Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

Sportiniai krepšiai – vienas iš patogiausių būdų susidėti reikmenis sportui. Sportiniai krepšiai dažniausiai yra itin talpūs, įvairus modeliai leidžia į krepšį prikrauti tiek, kiek jums reikia. Kelionėms galite rinktis dizainą atitinkantį jūsų poreikius - itin didelio formato krepšius, lagaminus ilgoms kelionėms ar kompaktiškus, rankiniam bagažui tinkamus krepšius trumpoms išvykoms.

Visi sportiniai ar kelioniniai krepšiai gali būti dekoruojami dedant spaudą ar siuvinėjant.

Reklaminiai sportiniai krepšiai - ne tik praktiški, bet ir puikiai reprezentuoja įmonės požiūrį į aktyvų gyvenimo būdą ir sveikatai palankią veiklą. Didelis spaudos plotas ant tokių krepšių yra puiki vieta reklamai, o dažnas naudojimas užtikrins matomumą. Kokybiškai atlikti spaudos ar siuvinėjimo darbai bus ilgaamžiški.

Sportiniai krepšiai yra labai populiarus sporto ir laisvalaikio aksesuaras, kuris leidžia patogiai nešioti ir saugoti sporto reikmenis. Šie krepšiai yra itin patogūs dėl jų ergonomiško dizaino ir daugelio skirtingų tipų, atitinkančių skirtingų sporto šakų poreikius.

Sportinių ir kelioninių krepšių tipai skiriasi pagal dydį, konstrukciją ir funkcionalumą. Populiariausi krepšių tipai yra lagaminai, sportiniai krepšiai, kelioninės rankinės ir kuprinės. Lagaminai yra didesnio dydžio ir dažniausiai turi ištraukiamą rankeną ir ratukus, kad būtų patogu neštisdaugiau daiktų, susipakuoti rūbus kelionėms. Sportiniai krepšiai yra mažesnio dydžio ir būna su viena arba dviem rankenomis. Jos dažniausiai tinka sporto priemonių, tokių kaip rūbai, batai, tinklinio kamuoliai, saugojimui. Sportinės kuprinės yra patogios naudoti sportuojant lauke, nes jos užtikrina gerą judesių laisvę ir dažnai turi specialius skyrius, skirtus patogiam daiktų pasidėjimui ir transportavimui.

Vienas iš populiaresnių sportinių krepšių priedų yra logotipavimas. Sportinius krepšius su logotipu dažnai naudoja komandos, sporto klubai arba prekės ženklai, siekdami parodyti savo identitetą ir skleisti savo vardą. Logotipai gali būti pritaikyti pagal užsakovo pageidavimus ir gali būti spausdinami, siuvinėjami arba klijuojami ant krepšio paviršiaus. Tai suteikia galimybę individualizuoti krepšį ir sukurti unikalų stilių.

Sportinių krepšių su logotipu dekoravimo būdai skirtiasi priklausomai nuo pasirinkto gamybos proceso ir medžiagų. Daugelis sportinių krepšių gaminami naudojant specialią medžiagą, kuri leidžia logotipui būti atspausdintam arba siuvinėtam ant krepšio paviršiaus. Atspausdinimo metodai gali apimti skaitmeninę spaudą, šilkografiją arba specialią sublimacijos technologiją, kuri užtikrina ryškius ir ilgaamžius rezultatus. Siuvinėjimas yra kitas populiarus būdas logotipuoti sportinius krepšius. Siuvinėjimas suteikia krepšiui elegantišką ir aukštos kokybės išvaizdą, nes logotipas itin tiksliaisiuvinėjamas ant medžiagos su aukštos kokybės siūlais.

Sportiniai krepšiai su logotipu yra ne tik praktiški, bet ir stilingi. Jie leidžia įmonėms, sporto komandoms ir prekės ženklams išsiskirti bei išreikšti savo unikalumą. Nepriklausomai nuo sportinio renginio tipo ar poreikių, yra daugybė sportinių krepšių ir logotipavimo galimybių, kad būtų galima rasti tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį.

Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

Kelioninis krepšys ACTON

Stilingas kelioninis krepšys iš poliesterio su tvirtu diržu per petį, ir 1 papildoma kišenėle, kurio spalvą galite išsirinkti pagal savo skonį. O tam, kad krepšys tikrai atspindėtų būtent Jus - greitai ir kruopščiai atspausdinsime logotipą ar reklaminį šūkį, bei paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Konferencijų krepšiai TALOT
  Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

  Konferencijų krepšiai TALOT

  Konferencijų krepšiai TALOT. Puikiai pritaikyti įvairiems dokumentams ir kompiuteriui. Matmenys: 44x37x12 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
  Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

  Kelioninis krepšys VERENA

  Stilingas kelioninis krepšys su 2 papildomomis kišenėlėmis, kuriose tilps visos smulkmenos ir kelioniniai dokumentai. Galite rinktis net iš 6 spalvų! Kruopščiai ir greitai ant šio krepšio atspausdinsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
  Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

  Kelioninis krepšys BARBARA

  Elegantiškas kelioninis krepšys su odos imitacijos detalėmis, diržu per petį ir mikropluoštu. Jame be pagrindinio skyriaus yra net 4 papildomos kišenės! Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą!
  Kelioninis rūbų krepšys OMAR BAG
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Kelioninis rūbų krepšys OMAR BAG

   Praktiškas krepšys rūbams, kuris pravers ne tik dalykinėse kelionėse, tačiau ir atostogų metu. Jame yra 5 kišenės, 2 pakabos ir metalinis kablys pakabinimui. Kokybiškai ir greitai papuošime šį krepšį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Kelioninis krepšys NORMAN, juodas

   Patogus kelioninis krepšys su sutvirtintu dugnu. Pagamintas iš tvirto 600D poliesterio su vienu pagrindiniu skyriumi ir 2 papildomomis kišenėmis. Kokybiškai ir greitai papuošime šį krepšį Jūsų logotipu ar pageidaujamu užrašu, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys Brandon

   Žaismingo dizaino sportinis krepšys su diržu per petį ir paryškinta priekine kišene padės nusiteikti aktyviai treniruotei ir sutalpins visus treniruotei reikalingus daiktus. Jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu suteiksime šiam krepšiui asmeniškumo, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Kelioninis krepšys MANAOS

   MO9835
   1,84 €
   Kelioninis krepšys MANAOS Kelioninis krepšys su prisegiama ir reguliuojamu peties dirželiu. 2 skyriai su užtrauktuku. RFID apsauga.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Neperšlampiamas krepšys Tourist 2 litre

   100553
   2,00 €
   Vandeniui atsparus krepšys Tourist 2 litre Neperšlampamas krepšys puikiai tinka lauke. Uždarymas su plastikine sagtimi užtikrina, kad vertingi daiktai būtų sausi ir saugūs. Skaidri kišenė telefonui. Galima lengvai pritvirtinti prie krepšio ar diržo. Tūris 2 litrai. 190T poliesteris.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinė kuprinė JOGGY

   MO9552
   3,07 €
   Sportinė kuprinė JOGGY Sulankstoma sportinė kuprinė iš ripstop poliesterio su priekyje esančiu užtrauktuku, tinkliniu peties dirželiu ir nuimamu maišeliu.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Neperšlampiamas krepšys Traveller 5 litre

   100552
   3,32 €
   Neperšlampiamas krepšys Traveller 5 litre Neperšlampamas krepšys puikiai tinka lauke. Uždarymas su plastikine sagtimi užtikrina, kad vertingi daiktai būtų sausi ir saugūs. Galima lengvai pritvirtinti prie krepšio ar diržo. Tūris 5 litrai. 300D poliesteris.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Neperšlampiamas krepšys Survivor 5 litre

   100497
   4,39 €
   Neperšlampiamas krepšys Survivor 5 litre Neperšlampamas krepšys puikiai tinka lauke. Uždarymas su plastikine sagtimi užtikrina, kad vertingi daiktai bus sausi ir saugūs. Lengvai pritvirtinamas prie krepšio ar diržo. Tūris 5 litrai. 190T poliesteris.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sulankstomas sportinis krepšys TORONTO

   92568
   4,59 €
   Sulankstomas sportinis krepšys TORONTO 210D ripstop sulankstomas sportinis krepšys su priekine kišene. Krepšys tiekiamas išskleistas
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys Steps

   120533
   4,93 €
   Sportinis krepšys Steps Sportinis krepšys su dideliu pagrindiniu skyriumi ir sustiprinta pagrindine plokšte. Nuimamas paminkštintas peties dirželis.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys Energy

   119932
   5,06 €
   Sportinis krepšys Energy Talpus pagrindinis skyrius su užtrauktuku. Sustiprintos rankenos. Reguliuojamas peties dirželis. 600D poliesteris.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Jureiviškas krepšys Dipp

   119981
   6,69 €
   Jureiviškas krepšys Dipp Jureiviško stiliaus krepšys su virvelėmis, šonine rankena ir reguliuojamu peties dirželiu. Su spalvotuužsegamu dugno skyriumi. 600D poliesteris.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Jureiviškas džiuto krepšys Goa

   119754
   6,72 €
   Jureiviškas džiuto krepšys Goa Turi reguliuojamą peties diržą, priekinę ir vidinę kišenę. Džiutas.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Neperšlampiamas krepšys Camper 10 litre

   100571
   8,32 €
   Neperšlampiamas krepšys Camper 10 litre Neperšlampamas krepšys puikiai tinka lauke. Uždarymas su plastikine sagtimi užtikrina, kad vertingi daiktai būtų sausi ir saugūs. Galima lengvai pritvirtinti prie krepšio ar diržo. Tūris 10 litrų. 190T poliesteris.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys Track

   120257
   9,03 €
   Sportinis krepšys Track Sportinis krepšys su dideliu užsegamu pagrindiniu skyriumi, kuriame galite laikyti visas savo sporto prekes. Reguliuojamas peties dirželis. 600D sintetinė drobė.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Kelioninis krepšys Cochichuate

   120195
   9,14 €
   Kelioninis krepšys Cochichuate Didelis pagrindinis skyrius su užtrauktuku. Priekinė kišenė. 29,5 cm ilgio rankenos. Nuimamas ir reguliuojamas peties dirželis. Medvilnė, 140 g/m2.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys Reclaim 21L

   120656
   9,46 €
   Sportinis krepšys Reclaim 21L Dvispalvis sportinis krepšys, pagamintas iš 100 % perdirbtų medžiagų. Yra vertikali priekinė kišenė su užtrauktuku ir erdvus užsegamas pagrindinis skyrius. Reguliuojami pečių dirželiai.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys Pheebs

   120582
   10,38 €
   Sportinis krepšys Pheebs Perdirbtos medvilnės ir poliesterio audinio sportinis krepšys su reguliuojamu peties dirželiu. Perdirbta medvilnė gaminama iš antrinių žaliavų, susidarančių tekstilės gamyklose pjovimo proceso metu.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys San Jose

   119740
   10,64 €
   Sportinis krepšys San Jose Sportinis krepšys su užsegamu pagrindiniu skyriumi ir priekine kišene su užtrauktuku. 600D poliesterio.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys DENIM BAG

   92095
   10,95 €
   Sportinis krepšys DENIM BAG 100% medvilnė. Tinkluotos nešiojimo rankenos. Užsegamas pagrindinis skyrius. Tūris: 20 litrų. Matmenys: 25 x 50 x 25 cm.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys BUSAN

   92567
   11,05 €
   Sportinis krepšys BUSAN 600D sportinis krepšys pusiau standžiu dugnu. Šis krepšys turi reguliuojamą sustiprintą paminkštintą peties diržą.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys FIT

   92511
   11,12 €
   Sportinis krepšys FIT 600D sportinis krepšys su vidinėmis pertvaromis ir dugnu su pusiau kieta lenta. Priekinė ir šoninė kišenės batams, abu su užtrauktukais. Reguliuojama petnešėlė.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Jūreiviškas krepšys Idaho

   120623
   11,26 €
   Jūreiviškas krepšys Idaho Vandeniui atsparus jūreiviško styliaus krepšys iš perdirbto PET plastiko su erdviu 20 litrų užsegamu pagrindiniu skyriumi, šonine rankena ir reguliuojamu peties dirželiu. Taip pat yra atskiras užsegamas apatinis skyrius smulkesniems daiktams.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys PARANA

   MO9013
   13,07 €
   Sportinis krepšys PARANA Ryškios spalvos sportinis ar kelioninis krepšys iš 600D poliesterio su priekine kišene ir reguliuojamu bei nuimamu pečių dirželiu.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Sportinis krepšys VINTAGE

   MO7868
   13,14 €
   Sportinis krepšys VINTAGE Retro styliaus sportinis krepšys, pagamintas iš matinio PVC, su baltais apvadais ir juostomis.
   Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

   Kelioninis krepšys Weekender

   120194
   13,43 €
   Kelioninis krepšys Weekender Ikoniško stiliaus kelioninis krepšys naujiems nuotykiams. Didelis užsegamas pagrindinis skyrius talpins visus jūsų drabužius ir daiktus. Nuimamas, reguliuojamas dryžuotas medvilninis peties diržas. Drobė, 340 g/m2.
   Kelioninis krepšys BOCCARIA
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Kelioninis krepšys BOCCARIA

    KC6351
    14,62 €
    Kelioninis krepšys BOCCARIA Didėlis sporto arba kelioninis krepšys. Mikrofibra su PVC rankenomis.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Sportinis krepšys TERRA su logotipu

    KC5078
    15,36 €
    Sportinis krepšys TERRA Ryškios spalvos sportinis ar kelioninis krepšys iš 600D poliesterio su priekine kišene ir reguliuojamu bei nuimamu peties dirželiu.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Kelioninis krepšys Day 21"

    120335
    15,61 €
    Kelioninis krepšys Day 21" Stilingai naršykite miestą. Puikus krepšys važinėti į darbą ir atgal arba savaitgaliui. Su šluoste nuvalomu brezento dugnu, didele pagrindine anga, priekinėmis kišenėmis, nuimamu pečių dirželiu ir šonine batų kišene.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Sportinis krepšys REPURPOSE SPORTS

    92079
    16,13 €
    Sportinis krepšys REPURPOSE SPORTS 600D rPET sportinis krepšys su vidiniu pamušalu ir pusiau standžia lenta apačioje. Užsegami pagrindinis skyrius ir priekinė kišenė ir dvi šoninės kišenės, viena tinklinė, kita su užtrauktuku. Krepšys turi nuimamą ir reguliuojamą paminkštintą peries dirželį ir pastiprintas rankenas.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Sportinis krepšys LEIS

    MO8576
    16,92 €
    Sportinis krepšys LEIS Sportinis krepšys iš 600D poliesterio. 2 šoniniai skyreliai ir 1 priekinė kišenė su užtrauktuku.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Sportinis krepšys Retrend

    120534
    17,34 €
    Sportinis krepšys Retrend Patvarus krepšys, pagamintas iš 100% perdirbto plastiko, kuris padeda sumažinti plastiko atliekų kiekį. Didelis pagrindinis skyrius ir užsegama priekinė kišenė, paminkštintas peties dirželis ir rankenos. Šiam maišeliui pagaminti perdirbami maždaug 27 buteliai.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Sportinis krepšys TERRA +

    MO6209
    17,77 €
    Sportinis krepšys TERRA + Sportinis ar kelioninis krepšys iš 600D RPET. Didelė priekinė kišenė su užtrauktuku, vidinė kišenė su užtrauktuku.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Sportinis krepšys DETROIT

    92518
    18,17 €
    Sportinis krepšys DETROIT 300D ir 1680D sportinis krepšys su pamušalu ir pusiau kietu dugnu. 1 priekinė kišenė su užtrauktuku, 2 šoninės kišenės ir 1 tinklinė kišenė. Paminkšintas reguliojamas peties dirželis.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Stalo teniso rinkinys PING PONG

    MO6517
    19,04 €
    Stalo teniso rinkinys PING PONG Stalo teniso rinkinys: dvi raketės, trys kamuoliukai, tinklelis ir dėklas.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Kelioninis krepšys Nevada

    549390
    20,55 €
    Kelioninis krepšys Nevada Kelioninis krepšys su reguliuojamu pečių dirželiu, didelėmis šoninėmis kišenėmis ir priekine kišene.
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Joey GRS recycled canvas sports duffel bag 25L

    120681
    21,45 €
    Composed with highly durable and sustainable materials, GRS recycled canvas and GRS RPET lining, the 25 litre Joey sports duffel bag features a spacious zippered main compartment with an inner zippered pocket for safekeeping. It also has 1 open front pocket and another strap zippered pocket on the back for trolley, and it can be carried either by...
    Sportiniai ir Kelioniniai Krepšiai

    Sportinis krepšys GIRALDO

    92520
    21,66 €
    Sportinis krepšys GIRALDO 300D poliesterio sportinis krepšys su reguliuojamu peties dirželiu, kietu dugnu, 1 pagrindine kišene ir 4 papildomomis kišenėmis
    Filtras

    Kaina

    0,00 € - 305,00 €

    Spalva

    Prekė įkeltą į palyginimą