Skirtingų spalvų kepuraitės Harvey
Skirtingų spalvų kepuraitės Harvey
  Skirtingų spalvų kepuraitės Harvey
  Skirtingų spalvų kepuraitės Harvey

  Kepuraitės su logotipu Harvey

  Kepuraitės su logotipu Harvey gaminamos skirtingų spalvų. Kepuraitės snapelyje kontrastinga akcentinė spalva. Pagamintos iš tvirtos, kokybiškos 100% medvilnės.
  Kepuraitės dydis reguliojamas metalinių fiksatoriumi.
  Ant šios kepurės išsiuvinėsime arba atspausdinsime jūsų logotipą, ar užraša. Kepuraitės su spauda - puiki dovana sau ir kolegoms.

  KLAUSTI KAINOS SU LOGOTIPU
  Spalva
  • Raudona
  • Kreminė
  • Tamsiai Mėlyna (Navy)
  • Juoda

  Aprašymas

  Kepurėlės su logotipu yra vienas iš populiariausių reklaminių produktų tiek verslo, tiek sporto, tiek ir privačiam naudojimui. Šios kepurės yra ne tik puiki apsauga nuo saulės ar vėjo, bet ir puiki stilinga priemonė, kuri padeda reklamuoti įmonę ar organizaciją.

  Šios kepurėlės su logotipu pagamintos iš kokybiškos medvilnės. Pagal jūsų pageidavima, logotipas gali būti išsiuvinėtas arba antspaudintas. Tai suteikia galimybę atlikti pasirinkimą pagal skirtingus poreikius ir biudžetą.

  Įmonės dažnai naudoja kepures su savo logotipu kaip dalį savo reklaminės kampanijos. Šios kepuraitės yra puiki dovana klientams ar darbuotojams, jas galima dalinti renginiuose ar parodose. Tai ne tik geras būdas reklamuoti savo prekės ženklą, dar tai padeda skatinti lojalumą tarp klientų ir darbuotojų.

  Kepurėlės su logotipu taip pat yra populiarus produktas sportui, ypač komandiniam. Šį kepurėlė pagaminta iš 100% šukuotinės medvilnės, kuri yra tvirta, kvėpuojanti iš minkšta.

  Kepurėlės su logotipu taip pat gali būti naudojamos asmeniniam naudojimui. Tai ypač aktualu žmonėms, kurie mėgsta prekės ženklus. Šios kepures yra ne tik funkcionalios, bet ir stilingos ir padės išreikšti logotipo identitetą.

  Kepuraitės su logotipu yra vertingas gaminys, kuris suteiks pranašumų verslo ir asmeniniam naudojimui. Tai ne tik puiki dovana klientams ar darbuotojams, bet ir gera investicija, kuri padeda reklamuoti prekės ženklą ir didinti jo žinomumą.

  Papildoma informacija

  Susijusios prekės 16

  Prekė įkeltą į palyginimą