Priešpiečių Dėžutės su logotipu

Priešpiečių dėžutės su logotipu

Reklaminės priešpiečių dėžutės su logotipu puikiai tinka reklamuoti prekės ženklą, tuo pačiu suteikiant praktinę vertę klientams.

Yra daug strategijų, kurias įmonės naudoja reklamuodamos savo produktus ar paslaugas, tačiau visi pripažįsta, kad reklaminiai gaminiai yra veiksmingas būdas padidinti prekės ženklo atpažinimą.

Išsirinkite patinkantį modelį, o spauda ir dizainu pasirūpinsime mes!

Visos priešpiečių dėžutės (lunch box) ar stalo įrankių rinkiniai gali būti dekoruojami norimu logotipu ar užrašu.

Reklaminių pietų ir priešpiečių dėžučių naudojimo pranašumai

Padidinkite prekės ženklo matomumą: priešpiečių dėžutės naudojamos kasdien ir yra gerai matomos viešose erdvėse. Prie šių produktų pridėję savo įmonės logotipą ar šūkį, galite padidinti prekės ženklo atpažįstamumą ir sukurti savo prekės ženklo reklaminį stendą.

Ekonomiškai efektyvi rinkodara: Palyginti su kitomis rinkodaros strategijomis, reklaminiai produktai yra ekonomiški ir pasižymi didele investicine grąža.

Turėdami palyginti mažą biudžetą, galite sukurti pagal užsakymą pagamintas dėžutes priešpiečiams ar krepšelius su logotipu, kuriuos klientai naudos kiekvieną dieną, taip padidindami jūsų prekės ženklo matomumą.

Praktinė vertė: reklaminės užkandžių dėžutės suteikia praktinę vertę klientams. Jie puikiai tinka neštis priešpiečius į darbą, mokyklą ar iškylas, juos galima naudoti kasdien.

Suteikdami praktinę vertę savo klientams, galite sukurti teigiamą asociaciją su savo prekės ženklu ir jie bus labiau linkę prisiminti jus, kai jiems prireiks jūsų produktų ar paslaugų.

Kūrybiškos idėjos, kaip naudoti reklamines pietų dėžutes

Prekybos parodos: Firminė maisto dėžutė pietums yra puiki dovana parodose. Galite jas dovanoti lankytojams, kurie užsuka prie stendo, taip padidindami prekės ženklo žinomumą ir pritraukdami potencialių klientų.

Darbuotojų dovanos: taip pat galite naudoti reklamines priešpiečių dėžutes kaip darbuotojų dovanas ar paskatinimus. Darbuotojai įvertins praktinę šių gaminių vertę ir kiekvieną kartą juos naudojant bus priminti apie įmonės prekės ženklą.

Klientų įvertinimas: dėžučių priešpiečiams su logotipu siuntimas klientams yra puikus būdas parodyti savo dėkingumą už jų lojalumą. Taip pat galite jas naudoti kaip klientų lojalumo programos arba dovanų kampanijos dalį.

Apibendrinant galima pasakyti, jog dėžutės priešpiečiams ir firminiai priešpiečių maišeliai yra puikus būdas reklamuoti prekės ženklą ir kartu teikti praktinę vertę savo klientams.

Dėl didelio matomumo, ekonomiškumo ir praktinės vertės šie produktai padės sustiprinti rinkodaros kampanijas ir padidinti prekės ženklo pripažinimą.

O kaip išsirinkti tinkamą pietų dėžutę?

Pasirinkus tinkamą dėžutę, maistas išliks šviežias ir saugus. Štai keletas patarimų, kurie padės išsirinkti tinkamiausią dėžutę pagal poreikius.

Apsvarstykite dydį ir talpą

Pirmiausia nustatykite, kiek maisto jums reikės supakuoti. Jei turite didelį apetitą arba turite supakuoti kelis patiekalus, apsvarstykite galimybę įsigyti didesnės talpos priešpiečių dėžutę. Jei reikia supakuoti tik nedidelį užkandį ar sumuštinį, užteks ir mažesnės. Kai kurie modeliai turi atskirus skyrelius, kurie tinka norintiems įsidėti skirtingų užkandžių.

Izoliacija

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra izoliacija. Jei reikia, jog maistas būtų šaltas arba karštas, ieškokite pietų dėžutės su gera izoliacija. Gerai izoliuotoje dėžutėje maistas išliks šviežias ir saugus valgyti ilgiau.

Patvarumas

Dar vienas aspektas - pietų dėžutės patvarumas. Ieškokite užkandžių dėžutės, pagamintos iš tvirtų medžiagų, tokių kaip kietas plastikas ar metalas. Tai užtikrins, kad priešpiečių dėžutė tarnaus ilgiau ir atlaikys nusidėvėjimą.

Valymo paprastumas

Valymo paprastumas yra dar vienas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Ieškokite lengvai valomos pietų dėžutės su lygiais paviršiais ir be sunkiai pasiekiamų plyšių. Taip bus lengviau palaikyti gerą higieną ir išvengti bakterijų kaupimosi.

Spauda

Apsvarstykite, kokia spauda - logotipas, užrašas ar paveikslėlis reikalinga ir tuomet mes padėsime jums nuspręsti, kokia geriausia spaudos technologija jūsų atveju.

Galiausiai, žinoma, atsižvelkite į turimą biudžetą. Dėžučių kaina gali būti labai skirtinga ir esant ribotai sumai, rekomenduojame rinktis geresnės kokybės dėžutes priešpiečiams ir paprastesnę (pvz. vienspalvę, vietoje spalvotos) spaudą.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius galite pasirinkti tokią dėžutę priešpiečiams, kuri puikiai atitinka jūsų poreikius ir padeda išlaikyti maistą šviežią, saugų ir malonų valgyti.

Noix
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  Noix

  AP741293
  2,11 €
  Sandwich shaped, plastic lunch box, 450 ml.
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  RIGATA

  MO6661
  2,37 €
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  Dinder

  AP741253
  2,46 €
  Plastic salad shaker cup with fork and dressing compartment, 750 ml.
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  Zenex

  AP722465
  2,50 €
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  SETBOO

  MO9786
  2,52 €
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  Travil

  AP722464
  2,91 €
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  MATTIE. Airtight food container 1000 ml

  93857
  3,33 €
  Airtight PP box with 3 compartments (250 ml, 270 ml and 470 ml). This box contains a fork and a knife. This box is suitable for microwave use (cover must be removed)
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  Chosal

  AP722463
  3,65 €
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  SUNDAY

  MO6254
  4,00 €
  Lunch box with cutlery
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  Harxem

  AP722190
  4,45 €
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  SAFFRON. Retractable airtight container 640 ml

  93847
  4,65 €
  Retractable hermetic box in silicone and PP with a compartment with capacity up to 640 ml. On top of the lid there is a space to store one piece of tableware (included), with a 2 in 1 function, fork and spoon. The box is suitable for microwave use, with the lid having to be removed
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  PYRUS. 1000 mL hermetic box

  94265
  5,35 €
  PP hermetic box with a capacity of up to 1000 mL. The lid has a compartment for cutlery (included). The box is suitable for microwave, the lid needs to be removed. Not recommended for liquids
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  SAMOURA. 380 mL thermal container

  93851
  5,38 €
  PP double-walled thermal container. With silicone carrying handle, ideal for meals. Capacity up to 380 mL
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  BOCUSE. 680 mL hermetic box

  93853
  5,53 €
  PP and PS lunch box with 2 compartments (680 mL each) and 1 removable divider. Includes 3 pieces of cutlery: fork, knife and spoon. Closes with an elastic band and is suitable for microwave (remove lid)
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  Rebento

  AP808052
  5,57 €
  Recycled PP plastic lunch box with bamboo lid, cutlery set (knife and fork) and elastic strap. 500 ml.
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  STORIE

  MO6274
  5,87 €
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  REINA. Hermetic box 600 mL

  93850
  5,95 €
  Borosilicate glass lunch box with locking PP lid and capacity up to 600 mL. The lid incorporates a two-position valve (open and closed). Suitable for dishwasher and microwave use (when lid is removed)
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  INDUS

  MO6855
  6,04 €
  Recycled PP Lunch box 800 ml
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  11003. Waterproof container

  11003
  6,44 €
  Universal waterproof container made of plastic and silicone with 3 LED lights and a handle for carrying or hanging. The container has storage space for a mobile phone, keys, documents, first aid items and other small items. Suitable for outdoor activities. AAA batteries (3 pcs) are not included
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  BAAKS

  MO6627
  7,02 €
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  Ruttata

  AP800446
  7,06 €
  Round shaped, glass lunch box with natural bamboo lid, 650 ml.
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  CreaSnack

  AP716647
  7,58 €
  Custom made, reusable snack bag in 600D RPET polyester with durable waterproof lining and velcro closure. Ideal for wrapping snacks or a sandwich. With all over sublimation printed graphics. MOQ: 50 pcs.
  Priešpiečių Dėžutės su logotipu

  Fandex

  AP721817
  7,59 €
  Lunch box in antibacterial plastic with cutlery set (fork, spoon and knife) and elastic strap. With 2 compartments of 700 ml capacity each. ISO 22196 compliant.
  Sandix
   Priešpiečių Dėžutės su logotipu

   Sandix

   AP722292
   7,60 €
   Lunch box in PP plastic with elastic strap. 1000 ml.
   Priešpiečių Dėžutės su logotipu

   Thadan

   AP722191
   8,09 €
   Priešpiečių Dėžutės su logotipu

   SHINO. Hermetic box 800 mL

   94025
   8,33 €
   Stainless steel lunch box with bamboo lid and an elastic band for safe carrying. Capacity up to 800 mL. Supplied in kraft box
   Priešpiečių Dėžutės su logotipu

   DILL. Retractable airtight container 480 and 760 ml

   93848
   8,42 €
   Retractable hermetic box in silicone and PP with 2 compartments and capacities up to 480 ml and 760 ml. On top of the lid there is a space to store one piece of tableware (included), with a 2 in 1 function, fork and spoon. The box is suitable for microwave use, with the lid having to be removed
   Filtras

   Kaina

   0,00 € - 35,00 €

   Spalva

   Prekė įkeltą į palyginimą