Sportiniai rūbai

Sportiniai marškinėliai ir džemperiai su Jūsų logotipu ar šūkiu.

Sportiniai rūbai

Vyriški sportiniai marškinėliai

8000
Vyriški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai reglano rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Sportiniai rūbai

Sportiniai marškinėliai Fan

124
Modernaus dizaino sportiniai marškinėliai idealiai tinka laisvalaikiui ir kasdieniam dėvėjimui. Neįprasta asimetriška apykaklė. Su šoninėmis siūlėmis. Medžiaga: 100% poliesteris, pique audinys Galimi dydžiai: 6 metai, 8 metai, 10 metų, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą,...
Vyriški sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis iš kilpinio tinklelio audinio, puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai Reglano rankovėmis. Sustiprinta apykakle. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Melanžinių spalvų. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime...
Moteriški sportiniai marškinėliai Reglano rankovėmis. Plačia to paties audinio juosmens juosta. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Melanžinių spalvų. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą...
Vyriški sportiniai marškinėliai siaura apykakle, iš kilpinio tinklelio audinio, puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai reglano rankovėmis, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Su kontrastinga juostele apykaklėje bei dekoratyvinėmis siūlėmis. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai be rankovių plačia iškirpte pagaminti iš akyto tinklelio audinio. Šie marškinėliai nevaržo judesių, tad puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui. Pagamina iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime...
Sportiniai rūbai

Moteriški sportiniai marškinėliai

8100
Moteriški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Naujiena - marškinėliai su įvairiais raštais! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Sportiniai rūbai

Moteriškos sportinės kelnės

Moteriškos 7/8 ilgio sportinės kelnės, pagamintos iš Active-dry poliesterio, kuris leidžia odai kvėpuoti ir greitai džiūna. Su plačia juosmens linija ir dekoratyvinėmis siūlėmis. Asfalto/melanžo spalvos.   Greitai ir kokybiškai atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų logotipa ar užrašą.   Minimalus užsakymo kiekis: 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai be rankovių, pagaminti iš ACTIVE DRY poliesterio, todėl leidžia odai kvėpuoti ir palaiko komfortabilią temperatūrą sportuojant. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Moteriški sportiniai marškinėliai be rankovių pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Vyriški sportiniai marškinėliai be rankovių pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai! Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Stilingi sportiniai marškinėliai pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti, o itin minkštas ir švelnus audinys suteikia medvilnės pojutį. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Stilingi sportiniai marškinėliai pagaminti iš 100% ACTIVE DRY poliesterio, tad leidžia odai kvėpuoti, o itin minkštas ir švelnus audinys suteikia medvilnės pojutį. Nugaroje marškinėliai papuošti šviesą atspindinčiu ACTIVE-DRY logotipu. Greitai ir kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą ar reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!...
Vaikiški sportiniai marškinėliai, kurie puikiai praleidžia orą, todėl leidžia odai kvėpuoti. Jų etiketė itin maža, tad net nejausite, kad ji yra. Pagaminta iš 100% ACTIVE DRY poliesterio. Minimalus užsakymo kiekis 20 vnt.
Modernaus dizaino sportiniai marškinėliai idealiai tinka laisvalaikiui ir kasdieniam dėvėjimui. Apvali apykaklė siauru krašteliu. Sutvirtinta pečių juosta. Su šoninėmis siūlėmis. Medžiaga: 100% poliesteris, pique audinys Galimi dydžiai: XS, S, M, L, XL   Greitai ir kruopščiai atspausdinsime ar išsiuvinėsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime...

Filtruoti pagal

Manufacturers
Atrinkti
Product added to wishlist
Product added to compare.