Raktų pakabukai

Personalizuotas raktų pakabukas yra puiki reklamos priemonė, kadangi jie ne tik naudingi, bet ir praktiški. Jie dažnai naudojami kaip veiksmingas reklaminis įrankis. Norint pasirinkti tinkamus raktų pakabukus įmonės reklamai, reikia atsižvelgti į kelis svarbius veiksnius: tikslinę auditoriją, reklamos tikslą, dizainą, medžiagos, logotipavimas, kaina ir kiekis.

Pakabukai raktams - naudingi ir praktiški priedai, kurie naudingi kasdieniame gyvenime. Jie naudojami kaip paprasta raktų ryšulio dalis arba kaip papildomas elementas, kuris padeda lengviau atpažinti raktus ir išvengti jų praradimo.

Raktų pakabukai su logotipu taip pat naudojami kaip reklaminės priemonės, padedančios rodyti jūsų prekės ženklą ar įmonės vardą. Graviruoti raktų pakabukai naudojami kaip verslo dovanos klientams, partneriams ar darbuotojams, kaip dalis kampanijos ar renginio. Minkšti raktų pakabukai itin patinka vaikams. O automobilių raktų pakabukai sudomins transporto mėgėjus.

Pakabukai raktams su įvairiais užrašais ar logotipais - puiki dovana, nes jie tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Be to, raktų pakabukai pagal užsakymą gaminami iš įvairių medžiagų ir pritaikomi individualiems poreikiams ir stiliams. Tai padaro juos populiariais tarp daugelio žmonių.

Taigi, galima teigti, kad raktų pakabukai reikalingi ir naudingi daugeliui žmonių.

Raktų pakabukas – praktiška ir stilinga detalė

Kaip pasirinkti tinkamus raktų pakabukus?

Keletas itin svarbių aspektų renkantis raktų pakabukus su užrašais ar logotipu:

 • Tikslinė auditorija: Svarbu žinoti, kam bus skirti raktų pakabukai. Tai padės pasirinkti tinkamą dizainą ir medžiagą.

 • Reklamos tikslas: Reikia apsispręsti, kokiu tikslu bus naudojami pakabukai raktams. Ar jie bus naudojami kaip dovanos klientams, ar kaip reklaminiai produktai parodose, konferencijose ir pan.

 • Dizainas: Raktų pakabukų dizainas turi būti pritaikytas įmonės prekės ženklui ir temai, kad būtų lengviau jį atpažinti.

 • Medžiaga: Raktų pakabukas gali būti pagamintas iš įvairiausių medžiagų, nuo plastiko ar metalo, iki odos ar medienos. Reikia pasirinkti medžiagą, kuri gerai atitiktų įmonės vertybes ir kokybės standartus:

  • Mediniai raktų pakabukai

   Mėgstami norint pabrėžti ekologiškumo, tvarumo idėjas;

  • Odiniai raktų pakabukai

   Suteikia prabangos, natūralumo įspūdį. Raktų pakabukai iš odos yra ilgalaikiai, patvarūs ir atsparūs įvairiems aplinkos veiksniams;

  • Metaliniai raktų pakabukai

   Itin praktiški ir ilgalaikiai, puikiai graviravimui; Graviruoti raktų pakabukai idealiai tinka NT ar transporto srityje dirbančioms įmonėms, o taip pat – norintiems papildomo personalizavimo;

  • Plastikiniai raktų pakabukai

   Nebrangūs ir originalūs raktų pakabukai, su norimu spalvotu užrašu ar paveikslėliu;

 • Spauda: Raktų pakabukų spauda arba graviravimas turi būti aiškiai matomas ir kokybiškas, kad būtų lengva atpažinti prekės ženklą ar užrašą.

 • Kaina: Svarbu pasirinkti raktų pakabukus, kurie atitinka įmonės biudžetą ir poreikius. Pakabukai raktams būna labai skirtingi ir jų kainos kartais skiriasi kelis kartus.

 • Kiekis: Reikia apsispręsti, kiek raktų pakabukų bus reikalinga reklamai ir kur jie bus naudojami. Individualūs raktų pakabukai bus pigesni, jei užsakysite didesnį kiekį.

Apsisprendus dėl visų šių veiksnių, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu ir mes padėsime išsirinkti tinkamus raktų pakabukus ir juos pagaminsime pagal individualius jūsų poreikius ir reikalavimus.

Kai pagaminsime jūsų raktų pakabukus, nepamirškite nors vieno pasilikti ir sau. Juk jūs taip pat nusipelnote dovanos!

Plastikiniai raktų pakabukai su metrine matavimo juostele. Dydis: 3,8x1,2x9 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Žaismingas raktų pakabukas praskaidrins dieną ir bus puiki dovana Jūsų klientams! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Žaismingi raktų pakabukai - žibintuvėliai, kurie bus puiki ir nebrangi reklaminė priemonė! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Raktų pakabukas su kompasu ir karabinu - nuotykių ieškotojams, kurie mėgsta keliauti ir visuomet žinoti teisingą kryptį! Matmenys: 6,8 x 3 x 1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Stilingas raktų pakabukas su karabinu, dekoratyviniu kompasu ir stipria nailonine juoste bei metaline plokštele Jūsų įmonės logotipui. Matmenys: 14 x 3,2 x 0,6 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Patogi sulankstoma 0,5 m ilgio liniuotė - raktų pakabukas pradžiugins Jūsų klientus ar kolegas! Matmenys: 6,6 x 2,5 x 1,3 cm Greitai ir kokybiškai ant liniuotės atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Ryškiaspalviai raktų pakabukai su karabinu ir atšvaitine juostele (galima užsidėti kaip apyrankę) - nebrangi ir praktiška dovana jūsų kolegoms ir klientams! Matmenys: 3,2 x 28 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Praktiški plastikiniai namelio formos raktų pakabukai su metrine matavimo juostele. Dydis: 4,5x1,4x5,2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metaliniai raktų pakabukai SUV
  Automobilio formos metaliniai raktų pakabukai - nebrangi reklaminė priemonė Jums! Dydis: 11x5x1,2 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime.
  Praktiškas raktų pakabukas - karabinas su žibintuvėliu, bus maloni smulkmena Jūsų klientams! O kad pakabukas būtų dar išskirtinesnis - greitai ir kokybiškai papuošime jį Jūsų logotipu!
  Stilingas multifunkcinis kinietiškos suknelės formos raktų pakabukas su peiliuku, dilde ir atidarytuvu - praktiško kliento atributas! Raktų pakabukus papuošime Jūsų logotipu, kad jie būtų išskirtiniai! Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Automobilio raktelių formos raktų pakabukas su LED žibintuvėliu ir išsistumiančiu tušinuku - itin praktiška dovana kiekvienam! Matmenys: 6,5 x 3,5 x 1,5 cm Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.
  Laivelio formos raktų pakabukas, kuris neskęsta - puiki dovana tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį prie vandens telkinių ir ne tik! Matmenys: 13 x 5 x 1,6 cm Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.
  Stilingas ovalus raktų pakabukas, kurį papuošime polimeriniu lipduku (galima daugiaspalvė spauda) su Jūsų logotipu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Metalinis pakabukas raktams RP5
   Elegantiško dizaino metalinis raktų pakabukas, kurį papuošime polimeriniu lipduku (galima daugiaspalvė spauda) su Jūsų logotipu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Metalinis pakabukas raktams RP7
    Monetos formos metalinis raktų pakabukas, kurį papuošime polimeriniu lipduku (galima daugiaspalvė spauda) su Jūsų logotipu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Stilingas chromuotas raktų pakabukas bus elegantiška raktų puošmena! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Žaismingas raktų pakabukas - pėdutė, bus puiki dovana sumaniems, praktiškiems ir norintiems būti išskirtiniais klientams!
    Šis raktų pakabukas padės lengvai ir greitai atsikratyti butelio kamščio ir megautis gėrimu. Tai privalomas tikro alaus mėgėjo atributas ant kurio atspausdinsime Jūsų logotipą.
    Skaidrus plastikinis raktų pakabukas
     Skaidrus pailgos formos raktų pakabukas su Jūsų logotipu - nebrangi ir naudinga reklamos priemonė. Dydis: 5,9 x 3,5 x 0,7 mm Kokybiškai ir greitai įdėsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą į šį raktų pakabuką (logotipo spalvų kiekis neribotas), paruošime nemokamą maketą suderinimui!
     EKO raktų pakabukas
      Raktų pakabukai

      EKO raktų pakabukas

      Ekologijai draugiškas raktų pakabukas. Greitai biodegraduojantys bei neteršiantys ekosistemos. Puiki reklaminė dovana gamtos saugotojui ir mylėtojui.
      Raktų pakabukai

      Žibintuvėliai Hudson

      Plastikiniai mini žibintuvėliai su LED lempute - galėsite patogiai įsidėti į kišenę ar prisisegti prie raktų.
      Akrilinis raktų pakabukas
       Stilingas apvalus pakabukas, kuriame galime patalpinti Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą. Dydis: 4,6 x 4 x 0,7 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
       Raktų pakabukas - atidarytuvas
        Dailus akrilinis raktų pakabukas - atidarytuvas tikrai pravers kiekvienam! Dydis: 9,6 x 4,3 x 0,7 mm Greitai ir kruopščiai papuošime jį Jūsų logotipu ar pageidaujamu šūkiu (patalpinama pakabuko viduje), o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
        Stilingas metalinis raktų pakabukas, kurį galėsite naudoti prekių vežimėlių atrakinimui. Tai nebrangi ir praktiška reklaminė dovana Jūsų klientams! Išmatavimai: ⌀2,3 cm Greitai ir kokybiškai papuošime jį Jūsų logotipu arba reklaminiu užrašu, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
        Stilingas stačiakampis raktų pakabukas su Jūsų logotipu. Dydis 5,9 x 3,5 x 0,7 mm Logotipas ar pageidaujamas paveikslėlis patalpinamas pakabuko viduje. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
        Kvadratinis raktų pakabukas
         Kvadratinis raktų pakabukas su Jūsų logotipu yra nebrangi ir praktiška reklamos priemonė. Dydis 4,5 x 4 x 0,7 mm Logotipo spalvų kiekis neribotas, nes jis įmontuojamas į pakabuko vidų. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
         Pailgas akrilinis raktų pakabukas
          Pailgas, peršviečiamas raktų pakabukas su Jūsų logotipu ar pageidaujamu paveikslėliu. Dydis: 5,5 x 3,4 x 0,6 mm Šiame pakabuke greitai ir kokybiškai patalpinsime Jūsų logotipą, reklaminį šūkį ar pageidaujamą paveikslėlį. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
          Ovalus akrilinis raktų pakabukas
           Ovalios formos, peršviečiamas raktų pakabukas su Jūsų logotipu ar pageidaujamu paveikslėliu. Dydis: 5,8 x 3 x 0,7 mm Šiame pakabuke greitai ir kokybiškai patalpinsime Jūsų logotipą,pageidaujamą užrašą ar paveikslėlį. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Stilingas raktų pakabukas su moneta - nebrangi ir praktiška reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 4,8 x 4,2 x 1 cm Kokybiškai papuošime raktų pakabuką Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Raktų pakabukas - atšvaitas Berry
            Meškučio formos raktų pakabukas - atšvaitas, linksma ir nebrangi reklaminė priemonė! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
            Linksmas minkštas žaislas, kurio dėka būsite vairuotojams matomi tamsiu paros metu! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
            Stačiakampis akrilinis raktų pakabukas
             Praktiška dovanėlė, kurios viduje patalpinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį (spalvų kiekis neribojamas, gali būti ir nuotrauka). Dydis: 6,6 x 3 x 0,9 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
             Raktų pakabukai

             Automobilio formos raktų pakabukas

             904707
             Jūsų klientams tikrai patiks žaismingi automobilio formos raktų pakabukai su išgraviruotu reklaminiu šūkiu ar logotipu! Dydis: 4,3 x 6 x 0,5 mm Pagaminta iš metalo, kiekvienas pakabukas supakuotas į atskirą kartoninę dėžutę. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
             Raktų pakabukai

             Raktų pakabukas su šypsenėle

             347408
             Pradžiuginkite klientus raktų pakabukais su šypsenėlėmis, o ant blizgiosios pusės išgraviruosime Jūsų norimą užrašą! Tokio linksmo ir subtilaus dizaino pakabukas, tikrai privers dažniau nusišypsoti ir pagalvoti apie Jus! Dydis: 7,5 x 3,7 x 0,5 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai.
             Ovalus metalinis pakabukas raktams RP9
              Stilingas ovalus raktų pakabukas, kurį papuošime polimeriniu lipduku (galima daugiaspalvė spauda) su Jūsų logotipu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
              Filtras

              Kaina

              0,00 € - 305,00 €

              Spalva

              Prekė įkeltą į palyginimą