Žibintuvėliai

Dideli ar maži žibintuvėliai, itin galingi ar silpni, įvairių spalvų žibintuvėliai ar prožektoriai, o gal net žibintai su Jūsų logotipu. Šviečiantys produktai - puiki pagalba tamsoje bei originali reklamos priemonė.

Žibintuvėliai ir kiti šviečiantys gaminiai gali būti puošiami jūsų logotipu ar norimu užrašu graviruojant, spausdinant.

Metaliniai LED žibintuvėliai su karabinu raktams - nebrangi ir stilinga dovanėlė Jūsų klientams!Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metaliniai žibintuvėliai ARZU su 9 LED lemputėmis. Baterijos 3 (AAA). Matmenys: 11,5x3,3 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Metaliniai žibintuvėliai PERIDE su 6 LED lemputėmis. Žibintuvėlio išmatavimai: 5,2x2,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Metaliniai žibintuvėliai SEVAL su trimis LED lemputėmis. Žibintuvėliai įpakuoti į gražias dovanų dėžutes, todėl nereikės papildomai rūpintis įpakavimu! Matmenys: 12,2x2,8x6,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Metaliniai žibintuvėliai DUSK su 9 LED lemputėmis. Matmenys: 3,5x9x2,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Žibintuvėliai

Žibintuvėliai CAMPER

Žibintuvėliai CAMPER. Turi 27 LED lemputės, pakabinimui skirtą kablį ir magnetą. Naudojamos 3 (AAA) baterijos. Matmenys: 6,2x9,6x3,4 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!  
 Metaliniai žibintuvėliai IMORT su LED lemputė ir gumine rankena. Pakraunama per automobilinį įkroviklį 12 W. Matmenys: 3,5x15,9 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Praktiški ir stilingi žibintuvėliai su 2 LED lemputėmis, lazeriuku ir 10 cm/4in liniuote - nudžiugins kiekvieną klientą! Elementai pridedami.Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Žibintuvėliai

Žibintuvėliai LAMP

Nedidelis kišeninis žibintuvėlis - raktų pakabukas su 3 LED lemputėmis - tai nebrangi ir praktiška reklaminė priemonė! Elementai pridedami.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Nedideli stilingo dizaino LED žibintuvėliai - raktų pakabukai, kad Jūsų gyvenimas visad būtų šviesus! Elementai pridedami.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Žibintuvėliai

Žibintuvėliai Desmond

Žaismingo dizaino LED žibintuvėlis, kurį galėsite įsidėti į kišenę ar rankinę. Ličio elementas pridedamas.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metaliniai LED žibintuvėliai - raktų pakabukai su butelio atidarytuvu - tai praktiška dovana Jūsų klientams ir puikus būdas priminti apie save!Kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Žibintuvėliai

Šviestuvas KATHY

LED šviestuvas KATHY turi specialų prikabinimą knygoms. Matmenys:3x25,2x2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
Žibintuvėliai

Žibintuvėliai Penguin

Mažas, žaismingos pingvino formos žibintuvėlis - raktų pakabukas - stilingas ir praktiškas aksesuaras Jums ir Jūsų klientams!Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Žibintuvėliai

LED žibintuvėliai Mate

Itin plonas ir mažas LED žibintuvėlis, kuris tikrai papuoš Jūsų raktų rinkinį.Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Stilingas metalinis LED žibintuvėlis reguliuojamu šviesos stiprumu. Dedasi 3 AA baterijos (nepridedama).Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Stilingas LED žibintuvėlio ir rašiklio rinkinukas - praktiška ir įnovatyvaus dizaino dovanėlė Jūsų klientams!Matmenys: 18,4x5,3x2,1 cm Medžiagos: plastikas, metalasJūsų logotipą ar reklaminį šūkį kokybiškai atspausdinsime, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.
Skaidrūs plastikiniai LED žibintuvėliai su Jūsų logotipu - nebrangi ir praktiška reklaminė priemonė.Matmenys: ⌀2 x 12 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Maži LED žibintuvėliai iš aliuminio su saugiu karabinu - puikus būdas įmonės reklamai!Matmenys: 1,6 x 9,2 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Elegantiško dizaino metalinis rašiklis su LED žibintuvėliu ir lazeriuku - puikiai tinka konferencijoms ir pristatymams!Matmenys: 17,8 x 3,8 x 1,9 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Žibintuvėliai

Mini metaliniai LED žibintuvėliai

10418000
Stilingas metalinis LED žibintuvėlis su saugiu karabinu - puiki reklaminė priemonė Jums!Matmenys: 1,7 x 5,3 cmGreitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Maži kišeniniai įnovatyvaus dizaino LED žibintuvėliai pagaminti iš plastiko ir įkraunami per USB jungtį!Matmenys: 2,9 x 5,4 cmKruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Itin mažas LED žibintuvėlis - raktų pakabukas, kurį galėsite įsidėti į kišenę ar rankinę!Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!

Filtruoti pagal

Filter
Prekė įkeltą į palyginimą