rankšluosčiai su logotipu
rankšluosčiai su logotipu
  rankšluosčiai su logotipu
  rankšluosčiai su logotipu

  Reklaminiai rankšluosčiai su siuvinėtu logotipu, 70x140 cm

  Reklaminiai rankšluosčiai su išsiuvinėtu logotipu yra kokybiški rankšluosčiai.

  Medvilniniai vonios rankšluosčiai su siuvinėtu logotipu dažniausiai yra naudojami kaip reklaminės dovanos, kurias įmonės dovanoja savo klientams arba darbuotojams, siekdamos padidinti prekės ženklo žinomumą ir žmonių lojalumą.

  Mūsų siūlomi reklaminiai rankšluosčiai pagaminti iš aukštos kokybės 550 gr. tankio šukuotinės medvilnės. Supakuoti po 20 vnt. dėžėse.

  Pagal pageidavimą, galime supakuoti rankšluosčius po 1 vnt. į polietileninius maišelius arba kartonines dovanų dėžutes.

  KLAUSTI KAINOS SU LOGOTIPU

  Aprašymas

  Matmenys: 70 x 140 cm, Pagaminti iš 100% medvilnės puikios kokybės (šukuotiniai siūlai), 550 gr. storio.

  Rankšluostis su išsiuvinėtu logotipu gali yra puiki dovana

  1. Praktiškumas: Rankšluostis yra praktiška dovana, kurią beveik kiekvienas gali naudoti kasdien. Dovanojant rankšluostį su išsiuvinėtu logotipu, jūs padarote dovaną ne tik naudingą, bet ir asmenišką.

  2. Reklama: Jei dovanuojate rankšluostį su įmonės logotipu, tai gali bus puiki reklama. Žmonės naudodami rankšluostį su įmonės logotipu, didins jūsų prekės ženklo žinomumą ir tai padėti išsiskirti iš konkurentų (Pvz. naudojant rankšluostį sporto klube, baseine, pirtyje arba vasara prie vandens telkinio).

  3. Suasmeninimas: Rankšluostis su išsiuvinėtu logotipu taip pat gali būti itin asmeniška dovana, jei rankšluostis užsakomas su siuvinėtu žmogaus vardu arba renginio.

  Rankšluostis su siuvinėtu logotipu turi labai daug pritaikymo sričių. Tai yra viena praktiškiausių ir universaliausiu dovanų, kuri neturi sezoniškumo ir yra unisex tipo.

  Kaip prižiūrėti rankšluostį su siuvinėtu logotipu ?

  Rankšluosčiai su siuvinėtu logotipu yra gana jautrūs daiktai, todėl reikia juos prižiūrėti kruopščiai. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti rankšluosčius su siuvinėtu logotipu.

  Skalbimo režimas

  Jei reikia išplauti rankšluosčius, rekomenduojama jų neskalbti karštu vandeniu arba naudoti stiprių ploviklių. Geriausia rankšluosčius skalbti švelniai, naudojant šiltą vandenį ir švelnius ploviklius. Taip pat svarbu nuplauti rankšluosčius atskirai nuo kitų drabužių, kad neatsirastų dėmių arba pažeidimų.

  Džiovinimas

  Rankšluosčių su siuvinėtu logotipu nerekomenduojama džiovinti džiovykloje arba naudoti aukštos temperatūros džiovinimo ciklą skalbimo mašinoje. Geriausia palikti rankšluosčius ant drabužių stovų, kad jie natūraliai išdžiūtų.

  Lyginimas

  Jei norite išlyginti rankšluosčius su siuvinėtu logotipu, geriausia naudoti žemą lyginimo temperatūrą ir padengti rankšluosčius audiniu arba kita medžiaga, kad siuvinys būtų apsaugotas nuo tiesioginio karščio.

  Saugojimas

  Geriausia rankšluosčius su siuvinėtu logotipu laikyti atskirai nuo kitų drabužių, kad siuvinys nebūtų pažeistas. Taip pat svarbu laikyti rankšluosčius sausoje ir vėsioje vietoje, kad būtų išvengta drėgmės ir perkaitimo.

  Laikantis visų šių patarimų, padės jums išsaugoti rankšluosčių su siuvinėtu logotipu grožį ir kokybę daug ilgiau.

  Papildoma informacija

  Susijusios prekės 16

  Prekė įkeltą į palyginimą