Sportiniai rūbai

Sportiniai marškinėliai ir džemperiai reklamai. Kvėpuojančio ir greitai džiūstančio audinio sportiniai rūbai pritaikyti aktyviai veiklai. Tai puikus pasirinkimas atstovaujant įmonę bėgimo maratone, dviračių varžybose ar kituose aktyviuose renginiuose. Sportiniai džemperiai ir marškinėliai nevaržo judesių, gali būti ryškiaspalviai, todėl lengvai atpažystami ir įsimenami.

Marškinėliai su logotipu - išsiskirkite komandos vienybe!

Sportinius marškinėlius galime dekoruoti Jūsų logotipu ar šūkiu. Būkite matomi renginiuose ar laisvalaikiu.

Sportiniai rūbai tampa vis populiaresni tiek tarp vyrų, moterų, tiek tarp vaikų. Sportinė apranga yra daugiau nei tik paprasti drabužiai - jie yra būtina aktyvaus gyvenimo būdo dalis. Sportinius drabužius naudojant reklamai, būtina atsižvelgti į įvairių lyčių ir amžiaus grupių poreikius ir norus.

Moterys dažnai renkasi sportinius drabužius, kuriuose derinamas stilius ir funkcionalumas. Joms patinka išsiskirti iš kitų ir tuo pačiu jaustis patogiai. Tuo tarpu vyrams patinka drabužiai, kurie padeda pasiekti geriausius sportinius rezultatus. Jie dažnai renkasi rūbus, kurių dizainas yra minimalistinis, tačiau funkcionalumas yra aukščiausio lygio.

Vaikams sportiniai rūbai yra būtina jų aktyvaus gyvenimo būdo dalis. Būtent sportinė apranga padeda jiems jaustis patogiai ir išvengti sužalojimų. Vaikiški sportiniai drabužiai turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir spalvingi bei įdomūs, kad vaikai jaustųsi dar labiau motyvuoti sportuoti.

Renkantis sportinius rūbus su logotipu, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jie tinka skirtingoms sporto šakoms ir skirtingiems intensyvumo lygiams. Taip pat svarbu skatinti žmones rinktis ne tik stilingus, tačiau kartu ir kokybiškus bei patogius rūbus.

Visų pirma, svarbu suprasti, kad sportiniai drabužiai yra daugiau nei tik paprasti drabužiai. Jie skatina užsiimti aktyvia veikla ir padeda pasiekti geriausių sportinių rezultatų. Tuo pačiu, svarbu pasirūpinti, kad sportiniai rūbai su jūsų logotipu atitiktų skirtingų lyčių ir amžiaus grupių poreikius ir norus.

Renkantis sportinius rūbus reklamai, būtina atsižvelgti į rinkos segmentą. Žmonės dažnai renkasi rūbus pagal sportinės veiklos tipą, intensyvumą ir stilių.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į technologijų naudojimą sportinių drabužių kūrimo procese. Naujos technologijos gali pagerinti rūbų funkcionalumą, padidinti atsparumą drėgmei ir užtikrinti aukštą komfortą sportuojant. Tokios technologijos apima drabužių audinio kvėpavimo savybes, apsaugą nuo saulės, temperatūros reguliavimą ir pan.

Sportiniai rūbai su jūsų logotipu ar norimu užrašu puikiai tiks reklamai per sportinius renginius, tokius kaip maratonai ar varžybos. Dalyviai ir organizatoriai mėgsta nuotraukas iš tokių renginių kelti į socialinius tinklus, todėl jūsų logotipą pamatys itin plati auditorija.

Galiausiai, nepamirškite, kad marškinėlių spalva ir dizainas – tai tik dalis iš svarbiausių aspektų renkantis įmonės reprezentacinę aprangą. Mes visuomet padėsime išsirinkti bei priderinti spaudos ar siuvinėjimo dizainą, kad išpildytume jūsų viziją.

Sportiniai rūbai

Vyriški sportiniai marškinėliai

8000
Vyriški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriškos 7/8 ilgio sportinės kelnės, pagamintos iš Active-dry poliesterio, kuris leidžia odai kvėpuoti ir greitai džiūna. Su plačia juosmens linija ir dekoratyvinėmis siūlėmis. Asfalto/melanžo spalvos. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipa ar užrašą. Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis iš kilpinio tinklelio audinio, puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio.
Vyriški sportiniai marškinėliai Reglano rankovėmis. Sustiprinta apykakle. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Melanžinių spalvų. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime...
Moteriški sportiniai marškinėliai Reglano rankovėmis. Plačia to paties audinio juosmens juosta. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Melanžinių spalvų. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą...
Moteriški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Naujiena - marškinėliai su įvairiais raštais! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai reglano rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai reglano rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai be rankovių plačia iškirpte pagaminti iš akyto tinklelio audinio. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime...
Vyriški sportiniai marškinėliai siaura apykakle, iš kilpinio tinklelio audinio, puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai be rankovių, pagaminti iš ACTIVE DRY poliesterio, todėl leidžia odai kvėpuoti ir palaiko komfortabilią temperatūrą sportuojant. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai be rankovių pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai be rankovių pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vaikiški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Stilingi sportiniai marškinėliai pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti, o itin minkštas ir švelnus audinys suteikia medvilnės pojutį. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Stilingi sportiniai marškinėliai pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti, o itin minkštas ir švelnus audinys suteikia medvilnės pojutį. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Galvos juosta Cobik
  Sportiniai rūbai

  Galvos juosta Cobik

  AP781064
  1,01 €
  Galvos juosta Cobik Poliesterio galvos juosta su spalvota juostele.
  Sportinės kelnės Lowis
   Sportiniai rūbai

   Sportinės kelnės Lowis

   AP741910
   2,69 €
   Sportinės kelnės Lowis Juodos sportinės kelnės, medžiaga: 92 % poliesteris/ 8 % elastanas 180 g/m².
   Sportiniai marškinėliai Tecnic Dinamic K
    Sportiniai rūbai

    Sportiniai marškinėliai Tecnic Dinamic K

    AP721213
    3,17 €
    Sportiniai marškinėliai Tecnic Dinamic K 100% poliesterio medžiaga greitai sugeria ir išgarina drėgmę, švelnūs ir malonūs odaimarškinėliai vaikams. 125 g/m².
    Sportiniai marškinėliai Tecnic Dinamic T
     Sportiniai rūbai

     Sportiniai marškinėliai Tecnic Dinamic T

     AP721212
     3,33 €
     Sportiniai marškinėliai Tecnic Dinamic T 100% poliesterio medžiaga greitai sugeria ir išgarina drėgmę, švelnūs ir malonūs odaimarškinėliai. 125 g/m².
     Sportiniai rūbai

     Sportiniai šortai Gerox

     AP741330
     3,38 €
     Sportiniai šortai Gerox 100 % poliesterio šortai, 145 g/m². Suaugusiųjų ir vaikų dydžių.
     Sportiniai rūbai

     Sportiniai marškinėliai Tecnic Layom

     AP721579
     3,40 €
     Sportiniai marškinėliai Tecnic Layom 100% poliesterio medžiaga greitai sugeria ir išgarina drėgmę, švelnūs ir malonūs odaimarškinėliai. 135 g/m².
     Sportiniai rūbai

     Diržas Rapik

     AP781063
     3,53 €
     Diržas Rapik Lenktynių juosmens krepšys su užsegamu skyriumi ir numerių laikikliu. Medžiaga: poliesteris/elastanas.
     Sportiniai rūbai

     Sportiniai marškinėliai Tecnic Plus T

     AP791930
     3,54 €
     Sportiniai marškinėliai Tecnic Plus T 100% poliesterio medžiaga greitai sugeria ir išgarina drėgmę, švelnūs ir malonūs odaimarškinėliai. 135 g/m².
     Sportiniai rūbai

     Sportiniai marškinėliai Combi

     AP741331
     3,70 €
     Sportiniai marškinėliai Combi 100% poliesterio medžiaga greitai sugeria ir išgarina drėgmę, švelnūs ir malonūs odaimarškinėliai, 135 g/m².
     Sportiniai rūbai

     Sportiniai marškinėliai Tecnic Rox

     AP781303
     3,71 €
     Sportiniai marškinėliai Tecnic Rox 100% poliesterio, medžiaga greitai sugeria ir išgarina drėgmę, švelnūs ir malonūs odaimarškinėliai su šešiakampio pynimo dizaino detalėmis. 135 g/m².
     Sportiniai rūbai

     Sportiniai marškinėliai Tecnic Markus

     AP721584
     3,86 €
     Sportiniai marškinėliai Tecnic Markus 100% RPET poliesterio medžiaga greitai sugeria ir išgarina drėgmę, švelnūs ir malonūs odaimarškinėliai. 135 g/m². Su išskirtine RPET etikete.
     Sportiniai rūbai

     Sportiniai marškinėliai Fleser

     AP741329
     3,88 €
     Sportiniai marškinėliai Fleser 100% poliesterio medžiaga greitai sugeria ir išgarina drėgmę, švelnūs ir malonūs odaimarškinėliai, 135 g/m².
     Sportiniai marškinėliai Tecnic Plus
      Sportiniai rūbai

      Sportiniai marškinėliai Tecnic Plus

      AP791933
      5,22 €
      Sportiniai marškinėliai Tecnic Plus 100% poliesterio medžiaga greitai sugeria ir išgarina drėgmę, švelnūs ir malonūs odaipolo marškinėliai, 180 g/m².
      Sportiniai rūbai

      Sportiniai marškinėliai Fan

      124
      Modernaus dizaino sportiniai marškinėliai idealiai tinka laisvalaikiui ir kasdieniam dėvėjimui. Neįprasta asimetriška apykaklė. Su šoninėmis siūlėmis. Medžiaga: 100% poliesteris, pique audinys Galimi dydžiai: 6 metai, 8 metai, 10 metų, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą,...
      Modernaus dizaino sportiniai marškinėliai idealiai tinka laisvalaikiui ir kasdieniam dėvėjimui. Apvali apykaklė siauru krašteliu. Sutvirtinta pečių juosta. Su šoninėmis siūlėmis. Medžiaga: 100% poliesteris, pique audinys Galimi dydžiai: XS, S, M, L, XL Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime...
      Sportiniai rūbai

      Sportinis džemperis Blear

      AP721641
      11,66 €
      Sportinis džemperis Blear Neperšlampamas ir orą praleidžiantis softshell džemperis-striukė su 3 kišenėmis. 92% poliesterio ir 8% elastano audinys, 300 g/m².
      Sportiniai rūbai

      Sportiniai marškinėliai CreaSport

      AP718557
      30,47 €
      Sportiniai marškinėliai CreaSport Orą praleidžiantis sportiniai marškinėliai su sublimacine spauda per visą plotą. 100% poliesteris, 140 g/m².
      Filtras

      Kaina

      0,00 € - 31,00 €

      Spalva

      Prekė įkeltą į palyginimą