis?

USB 2.0 raktas (arba USB flash atminties raktas) - kompaktiška, nešiojama atminties kortelė, kuri naudoja Universal Serial Bus (USB) technologiją duomenų saugojimui ir perdavimui. USB 2.0 - tai ankstesnė USB jungtis, kuri palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480 megabaitų per sekundę. Populiariausios atminties modulio talpos: 4 gb, 8 gb, 16 gb, 32 gb, 64 gb. Bet gaminami ir didelės talpos, tokios kaip: 128 gb, bei 256 gb.

Kas yra USB 3.0 jungtis?

USB 3.0 - naujesnė ir greitesnė USB jungtis, kuri palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5 gigabitų per sekundę - net 10 kartų greičiau nei USB 2.0. Tai reiškia, kad duomenų perkėlimas į USB 3.0 raktą bus daug greitesnis, o didesnio dydžio failų kopijavimas ir perkėlimas bus patogesnis.

USB 3.0 raktai yra atgalinio suderinamumo su USB 2.0 ir 1.1 standartais, todėl jie gali būti naudojami su senesniais įrenginiais. USB 3.0 raktai būna įvairių dydžių ir talpų, todėl jie plačiai naudojami tiek asmeniniam naudojimui, tiek verslo aplinkoje, ypač jei reikia perkelti didelius duomenų kiekius iš vieno kompiuterio į kitą itin greitai ir patogiai. Populiariausios atminties modulio talpos: 4 gb, 8 gb, 16 gb, 32 gb, 64 gb. Bet gaminami ir didelės talpos, tokios kaip: 128 gb, 256 gb, 512 gb, bei 1 ir 2 Tb.

Kas yra USB 3.1 jungtis?

USB 3.1 - dar greitesnė ir patogesnė jungtis nei ankstesnės USB versijos, su duomenų perdavimo greičiu iki 10 gigabitų per sekundę, kuris net 2 kartus greitesnis nei USB 3.0.

USB 3.1 raktas taip pat palaiko naujas funkcijas, tokias kaip galios dalijimo funkciją, leidžiančią įkrauti kitus įrenginius naudojant USB jungtį, ir alternatyvius režimus, pvz., "DisplayPort" ir "Thunderbolt". Be to, USB 3.1 raktai turi didesnę galimybę atlikti skirtingas funkcijas, tokiu būdu suteikiant daugiau galimybių jų naudotojams.

USB 3.1 jungtis yra atgalinio suderinamumo su USB 3.0 ir 2.0 standartais, todėl jie gali būti naudojami su senesniais įrenginiais. Be to, USB 3.1 raktai būna įvairių dydžių ir talpų, todėl jie populiarūs kaip patikimas ir patogus duomenų saugojimo ir perdavimo būdas, ypač kai reikia perkelti didelius duomenų kiekius greitai ir patogiai.

Kas yra USB 3.2 jungtis?

USB 3.2 turi keletą skirtingų variacijų. Šios kartos USB jungtis kol kas naudojama tik duomenų perdavimui laidais USB type C jungtimi ir viršija bet kokius aukščiau minimų atmintinių galimus greičius. Duomenų perdavimas USB 3.2 jungtimi siekia net iki 20 gigabitų per sekundę greitį.

USB laikmenos su logotipu dizainas

Dizainas - taip pat tikrai svarbus veiksnys, atsižvelgiant į tai, kad USB raktas bus vizitinė jūsų įmonės kortelė. Rinkitės laikmenas, kurios bus estetiškai patrauklios ir atitiks jūsų įmonės ar organizacijos stilių.

Medžiaga iš kurios pagamintas USB raktas

Medžiaga, iš kurios pagamintas USB atmintinė, taip pat svarbi. Medžiagos, tokios kaip plastikas ar metalas - labai populiarios. Tačiau reklaminiai USB raktai gaminami ne tik iš jų. Turime laikmenų pagamintų iš medžio, bambuko ar stiklo.

USB raktų logotipavimo būdai

Pasirinkus tinkamą spausdinimo metodą, užtikrinama, jog logotipas ar žinutė būtų tikrai aiškiai ir gerai matoma ant USB atmintuko paviršiaus. Dažniausiai naudojami spausdinimo metodai yra tampografija, šilkografija arba sublimacinė spauda.

USB laikmenos su logotipu kaina

Galiausiai, turite atsižvelgti ir į kainą. USB raktas turi būti ne tik kokybiškas ir funkcionalus, tačiau ir atitikti jūsų biudžetą. Būkite atsargūs, nes pasirinkus pigesnę alternatyvą, gali būti aukojama kokybė.

USB atmintinių gamintojai

USB atmintinių gamintojų pasirinkimas itin platus ir jų gaminiai skiriasi savo kaina bei kokybe. Keletas populiariausių, kuriuos turime savo prekių asortimente:

 • Kingston - šis gamintojas žinomas dėl savo aukštos kokybės USB raktų ir laikmenų kortelių.

 • SanDisk - taip pat vienas iš populiariausių USB gamintojų, kurio produkcija apima ne tik USB raktus arba kitus laikmenų įrenginius. Be to, SanDisk produkcija garsėja aukštos kokybės, patikimumu ir ilgaamžiškumu.

 • Silicon Power - šis gamintojas siūlo platų produkto asortimentą, pradedant paprastomis ir pigesnėmis laikmenomis, baigiant pažangesniais ir brangesniais išoriniais kietaisiais diskais ir duomenų kaupikliais su didesne atminties talpa ir greičiu.

Išsirinkus standartinių dizainų atmintines, jas pagaminsime per 7-9 darbo dienas (Jei pasirenkamas individualios formos USB raktas ar tiekėjų sandėlyje nesančios laikmenos, tuomet gamyba gali užtrukti ilgiau).

Visus darbus atliekame siekdami aukščiausios kokybės, todėl naudojamos naujausios technologijos ir visuomet atsižvelgiame net ir į smulkiausius klientų pageidavimus. Užsisakyti galima internetu, susisiekus su mumis el. paštu. Pristatymas galimas visoje Lietuvoje ir daugelyje Europos šalių. Taip pat galimas atsiėmimas mūsų biure Vilniuje.

Usb atmintinės (USB raktas) Aluminium korpusas sudarytas iš aliuminio ir skaidraus plastiko detalių. Galite pasirinkti plastiko dalies spalvą. Talpa: 128 Mb - 128 Gb Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
USB atmintinės Male
  USB Atmintinės

  USB atmintinės Male

  Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
  Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
  USB Atmintinės

  USB atmintinės Nairobe

  Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
  Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
  USB atmintinės Hamburg
   USB Atmintinės

   USB atmintinės Hamburg

   Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
   USB atmintinės Athens
    USB Atmintinės

    USB atmintinės Athens

    Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
    USB Atmintinės

    USB atmintinės Brussels

    Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
    USB raktas atmintinė iš natūralios odos! Stilinga ir prabangi dovana arba reklamos priemonė. Matmenys: 87x32x16 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 47x19 mm) Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB
    USB atmintinės Color
     USB Atmintinės

     USB atmintinės Color

     Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
     USB atmintinės Barbados
      USB Atmintinės

      USB atmintinės Barbados

      Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
      Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
      USB atmintinės Banaras
       USB Atmintinės

       USB atmintinės Banaras

       Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
       USB atmintinės Antigua
        USB Atmintinės

        USB atmintinės Antigua

        Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
        USB atmintinės Bogota
         USB Atmintinės

         USB atmintinės Bogota

         Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Pagaminta iš perdirbtų medžiagų, todėl tausoja gamtą! Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
         USB atmintinės Canberra
          USB Atmintinės

          USB atmintinės Canberra

          Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
          Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
          USB atmintinės Basic Pen
           Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
           USB atmintinės Laser Pen
            Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
            USB atmintinės Pen Trendy
             Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
             USB atmintinės Pen Tradition
              Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
              Elegantiško dizaino USB atmintinė tušinukas. Gaminami baltos, oranžinės arba juodos spalvų. Naudinga bei stilinga reklamos priemonė ir verslo dovana kiekvienam. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt. Suteikiama vienerių metų garantija!
              Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
              USB Atmintinės

              USB atmintinės Amazon

              Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
              USB Atmintinės

              USB atmintinės Florence

              Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
              Kortelės formos USB atmintinė su daugiaspalve spauda iš vienos arba iš abiejų pusių. Galime atspausdinti nuotrauka. Plonas ir patogus naudojime USB raktas. Užima labai mažai vietos, kreditinės kortelės dydžio. Matmenys: 84x52x2 mm Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos Gamybos trukmė 7-9 darbo dienos. Patraukli kaina!
              USB atmintinė Blazer
               USB Atmintinės

               USB atmintinė Blazer

               Usb flash tipo atmintinės (USB raktas) modelio Blazer Talpa: nuo 128 Mb iki 128 Gb (pasirinktinai) Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
               USB Atmintinės

               USB atmintinė Office

               Usb flash tipo atmintinės (USB raktas) modelio Office. Metalinis korpusas, odinis dėklas. Talpa: nuo 128 Mb iki 64 Gb (pasirinktinai) Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
               USB atmintinės Paris
                USB Atmintinės

                USB atmintinės Paris

                Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                USB atmintinės Tokyo
                 USB Atmintinės

                 USB atmintinės Tokyo

                 Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                 USB atmintinės Rome
                  USB Atmintinės

                  USB atmintinės Rome

                  Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                  USB Atmintinės

                  USB atmintinės Nice

                  Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                  USB Atmintinės

                  USB atmintinės Carlo

                  Usb flash tipo atmintinės (USB raktas) modelio Carlo Talpa: nuo 128 Mb iki 128 Gb (pasirinktinai) Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                  USB Atmintinės

                  USB atmintinė apyrankė

                  Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                  USB Atmintinės

                  USB atmintinės Havana

                  CM-1012
                  Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                  USB atmintinės Lisboa
                   USB Atmintinės

                   USB atmintinės Lisboa

                   Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                   USB atmintinės Detroit
                    USB Atmintinės

                    USB atmintinės Detroit

                    Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                    USB Atmintinės

                    USB atmintinės Valencia

                    Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                    USB Atmintinės

                    USB atmintinės Alicante

                    Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save! Matmenys: 88 x 23 x 15 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 39 x 9 mm) Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos Kokybiškai atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
                    USB atmintinės Miami
                     USB Atmintinės

                     USB atmintinės Miami

                     Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                     USB atmintinės Shanghai
                      USB Atmintinės

                      USB atmintinės Shanghai

                      Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                      USB atmintinės Beijing
                       USB Atmintinės

                       USB atmintinės Beijing

                       Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                       USB Atmintinės

                       USB atmintinės Palm

                       USB atmintinės modelio Palm su Jūsų logotipu. Poliruotas satino paviršius suteikia šiam modeliui švelnumo. Kompaktinis sprendimas patikimam duomenų išsaugojimui. Minimalus užsakymo kiekis 100 vnt.
                       USB Atmintinės

                       USB atmintinės Santiago

                       Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                       Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                       USB Atmintinės

                       USB atmintinės Moscow

                       Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                       Klasikinio dizaino atmintinė pagaminta iš metalo ir plastiko. Puiki reklamos priemonė priminti apie save! Matmenys: 57x18x8 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 26x12 mm) Talpa: 2.0 sąsaja: nuo 1 GB iki 32 GB talpos3.0 sąsaja: nuo 8 GB iki 32 GB Kokybiškai spausdiname logotipus arba graviruojame.
                       USB atmintinės Pen Urban
                        Naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris lydi kasdien. Puiki reklamos priemonė priminti apie save!
                        Filtras

                        Kaina

                        0,00 € - 18,00 €

                        Spalva

                        Prekė įkeltą į palyginimą