Termo puodeliai

Termo puodeliai su jūsų logotipu - išsaugo gėrimo temperatūrą ilgesnį laiką ir skleidžia žinią apie jus. Termopuodeliai gali būti vakuminiai arba dvigubomis sienelėmis, plastikiniai, metaliniai ar net stikliniai. Nebrangi ir praktiška reklamos priemonė. Skiriasi termo puodelių talpa ir ir forma, jų dangteliai. Termopuodeliai yra ypač mėgstami šaltuoju metų laiku, nes į juos įsipylus kavos ar arbatos - gėrimas išlieka šiltas ilgiau. Siūlome platų įvairių dizainų ir spalvų pasirinkimą, todėl kiekvienas gali rasti termo puodelį atitinkantį savo norus ir poreikius. Puodeliai, gertuvės ir termo puodeliai - tai reklaminių dovanų klasika, nes yra naudojami dažnai, todėl itin didina logotipo matomumą.

Reklaminiai termo puodeliai dekoruojami logotipais ar norimais užrašais.

Greita gamyba ir ilgaamžis graviravimas ar spauda!

Termo puodeliai - patogu, praktiška, šiuolaikiška

Kavos ir arbatos vartojimo kultūra tvirtai įsiliejo į kasdienį gyvenimą prieš daugelį šimtmečių. Prie kavos susitinka su draugais ir kolegomis, aptarinėja reikalus ir atsipalaiduoja. Dėl daugybės teminių kavos namų kiekvienas gyventojas gali nusipirkti egzotiškos kavos ar arbatos iš bet kurios pasaulio vietos.

Atsiradus gausiai biuro darbuotojų klasei, išpopuliarėjo „kavos pertraukėlės“ ir tradicinis rytinis apsilankymas artimiausioje kavinėje. Karštos kavos ar arbatos gurkšnis gali pakeisti labiausiai pilką darbo dieną, grąžinti žvalumą ir gerą nuotaiką. Patogią galimybę visada su savimi turėti kokybiškos karštos kavos suteikia termo puodeliai su logotipu – madingas aksesuaras, sulaukiantis pripažinimo tarp biuro darbuotojų, automobilių savininkų ir visų tų, kurie neįsivaizduoja savo ryto be gaivinančio gėrimo puodelio.

Patogių skysčių talpyklų paklausa taip pat padidino kasdienio vandens gėrimo madą, kurią palaiko sveikos gyvensenos šalininkai. Paprastas ir mineralinis vanduo, šalta arbata, kava, limonadas – visus šiuos ir daugelį kitų gėrimų tapo madinga pasiimti su savimi į darbą, fitneso klubą ar išvyką.

Tokie praktiški aksesuarai kaip termo puodeliai negalėjo likti nepastebėti reklaminių prekių gamintojų. Platus dizaino sprendimų pasirinkimas, kasdienio naudojimo galimybė ir ilgaamžiškumas – visos šios savybės termo puodelius su įmonės simbolika paverčia idealia reklamine dovana, prisidedančia prie teigiamo įmonės įvaizdžio formavimo.

Termo puodelis gali virsti sporto kultūros atributu, madingu biuro aksesuaru ar temine šventine dovana.

Žiemą tokie termo puodeliai kavai ar arbatai ypač populiarėja – toks suvenyras bus tikrai nepamainomas kelionių mėgėjams ir žiemos sporto mėgėjams. Biuro darbuotojams geras pasirinkimas bus miniatiūrinis lakoniško dizaino puodelis, leidžiantis pasiimti su savimi kavą, o daug laiko praleidžiantiems prie vairo, neabejotinai patiks patogus neišsiliejantys termo puodeliai su neslįstančia danga. Dirbant lauke, atliekant statybos ir remonto darbus, kokybiški termo puodeliai su spauda ne tik sušildys, bet ir apsaugos nuo dulkių bei dulkių dalelių. Taigi, tai universalus indas, idealiai tinkantis įmonių rinkodaros tikslams.

Termo puodelių, kaip reklaminės dovanos, pasirinkimas yra populiarėjanti tendencija ir tai labai paprasta paaiškinti. Vis daugiau įmonių supranta, kad vienintelis patikimas būdas išgyventi ir klestėti šiuolaikiniame konkurencingame pasaulyje yra siūlyti tik aukštą kokybę. Žinoma, tai pasakytina ir apie reklamines dovanas!

Antras ir labai svarbus aspektas: idealus reklaminis suvenyras turi būti ne tik kokybiškas, bet ir naudingas. Turime omenyje dovanas, kurias žmonės tikrai naudos ilgai ir su džiaugsmu, o ne kalendorius ir bloknotus. Termo puodeliai su individualizuotu logotipu yra #1 rudens sezono užklausa, visiškai atitinkanti abu šiuos kriterijus.

Termo puodelis su užrašu gali būti pridedamas prie užsakymų, kaip dovana parodose ar mokymuose. Taip pat verta juos dovanoti darbuotojams, nes patogūs termo puodeliai bus naudojami ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Dauguma puodelių tinka esamiems kavos aparatams, plaunami indaplovėje ir tinkami naudoti mikrobangų krosnelėje, todėl juos naudoti daug lengviau.

Šiuolaikinės technologijos leidžia ne tik papuošti termopuodelius nuostabiais raštais ir atspaudais, bet ir pagaminti visiškai originalius gaminius, kurie iš karto patraukia dėmesį savo neįprasta forma. Kūrybinių profesijų atstovai tikrai įvertins tokią kūrybingą dovaną kaip, pavyzdžiui, fotoaparato objektyvo formos termo puodelis, o vaikus ir paauglius nudžiugins termo puodelis su figūrine rankena ir ryškiais mėgstamų superherojų atvaizdais.

Kaip pasirinkti termo puodelį?

Planuodami užsisakyti graviruotą ar kitaip personalizuotą termo puodelį, ypatingą dėmesį turėtumėte skirti medžiagos pasirinkimui ir reklaminio produkto dizainui.

Struktūriškai termopuodeliai skirstomi į modelius su dangteliu ir be dangtelio. Puodeliai be dangtelio ilgiau išlaiko gėrimą karštą, tačiau jie netinkami gerti kelyje – šiuos modelius dažniausiai kaip įprastų patiekalų pakaitalą naudoja turistai, priversti gerti arbatą ar kavą lauke.

Dėl savo universalumo ir praktiškumo plačiausiai naudojami termo puodeliai su dangteliu su nedidele praveriama anga skysčiui ištekėti. Tokius neišsiliejančius puodelius galima drąsiai įsidėti į maišelį ir naudoti viešajame transporte, automobilyje, gatvėje ir biure, nebijant ištepti drabužių. Puodelio dangtelis gali būti kamštelio formos arba užsukamas – pastarasis variantas brangesnis, tačiau garantuoja minimalią pratekėjimo riziką.

Neskaitant dangtelio, termo puodeliai skiriasi šilumos išlaikymu. Priklausomai nuo naudojimo sąlygų, puodelis išlaiko šilumą apie 1-6 valandas – tokio laiko gali nepakakti turintiems nereguliarų darbo laiką ar ilgose kelionėse. Geriausi termo puodeliai išlaiko šilumą iki 12 val.

Kelioniniai termo puodeliai paprastai savo forma yra pritaikyti patogiai laikyti rankinėje ar automobilio dėtuvėje. Termo gertuvė ar puodelis automobilyje yra nepakeičiamas tvarumą mėgstančių gyventojų palydovas. Jie itin skatinami tiek kavinėse, tiek degalinėse vietoje įprastų vienkartinių neperdirbamų kavos puodelių.

Standartiniame termo puodelyje paprastai telpa 0,2-0,5 litro skysčio, tačiau prekyboje yra ir 0,7 litro ar didesnio tūrio puodelių. Daugeliu atvejų geriausias pasirinkimas būtų 0,3–0,4 litro talpos indas, kuris savo kompaktišku dydžiu ir nedideliu svoriu prilygsta termosui.

Termo puodeliai iš skirtingų medžiagų, kuo jie skiriasi?

Termo puodeliai gali būti pagaminti iš plastiko, keramikos ar nerūdijančio plieno, o vidinė talpa pagaminta iš plieno, plastiko arba grūdinto stiklo. Kokiam deriniui teiktumėte pirmenybę? Apsvarstykite pagrindinius kiekvienos medžiagos privalumus ir trūkumus:

Nerūdijantis plienas - dvisluoksnis nerūdijančio plieno termopuodelis yra patvariausias ir ilgiausiai išlaiko šilumą, be to, turi stilingą išvaizdą. Vienintelius tokio modelio trūkumus – didesnį svorį ir kainą – kompensuoja gaminio ilgaamžiškumas ir ekologiškumas. Graviruoti termo puodeliai nenusitrina net ir daug kartų juos plaunant indaplovėje.
nerūdijančio plieno termo puodelis
Plastikas - puodeliai su plastikine išorine sienele yra lengvesni ir pigesni nei jų visiškai metaliniai atitikmenys, tačiau pagrindinis plastiko trūkumas yra trapumas. Plastikiniai termo puodeliai gali įskilti, deformuotis arba būti subraižytas, jei atsitrenks į grindis ar kitą kietą paviršių. Plastikinio puodelio vidinė talpa pagaminta iš patvaraus metalo arba grūdinto stiklo. Plastiko ir stiklo derinys – pats lengviausias, trapiausias ir pigiausias – tinka tik tiems, kurie gyvena ne per daug aktyvų gyvenimo būdą ir neplanuoja pasiimti puodelio į kelionę ar sportuoti.
plastikiniai termo puodeliai
Keramika -
keramikiniai termo puodeliai, turintys išorinę sienelę iš keramikos, išsiskiria originaliu dizainu, tačiau praktiškumu nusileidžia modeliams iš metalo ir plastiko. Keramika yra gana sunki, tačiau netinkama aktyviam naudojimui ir gali lengvai įtrūkti nuo nežymaus smūgio. Tai pasirinkimas itin vertinantiems daikto vizualinę išraišką.
keraminiai termo puodeliai
Bambukas
- termo puodeliai su išorine sienele pagaminta iš bambuko atrodo šiuolaikiškai, ekologiškai. Šie termo puodeliai neišsiskiria itin ilgu šilumos išlaikymu, tačiau yra gana patvarūs, nebijo sutrenkimų.
bambukiniai termo puodeliai
Stiklas - stikliniai termo puodeliai dvigubomis sienelėmis yra mėgstami todėl, kad nekeičia gėrimo skonio. Šie termo puodeliai yra jautrūs sutrenkimams, tačiau leidžia matyti kiek gėrimo liko, bei išgauti idomesnius dizainus, nes dažnai yra skaidrūs.
stikliniai termo puodeliaiNepriklausomai nuo medžiagos, bet koks termo puodelio modelis yra madingas ir progresyvus aksesuaras, puikiai atitinkantis modernaus prekės ženklo įvaizdį, kuris vertina klientų patogumą ir atkreipia dėmesį į šiuolaikinę ekologiją. Visas termo puodelių asortimentas gali būti tinkama vieta įmonės logotipui, rinkodaros šūkiams ar kontaktinei informacijai. Kiekviename biure ir namuose rasite ne vieną termo puodelį ir termosą.

Stilingas termopuodelis su rankenėle, kurio vidinė dalis dengta nerūdijančiu plienu - geriant iš šio puodelio, papuošto logotipu, rytinė kava atrodys dar skanesnė! Talpa: 450 ml; Matmenys: 8x18 cm Kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Termo puodeliai

Termo puodelis RP6

Elegantiško dizaino nerūdijančio plieno temo puodelis dvigubomis sienelėmis. Puikiai išlaiko šilumą bei saugo gėrimą nuo pratekėjimo. Talpa: 430 ml Matmenys: 8 x 22 x 8 cm Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Termo puodeliai

Termopuodelis Fres 390ml

Minimalistinio dizaino nerūdijančio plieno termopuodelis dvigubomis sienelėmis. Ryškus dangtelis, kuris neleidžia pratekėti skysčiui. Talpa: 390 ml Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Mažas nerūdijančio plieno termopuodelis dvigubomis sienelėmis ir patogiu dangteliu, kuris neleidžia pratekėti skysčiui. Talpa: 250 ml Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Nedidelis nerūdijančio plieno termopuodelis dvigubomis sienelėmis ir patogiu dangteliu, kuris neleidžia pratekėti skysčiui. Talpa: 270 ml Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Su šiuo stilingu sandariu metaliniu 2-in-1 termopuodeliu galėsite kartu pasiimti ir kavos, ir arbatos ar saldumynų (200 ml ir 400 ml)! Greitai ir kruopščiai papuošime jį Jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Termo puodeliai

Termopuodelis Beringer

Elegantiški juodi termopuodeliai pagaminti iš tvirto aliuminio suteiks dar daugiau malonumo mėgaujantis mėgstamu gėrimu! Talpa 400 ml Greitai ir kokybiškai išgraviruosime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Termo puodeliai

Termopuodelis Neapel

Šis stilingas 400 ml nerūdijančio plieno termopuodelis dvigubomis sienelėmis vasarą išlaiko gėrimus šaltus, o žiemą - karštus! Greitai ir kokybiškai papuošime šį puodelį Jūsų logotipu ar reklaminiu šūkiu, o maketą paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Termopuodeliai RP1, pagaminti iš nerūdijančio plieno, dvigubomis sienelėmis. Talpa - 450 ml. Matmenys: ⌀8 x 18,8 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Stilingas termopuodelis be rankenėlės, todėl jį patogiai įstatysite į puodelio laikiklį mašinoje. Talpa: 450 ml; Matmenys: 8x18 cm Kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Stilingas nerūdijančio plieno termopuodelis dvigubomis sienelėmis ir patogiu dangteliu, kuris neleidžia pratekėti skysčiui. Su elegantiška sidabrinės spalvos juostele. Talpa: 450 ml Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Šie puodeliai su dangteliu suteiks daug vietos Jūsų fantazijai ir bus puiki priemonė reklamai! Net 25 x 14 cm plotas Jūsų pageidaujamiems užrašams, paveikslėliams ir logotipui! Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Termo puodeliai

Termopuodelis Plas 450ml

Plastikinis termopuodelis dvigubomis sienelėmis. Ryškus dangtelis, kuris neleidžia pratekėti skysčiui. Talpa: 450 ml Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Termo puodeliai

Termopuodeliai RP6

Talpus plastikinis puodelis su nerūdijančio plieno vidumi ir dangteliu - patogu, stilinga ir praktiška! Talpa: 420 ml; Matmenys: ⌀8,5 x 11 cm Kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Termo puodeliai

Termopuodeliai Moja

Patogūs minimalistinio dizaino termopuodeliai, kad jūsų gėrimas išliktų šiltas ilgiau! Iš nerūdijančio plieno bei plastiko. Talpa: 300 ml Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Patogūs minimalistinio dizaino, dvigubomis sienelėmis, termopuodeliai su rankenėle, kad jūsų gėrimas išliktų šiltas ilgiau! Iš nerūdijančio plieno bei plastiko. Talpa: 300 ml Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Termo puodeliai

Termo puodelis Leakproof

Tai originalus termopuodelis su patogiu dangteliu, kuris neleidžia skysčiui ištekėti. Norint atsigerti - Jums tereikia spustelėti mygtuką ant dangtelio ir jau galėsite atsigerti. Dvigubomis nerūdijančio plieno sienelėmis, todėl puikiai išsaugo šilumą. Stilingas puodelis - stilingoms įmonėms! Talpa: 350 ml Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų...
Termo puodeliai

Termopuodelis Hali 450ml

Tai originalus termopuodelis su patogiu dangteliu, kuris neleidžia skysčiui ištekėti. Dvigubomis nerūdijančio plieno sienelėmis, todėl puikiai išsaugo šilumą. Stilingas termopuodelis - stilingoms įmonėms! Talpa: 450 ml Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo...
Nerūdijančio plieno termopuodelis dvigubomis sienelėmis. Ryškus dangtelis, kuris neleidžia pratekėti skysčiui. Vidinė sienelė pagaminta iš plastiko, o išorinė - iš nerūdijančio plieno. Talpa: 450 ml Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Stilingas termopuodelis su patogiu dangteliu, kuris neleidžia skysčiui ištekėti. Dvigubomis nerūdijančio plieno sienelėmis, todėl puikiai išsaugo šilumą. Stilingas puodelis - stilingoms įmonėms! Talpa: 450 ml Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50...
Stilingas termopuodelis su patogiu dangteliu, kuris neleidžia skysčiui ištekėti. Dvigubomis nerūdijančio plieno sienelėmis, todėl puikiai išsaugo šilumą. Stilingas puodelis - stilingoms įmonėms! Talpa: 450 ml Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50...
Termo puodeliai

Kelioninis puodelis Can

9807
Nerūdijančio plieno kelioniniai puodeliai primenantys gėrimo skardinę, lengvai atidaromi viena ranka. Talpa: 280 ml Matmenys: Ø7,3 x 14,5 cm Greitai ir kokybiškai papuošime šį puodelį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
Šie puodeliai su dangteliu ir patogia rankenėle suteiks daug vietos Jūsų fantazijai ir bus puiki priemonė reklamai! Net 25 x 14 cm plotas Jūsų pageidaujamiems užrašams, paveikslėliams! Maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
Nerūdijančio plieno termo puodelis El paso
  Stilingas 400 ml termopuodelis su dvigubomis sienelėmis ir slankiojančiu dangteliu leis Jums mėgautis karštu arba šaltu gėrimu dar ilgiau! Supakuotas į atskiras dėžutes ir papuoštas išgraviruotu Jūsų logotipu, jis taps puikia dovanėle kiekvienam! Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Praktiškas nerūdijančio plieno termo puodelis, išlaikantis jūsų gėrimą šiltą, o rankas vėsias. Talpa: 330 ml Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime ar išgraviruosime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
  Termo puodeliai

  Termopuodelis Voyage

  Stilingas termopuodelis modelio Voyage su rankenele. Talpa: 400 ml. Aukštis: 150 mm Skersmuo: 80 mm Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Termopuodelis dvigubomis sienelėmis su nerūdijančio plieno išore ir plastikiniu vidumi. Talpa: 330 ml Papuošime jį Jūsų logotipu, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Dvigubos sienelės plastikinis termopuodelis su metalo akcentu ir dangčiu. Patogesniam naudojimui, termopuodelio išrorė padengta neslystančia medžiaga. Gaminami skirtingų spalvų. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Termo puodeliai

  Termo puodelis Post

  Dvigubos sienelės plastikinis termopuodelis su dangčiu. Tarp dviejų sienelių talpinamas Jūsų spalvotas reklaminis paveikslas. Talpa: 450 ml. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Termo puodeliai

  Termo puodelis Tampa

  Termopuodelis iš plastiko. Talpa: 400 ml. Puikiai tinka logotipų ir užrašų spaudai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Termo puodeliai

  Termo puodeliai DONNIE

  Termo puodeliai DONNIE. Talpa - 375 ml. Matmenys: 8,5x18,6 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Norite karšto ar šalto gėrimo? Šis 400 ml termopuodelis dvigubomis sienelėmis puikiai išlaikys Jūsų gėrimus tiek karštus, tiek šaltus! Be to, galite išsirinkti net iš 6 skirtingų spalvų, kad Jūsų logotipas būtų dar geriau matomas! Maketą suderinimui paruošime nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Termo puodeliai

  Termo puodelis Easy Port

  Metalinis termopuodelis su pašildymo funkcija. Talpa: 450 ml. Naudojant šį termopuodelį Jūsų gėrimas bus karštas daug ilgesnį laiką! Tinka bet kokios markės automobiliui su 12V jungtimi. Ant termopuodelio atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą. Įpakavimas: kartoninė dovanų dėžutė kiekvienam puodeliui Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Stilingas metalinis termopuodelis. Talpa: 300 ml arba 400 ml. Su šiuo termopuodeliu Jūsų gėrimas bus karštas daug ilgesnį laiką. Gaminamas skirtingų spalvų. Ant termopuodelio atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą. Įpakavimas: kartoninė dovanų dėžutė kiekvienam puodeliui Minimalus užsakymo kiekis: nuo 100 vnt.
  Plastikinis termopuodelis metaliniu paviršiumi. Talpa: 500 ml. Kur tik beeitumėte, pasiimkite kavą arba arbatą kartu su savimi! Siaurėjanti termopuodelio apačia puikiai priglunga rankoje. Ant termopuodelio atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą. Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Termo puodeliai

  Termo puodeliai BRASCO

  Termo puodeliai BRASCO. Talpa - 400 ml. Matmenys: 8,6x17,3 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Termo puodeliai DELROY, pagaminti iš nerūdijančio plieno. Talpa - 450 ml. Matmenys: 8,2x20,3 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Termo puodeliai

  Termopuodelis Top

  Stilingas termopuodelis dvigubomis sienelėmis su guminėmis skirtingų spalvų detalėmis ir gumuotu pagrindu. Talpa: 400 ml. Aukštis: 195 mm Skersmuo: 70 mm Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Termo puodeliai

  Termopuodelis Royal

  Minimalistinio dizaino baltos spalvos termopuodelis su skirtingų spalvų dangteliu. Vidus iš metalo, dvigubos sienelės. Kokybiškas plastikas. Talpa: 350 mlAukštis: 180 cmSkersmuo: 76 mm Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt. Greita logotipų ir reklaminių užrašų spauda.
  Termo puodeliai

  Termopuodeliai Con

  Itin dideli, praktiški termopuodeliai be rankenėlės, su patogiu dangteliu. Pagaminti iš nerūdijančio plieno išore ir plastikiniu vidumi. Talpa: 470 ml Maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.
  Termo puodeliai

  Termo puodelis Traverse

  Išskirtinio elegantiško dizaino nerūdijančio plieno termo puodelis dvigubomis sienelėmis. Talpa: 475 ml Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
  Nerūdijančio plieno termopuodelis Portland
   Net 450 ml talpos stilingas nerūdijančio plieno termopuodelis su pašildymo funkcija, kad Jūsų gėrimas išliktų karštas dar ilgiau! Ant šio puodelio puikiai atrodys išgraviruotas Jūsų logotipas, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
   Termo puodeliai

   Termopuodelis Flow 350ml

   10030800
   Stilingas termopuodelis su nuo skysčio išsiliejimo apsaugančiu dangteliu. Nerūdijantis plienas. Talpa: 350ml Matmenys: 18,5 x Ø7,2 cm Minimalus užsakymo kiekis: nuo 50 vnt.
   Filtras

   Kaina

   0,00 € - 37,00 €

   Spalva

   Prekė įkeltą į palyginimą