Raktų pakabukai

Žmonės naudoja raktų pakabukus su užrašu dėl asmeninės išraiškos ir praktinio naudojimo. Tai leidžia ne tik išsiskirti iš minios, bet dar ir atskleisti savo asmenybę per mažą, bet reikšmingą detalę. Be to, verslo įmonės ir organizacijos gali naudoti raktų pakabukus su logotipu kaip reklamos įrankį, kuris didina prekės ženklo žinomumą.

Raktų pakabukai su logotipu pagal tipus

Yra keli populiariausi raktų pakabukų tipai: mediniai, metaliniai, odiniai ir plastikiniai. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir pritaikimų, todėl svarbu žinoti, kuris variantas geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Kaip pasirinkti tinkamą raktų pakabuką ?

Svarbu atkreipti dėmesį į medžiagos kokybę, jo dydį, svorį, formą bei dizainą renkantis raktų pakabuką su užrašu. Tai užtikrins, kad jūsų raktų pakabukas ne tik atrodys gerai, bet taps gera dovana ir tarnaus ilgą laiką.

Kaip raktu pakabukai su uzrasu gali padėti reklamuoti verslą?

Individualizuoti raktų pakabukai su įmonės logotipu arba įdomia žinute yra puiki reklamos priemonė. Jie ne tik reklamuoja prekės ženklą, bet ir padeda sukurti artimesnį ryšį su klientais. Kaip rodoma apklausose, dovanos yra verslo solidumo ir kultūros dalis. Jei įteiksite esamam ar busimam klientui nors ir šią mažą bei nebrangią dovaną, neabejotinai šis malonus įvykis užsifiksuos jo atmintyje ilgam.

Kiekvienas raktų pakabukas yra unikalus

Raktų pakabukas su jūsų pasirinktų užrašu jau yra unikalus. Pasirinkite iš jau pagamintų modelių ar pateikite savo dizainą, o mes pagaminsime jūsų norus atitinkantį modelį. O kai neturite vizijos kaip raktų pakabukas su logotipu, atsiųskite mums failus ir mes paruošime maketą.

Patarimai kaip sukurti originalų raktų pakabuką

Norėdami sukurti originalų raktų pakabuką, svarbu pasirinkti stilingą šriftą, naudoti aukštos kokybės medžiagas ir eksperimentuoti su spalvomis bei formomis. Tai padės jums sukurti unikalų ir įdomų produktą, kuris išsiskirs iš minios.

Kaip priežiūrėti raktų pakabukus ?

Raktų pakabukų priežiūra yra svarbi, norint išlaikyti jų išvaizdą ir funkcionalumą ilgą laiką. Raktų pakabukas su užrašu turi būti reguliariai valomas, saugomas nuo nuolatinės trinties ir geriau vengti salyčio su aštriais daiktais.

Raktų pakabukų populiarumas

Pastaruoju metu raktų pakabukų su užrašu populiarumas sparčiai auga. Žmonės vis labiau vertina individualizuotas ir unikalias dovanas bei reklaminę atributiką, todėl raktų pakabukai su užrašu tampa vis patrauklesne dovana.

Kainos ir prieinamumas

Raktų pakabuko su logotipu kainos gali labai skirtis priklausomai nuo medžiagos, jos kokybės ir užsakomo kiekio. Tačiau raktų pakabukai pagaminti iš metalo nėra brangus, - puikus pasirinkimas, jei norite pasirinkti solidumą ir jei ilgalaikiškumas yra svarbus.

Kaip gali padėti organizuoti kasdienybę?

Raktų pakabukas su užrašu padėda prisimenant svarbius įvykius, slaptažodžius, datas arba svarbias užduotis. Raktų pakabukas yra neatsiejamas sporto klubo atributas, kuris primins apie būtinybę ir sportuoti.

Kaip raktų pakabukas gali tapti motyvacija ir įkvėpimu?

Raktų pakabukai su įkvėpiančiomis citatomis ar dizaino paveikslėliais gali tapti puikiu motyvacijos šaltiniu kasdieniniame gyvenime. Jie primena apie jūsų tikslus, svajones arba itin svarbius žmones.

Plastikiniai raktų pakabukai su metrine matavimo juostele. Dydis: 3,8x1,2x9 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime.
Žaismingas raktų pakabukas praskaidrins dieną ir bus puiki dovana Jūsų klientams! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Žaismingi raktų pakabukai - žibintuvėliai, kurie bus puiki ir nebrangi reklaminė priemonė! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar norimą šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Raktų pakabukas su kompasu ir karabinu - nuotykių ieškotojams, kurie mėgsta keliauti ir visuomet žinoti teisingą kryptį! Matmenys: 6,8 x 3 x 1 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Stilingas raktų pakabukas su karabinu, dekoratyviniu kompasu ir stipria nailonine juoste bei metaline plokštele Jūsų įmonės logotipui. Matmenys: 14 x 3,2 x 0,6 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Patogi sulankstoma 0,5 m ilgio liniuotė - raktų pakabukas pradžiugins Jūsų klientus ar kolegas! Matmenys: 6,6 x 2,5 x 1,3 cm Greitai ir kokybiškai ant liniuotės atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Ryškiaspalviai raktų pakabukai su karabinu ir atšvaitine juostele (galima užsidėti kaip apyrankę) - nebrangi ir praktiška dovana jūsų kolegoms ir klientams! Matmenys: 3,2 x 28 cm Nemokamai paruošime maketą suderinimui ir greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba pageidaujamą užrašą! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
Praktiški plastikiniai namelio formos raktų pakabukai su metrine matavimo juostele. Dydis: 4,5x1,4x5,2 cm Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
Metaliniai raktų pakabukai SUV
  Automobilio formos metaliniai raktų pakabukai - nebrangi reklaminė priemonė Jums! Dydis: 11x5x1,2 cm Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime ar išgraviruosime.
  Praktiškas raktų pakabukas - karabinas su žibintuvėliu, bus maloni smulkmena Jūsų klientams! O kad pakabukas būtų dar išskirtinesnis - greitai ir kokybiškai papuošime jį Jūsų logotipu!
  Stilingas multifunkcinis kinietiškos suknelės formos raktų pakabukas su peiliuku, dilde ir atidarytuvu - praktiško kliento atributas! Raktų pakabukus papuošime Jūsų logotipu, kad jie būtų išskirtiniai! Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Automobilio raktelių formos raktų pakabukas su LED žibintuvėliu ir išsistumiančiu tušinuku - itin praktiška dovana kiekvienam! Matmenys: 6,5 x 3,5 x 1,5 cm Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.
  Laivelio formos raktų pakabukas, kuris neskęsta - puiki dovana tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį prie vandens telkinių ir ne tik! Matmenys: 13 x 5 x 1,6 cm Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai.
  Stilingas ovalus raktų pakabukas, kurį papuošime polimeriniu lipduku (galima daugiaspalvė spauda) su Jūsų logotipu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Metalinis pakabukas raktams RP5
   Elegantiško dizaino metalinis raktų pakabukas, kurį papuošime polimeriniu lipduku (galima daugiaspalvė spauda) su Jūsų logotipu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   Metalinis pakabukas raktams RP7
    Monetos formos metalinis raktų pakabukas, kurį papuošime polimeriniu lipduku (galima daugiaspalvė spauda) su Jūsų logotipu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Stilingas chromuotas raktų pakabukas bus elegantiška raktų puošmena! Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
    Žaismingas raktų pakabukas - pėdutė, bus puiki dovana sumaniems, praktiškiems ir norintiems būti išskirtiniais klientams!
    Šis raktų pakabukas padės lengvai ir greitai atsikratyti butelio kamščio ir megautis gėrimu. Tai privalomas tikro alaus mėgėjo atributas ant kurio atspausdinsime Jūsų logotipą.
    Skaidrus plastikinis raktų pakabukas
     Skaidrus pailgos formos raktų pakabukas su Jūsų logotipu - nebrangi ir naudinga reklamos priemonė. Dydis: 5,9 x 3,5 x 0,7 mm Kokybiškai ir greitai įdėsime Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą į šį raktų pakabuką (logotipo spalvų kiekis neribotas), paruošime nemokamą maketą suderinimui!
     EKO raktų pakabukas
      Raktų pakabukai

      EKO raktų pakabukas

      Ekologijai draugiškas raktų pakabukas. Greitai biodegraduojantys bei neteršiantys ekosistemos. Puiki reklaminė dovana gamtos saugotojui ir mylėtojui.
      Raktų pakabukai

      Žibintuvėliai Hudson

      Plastikiniai mini žibintuvėliai su LED lempute - galėsite patogiai įsidėti į kišenę ar prisisegti prie raktų.
      Akrilinis raktų pakabukas
       Stilingas apvalus pakabukas, kuriame galime patalpinti Jūsų logotipą ar pageidaujamą užrašą. Dydis: 4,6 x 4 x 0,7 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
       Raktų pakabukas - atidarytuvas
        Dailus akrilinis raktų pakabukas - atidarytuvas tikrai pravers kiekvienam! Dydis: 9,6 x 4,3 x 0,7 mm Greitai ir kruopščiai papuošime jį Jūsų logotipu ar pageidaujamu šūkiu (patalpinama pakabuko viduje), o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
        Stilingas metalinis raktų pakabukas, kurį galėsite naudoti prekių vežimėlių atrakinimui. Tai nebrangi ir praktiška reklaminė dovana Jūsų klientams! Išmatavimai: ⌀2,3 cm Greitai ir kokybiškai papuošime jį Jūsų logotipu arba reklaminiu užrašu, paruošime nemokamą maketą suderinimui!
        Stilingas stačiakampis raktų pakabukas su Jūsų logotipu. Dydis 5,9 x 3,5 x 0,7 mm Logotipas ar pageidaujamas paveikslėlis patalpinamas pakabuko viduje. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
        Kvadratinis raktų pakabukas
         Kvadratinis raktų pakabukas su Jūsų logotipu yra nebrangi ir praktiška reklamos priemonė. Dydis 4,5 x 4 x 0,7 mm Logotipo spalvų kiekis neribotas, nes jis įmontuojamas į pakabuko vidų. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
         Pailgas akrilinis raktų pakabukas
          Pailgas, peršviečiamas raktų pakabukas su Jūsų logotipu ar pageidaujamu paveikslėliu. Dydis: 5,5 x 3,4 x 0,6 mm Šiame pakabuke greitai ir kokybiškai patalpinsime Jūsų logotipą, reklaminį šūkį ar pageidaujamą paveikslėlį. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
          Ovalus akrilinis raktų pakabukas
           Ovalios formos, peršviečiamas raktų pakabukas su Jūsų logotipu ar pageidaujamu paveikslėliu. Dydis: 5,8 x 3 x 0,7 mm Šiame pakabuke greitai ir kokybiškai patalpinsime Jūsų logotipą,pageidaujamą užrašą ar paveikslėlį. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Stilingas raktų pakabukas su moneta - nebrangi ir praktiška reklaminė priemonė Jums! Matmenys: 4,8 x 4,2 x 1 cm Kokybiškai papuošime raktų pakabuką Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
           Raktų pakabukas - atšvaitas Berry
            Meškučio formos raktų pakabukas - atšvaitas, linksma ir nebrangi reklaminė priemonė! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
            Linksmas minkštas žaislas, kurio dėka būsite vairuotojams matomi tamsiu paros metu! Maketą suderinimui paruošime nemokamai, o logotipą ar reklaminį šūkį kruopščiai atspausdinsime. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
            Stačiakampis akrilinis raktų pakabukas
             Praktiška dovanėlė, kurios viduje patalpinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį (spalvų kiekis neribojamas, gali būti ir nuotrauka). Dydis: 6,6 x 3 x 0,9 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
             Raktų pakabukai

             Automobilio formos raktų pakabukas

             904707
             Jūsų klientams tikrai patiks žaismingi automobilio formos raktų pakabukai su išgraviruotu reklaminiu šūkiu ar logotipu! Dydis: 4,3 x 6 x 0,5 mm Pagaminta iš metalo, kiekvienas pakabukas supakuotas į atskirą kartoninę dėžutę. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
             Raktų pakabukai

             Raktų pakabukas su šypsenėle

             347408
             Pradžiuginkite klientus raktų pakabukais su šypsenėlėmis, o ant blizgiosios pusės išgraviruosime Jūsų norimą užrašą! Tokio linksmo ir subtilaus dizaino pakabukas, tikrai privers dažniau nusišypsoti ir pagalvoti apie Jus! Dydis: 7,5 x 3,7 x 0,5 mm Maketą suderinimui paruošime nemokamai.
             Ovalus metalinis pakabukas raktams RP9
              Stilingas ovalus raktų pakabukas, kurį papuošime polimeriniu lipduku (galima daugiaspalvė spauda) su Jūsų logotipu. Maketą suderinimui paruošime nemokamai!
              Filtras

              Kaina

              0,00 € - 305,00 €

              Spalva

              Prekė įkeltą į palyginimą