Žibintuvėliai

ŽibintuvėliaiDideli ar maži žibintuvėliai, itin galingi ar silpni, įvairių spalvų žibintuvėliai ar prožektoriai, o gal net žibintai su Jūsų logotipu. Šviečiantys produktai - puiki pagalba tamsoje bei originali reklamos priemonė ir verslo dovana.

Žibintuvėliai ir kiti šviečiantys gaminiai gali būti puošiami jūsų logotipu ar norimu užrašu graviruojant, spausdinant.

Žibintuvėliai Penguin
  Žibintuvėliai

  Žibintuvėliai Penguin

  Mažas, žaismingos pingvino formos žibintuvėlis - raktų pakabukas - stilingas ir praktiškas aksesuaras Jums ir Jūsų klientams! Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Nedideli stilingo dizaino LED žibintuvėliai - raktų pakabukai, kad Jūsų gyvenimas visad būtų šviesus! Elementai pridedami. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Žibintuvėliai NEMESIS
   Žibintuvėliai

   Žibintuvėliai NEMESIS

   Žibintuvėliai su LED lemputėmisNEMESIS. Matmenys: 2,5x14 cm. Reikalingos 3 (AAA) baterijos. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
   Žibintuvėliai

   Žibintuvėliai MILDRED

   Metaliniai žibintuvėliai MILDRED su 9 LED lemputėmis. Matmenys: 2,6x9,1cm. Reikalingos 3 (AAA) baterijos. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
   Žibintuvėliai CYNTHIA
    Žibintuvėliai

    Žibintuvėliai CYNTHIA

    Žibintuvėliai CYNTHIA, su trimis LED lemputėmis. Matmenys: 5x3x8,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
    Metaliniai žibintuvėliai su LED lemputėmis IGNAC. Žibintuvėlių matmenys:1,4x8,4 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
    Metaliniai žibintuvėliai ARZU
     Metaliniai žibintuvėliai ARZU su 9 LED lemputėmis. Baterijos 3 (AAA). Matmenys: 11,5x3,3 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
     Metaliniai žibintuvėliai PERIDE
      Metaliniai žibintuvėliai PERIDE su 6 LED lemputėmis. Žibintuvėlio išmatavimai: 5,2x2,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
      Žibintuvėliai

      Žibintuvėliai Desmond

      Žaismingo dizaino LED žibintuvėlis, kurį galėsite įsidėti į kišenę ar rankinę. Ličio elementas pridedamas. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
      Metaliniai LED žibintuvėliai su karabinu raktams - nebrangi ir stilinga dovanėlė Jūsų klientams! Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
      Metaliniai žibintuvėliai SEVAL
       Metaliniai žibintuvėliai SEVAL su trimis LED lemputėmis. Žibintuvėliai įpakuoti į gražias dovanų dėžutes, todėl nereikės papildomai rūpintis įpakavimu! Matmenys: 12,2x2,8x6,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
       Šviestuvas KATHY
        Žibintuvėliai

        Šviestuvas KATHY

        LED šviestuvas KATHY turi specialų prikabinimą knygoms. Matmenys:3x25,2x2 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
        Metaliniai žibintuvėliai DUSK su 9 LED lemputėmis. Matmenys: 3,5x9x2,7 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
        Metaliniai LED žibintuvėliai ir raktų pakabukai GLOWER.Turi lempos funkciją. Matmenys: 1,6x7,5 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
        Žibintuvėliai CAMPER
         Žibintuvėliai

         Žibintuvėliai CAMPER

         Žibintuvėliai CAMPER. Turi 27 LED lemputės, pakabinimui skirtą kablį ir magnetą. Naudojamos 3 (AAA) baterijos. Matmenys: 6,2x9,6x3,4 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
         Metaliniai žibintuvėliai IMORT su LED lemputė ir gumine rankena. Pakraunama per automobilinį įkroviklį 12 W. Matmenys: 3,5x15,9 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
         Praktiški ir stilingi žibintuvėliai su 2 LED lemputėmis, lazeriuku ir 10 cm/4in liniuote - nudžiugins kiekvieną klientą! Elementai pridedami. Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
         Žibintuvėliai

         LED žibintuvėliai Mate

         Itin plonas ir mažas LED žibintuvėlis, kuris tikrai papuoš Jūsų raktų rinkinį. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
         Stilingas metalinis LED žibintuvėlis reguliuojamu šviesos stiprumu. Dedasi 3 AA baterijos (nepridedama). Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
         Skaidrūs plastikiniai LED žibintuvėliai su Jūsų logotipu - nebrangi ir praktiška reklaminė priemonė. Matmenys: ⌀2 x 12 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
         Metaliniai LED žibintuvėliai - raktų pakabukai su butelio atidarytuvu - tai praktiška dovana Jūsų klientams ir puikus būdas priminti apie save! Kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
         Stilingas LED žibintuvėlio ir rašiklio rinkinukas - praktiška ir įnovatyvaus dizaino dovanėlė Jūsų klientams! Matmenys: 18,4x5,3x2,1 cm Medžiagos: plastikas, metalas Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį kokybiškai atspausdinsime, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.
         Žibintuvėliai

         Žibintuvėliai LAMP

         Nedidelis kišeninis žibintuvėlis - raktų pakabukas su 3 LED lemputėmis - tai nebrangi ir praktiška reklaminė priemonė! Elementai pridedami. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
         Galvos žibintai STANY
          Žibintuvėliai

          Galvos žibintai STANY

          Galvos žibintai su 8 baltomis ir 2 raudonomis LED lemputėmis. Matmenys: 8x4x6 cm. Reikalingos 3 (AAA) baterijos. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
          Raktų pakabukai

          Žibintuvėliai Hudson

          Plastikiniai mini žibintuvėliai su LED lempute - galėsite patogiai įsidėti į kišenę ar prisisegti prie raktų.
          Maži LED žibintuvėliai iš aliuminio su saugiu karabinu - puikus būdas įmonės reklamai! Matmenys: 1,6 x 9,2 cm Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
          Filtras

          Spalva

          No choice available on this group

          Prekė įkeltą į palyginimą