Medvilniniai maišeliai

Kviečiame išsirinkti medžiaginius maišelius su logotipu savo įmonės reklamai! Dideli ir maži, ilgomis ar trumpomis rankenomis ir įvairiausių spalvų - kiekvienas ras tinkamą!

Medvilniniai maišeliai su logotipu - kokia jų nauda reklamai?

Medvilninių maišelių nauda reklamai - neabejotina, nes tai efektyvus ir praktiškas būdas skleisti prekės ženklą, pasiekti naujus potencialius klientus ir didinti jų lojalumą prekei ar paslaugai.

Reklaminiai medvilniniai maišeliai su logotipu arba užrašu - puikus būdas padidinti prekės ženklo matomumą. Šie maišeliai naudojami kaip dovanos klientams arba išdalijami renginiuose ir konferencijose, kad būtų padidintas prekės ženklo atpažįstamumas.

Medvilniniai maišeliai su logotipu ir drobiniai krepšiai su spauda dažniausiai naudojami kaip alternatyva plastikiniams reklaminiams maišeliams. Toks maišelis draugiškas aplinkai, patvarus ir daug kartų naudojamas, todėl šiek tiek aukštesnė nei plastikinio maišelio kaina, tikrai atsiperka su kaupu.

Galiausiai, medvilniniai maišeliai yra universalus ir nebrangus reklaminis produktas, kuris pritaikomas pagal įmonės poreikius ir reikalavimus. Jie naudojami vienkartinių akcijų reklamai arba ilgalaikiams sprendimams, padedant reklamuoti prekes ir paslaugas.

Kokie dažniausiai būna reklaminiai medžiaginiai maišeliai?

Maišeliai pirkiniams būna įvairių formų, dydžių, medžiagų ir spalvų, tačiau dažniausiai jie skiriasi pagal šiuos kriterijus:

Audinys: medžiaginiai maišeliai gaminami iš skirtingų medžiagų, tokių kaip medvilnė, sintetinis audinys, džiutas. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų, pvz., plastikiniai maišeliai yra patvarūs, tačiau aplinkai kenksmingi, o medvilnės maišeliai yra aplinkai draugiški, bet brangesni.

Dydis: krepšiai su logotipais būna maži ar dideli, priklausomai nuo to, koks jų panaudojimo tikslas. Dideli maišai naudingi pirkiniams susidėti ar kasdieniam naudojimui, o mažesni maišeliai labiau tinkami smulkiai atributikai ir dovanėlėms.

Spalva: reklaminiai maišeliai būna įvairių spalvų, nuo paprastų baltų ar juodų iki ryškių ir spalvingų. Populiariausios spalvos yra: natūrali, juoda, navy (tamsiai mėlyna), royal mėlyna, raudona ir žalia.

Dizainas: medvilniniai maišeliai gaminami tiek paprasti, minimalistinio dizaino, tiek su įvairiais užtrauktukais, kišenėmis, petnešomis ar kitais pridėtiniais elementais.

Tikslas: krepšiai su spauda naudojami ne tik kaip reklaminis elementas ar dovanėlė klientams, jie mėgstami kitų konferencijų medžiagos pakavimui.

Visi šie faktoriai įtakoja reklaminių maišelių kainą, funkcionalumą, todėl svarbu pasirinkti tokį krepšį, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Kokie pirkinių maišeliai geriausi? Kaip pasirinkti?

Pasirinkimas, kokius medžiaginius krepšius ar maišelius geriausia rinktis, priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir vertybių. Tačiau štai keletas patarimų, kurie padės pasirinkti geriausius pirkinių krepšius reklamai:

  • Rinkitės daugkartinio naudojimo maišelius su logotipu ar medžiaginius krepšius. Toks maišelis ar krepšys bus naudojamas mažiausiai kelis kartus ir sumažins plastikinių maišelių atliekų kiekį.

  • Rinkitės tvarias medžiagas, ypač rekomenduojame medvilnės pluošto ar džiuto krepšius. Šie maišeliai yra ekologiški ir ilgaamžiai.

  • Įmonei ar renginiui reprezentuoti naudojami krepšiai ar maišeliai turi būti dekoruoti kokybiška spauda ar siuvinėjimu. Maišeliai su užrašu arba logotipu, kurių dizainas atitinka įmonės ar įstaigos stilių, kelia pozityvią nuotaiką, klientai naudoja kasdien. Taip, net patys apie tai negalvodami, jie skleidžia žinią apie jus.

  • Pasirinkite spalvą, kuri atitiktų įmonės prekių ar paslaugų prekinio ženklo paletę. Tai padės sustiprinti atpažinimą.

Svarbiausia, visuomet rinkitės tai, kas atitinka įmonės, organizacijos požiūrį, tikslą ir vertybes. Norėdami skatinti sąmoningą vartojimą, esant galimybei atsisakykite plastikinių maišelių ir rinkitės praktiškai pritaikomus daugkartinius daiktus.

Reklaminių maišelių kokybės svarba

Reklaminių maišelių kokybė labai svarbi, nes tai gali turėti didelę įtaką jūsų prekių ar paslaugų įvaizdžiui ir reputacijai. Įsigiję pigių, prastos kokybės maišelių, galite susidurti su keletu problemų, kurios neigiamai atspindės įmonę.

Aukšta kokybė garantuoja, kad medvilniniai maišeliai bus naudojami ne vienerius metus. Todėl vienos investicijos pagalba, įgijate galimybę viešinti savo prekės ženklą ilgą laiką. Priešingai, kai naudojamos prastos kokybės medžiagos, krepšys greičiau dyla, gali netgi plyšti.

Jei taupoma dekoravimo kaina, deja, neužtikrinamas ilgaamžiškumas ir spauda laikosi prasčiau, apsitrina ar trūkinėja. Mes stengiamės, kad mūsų parduodamos prekės su logotipu ar kitu dizainu, būtų tik kokybiškos ir kuriančios vertę.

Investuojant į kokybišką maišelį, lengviau rasti tinkamiausią medžiaginio maišelio ar pirkinių krepšio dizainą. Taip užtikrinamas maksimalus prekinio ženklo pastebimumas.

Dėl šių priežasčių geriau investuoti į aukštos kokybės medžiaginius krepšelius, kad galėtumėte užtikrinti ilgalaikį naudojimą bei patikimą atvaizdavimą. Geros kokybės maišelių kaina bus auštesnė, tačiau jie padės sustiprinti jūsų prekinį ženklą ir pagerinti verslo reputaciją ilgalaikėje perspektyvoje.

Todėl visad rekomenduojame pasitarti prieš pasirenkant tam tikras prekes. Derindami prekes prie poreikių, kainos ir tikslo nuo pat pradžių, pasieksime geriausią rezultatą, tinkamą būtent jums ir jūsų tikslui.

Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Carolina 100 g/m² cotton tote bag

119411
1,43 €
Klasikiniai pirkinių krepšiai (tote bag) pagaminti iš 100% medvilnės.Visus krepšius galime dekoruoti jūsų norima spauda ar siuvinėtu logotipu, užrašu. Dėl savo universalumo, praktiškumo ir patvarumo - tai viena populiariausių reklaminių prekių.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys Madras

120181
1,48 €
Pirkinių krepšys Madras Krepšys su atviru pagrindiniu skyriumi. Rankenų ilgis 30 cm. Medvilnė, 140 g/m2.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys Peru

120332
1,80 €
Pirkinių krepšys Peru Medvilninis krepšys su atviru pagrindiniu skyriumi. Rankenų ilgis 30 cm. Medvilnė, 180 g/m2.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys MARKETA +

MO9847
1,80 €
Pirkinių krepšys MARKETA +. Medvilninis pirkinių krepšys su trumpomis rankenomis. 140 gr / m². Pagaminta pagal OEKO-TEX standartą.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

COTTONEL +

MO9267
1,83 €
140gr/m² cotton shopping bag
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys FOLD-IT-UP

MO9749
1,96 €
Pirkinių krepšys FOLD-IT-UP Didelis sulankstomas pirkinių krepšys iš perdirbtų medžiagų. 150 gr/m². 55% RPET ir 45% medvilnės. GRS sertifikuota.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys Pheebs

120410
2,00 €
Pirkinių krepšys Pheebs Krepšys pagamintas iš 150 g/m² perdirbto medvilnės ir poliesterio audinio. Perdirbta medvilnė gaminama iš tekstilės gamyklų pjovimo metu susidariusių nepanaudotų žaliavų. Puikus kompanionas įvairiai veiklai. Rankenų ilgis 31 cm. Perdirbta medvilnė, 150 g/m2, perdirbtas poliesteris.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

ZOCO

MO6673
2,02 €
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys COTTONEL COLOUR ++

MO9846
2,06 €
Pirkinių krepšys COTTONEL COLOUR ++ Medvilninis pirkinių krepšys su ilgomis rankenomis. 180 gr / m². Pagaminta pagal OEKO-TEX standartą.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys Nevada

120131
2,15 €
Pirkinių krepšys Nevada Medvilninis krepšys su atviru pagrindiniu skyriumi. Rankenų ilgis 30 cm. Medvilnė, 100 g/m2.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Reklaminiai krepšiai COTTONEL COLOUR

MO9268
2,16 €
Pirkinių krepšys COTTONEL COLOUR + Medvilninis pirkinių krepšys su ilgomis rankenomis. 140 gr/m². Pagaminta pagal OEKO-TEX standartą.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

NINTA

MO6716
2,22 €
Cotton shopping bag 140gr/m²
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

ZIMDE

MO6190
2,22 €
Organic cotton shopping bag
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys COTTONEL DUO

MO9424
2,30 €
Pirkinių krepšys COTTONEL DUO 2 tonų perdirbtos medvilnės ir perdirbto poliesterio pirkinių krepšys su ilgomis rankenomis. 140 g/m².
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

MATOLA. Organic cotton bag

92932
2,34 €
100% organic cotton bag (120 g/m²) made from sustainable cultivation, without chemicals or pesticides. 60 cm handles and Organic Label
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

ZEVRA

MO6437
2,49 €
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

MERCAT. 100% cotton bag

92882
2,52 €
100% cotton bag (160 g/m²) with imitation jute detail and 65 cm handles
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys COTTONEL ++

MO9845
2,52 €
Pirkinių krepšys COTTONEL ++ Medvilninis pirkinių krepšys su ilgomis rankenomis. 180 gr / m². Pagaminta pagal OEKO-TEX standartą.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys PORTOBELLO natural

MO9595
2,64 €
Pirkinių krepšys PORTOBELLO Medvilninis pirkinių krepšys su ilgomis rankenomis ir tarpinėmis. 140 gr / m². Pagaminta pagal OEKO-TEX standartą.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys ZIMDE COLOUR

MO6189
2,66 €
Pirkinių krepšys ZIMDE COLOUR Ekologiškos medvilnės pirkinių krepšys su ilgomis rankenomis. 140 gr/m². Pagaminta pagal OEKO-TEX standartą.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

ONEL

MO6711
2,78 €
Organic Cotton shopping bag
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

Pirkinių krepšys TRIBE TOTE

MO9648
2,79 €
Pirkinių krepšys TRIBE TOTE Pirkinių krepšys iš bambuko pluošto su ilgomis rankenomis. 105 gr / m². Pagaminta pagal OEKO-TEX standartą.
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

ABIN

MO6692
2,97 €
Shopping bag with long handles
Maišeliai ir Pirkinių Krepšiai

NUORO

MO6632
3,02 €
Filtras

Kaina

0,00 € - 305,00 €

Spalva

Prekė įkeltą į palyginimą