Sportiniai rūbai

Sportiniai marškinėliai ir džemperiai reklamai. Kvėpuojančio ir greitai džiūstančio audinio sportiniai rūbai pritaikyti aktyviai veiklai.

Sportiniai marškinėliai gali būti gaminami su Jūsų logotipu ar šūkiu. Būkite matomi renginiuose ar laisvalaikiu.

Vyriški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio.Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai reglano rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio.Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Sportiniai rūbai

Sportiniai marškinėliai Fan

124
Modernaus dizaino sportiniai marškinėliai idealiai tinka laisvalaikiui ir kasdieniam dėvėjimui. Neįprasta asimetriška apykaklė. Su šoninėmis siūlėmis. Medžiaga: 100% poliesteris, pique audinys Galimi dydžiai: 6 metai, 8 metai, 10 metų, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XLGreitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą,...
Vyriški sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis iš kilpinio tinklelio audinio, puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio.Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai Reglano rankovėmis. Sustiprinta apykakle. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Melanžinių spalvų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime...
Moteriški sportiniai marškinėliai Reglano rankovėmis. Plačia to paties audinio juosmens juosta. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Melanžinių spalvų.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą...
Vyriški sportiniai marškinėliai siaura apykakle, iš kilpinio tinklelio audinio, puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio.Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio.Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai reglano rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio.Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai be rankovių plačia iškirpte pagaminti iš akyto tinklelio audinio. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime...
Moteriškos 7/8 ilgio sportinės kelnės, pagamintos iš Active-dry poliesterio, kuris leidžia odai kvėpuoti ir greitai džiūna. Su plačia juosmens linija ir dekoratyvinėmis siūlėmis. Asfalto/melanžo spalvos.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipa ar užrašą.   Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai be rankovių, pagaminti iš ACTIVE DRY poliesterio, todėl leidžia odai kvėpuoti ir palaiko komfortabilią temperatūrą sportuojant.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai be rankovių pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai be rankovių pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Stilingi sportiniai marškinėliai pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti, o itin minkštas ir švelnus audinys suteikia medvilnės pojutį. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Stilingi sportiniai marškinėliai pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti, o itin minkštas ir švelnus audinys suteikia medvilnės pojutį. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu.Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Vaikiški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio.Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Naujiena - marškinėliai su įvairiais raštais!Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Sportiniai rūbai

Cobik

AP781064
1,39 €
Polyester headband with coloured stripe.
Sportiniai rūbai

Tecnic T

AP791201
2,05 €
100% polyester, breathable sport T-shirt. 145 g/m².
Sportiniai rūbai

Bizax

AP741677
2,59 €
100% polyester shorts for ldaies, 170 g/m².
Sportiniai rūbai

Tecnic Plus K

AP791931
3,09 €
100% polyester, breathable sport T-shirt for kids. 135 g/m².
Sportiniai rūbai

Tecnic Dinamic K

AP721213
3,21 €
100% polyester, breathable sport T-shirt for kids. 125 g/m².
Sportiniai rūbai

Fleser

AP741329
3,23 €
100% polyester breathable sport T-shirt, 135 g/m².

Filtruoti pagal

Kaina
Spalva
Filter
Prekė įkeltą į palyginimą