Popieriniai puodeliai su spauda
Popieriniai puodeliai su spauda
Popieriniai puodeliai su spauda
Popieriniai puodeliai su spauda
  Popieriniai puodeliai su spauda
  Popieriniai puodeliai su spauda
  Popieriniai puodeliai su spauda
  Popieriniai puodeliai su spauda

  Popieriniai puodeliai su spauda

  0,00 €
  Be PVM

  Vienkartiniai popieriniai kavos puodeliai yra patogus ir universalūs. Gaminame įvairių dydžių ir spalvų, kad atitiktų jūsų skonį ir poreikius. Taip pat yra galimybė pasirinkti popierinius puodelius, pagamintų iš ekologiškų žaliavų: perdirbto popieriaus ar kitų perdirbtų žaliavų.


  Minimalus gamybos kiekis - 1000 vnt.

  Vienos sienelės popieriniai puodeliai - geriausiai tinkami šaltiems gėrimams
  Dvigubų sienelių popieriniai puodeliai - geriausiai tinka karštiems gėrimams

  KLAUSTI KAINOS SU LOGOTIPU

  Aprašymas

  Popierinių puodelių gaminami dydžiai:
  8oz (200ml)
  12oz (300ml)
  16oz (400ml)

  Pagal poreikį galite pasirinkti papildomus priedus: dangtelį, maišymo pagaliukus.


  Negalima paneigti, kad firminiai popieriniai puodeliai tapo pagrindine visuomenės dalimi. Nesvarbu, ar geriate kavą keliaudami, ar mėgaujatės šaltu gėrimu vietinėje kavinėje, greičiausiai naudojate firminį popierinį puodelį.

  Tačiau kodėl firminiai popieriniai puodeliai tokie svarbūs?

  Įmonėms firminiai popieriniai puodeliai yra esminė rinkodaros priemonė. Atspausdindami logotipą ir kontaktinę informaciją ant popierinio puodelio, užtikrinate, kad jūsų prekės ženklą kasdien pamatytų tūkstančiai žmonių. Šiuolaikinėje konkurencinėje aplinkoje bet koks papildomas logotipo viešinimas yra vertingas.
  Be to, firminiai popieriniai puodeliai padeda sukurti neišvengiamumo pojūtį – primena klientams, kad jūsų verslas visada šalia, net kai jie apie tai negalvoja.

  Tačiau pagal užsakymą atspausdinti popieriniai puodeliai taip pat atlieka esminę funkciją patiems klientams. Pasaulyje, kuriame mus užplūsta pasirinkimai, firminiai popieriniai puodeliai padeda supaprastinti sprendimų priėmimo procesą. Pamatę firminį popierinį puodelį, tiksliai žinote, ką gaunate – ir tai sukurs vertę, kai esate mėguįstas ir reikia energijos.

  Kur naudojami popieriniai puodeliai su spauda ?

  Popieriniai puodeliai su logotipu dažniausiai naudojami verslo arba reklamos tikslais. Čia yra keli pavyzdžiai, kur naudojami popieriniai puodeliai su logotipu:

  • Rinkodara
   Popieriniai puodeliai su jūsų įmonės ar prekės ženklo logotipu gali būti naudojami kaip reklamos priemonė. Klientai, darbuotojai ar lankytojai, kurios pavaišinsite karštu ar gaiviu gėrimu, teigiamai įvertins jūsų rūpestį ir įsimins logotipa tik su teigiamomis emocijomis.

  • Renginiai, mokymai, seminarai
   Jei organizuojate renginį, panaudokite popierinius puodelius su logotipu įvairiems gėrimams, taip sukurdami solidumą renginiui bei mobilumą lankytojams. Popieriniai puodeliai yra patogus, lengvi ir greitai utilizuojami. Jeigu puodelio dizainas bus kūrybingas, neabejotinai, toki popierinį puodelį norės išsaugoti, kaip suvenyrą ar prisiminimą apie renginį.

  • Kavos parduotuvės ir kavinės
   Jei turite kavos parduotuvę ar kavinę, popieriniai puodeliai su logotipu yra puikus pasirinkimas. Jie padės išlaikyti švarą ir higieną jūsų parduotuvėje. Popieriniai puodeliai su dangteliu puikiai tinka gėrimui išsinešti.
  • Naminis naudojimas
   Popieriniai puodeliai su logotipu taip pat gali būti naudojami ir namie. Tai ypač tinka tiems, kurie nori gerti kavą ar arbatą savo mėgstamo prekės ženklo.

  Papildoma informacija

  Susijusios prekės 16

  Prekė įkeltą į palyginimą