Reklaminės kepurėlės su logotipu

Kaip išsirinkti reklaminę kepuraitę ?

Pasirinkti tinkamą reklaminę kepuraitę gali būti gana sudėtinga, tačiau štai mūsų patarimai, į ką reikia atkreipti dėmesi, kad lengviau issirinktį kepurę su snapeliu arba žieminę kepurę su logotipu.

Koks yra reklaminės kepurės su logotipu tikslas ?

Prieš pradedant ieškoti reklaminės kepurėlės su jūsų logotipu, svarbu nuspręsti, koks yra tikslas, kurį norite pasiekti reklamuodami savo prekę ar paslaugą. Reklaminė kepurė su logotipu yra vienas iš populiaresnių reklaminių produktų, naudojamų įvairių prekių ir paslaugų reklamai. Pagrindinis šios kepurės tikslas yra padaryti prekės ženklą ar įmonės vardą matomą ir įsimenamą.

Tokių kepuraičių dėvėjai yra kaip atstovas arba ambasadorius prekės ženklui, kuris padeda reklamuoti jį kasdieniniame gyvenime. Kepurė su logotipu, gali pritraukti žmonių dėmesį ir sukelti susidomėjimą. Reklaminės kepurėlės su jūsų logotipu taip pat gali sukurti įspūdį apie prekės ženklą ar įmonę, padėti išryškinti jos unikalumą ir suteikti galimybę kurti ilgalaikes reklamines kampanijas.

Be to, reklaminė kepuraitė su jūsų logotipu gali būti naudinga ir kaip verslo dovana. Įteikiant kepurę savo klientams, darbuotojams ar partneriams, galima sukurti teigiamą įvaizdį ir sustiprinti ryšius su jais.

Taigi, reklaminės kepurės su logotipu tikslas yra padidinti prekės ženklo žinomumą, sukurti gerą įvaizdį, pritraukti dėmesį, sukurti ilgalaikes reklamines kampanijas ir stiprinti ryšius su klientais ar darbuotojais ir yra gera verslo dovana.


Kokie yra žinomiausi reklaminių kepurių prekių ženklai Europoje ?

Yra daugybė žinomų reklaminių kepurių prekių ženklų Europoje, tačiau kai kurie iš jų yra labiau žinomi ir populiaresni nei kiti. Štai keletas iš jų:

· Flexfit - prekės ženklas, specializuojantis aukščiausios kokybės kepuraitėse, kurios gali būti visiškai pritaikytos pagal klientų poreikius ir norus.

· Beechfield - prekės ženklas, siūlantis didelį skaičių įvairių stiliaus kepuraičių, pritaikytas tiek sportui, tiek laisvalaikiui. Jie taip pat siūlo galimybę spausdinti logotipus ant kepuraičių.

· Result - prekės ženklas, siūlantis sportui ir laisvalaikiui skirtas unisex kepuraites, taip pat specializuotas aprangos kolekcijas, skirtas turizmui ir lauko veiklai.

· Sol's - yra garsus prekės ženklas, specializuojantis įvairių unisex drabužių, aksesuarų ir kepurėliu su snapeliu gamyboje. Įkurtas Prancūzijoje 1991 metais, Sol's yra tapęs vienu iš populiariausių prekės ženklų Europos rinkoje.

· Atlantis - prekės ženklas, specializuojantis aukštos kokybės reklaminių produktų gamyboje, įskaitant kepurėles, žiemines kepures, rankines ir kitus aksesuarus. Atlantis taip pat turi daugybę sertifikatų ir atitikimo pažymėjimų, įskaitant OEKO-TEX® Standartą 100, REACH ir BSCI, patvirtinančius prekės ženklo įsipareigojimą gaminti produktus, kurie yra saugūs, aplinkai draugiški ir socialiai atsakingi.

· Myrtle Beach - specializuojasi įvairių aksesuarų gamyboje, įskaitant kepuraites, šalikus, rankines, kuprines ir daugybėje kitų produktų su įmonės logotipu. Šis gamintojas pasižymi dideliu klientų pasitenkinimu ir prekių ilgaamžiškumu, todėl jų kepures pamėgo ir reklaminių produktų rinkos dalyviai.

Matyti, kad reklaminių kepurėliu prekių ženklų yra ne mažai ir kiekvienas gamintojas turi didelį modelių pasirinkimą. Jums sudėtinga išsirinkti kas geriausiai tinka jūsų įmonės darbuotojams ? Kreipkitės į mūsų reklamos specialustus ir mes padėsime nepasiklysti tarp įvairių gamintojų.

Kokie yra kepurėlių tipai ?

Kepurėlių tipų yra daugybė, juos galima suskirstyti pagal įvairius kriterijus, tokius kaip paskirtis, medžiaga, dizainas, dydis ir kt. Kai kurie iš populiariausių kepurėlių tipų yra:

· Baseball kepurėlės - tai pats populiariausias kepurės tipas, turintis pailgą priekinę dalį ir apvalų arba plokščią viršų.

kepuraitės su logotipu

· Snapback kepurėlės - tai baseball tipo kepurės su reguliuojama gale juostele, kuri leidžia kepurę pritaikyti skirtingiems galvos dydžiams.

kepuraitės su logotipu

· Trucker reklaminė kepurėlė - tai kepurės, kurios turi minkštą priekinę dalį ir tinklelį, preleidžiantį orą. Tai užtikrina geresnę oro cirkuliaciją ir patogesnį dėvėjimą.

kepuraitės su logotipu

· Dad hat reklaminė kepurėlė - tai kepurės su mažu, nuo priekio nuleistu viršumi ir tiesesne forma, dažnai naudojamos kaip laisvalaikio stilius.

kepuraitės su logotipu

· Beanie reklaminė kepurėlė - tai kilpinės kepurės, skirtos vėsesnėms orams ir dažniausiai naudojamos žiemą ar šaltuoju metų laiku.

· Bucket reklaminė kepurėlė - tai kepurės, turinčios plokščią viršų ir smailią apatinę dalį, dažnai naudojamas kaip apsauga nuo saulės.

kepuraitės su logotipu

· Sun visor reklaminė kepurė – Sun visor kepurės arba snapeliai yra stiliaus kepurės, kurios turi tik snapelį ir galva nėra apsaugota nuo saulės spindulių. Pagrindinis šios kepurėlės tikslas yra apsaugoti akis nuo tiesioginių saulės spindulių, tuo pat metu paliekant daugiau oro cirkuliacijos galimybių ir gerą matymą. Sun visor kepurė dažniausiai naudoja sporto renginiuose, pvz., tenise, golfu arba kituose lauke vykstančiuose renginiuose, taip pat jos gali būti naudojamos kaip madingas aksesuaras.

kepuraitės su logotipu

· Military kepurėlės - tai tvirtos, paprastai kamufliažinės kepurės, kurios dažnai naudojamos kariuomenėje. Be kariuomenės, military kepurė taip pat gali būti naudojama kasdieniniame gyvenime, kaip išskirtinius ir nestandartinius pasirinkimus mėgstantiems asmenims. Jų dizainas ir stilius gali skirtis priklausomai nuo gamintojo.

Visi šie kepurėlių tipai turi savo specifines savybes ir paskirtis, todėl pasirinkti tinkamą kepurę svarbu atsižvelgiant į tam tikrus poreikius ir aplinkybes. Pasirinkite kepurę, kuri atitinka jūsų tikslą. Gal jūsų prekė ar paslauga skirta sportininkams? Tada galite pasirinkti sportinę kepurę, kuri tinka sportuojantiems. Ar jūsų tikslas yra sukurti profesionalų įvaizdį? Tada galite rinktis stilingą, elegantišką kepurę.

Kokios yra populiariausios reklaminių kepurių spalvos ?

Populiariausios reklaminių kepurių spalvos gali skirtis priklausomai nuo šalies ir kultūros, tačiau yra keletas spalvų, kurios yra universaliai populiarios ir plačiai naudojamos reklaminių kepurių dizaine.

Viena iš populiariausių spalvų yra juoda. Juodos spalvos kepurytės suteikia profesionalų ir elegantišką įvaizdį, todėl jas dažnai renkasi įmonės ar organizacijos, norinčios pabrėžti savo solidumą ir profesionalumą.

Kitas populiarus variantas yra baltos spalvos kepuraitės. Balta spalva yra neutrali, todėl ji tinka daugeliui ir yra universali. Be to, balta spalva yra labai efektyvi reklaminiams sprendimams, nes ant jų gerai matosi spalvoti ar šviesūs logotipai.

Kitos populiarios spalvos yra mėlyna, raudona ir žalia. Mėlynos spalvos kepuraitės yra gana populiarus pasirinkimas, nes jos asocijuojasi su ramybe, o raudona spalva su energija ir entuziazmu. Žalia spalva gali reprezentuoti gamtą ir aplinkosaugą, todėl jos yra populiarios tarp ekologiškų ar aplinkosauginių organizacijų.

Reklaminių kepurių spalvos gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, pvz., regiono, kultūros, renginio pobūdžio ir kt. Todėl svarbu atsižvelgti į savo tikslus ir auditoriją, renkantis tinkamą spalvą savo reklaminei kepurei.

Nuo ko priklauso kepurių su logotipų kainos ?

Reklaminių kepurių su jūsų logotipu kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Štai keli iš jų:

· Kiekis: Dažniausiai nustatomas minimalų užsakymo kiekį, todėl kuo didesnis užsakymas, tuo mažesnė vienos kepurytės kaina.

· Kepuraitės kokybė: Kepurėlės kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kokios kokybės kepurytė pasirinkta. Aukštesnės kokybės kepurytės yra brangesnės.

· Spalvos: Kepurės kaina gali skirtis priklausomai nuo spalvos, kurią pasirinkote. Kai kurios spalvos gali būti brangesnės, jei kepurė gaminama nestandartinės spalvos.

· Logotipo spalvos: Jei logotipas turi daugiau nei vieną spalvą, tai taip pat tai gali įtakoti kepurytės gamybos kainą.

· Logotipo dydis ir sudėtingumas taip pat gali turėti įtakos kepurytės kainai. Kuo didesnis ir sudėtingesnis logotipas, tuo brangesnė gali būti kepurytės spauda. Taip pat tai aktualu, kai užsakovas nusprenžia užsakyti kepuraites su siuvinėtu logotipu.

· Kepurėlės stilius: Skirtingi kepurių stiliai gali turėti skirtingas kainas. Pavyzdžiui, snapback tipo kepurytės gali būti brangesnės nei paprastos baseball tipo kepurytės.

· Gamintojas ir prekės ženklas: Prekės ženklas ir gamintojas taip pat gali turėti įtakos kepurytės kainai. Kai kurie prekės ženklai laikomi prabangiais, todėl jų produktai yra brangesni.

Taigi, reklaminės kepurėlės su logotipu ar užrašu kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Jums reikia patarimo ar konsultacijos kaip išsirinkti, kad šį reklaminė verslo dovana su jūsų įmonės logotipu būtų nebrangi ir kokybiška? Jums reikalinga spauda arba siuvinėjimas? Kreipkitės ir mes paruošime jūsų poreiki ir biudžetą atitinkantį pasiūlymą.

Svarbu atsiminti, kad reklaminė verslo dovana - kepurė yra investicija į jūsų prekės ženklo viešinimą, todėl gerai pagalvokite apie savo tikslus ir pasirinkite kepurę, kuri atitinka jūsų poreikius ir tikslus.Kepurės su snapeliu, žieminės kepurės ir šalikai, movos, skarelės gali būti siuvinėjamos arba dedama logotipo ar užrašo spauda.

Reklaminės kepurėlės su logotipu

Kepuraitės su logotipu Harvey

Kepuraitės su logotipu Harvey gaminamos skirtingų spalvų. Kepuraitės snapelyje kontrastinga akcentinė spalva. Pagamintos iš tvirtos, kokybiškos 100% medvilnės.Kepuraitės dydis reguliojamas metalinių fiksatoriumi.Ant šios kepurės išsiuvinėsime arba atspausdinsime jūsų logotipą, ar užraša. Kepuraitės su spauda - puiki dovana sau ir kolegoms.
Kepuraitės Snap Back Fee
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Kepuraitės Snap Back Fee

  CO2021
  Stilingos, šiuolaikiškos kepuraitės lygiu snapeliu (apatinė snapelio spalva žalia), pagamintos iš 100% akrilo. Juostelė nuo prakaito pagaminta iš 100% medvilnės tvilo. Universalus dydis, reguliuojamas užsegimu gale. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis...
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Megztos kepuraitės Rib

  CO3033
  Itin šiltos megztos kepuraitės. Pagaminta iš 100% akrilo, poliarinio fliso pamušalas. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Reklaminės kepuraitės SL

  Reklaminės kepuraitės SL Skirtingų spalvų reklaminės kepuraitės su baltom justelėm. Tinkamos užrašų spaudai ir logotipų siuvinėjimui.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Kepurės Basic

  Šilta 100% poliesterio fliso kepurė (220 g). Abi pusės iš neapsiveliančio šukuotinio pluošto. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
  Atšvaitiniai daiktai

  Ryškiaspalvės kepurės HV

  Šilta, ryškiaspalvė, todėl būsite pastebimi iš toli, 100% poliesterio fliso kepurė (240 g). Galima naudoti ir kaip šaliką. Išorinė pusė apsaugota nuo apsivėlimo. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Megztos kepuraitės Long

  CO3004
  Megztos kepuraitės Long su jūsų logotipu - šiltos ir stilingos. Dvigubo sluoksnio mezgimas. Pagaminta iš 95% medvilnės ir 5% elastano. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį ant kepuraitės Long, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Megztos kepuraitės Seamless

  CO3006
  Megztos kepuraitės su jūsų logotipu - šiuolaikiška ir stilinga dovana. Dvigubo sluoksnio apvalus mezgimas (be siūlių). Pagaminta iš 95% akrilo ir 5% elastano. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Megztos kepuraitės Prim

  CO3000
  Megztos kepuraitės su jūsų logotipu - šiltos ir stilingos. Dvigubo sluoksnio mezgimas. Pagaminta iš 100% akrilo. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 20 vnt.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Kepuraitės Snap Back Drift

  MB6581
  Stilingos, šiuolaikiškos kepuraitės lygiu snapeliu, pagamintos iš 100% medvilnės. Didelis spalvų pasirinkimas. Universalus dydis, reguliuojamas plastikiniu užsegimu gale. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakomas kiekis 50 vnt.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Žieminė kepuraitė

  Stilinga žieminė kepuraitė iš 100% poliesterinio mikro fliso - sušildys šaltuoju metų laiku ir bus puiki reklaminė priemonė! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
  Reklaminės kepurėlės su logotipu

  Reklaminės kepuraitės Rap 302

  Rap5P302
  Kokybiškos 100% medvilnės, storo audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis, plastikinis užsegimas. Platus spalvų pasirinkimas. Logotipus ir užrašus spausdiname ir siuvinėjame. Pasidomėkite dėl puikios kainos su logotipu jau dabar!
  Fliso kepurė Beanie Tech Fleece
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Fliso kepurė Beanie Tech Fleece

   sdx28
   Lengva, minkšta ir šilta fliso kepurė. Daugiaspalvė spauda per visą paviršių (viena pusė)!! Dydis: 25 x 26cm 250 g/m2. 85% poliesteris, 15% elastanas Minimalus užsakymas: 20 vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Kepurė Gang

   V7177
   Stilinga ir žavi kepurė. Dydis: 30 x 28 x 11 cm. 100% poliesteris Minimalus užsakymas: 20 vnt. Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Rudeninė-žieminė kepurė Fisherman

   STAU771
   0,00 €
   Medžiaga: 1x1 ribo mezginys, 95% Organinė šukuotinė medvilnė, 5% Elastanas. Audinys skalbtas.Stanley Stella - itin aukštos kokybės gaminiais pasižymintis gamintojas.Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Megzta kepurė Rib Beanie

   STAU772
   0,00 €
   Medžiaga: 1x1 ribo mezginys, 20% perdirbtas poliesteris, 80% Organinė šukuotinė medvilnė. Audinys skalbtas.Stanley Stella - itin aukštos kokybės gaminiais pasižymintis gamintojas.Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Kepurė Hemsedal

   53.0366
   0,00 €
   Audinys: 95% medvilnė, 5% elastanas. Dvigubo mezgimo kepurė iš tankaus medvilnės mikro mezginio.Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Kepurė Hemsedal Cotton Slouch

   53.0368
   0,00 €
   Audinys: 95% medvilnė, 5% elastanas. Dvigubo mezgimo kepurė iš tankaus medvilnės mikro mezginio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Kepurės Cal

   Šilta 100% poliesterio fliso kepurė (260 g). Abi pusės iš neapsiveliančio šukuotinio pluošto. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiūvinėsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Reklaminės kepuraitės Rap 301

   Rap5P301
   Kokybiškos 100% medvilnės, storo audinio kepurėlės su Jūsų norimu logotipu. Universalus dydis, plastikinis užsegimas. Platus spalvų pasirinkimas. Logotipus ir užrašus spausdiname ir siuvinėjame. Pasidomėkite dėl puikios kainos su logotipu jau dabar!
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Megzta Kepurė PomPom B412

   53.0412
   0,00 €
   Audinys: 100% poliakrilas. Dvigubo mezgimo kepurė iš tankaus medvilnės mikro mezginio.Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Skrybėlės juosta DIANE

   99449
   0,20 €
   Skrybėlės juosta DIANE Neaustinė skyrbėlės juosta (80 g/m²). 650 x 22 mm
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Skrybėlės juosta BURTON

   99428
   0,32 €
   Skrybėlės juosta BURTON Hat ribbon in 100% polyester, available in several colours and easy to customise
   Reklaminės kepurėlės su logotipu

   Kepuraitė Sunday

   AP731175
   0,58 €
   Kepuraitė Sunday Snapelis nuo saulės su gumuota juostele. Medžiaga: EVA.
   Kepuraitė Inside Out
    Reklaminės kepurėlės su logotipu

    Kepuraitė Inside Out

    AP845106
    0,84 €
    Kepuraitė Inside Out 100% medvilnės apverčiama kontrastingų spalvų kepuraitė.
    Reklaminės kepurėlės su logotipu

    Skarelė Plus

    AP761999
    1,08 €
    Skarelė Plus Trikampio formos galvos skarelė, pagaminta iš poliesterio.
    Reklaminės kepurėlės su logotipu

    Kepuraitė Telco

    AP791154
    1,25 €
    Kepuraitė Telco Žvejo kepuraitė plastikiniame raktų pakabuke su karabinu. Medžiaga: 100% poliesteris.
    Žieminės ausinės Katoy
     Reklaminės kepurėlės su logotipu

     Žieminės ausinės Katoy

     AP761346
     1,33 €
     Žieminės ausinės Katoy Polar fliso galvos juosta su šiltomis ausinėmis.
     Filtras

     Kaina

     0,00 € - 58,00 €

     Spalva

     Prekė įkeltą į palyginimą