Root

0,00 €
Vyriški Polo marškinėliai 180 gr. medžiagos storio. Tinkami užrašų/logotipų spausdinimui ir siuvinėjimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Omega. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Išskirtinio dizaino metalinių rašiklių rinkinys Lafa. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Omega. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir mechaninis pieštukas, supakuoti dirbtinės odos dėkliuke. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Anna 150 g/m² hammam cotton...
 • Naujiena
The Anna 150 g/m² cotton hammam towel is made of 100% cotton, is soft and absorbent and have multiple uses. The towel dries quickly and is lightweight, making it easy to carry with you. Certified STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Metalinių tušinukų rinkinys Birmingham. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas su lietikliu ir mechaninis pieštukas, supakuoti dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Elegantiškų metalinių rašiklių rinkinys Livorno. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dovanų dėžutėje. Mėlynas rašalas. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų medinių rašiklių rinkinys Bangkok. Rinkinį sudaro: tušinukas, plunkstakotis ir popieriaus peilis, supakuoti medinėje dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo Slim. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir mechaninis pieštukas, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Didelis tušinuko ir pieštuko spalvų pasirinkimas. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Land. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas, mechaninis pieštukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir mechaninis pieštukas, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Didelis tušinuko ir pieštuko spalvų pasirinkimas. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinių rašiklių rinkinys Genius. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Gama. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Sigma. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metalinių tušinukų rinkinys Kosmo. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas, mechaninis pieštukas ir roleris, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Gal. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir plunksnakotis, supakuoti dovanų dėžutėje. Galima rinktis iš keleto dėžučių variantų. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
Metaliniai puodeliai VOX
  Metaliniai puodeliai VOX. Pagaminti iš nerūdijančio plieno. Puodelių talpa - 300 ml. Puodelių matmenys: 7,6x9 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
  Klasikinio dizaino metalinių rašiklių rinkinys Tiag. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti popierinėje dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Minimalistinio dizaino metalinių rašiklių rinkinys Cal. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti popierinėje dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
  Kortelės formos USB atmintinė su daugiaspalve spauda iš vienos arba iš abiejų pusių. Galime atspausdinti nuotrauka. Plonas ir patogus naudojime USB raktas. Užima labai mažai vietos, kreditinės kortelės dydžio. Matmenys: 84x52x2 mm Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos Gamybos trukmė 7-9 darbo dienos. Patraukli kaina!
  Skaičiuotuvas JASPER
   Skaičiuotuvai

   Skaičiuotuvas JASPER

   Praktiškas sidabrinės skaičiuotuvas talpinantis 8 skaitmenis su aiškaus šrifto ženklais, kurie nevargins Jūsų akių. Greitai bei kokybiškai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį šūkį, o maketą suderinimui paruošime nemokamai!
   USB laikmena su Jūsų logotipu. Platus spalvų pasirinkimas, daugiau kaip 156 skirtingi spalvų deriniai. Matmenys: 55,4x19,2x10,9 mm (rekomenduojamas logotipo dydis iki 25x13 mm)
   Firminiai segtuvai su Jūsų norimo dizaino viršeliu. Gaminami pagal individualų užsakymą, pageidaujamo storio, spalvingumo, iš PVC medžiagos bei ekologiški. Galimybė pasirinkti skirtingą žiedų kiekį ir storį. Aukšta kokybė, puikios kainos!
   Nestandartiniai gaminiai

   Firminiai aplankai

   Firminiai bei reklaminiai aplankai Jūsų norimu dizainu. Greita gamyba, puikios kainos! Galimybė rinktis aplankus su laminavimu arba be jo.
   Pledas su logotipu - įsimintina dovana bei gera reklamos priemonė. Pledai puikiai tinka siuvinėjimui bei logotipų spaudai.
   Padovanokite svarbiems klientams elegantiškų rašiklių komplektą, o mes atspausdinsime arba išgraviruosime Jūsų logotipą. Komplektą sudaro: rašiklis, plunksnakotis bei dėkliukas. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
   Metalinio tušinuko ir metalinio pieštuko stilingas komplektas su chromuotomis detalėmis elegantiškoje skaidrioje dėžutėje. Jūsų logotipą atspausdinsime arba išgraviruosime. Minimalus užsakymo kiekis: 50 vnt.
   Kortelės formos USB atmintinė su daugiaspalve spauda iš vienos arba iš abiejų pusių. Galime atspausdinti nuotrauka. Plonas ir patogus naudojime USB raktas. Užima labai mažai vietos, kreditinės kortelės dydžio. Gamybos trukmė 7-9 darbo dienos. Patraukli kaina!
   USB Atmintinės

   USB flešiukai OTG 1

   Naujos kartos USB raktai su mikro USB (OTG) jungtimi užtikrina informacijos perkelima ne tik iš/į kompiuterį, bet ir į mobilųjį telefoną ar planšetę. Šis nebrangus inovatyvus multifunkcinis produktas palengvins bei pagreitins informacijos perkėlimą tarp įvairių elektroninių įrenginių. Kruopščiai ir greitai atspausdinsime Jūsų reklaminį užrašą ar...
   Itin maža kortelės formos USB atmintinė su daugiaspalve spauda iš vienos pusės. Galime atspausdinti nuotrauka. Plonas ir patogus naudojimui USB raktas. Matmenys: 30 x 12,5 x 2,8 mm Talpa: nuo 1 GB iki 32 GB talpos Gamybos trukmė 7-9 darbo dienos. Patraukli kaina!
   Stilingų metalinių rašiklių rinkinys Frem. Rinkinį sudaro: metalinis tušinukas ir roleris, supakuoti dirbtinės odos dovanų dėžutėje. Greitai ir kruopščiai išgraviruosime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime maketą suderinimui.
   Arbatos dėžutė ir filtras HELMUT
    Arbatos dėžutė ir filtras HELMUT, supakuoti dovanų dėžutėje. Dėžutė ir filtras yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Matmenys: 17,3x7,5x12 cm. Greitai ir kruopščiai atspausdinsime Jūsų logotipą arba reklaminį užrašą, paruošime nemokamą maketą suderinimui! Minimalus užsakymo kiekis: nuo 108 vnt.
    Filtras

    Spalva

    No choice available on this group

    Prekė įkeltą į palyginimą